top of page

18 ARALIK'23 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ


18 ARALIK 2023 Haftalık Burç YorumlarıYükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Haftaya iç dünyanızda hissettiğiniz değişim arzusuyla başlayabilirsiniz. Kendinizi motive edecek hedefler belirleyerek, yeni fırsatlar elde etmek adına girişimde bulunabilirsiniz. Bu hafta kazancınızda artış söz konusu olabilir. Güneş'in burç değiştirmesiyle birlikte, hedeflerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Aile ve ev hayatınız ile ilgili daha yoğun bir gündem içine girebilirsiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Sosyal çevrenizde kendinize yakın hissettiğiniz kişilerle birlikte olmayı tercih edebilirsiniz. Bu hafta motivasyonunuzu arttıran bir çok konuyla ilgilenebilir ve size farklı bakış açısı geliştirmenizi sağlayabilir. Güneş'in burç değiştirmesi, hukuksal bir konunun çözümü gerçekleşebilir. Ruhsal bir rehberle karşılaşabilirsiniz. Vize işlemlerine başvurabilirsiniz evraklarınızı kontrol etmeyi unutmayın zira Merkür retro pozisyonda.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Bu hafta kararlarınızı alırken, hedeflerinizle uyumlu olmasına özen gösterin ve sosyal alanda meydana gelen köklü değişimlere karşı meraklı bir tutum sergileyebilirsiniz. Güneş'in burç değiştirmesi, ortak kazançlarınızı önemli hale getirebilir. Karamsar ruh hali içinde olabilirsiniz. Harcamalarınız odak noktanız haline gelebilir. Gizemli konulara istemsiz çekilebilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Bu hafta çeşitli eğitimler almak isteyebilir ve kararsız kalabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için sizinle aynı düşünceleri paylaşan kişilerle iletişim kurabilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Aynı fikirleri paylaşan insanlarla iletişim kurmanız hedeflerinizi büyütmenize yardımcı olabilir ve hedeflerinize ulaşma arzunuzu artırabilir. Güneş'in burç geçişiyle odak noktanız ikili ilişkiler olabilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Bu hafta sevdiğiniz kişilerle bir araya gelerek enerji toplayabilirsiniz ve enerjinizin yükselmesi aile bağlarınızı güçlenebilir. Hafta ortasında ise hukuksal konularla ve vize işlemleri ile ilgilenebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmanıza ve kişisel gelişiminize katkı sağlayabilir. Güneş’in burç geçişi sırasında odak noktanız günlük rutinleriniz, sağlık alanınız ve sorumluluk aldığınız alanlar olabilir. Evcil hayvanınız varsa daha fazla ilgilenebilirsiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Bu hafta aynı fikirlere sahip insanlarla iletişim halinde olmayı tercih edebilirsiniz. Yaşayacağınız derin değişimler, aşk hayatınızda kararlar almanıza neden olabilir. Boş zamanlarınızda, kendinizi yeni eğitimlerle geliştirmeyi tercih edebilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle yaratıcılığınız artabilir. Odak noktanız aşk ilişkileriniz olabilir. Kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.


Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Bu hafta günlük hayatınızda ihtiyaç duyduğumuz şeyleri alırken hesaplı davranmak isteyebilir kendinizi kısıtlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle iletişimsel sıkıntılar olabilir sizi yanlış anlaşılabilirsiniz. Güneş'in burç geçişiyle, aile üyeleriyle daha fazla vakit geçirme isteğiniz artırabilir ve ailenizle aktiviteler içinde olabilirsiniz. Evinizde daha fazla vakit geçirebilirsiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Haftaya başlarken kendinize zaman ayırarak, motivasyonunuz artabilir ve enerjiniz yükselebilir. Aile içi iletişimde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi doğru ifade etmek, karşınızdaki kişilerin öfkeli davranışlarını yatıştırabilirsiniz. Güneş'in burç değişimi size iletişim konularına daha fazla odaklanma fırsatı verebilir. Ayrıca, yakın çevrenizdeki insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Haftaya başlarken aile içi meseleler, iç dünyanızda bastırılmışlık hissi uyandırabilir. Hafta ortasında ise aceleci davranışlarınız ufak kazalara neden olabilir. Güneş'in burç değiştirmesi, refah seviyeniz ve sahip olduğunuz varlıklar hakkında düşüncelerinizi artırabilir. Maddi konular gündeminizde olabilir. Ek gelirler elde etmek için ikinci iş arayışına girebilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Haftaya başlarken sizi rahatsız edecek kişilerle olmak istemeyeceksiniz. İletişim dili sevgi dolu insanlarla olmak isteyebilirsiniz. Kendinize ayırdığınız zamanlarda merak ettiğiniz konulara odaklanmak da motivasyonunuzu arttırabilir. Aşk hayatınızda sürprizli konular gündeme gelebilir. Güneş'in burç değiştirmesi, odağınız kendi istekleriniz olabilir. Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Sizi daha fazla harekete geçirebilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Maddi konulardaki ihtiyaçlarınız, hedeflerinizi belirlerken tercihlerinize yön verebilir. Kendi düşüncelerinizi ifade etmek konusunda iletişim zorlukları yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında ise yakın çevrenizle bir arada olmak isteyebilirsiniz. Güneş'in burç değiştirmesi, hayattan izole olma isteğinizi arttırabilir. İç dünyanızda oluşan duygu durumuna odaklanabilirsiniz. Karamsar düşünceler sizleri zorlayabilir. Geri plandan hayatı izlemek ve yorumlamak size iyi gelebilir.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Haftaya başlarken kendinizi motive edecek konular hakkında eğitimlere katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Sosyal açıdan kendinizi ifade etmek konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletmek ve sosyal çevrenizde kendinizi ifade etmek için daha fazla sevgi dilini kullanmaya özen gösterebilirsiniz. Güneş'in burç değiştirmesi sosyal aktivitelere odaklanmanızı sağlayabilir ve insanları kendinize çekebilirsiniz.

Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Yorumlar


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page