top of page

15 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,


Yeni bir haftaya Boğa Burcunun 27 derecesinde Algol sabit yıldızı eşliğinde gerçekleşecek olan Ay tutulmasının uzunca bir süre yaşamımızda yer alabileceği etkileri ile başlıyoruz.


Ay’ın Koç Burcunda seyahat edeceği haftanın ilk gününde yaşamda daha hızlı yol almak isteyebiliriz.


Fakat hafta başında yaşayacağımız Güneş ve Jüpiter uyumsuzluğunu bireysel olarak göz ardı etmemeli, abartılı davranışlardan uzak durmalı, mümkünse kişisel alışverişlerimiz için Pazartesi ve Salı günlerini tercih etmemeli ve hırslarımızdan arınmaya özen göstermeliyiz. Hayatımızdaki bizler için otoriter figür olarak gördüklerimizle de ayrıca iletişimimize dikkat edelim ve kibirli bir ruh haline bürünmemeye özen gösterelim.


Tutulmanın etkilerini fazlaca hissedebileceğimiz haftanın ilk günlerini meditasyon, yoga gibi ruhsal ve zihinsel şifa çalışmaları ile değerlendirebiliriz.


Hafta içinde Venüs’ün Mars ve Uranüs’le olan uyumlu enerjisinde ikili ilişkilerimizden ve finansal yatırımlarımızdan yana şanslı, huzurlu bir zamanı deneyimleyebiliriz.


Çarşamba günü Mars ve Uranüs arasındaki zorlayıcı atmosfer altında kazalara açık bir zaman dilimi içinde olabiliriz. Hızlı olmak isterken kendimize gereksiz krizler oluşturmamaya ve sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmeye ve kişisel tedbirlerimizi almaya özen gösterelim. Günün enerjilerini toprağın ve suyun şifası ile rahatlıkla dengeleyebiliriz. Bugün tabiat anaya ufak bir tohum hediye edebiliriz.


Dünya ve ülkemiz genelinde liderlerin sert söylemlerine, uçak kazalarına, yangınlara, patlamalara ve üzücü terör olaylarına tanıklık edebileceğimiz bir süreç içinde de olabiliriz.


Merkür ve Neptün uyumunu yaşayacağımız zaman dilimlerinde yaratıcılığımız artabilir, zihinsel travmalarımızdan arınabilir ve merhamet duygumuzun ağır basacağı bu zamanlar içinde kırgınlıklarımızı sonlandırabilir ve affetmenin huzurunu yaşayabilmek için olumlu yönde değerlendirebiliriz. İçimizdeki yaratıcı gücü keşfedebileceğimiz kıymetli bir zaman olabilir.


19 Kasım Cuma Günü saat 11.57’de yaşayacağımız Ay tutulmasının etkileri ile daha net adımlar atmak isteyebiliriz ve yaşamımızda İleriki günlerde bizler adına risk oluşturabilecek kararlar alabilir ve dürtüsel davranışlar içinde olabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak yaşamı biraz ritmine göre yaşamayı ve anda kalmayı denemeliyiz.


17_18 ve 19 Kasım günlerini mutlaka ruhsal enerjimizi yükseltebileceğimiz ortamlarda geçirmeye ve enerjimizi dengede kalarak kullanmaya dikkat edelim, ruh ve beden sağlığımıza fazla yüklenmeyelim.


Her birimizin gökyüzünden payımıza düşen kadarı ile köklü ve güçlü değişim süreçlerini deneyimleyeceği bu süreci sağlıkla, huzurla ve saygıyla hayrımıza çevirebilmemiz dileğiyle...


Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya finansal olarak rahat bir nefes alabileceğimiz bir atmosfer altında başlayabiliriz. Kariyer alanlarımızda ve iş yerlerimizde yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Acele etmememiz ve hızlı kararlar almamamız gereken bir süreci deneyimlerken yaşamlarımızda önemli bir dönüm noktasında da olabiliriz. Alma verme dengemizi korumaya özen göstermemiz gereken hafta genelinde, geçmişten gelen ödemeyi unuttuğumuz bir borç gündemimize gelebilir. Zamanı doğru kullanmayı öğrenebileceğimiz bir hafta olabilir. Haftanın enerjilerini bulunduğunuz ortamlarda tütsü kullanarak, aşırı kafein tüketmekten uzak durak ve bolca toprakla temas ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya kendi gücümüzü keşfederek, güvenimizi tazeleyerek ve istediklerimizi gerçekleştirebileceğimiz yeni farkındalıklar yaşayarak başlayabiliriz. Ufak dokunuşlarla yaşam alanlarımızda ya da dış görünüşümüzde değişimler yapmak isteyebiliriz. Kadersel yol arkadaşlarımızın ve aile büyüklerimizin sağlığı ile ilgili ani beklemediğimiz yönde gündemlerimiz gelişebilir. Hayatımızdaki ilişkilerimizi sorguladığımız, var olan sorunlarımızı hızlı ve kalıcı olarak çözüme kavuşturmak istediğimiz bir hafta olabilir. Özel ilişkilerimizde iletişimimize ekstra olarak özen göstermemiz gereken bu zaman içinde gereksiz ego ve güç mücadelesine girmemeye özen göstermek bizler için faydalı olabilir. Düşünmeden adım atmamamız gereken bir süreci deneyimleyebiliriz. Özellik baş, boyun, boğaz sağlığımıza özen göstermemiz gereken bu hafta genelinde, zihinsel olarak gergin enerjiler altında olabiliriz ve gece uykuya dalmakta sorun yaşayabiliriz. Haftanın enerjilerini soft tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, gece yatağımızın başında bir bardak su bulundurarak ve suyla bolca temas ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya iş yaşamlarımızda ve günlük rutin işlerimizde sorumluluğumuzun arttığı bir atmosfer altında başlayabiliriz. İş ortamımızda gerginlik içeren enerjiler altında olabiliriz. Ruh ve beden sağlığımıza ekstra dikkat etmemiz gereken bu süreçte umumi tuvaletleri çok kullanmamaya özen gösterelim. Yaşamı biraz daha akışına bırakmamız ve şartlarımızı fazla zorlamamamız gereken bir süreçte olabiliriz. Kariyer ve iş alanlarımızda yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Gökyüzü önümüze yeni şanslar ve sürprizlerini sunabilir. Hislerimiz ve sezgilerimiz güçlenebilir ve bizden saklanmış üstü örtülmüş gerçeklerle yüzleşebiliriz. Geçmişi sorgulamak yerine, yeni farkındalıklarla yaşamda sağlam adımlarla yol almak için ideal bir zaman içinde olabiliriz. Haftanın enerjilerini mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, iç sesimize yönelerek, bilinçaltı travmalarımızı şifalandırmak için bir uzmandan danışmalık alarak ve bize huzur veren kişilerle beraber olarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya yaşamımızdaki mücadele ettiğimiz, emek verdiğimiz isteklerimizin gerçekleşebileceği enerjilerle başlayabiliriz. İkili ilişkilerimizde yeni farkındalıklarla güçlü kararlar almak isteyebiliriz. Kişisel gelişimimize yönelmek ve yaratıcılığımızı gün yüzüne çıkarmak için ideal bir zaman olabilir. Duygusal kararlar almaktan uzak durmayı öğrenmemiz gereken bir dönemde olabilir ve sabırlı olmayı deneyimleyebiliriz. Çocuklarımızla ilgi beklenmediğimiz yönde aniden gelişen gündemlerimiz oluşabilir. Haftanın enerjilerini yeşil ve mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, ailemizle birlikte huzur bulabileceğimiz ortamlarda olarak, çocuklarımızla birlikte vakit geçirerek ve kareoke yapmayı deneyerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya yoğun bir tempo ile başlangıç yapabiliriz. Kariyer hayatımızda köklü değişim ve dönüşümlerin başlangıcında olabilir ve iç sesimize yönelebiliriz. Bu süreç içinde yeni iş fırsatları ile karşılaşabiliriz. Yolunda gitmeyen ikili ilişkilerimizde bitişler gündemimize gelebilir ve bize hizmet etmeyen her duygumuzdan arınabilir ve belki de hayata bakış açımızı değiştirmek isteyebiliriz. Küçük ev kazalarına açık bir dönem içinde olabiliriz, tedbirli ve sakin davranmayı ihmal etmeyelim. Duygusal değil mantığımızla karar almamız gereken bu süreçte dürtüsel hareket etmemek ve ailemizle köklerimizle ilgili konularda hassasiyet oluşturmamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Duygusal iniş ve çıkışlara açık hafta geneleninde iç sesimize yönelerek, çözüm odaklı olarak, kafein alımını azaltarak, mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarları tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya yakın çevremiz, kardeş, kuzen gibi benimsediklerimizle olan ilişkilerimizi tekrar gözden geçirmek isteyebileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Bolca planımızda olmayan kısa seyahatlerimiz gündemimizde yerini alabilir. Kazalara açık, dengesiz, sakar bir enerji akışı içinde olabileceğimiz bu süreçte trafik kurallarına uymaya ekstra olarak özen gösterelim. Enerjimizi doğru kullanmamız ve dengede kalmamız gereken hafta genelinde kendimizi önemsemeyi de ihmal etmemeliyiz. Yurtdışı bağlantılı bir işimiz var ise beklediğimiz yönde önemli imzalar gündemimizde olabilir. Haftanın enerjilerinde duygusal anlamda kendimize önem vererek, kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek eğitimlere başlayarak, soft tonlarda kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bulunduğumuz ortamları bolca havalandırarak ve açık havada yürüyüşler yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyimleyebiliriz.
Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya önemli bir değişimin başlangıcında olabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Ortak gelirlerimizde yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Finansal anlamda şanlı ve bereketli bir süreci deneyimlerken aynı zamanda yanılgılara açık bir dönem içinde de olabiliriz, atmamız gereken bir imzamız var ise bu enerjinin farkında olarak tedbirli davranmayı ihmal etmeyelim. Gereksiz borçlanmalara karşıda dikkatli olalım ve haftanın ilk günlerini kişisel alışverişimiz için değerlendirmemeye özen gösterelim, abartılı ve gereksiz harcamalara yönelebileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz. Kişisel algılamamayı ve yaşadığımız sorunları içselleştirmemeyi deneyimlememiz gereken bir dönem içinde olabiliriz. Haftanın enerjilerini bol sıvı tüketerek, bulunduğumuz ortamlarda tütsü ve buhurdanlık içinde paçuli yağı kullanarak, mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek ve ruhumuzu dinlendirebileceğimiz aktivitelere yönelerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya kendimizi iletişim dilimizde daha net ifade edebileceğimiz, hayatımızda yeni değişimlerin ön ayak seslerini hissedebileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Tartışmalardan, ani davranmaktan ve düşüncesiz davranışlardan uzak durmayı öğrenmemiz gereken bir haftayı deneyimleyebiliriz. Yeni ortaklıklar için uygun bir dönem içinde olmayabiliriz. Bekar olan Akrep burçlarının kapısını yeni bir aşk çalabilir. Karar vermemiz gereken bir süreç içindeysek fikrine, bilgisine güvendiğimiz kişilerle istişare etmek, ani harekete geçmemek bizler için faydalı olabilir. Yolunda gitmeyen ilişkilerimizi masaya yatırabilir ve ani farkındalıklarla yollarımızı ayırma kararı alabiliriz. Haftanın enerjilerini daha çok sakin, huzurlu bir atmosfer oluşturabileceğimiz kişilerle birlikte geçirerek, adaçayı, lavanta gibi bitki çaylarını tercih ederek, su kenarı yerlerde bulunarak ve bol sıvı tüketerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya kalabalıklar içinde yalnız kalmak isteyerek ve iç sesimize yönelerek başlayabiliriz. Ruh ve beden sağlığımızla ilgili yeni farkındalıklar yaşayabilir ve bağımlıklarımızdan kurtulmak isteyebiliriz. Kronik rahatsızlığımız var ise bu haftanın enerjileri ile beklemediğimiz yönde durumlarla karşılaşabiliriz. Yaşamı akışına bırakmayı ve yaşadığımız sorunları sorgulamamayı öğrenmemiz gereken bir sürecin başlangıcında olabiliriz. Gayrimenkul yatırımlarından yana şanslı bir dönem içinde olabiliriz. Kendimizi inzivaya çekmek isteyebileceğimiz bu süreç içinde bilinçaltı konularındaki travmalarımızı şifalandırmayı deneyebiliriz. Zihinsel olarak hızlı yol almak isteyebileceğimiz hafta genelinde yeni beslenme alışkanlıkları kazanarak, zihinsel şifa içeren çalışmalara yönelerek, bağışıklık sistemimizi yüksek tutabileceğimiz ekstra tabletler kullanarak ve ruhsal olarak huzur bulmak adına bir uzmandan destek alarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya sosyal çevremiz içinde adeta güneş gibi parlayabileceğimiz ve fikirlerimize ihtiyaç duyabileceği enerjiler ile başlayabiliriz. Geleceğimizle ilgili yeni farkındalıklar kazanarak olumlu yönde fırsatlarla karşılaşabiliriz. Yeni yatırım fırsatları içinde olurken, spekülatif yatırımları acele etmeden değerlendirmemiz gerekende bir süreç içinde olabiliriz. Ani beklenmedik bir şekilde bekar olan Oğlakların yeni bir aşk kapısını çalabilir. Toplum önündeki statümüzün değişebileceği bir dönüşümün ayak seslerini duyabileceğimiz bir süreçte olabiliriz. Ailemizin ve kendi sağlığımızın kontörlümüz dışında olan değişimlere ve kayıplara açık olduğu bir dönemde olabiliriz, hijyen kurallarına uymaya özen gösterelim. Ebeveyn olmayı planlayan sevgili Oğlak burçlarına gökyüzü bu süreçte sürpriz enerjilerini gönderebilir ve müjdeli haberi alabilirler. Planımızda olmayan hızlı gelişen olaylara açık haftanın enerjilerini suyun ve toprağın şifasından faydalanarak, rüyalarımızda aldığımız mesajlara dikkat ederek, sezgilerimize güvenerek, açık hava yürüyüşlerinde kendi iç sesimize yönelerek ve soft renk tonlarında kıyafetler tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya çalışma ve kariyer alanlarımızdaki sorumluluklarımızın artabileceği enerjiler ile başlayabiliriz. Yoğun çalışma tempomuzdan kaynaklı ruhsal iniş ve çıkışlara açık bir zaman olabilir, hızlı karar vermek isteyebiliriz ve zaman zaman dilimizi oktan çıkmış bir yay gibi kullanabiliriz. İletişimimize ekstra dikkat etmemiz gereken bir dönemi deneyimleyebiliriz. Yarım bıraktığımız işlerimizi bu haftanın enerjileri ile tamlayabiliriz. Beklemediğimiz iş amaçlı kısa seyahatlerimizde artış olabilir. Annemizin sağlığı gündemimizde yerini alabilir. Beklettiğimiz bir emlak ya da gayrimenkul alım satım işlerimizi bu hafta hızlı bir şekilde sonuca ulaştırabiliriz. Daha çok içsel çatışma yaşayabileceğimiz bu süreç içinde haftanın enerjilerini kendimize dinlenebileceğimiz ortamlar oluşturarak, ruhsal ve bedensel detoks yaparak, bize hizmet etmeyen her duygumuzdan arınarak, yeşil ve soft tonlarda kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya uzaklardan beklediğimiz olumlu bir haberleri alarak ve kendimizi rahat akışta ortaya koyabileceğimiz enerjilerle başlayabilir ve yaşamımızda bereketli ve şanslı bir dönemi deneyimleyebiliriz. Önümüze çıkan fırsatları doğru değerlendirmek ileri günlerde bizler için önemli olabilir. Hafta ortasında finansal olarak rahat bir nefes alabiliriz. Yakın çevremizle bazı fikir ayrılıkları yaşayabileceğimiz bu süreçte ani farkındalıklarla iş ve sosyal çevremizi yeniden dizayn etmeye karar verebilir ve bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Hayatımızda olumlu etkiler alabileceğimiz değişim ve dönüşümlerin ayak seslerini derinden hissedebiliriz. Sezgilerimizin çok güçlenebileceği hafta içinde astrolojik bir danışmanlık alarak, mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, duygularımızla değil mantığımızla hareket etmeyi tercih ederek, bulunduğumuz ortamları bolca havalandırarak, açık havada yürüyüşler yaparak ve suyun şifasından faydalanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page