top of page

17 TEMMUZ '23 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

17 TEMMUZ 2023 Haftalık Burç Yorumları


BÜYÜK DEĞİŞİMLER KAPIDA!


  • Dünya genelinde ticaret ve satın alınan ürünlerin kargolanması konusunda gümrük kotaları değişimde...


  • Daha hızlı kargolanan ürünler ve online ticarette öncü olmayı başaran start-up firmaları bu yarışta ipi göğüsler.


  • Neşter ve büyük açık ameliyatların yerini yavaş yavaş mikro kesikler atan mikro cerrahi robotları alacak...


  • Dünya genelinde demir-çelik sanayide yeni gelişmeler ülkemizde ise bor madeninin işlenmesi ve endüstriyel ürüne dönüşmesi ile ilgili yeni ve ilk kez olacak gelişmeler kapıda...


  • Tübitak öncelikli proje destek alanlarına demir-çelik sanayi ürünleri ve bor madeni ile ilgili ar-ge ürünleri alabilir...


  • Ülkeler arası güç dengelerinde “Böl, parçala, yönet” adımlarına şahit olacağız...


Önümüzdeki 1,5 yılı etkileyecek Ay düğümü değişimi ve yeni ay ile haftaya başlıyoruz. 17 Temmuz 2023’ü milat kabul edip yepyeni bir yaşam için hangi adımları atacağımızı düşünme zamanı...

Louise McWhirter teorisine göre KAD Koç’a geçiş: "İş hacminde azalışa hizmet etmektedir". Bu nedenle daha çok çalışma ve istihdam çıkış noktası olacaktır…


Hayat cesurlara torpilli davranır!

Şimdi, hayatımızdaki öncelikleri ve hangi konulara ilkler eklememiz gerektiğine karar vermek için bir dönüm noktasındayız. Hayatta başarılı olmak istiyorsak, cesur davranmalı ve sonuç almak için harekete geçmeliyiz. Bu dönemde, özellikle 22 Temmuz civarında, öfke kontrolüne ekstra dikkat etmemiz gerekecek...


Doğa ve toprakla temas etmek, doğanın ritmini yakalamak için bu haftayı kullanın. Aynı kısır döngünün içerisindeki bunaltıcı bir rutin, yeni gelişmeleri takip edecek motivasyonu almanıza engel olabilir.


Tam tersi, rutin bozacak ve denenmemişi deneyecek hamleler yapmanız kaos bulutunu üfürmeyi ve ardındaki saklı güneşi görebilmeyi size taşıyacaktır...
Mutlu haftalar diliyorum.Şifa olsun!Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Kadersel dönemeçlerden geçeceğiniz bir haftaya giriş yapmaktasınız. Yeni ayında etkisiyle ailenizle ilgili konular yaşarken aynı zamanda aidiyet duygunuzu tartacağınız bir süreçte sizleri beklemekte. Kendi var oluşunuzu ortaya koyacağınız daha fazla bende varım diyeceğiniz, isteseniz de istemeseniz de size öğretilerinde olacağı bir buçuk senelik bir döngünün başrol oyuncusu siz olacaksınız. Dünya enerjisine katacağınız en önemli öğreti mücadele nasıl yapılır olacak... Güneş'in burç geçişiyle mutlu, neşeli bir tutum içinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tek uyarı ise abartılı davranışlarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


İletişim trafiğinin yoğun olduğu bir pazartesi sabahına merhaba diyeceksiniz. Aile gibi gördüğünüz dostlarınızla bir araya gelebilir yeni başlangıçlara adım atmak isteyebilirsiniz. Yeni ayında etkisi ile yakın çevrenizle bağlarınız daha fazla güçlenebilir. Aynı zamanda yaklaşık bir buçuk yıllık kadersel etkiler yaşayacağınız sürece hazırlıklı olmalısınız. Bilinmeyen konulara olan ilginiz artabilir. Bu süreçte sizden gizlenen sırlarla yüzleşebilirsiniz. Güneşin burç geçişi ile ev aile ve yuva konuları önceliğiniz olabilir. Yaptığınız şeylerin aileniz açısından takdir edilmesini isteyebilirsiniz. Sevginizi cömertçe sunabilirsiniz. Evinizi dizayn etmek güzelleştirmek için ideal bir süreç. Dikkat etmeniz gereken şey ise lüks harcamalardan kaçınmak.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Haftaya maddi manevi sahip olduğunuz değerlerinize odaklanabilirsiniz. Yeni ayında etkisi ile sevdiklerinize karşı alma verme dengenizi koruyabiliyor musunuz bu konuda sorgulama yapabilirisiniz. Beslenme konusunda Anadolu yemeklerine yönelebilirsiniz. Sosyal çevrenizi yenilediğiniz bir buçuk yıllık kadersel sürece sizleri beklemekte. Derneklerde yer almak bir amaç için bir araya gelen insanlarla beraber çalışabilir, aynı zamanda aşk hayatınızda değişimler söz konusu olabilir. Güneşin burç geçişi ile İletişim kurarken hitap şeklinizle kişileri etkileyebilirsiniz. Darama gibi sanatsal alanda eğitim alabilirsiniz. Çevrenize hitap ederken hayal gücünüzü kullanabilir ve bunu empoze edebilirsiniz. Fakat abartılı konuşmalara dikkat.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Hafta başında Yeni ay enerjisi ile baştan aşağıya yenileneceğiniz bir süreç sizleri beklemekte. Bağ kurduğunuz kişilerle karşı güven duygunuz artabilir. Bu zamana kadar emek verdiğiniz ve ustalaştığınız konularda ödüllerinizi alacağınız bir buçuk yıllık bir süreç sizleri beklemekte. Bir çoklarınızın toplum nazarında unvanı değişebilir. Güneşin burç geçişi ile maddi konular ve öz benliğinize verdiğiniz değer konusu gündeminizde olacak. Sahip olduğunuz kaynaklarınızı arttırmak isteyebilirsiniz. Hangi konuda becerileriniz varsa bunu göstermek istemeniz, sosyal çevrenizin genişlemesine neden olabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Yeni ayın etkisiyle, bu hafta kendi iç dünyanızda olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca kendinize zaman ayırmak ve ruh halinizi iyileştirmek için farklı aktiviteler yapabilirsiniz. Yoga, meditasyon veya yürüyüş gibi aktiviteler, zihninizdeki karmaşayı gidermenize yardımcı olabilir. Güneşin burcunuza geçmesi, size motivasyon ve enerji sağlayarak, hayallerinizi gerçekleştirmek için planlar yapmanız açısından mükemmel bir zaman dilimi sizleri beklemekte. Bu hafta aynı zamanda ruhsal rehberlerinizle karşılaşacağınız, yeni felsefe akıma adapte olacağınız bir buçuk yıllık dönemin kapılarını aralayacaksınız. Yurtdışı, akademik konularda ve hukuksal konularda öncülük etmeniz açısından sizleri zorlayacak.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Bu hafta, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili konular hayatınızda önemli bir yer tutabilir. Yeni ayın etkisiyle birlikte, sosyal çevrenizdeki ilişkilerinizi gözden geçirmek ve belki de bazı değişiklikler yapmak için iyi bir zaman dilimi olabilir. Başkalarının gözündeki değeriniz konusunda sorgulayacağınız bir buçuk yıllık bir dönemin geçişi de sizleri farklı alanlara yönlendirebilir. Ayrıca giderleriniz konusunda mücadele edebilirsiniz. Güneş'in burç geçişi ile birlikte öz benliğinizi sorgulayacağınız bir dönem yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak hayallerinizi gerçekleştirmek için yeni eğitimlere başvurabilirsiniz. Ancak, harekete geçerken, çevrenizdeki insanların sizi sınırlamamasına dikkat etmeniz gerekebilir.

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Bu hafta, Yeni ayın etkisiyle birlikte, hayatınızda yeni hedefler belirlemeniz ve vizyonunuzu güncellemeniz için iyi bir zaman olabilir. Aynı zamanda ikili ilişkilerde kadersel temalar yaşayacağınız bir buçuk yıllık döneme de giriş yapmaktasınız. Güneşin burç geçişi sizleri sosyal çevrenizdeki yeteneklerinizi keşfedip başarıya dönüştürmeniz için fırsatlar sunabilir. Bu süreçte, sosyal çevrenizle ilişkilerinizi geliştirmek için çaba harcamanız gerekebilir. Kendinizi geliştirmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ancak, bu esnada günlük hayatınız ve sorumluluklarınızın da farkında olmalısınız.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Haftaya başlarken kendinize yabancı bulduğunuz kültürleri araştırma isteği ile başlayabilirsiniz. Özellikle yemek kültürlerine merak salabilirsiniz. Yeni ayında etkisi ile hukuksal konular, akademik alanlar, kültürel geleneklerle alakalı birtakım gündemler yaşamanız muhtemel. Günlük rutinlerinizde ve sağlıkla alakalı konularda mücadeleci bir buçuk yıllık kadersel döngülerin etkisini de bu hafta yaşamaya başlayabilirsiniz. Güneşin burç geçişi ile hedeflerinizi ve hayattan beklediklerinizi yapılandıracağınız döneme geçiş yapacaksınız. Yaratıcı yönünüzü ortaya koyacak ve toplum nazarında göz dolduracaksınız. Bu süreçte yeni insanlarla tanışmak veya sosyal medya hesaplarınızı güncellemek gibi farklı adımlar atacağınız etkileşimler mevcut.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Haftaya Yeni ayın etkisi ile başlamaktasınız. Kendinizi değiştirmek dönüştürme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Mistik konulara yönelebilir, bu konuda araştırmalar yapabilirsiniz. Takıntılarınız ortaya çıkabilir. Aynı zaman da bu hafta bir buçuk yıllık kadersel bir sürece de merhaba diyeceksiniz. Eki aldığınız alan, aşk ilişkiler çocuklarınız boş zamanlarınızı nasıl geçirdiğinizle ilgili olabilir. Güneşin burç geçişi ile yeni eğitimler, yabancı dil konularına odaklanabilirsiniz. Yabancı dil ve eğitim konularında sahip olduğun beceriler daha fazla sorumluluk almana neden olabilir. Gelecek planlarınızı tekrardan gözden geçirebilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Pazartesi günü Yeni ayın etkisi ile eşinize veya ortağınıza karşı daha şefkatli yaklaşarak ilişkinizi güçlendirmek için fırsatlar yaratabilirsiniz. Aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirmek için yeni planlar yapmanızı sağlayabilir. Ev aile ve yuva ile alakalı bir buçuk senelik kadersel döngüye de adım atacaksınız. Güneş'in burç geçişiyle, kendinizi daha fazla geliştirmeye, değiştirmeye ve dönüştürmeye odaklanabilirsiniz. Gider dengenizi gözden geçireceğiniz, belki kredilere başvuracağınız bir süreç içinde olabilirsiniz. Onaylanma ihtiyacına takıntı geliştirebilirsiniz. İçsel öfkeniz gün yüzüne çıkabilir. Hafta sonu boş zamanlarınızı nasıl geçireceğinizle ilgili planlama yapabilirsiniz.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Bu hafta günlük rutinlerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni ayında etkisi ile sağlık koşullarınız tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Mide hassasiyeti yaşayabilirsiniz. Bu nedenle fazla yağlı yiyecekler yemekten kaçınmalı ve içinize attığınız duyguları dönüştürmelisiniz. Aynı zamanda ay düğümlerinin değişimi ile bir buçuk yıllık kadersel dönemi iletişim ve eğitim alanından yaşamanız muhtemel. Güneşin burç geçişi ile karşınıza aldığınız insanlara daha fazla odaklanabilir, onları merkeze koyabilirsiniz. Hafta sonu Harcamalarınız ile ilgili düzenleme yapabilir, bununla ilgili hızlı şekilde aksiyon almak isteyebilirsiniz. Giderleriniz ile ilgili harekete geçerken gelirleriniz için aldığınız sorumlulukları da göz ardı etmemelisiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Haftaya başlarken boş zamanlarınızı değerlendirmek için yapmak istediklerinizi planlamak, ruh halinizi iyileştirebilir ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Yeni ayın etkisi ile birlikte, hobilerinize veya ilgi alanlarınıza daha fazla zaman ayırma şansınız olabilir. Maddi ve manevi gelirleriniz konusunda ve cesaretle yeni atılımlar yapacağınız bir buçuk yıllık kadersel dönemece adım atacağınız bir süreç sizleri beklemekte. Güneşin burç geçişiyle, iş hayatınızda daha fazla sorumluluk almanızı gerektirebilir. Bu nedenle, hayatınızın merkezine günlük rutinlerinizi koyarak, gününüzü daha planlı bir şekilde geçirebilirsiniz. Ancak, aldığınız sorumluluklara odaklanırken, yakın çevrenizden gelen etkilere karşı dikkatli olmalısınız.
Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page