top of page

15 OCAK'24 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ


15 OCAK 2024 Haftalık Burç YorumlarıYükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


İçsel motivasyonunuza odaklanacağınız bir haftaya giriş yapmaktasınız. Kendi potansiyelinizi daha iyi anlamak ve güçlü liderlik yeteneklerinizi ortaya koymak için çaba harcamanız mümkün olabilir. Güneş'in Kova burcuna geçişiyle odağınız sosyalleşmek, arkadaşlarınızla vakit geçirmek olabilir. Plüton'un Kova burcuna geçişi sizlere sosyal çevrenizle ilgili köklü değişiklikler ve güçlü arkadaşlıklar getirebilir.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Sosyal Çevrenizdeki Arkadaşlıklarınızı Güçlendirme Zamanı! Yeni başlangıçlar için uygun bir zaman olan bu hafta, eğitim, seyahat veya felsefe alanlarında kendinizi geliştirmeye adayabilirsiniz. Kendi inançlarınızı sorgulamak ve dünya görüşünüzü genişletmek için fırsatlar da sunuyor. Güneş'in Kova burcuna geçişi kariyer ve sosyal ilişkilerde artan bir enerji getirirken, Plüton'un Kova burcuna geçişiyle toplumsal statünüzde derin dönüşümlere neden olabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


İş ve kariyer hayatınızda yaratıcılığınız artabilir. İletişim yeteneğinizin güçleneceğiniz bir dönem olabilir. Ayrıca, finansal konular, ilişkiler ve kaynakların paylaşımı ile ilgili önemli değişikliklere odaklanmanız gerekebilir. Güneş'in Kova burcuna geçişi, öğrenmeye ve farklı kültürlere odaklanabilirsiniz. Plüton'un Kova burcuna geçişi ise, kişisel inançlarınız ve hayat görüşünüzde derin değişikliklere yol açabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Grup aktivitelerine katılarak sosyal bağlantılarınızı artırabilir ve ortak hedeflere ulaşmak için birlikte çalışabileceğiniz kişilerle tanışabilirsiniz. İletişim becerilerinizi kullanarak oluşacak sorunları çözümleyebilirsiniz. Güneş'in Kova burcuna geçişiyle harcamalarınızı yapılandırmak odak noktanız haline gelebilir. Plüton'un Kova burcuna geçişi maddi kaynaklar, paylaşımlar ve derin bağlantılarla ilgili dönüşümleri başlatabilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Finansal konular veya başkalarının kaynakları bu hafta ön planda olabilir. Özellikle iş hayatında, duygusal sınırlarınızı korunmanız gerekebilir. Güneş'in Kova burcuna geçişi, ilişkilerin ve ortaklıkların önemini vurgulayarak yeni bir enerji getirebilir. Plüton'un Kova burcuna geçişi, derin dönüşümlere neden olarak, karşınızdaki kişilerde daha fazla derinlik ve anlayışa odaklanmanızı sağlayabilir.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Farklı kültürlerle duygusal bağ kurabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi geliştirmek ve geniş bir perspektif kazanabilirsiniz. Güneş'in Kova burcuna geçişi, günlük işler, sağlık ve hizmet alanlarına odaklanmanızı sağlarken, Plüton'un Kova burcuna geçişi günlük rutinleriniz değişirken zihin beden ve ruhsal dengenizi güçlendirmeniz gerekebilir. Çalışma koşullarınız tamamen farklı bir yöne evrilebilir.

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Finansal Konulara Dikkat! Finansal konularla ilgili atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz. Aile bağlarınızda veya ev yaşamınızda önemli değişiklikler olabilir. Gücünüzü Güneş'in Kova burcuna geçişi, eğlence ve romantik ilişkilere odaklanmanızı sağlayabilir. Plüton'un Kova burcuna geçişi ise kişisel ifade ve yaratıcılık alanlarında kendinizi geliştirme fırsatları sunacak.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Sanatsal Projeler veya Romantik İlişkilerde Derinleşmek İçin Yeni Fırsatlar Sizleri Beklemekte! Hayal gücünüzü kullanarak, sanatsal projelere yönelmek veya romantik ilişkilerde daha derin bağlar kurmak mümkündür. Güneş'in Kova burcuna geçişi ev ve aileyle ilgili konulara odaklanmanızı sağlarken, Plüton'un Kova burcuna geçişi aile dinamiklerinizde ve ev yaşamınızda derin dönüşümler yaşamanıza neden olabilir.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Evde huzuru yakalamak isteyeceğiniz ve duygusal bağları geliştireceğiniz bir haftaya girebilirsiniz. Aile üyelerinizle aranızdaki bağları güçlendirmek için yaratıcı faaliyetlere yönelebilirsiniz. Güneş'in Kova burcuna geçişi, iletişim, öğrenme ve yakın çevrenizle ilgili konulara odaklanmanızı gerektirebilir. Plüton'un Kova burcuna geçişi, düşünce gücünüzü güçlendirerek iletişimde derinleşmenize yardımcı olabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Kendi düşüncelerinizi ve fikirlerinizi etkili bir şekilde ifade edebilirsiniz. Kendi kimliğinizi ve hedeflerinizi derinlemesine inceleyebilir ve kişisel gücünüzü daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Güneş'in Kova burcuna geçişi, maddi konular ve değerlerle ilgili bir odaklanma dönemini yaşayabilirsiniz. Plüton'un Kova burcuna geçişi, finansal konularda ve kişisel değerlerde derin dönüşümlere yol açabilir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Geçmişle yüzleşerek ve içsel keşif sürecine girebilirsiniz. Duygusal konularda iletişimi güçlendirebilir ve aile üyeleriyle daha iyi anlaşmanıza yardımcı olabilirsiniz. Güneş'in Kova burcuna geçişi, kişisel kimlik ve dışa açılma ihtiyacınızın ortaya çıkmasına neden olabilir. Plüton'un Kova burcuna geçişi ise kişisel dönüşümü ve yeni bir benlik anlayışını başlatabilir. Bu süreçte, dış dünyada kendinizi daha etkili bir şekilde ifade edebilir ve liderlik potansiyelinizi ortaya koyabilirsiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Açık fikirli bir yaklaşım benimseyerek, çevrenizdeki insanlarla sağlıklı iletişim kurabilir ve toplulukta daha etkili bir rol üstlenebilirsiniz. Güneş'in Kova burcuna geçişi, ruhsal gelişim sürecine başlamak ve içsel dünyanıza yönelik keşifler yapabilirsiniz. Aynı zamanda, Plüton'un Kova burcuna geçişi, içsel dönüşümü derinleştirmek ve bilinçaltı konularına odaklanmak için fırsat sunabilir. Bu süreçte, ruhsal pratiklere ve içsel çalışmalara yönelebilirsiniz.
Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comentários


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page