top of page

14 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

Sevgili Arkadaşlarım,


Yeni bir haftaya Ay’ın, Yengeç Burcu seyri ile giriş yapıyoruz. Dolunayın tamamlanma frekansını yüksek olarak hissedebiliriz. Öz güvenimizi tazeleyebiliriz. Belki de hayalini kurduğumuz hak edişlerimizi toplayabileceğimiz bir zamana da işaret edebilir.


Dolunay haftasında, Ay Düğümleri, 19 Kasım 2021 yılındaki Ay Tutulması derecesini aktifleştirmişe enerjisinde olabilir. Geçtiğimiz yılın Kasım Ayından bu yana yaşadıklarımızı karmik ve kadersel seçim aşamaları ile değerlendirmek için gökyüzü bizlere fırsatlarını sunabilir.

Yaşamımızda yeni bir dönemin başlangıcını hissedebilir ve belki de bir devrin artık tamamen sonlandığını düşünebiliriz.


14 Şubat Pazartesi, Mars ve Venüs’ün etkileşim enerjisini hissetmeye başlayabiliriz. Yaşamımızda özlemini hissettiğimiz duygusal deneyimlere fırsat vermek isteyebiliriz. Takıntılı olabilecek yanlış aşklara da yelken açmamıza sebebiyet verebilir. Fazlası ile iddialı, tutkulu olabilecek bu enerjiye dikkat etmemiz gerekebilir. İçsel olarak sevgi arayışı içinde olabiliriz. Farkında olmadan yaşamımız adına yanlış tercihler de yapabilme potansiyelimizin yüksek olabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz.

 • Haftanın ilk günleri hırslı, iddialı, ihtiraslı, tutkulu ve saplantılı davranışlar göstermemeye özellikle dikkat etmemiz faydalı olabilir.

 • Ay’ın açılarının zorlayıcı olabileceği günün ilk yarısında, ikili ilişkilerimizde kişisel hırslarımıza ve egomuza yenik düşmemeye özen göstermek bizler için daha faydalı olabilir.

 • Önemli iş ve görüşmelerimiz için 14.17’den sonraki zaman dilimini tercih edebiliriz.

 • Ticari faaliyetlerimiz için de oldukça destekli bir frekans üzerimizde hâkim olabilir.

15 Şubat Salı günü, iletişimin gezegeni Merkür, Kova Burcu’na geçiş yapıyor olacak.

Aldığımız kararları başlatmak için projelerimizi tekrar gözden geçirebilir ve artık yeni başlangıçlara hazırlanabiliriz.

 • Zihinsel olarak özgürlüğümüze odaklanabileceğimiz ve kısıtlanmak istemeyeceğimiz bir zamanı da deneyimleyebiliriz.

 • Günün ilk yarısını beklettiğimiz rutin sağlık kontrollerimiz için de olumlu yönde değerlendirebiliriz.

 • Öğlen saatlerinde şartlarımızı gereğinden fazla zorlamamaya akışta kalmaya özen gösterebiliriz.

 • Oldukça kısıtlayıcı daraltıcı ve engelleyici bir enerji içinde olduğumuzu da hissedebiliriz.

 • Dünyayı yöneten liderlerin kendi halklarını fazlası ile zor durumlara sokabileceği dengesiz sert bir enerjiye tanıklık edebiliriz.

 • İkili ve sosyal ilişkilerimizde, nefsimize yenik düşmeden, egomuzu ön plana çıkarmadan, stabil kalmak ve zihinsel şifa içeren çalışmalara yönelmek iyi bir fikir olabilir.

 • Ani beklenmedik yönde gelişmelere açık olabileceğimiz sert bir enerjinin farkında olmaya da özden gösterebiliriz.

16 Şubat Çarşamba günü, dolunayın güçlü enerjisi ile oldukça stresli bir enerji içerisinde de güne başlangıç yapabiliriz.

 • Akşam 19.56’da 27 derecede Aslan Dolunayı gerçekleşiyor olacak.

 • Hayatımız adına, önemli başlangıçlara adım atmak için uygun bir günde olmayabiliriz.

 • Gün genelini sakin kalarak, bol sıvı tüketerek, yağlı, tuzlu gıda tüketimini ve kafein alımını azaltarak geçirmeye özen göstermek faydalı olabilir.

17 Şubat Perşembe gününün ilk yarısında ince detay gerektiren işlerimize yönelebiliriz. Günlük rutinlerimizde, geleceğe yönelik yeni program oluşturmak isteyebiliriz.

 • Kişisel ve keyfi olabilecek cerrahi estetik dokunuşlarımız için de uygun olmayabilir.

 • Günün ikinci yarısında, ağzımızdan çıkanlara dikkat etmemek ve ölçüsüz davranışlar içerisinde olmak kontrolümüz dışında gelişebilecek dengesiz durumları yaşamamıza da sebebiyet verebilir.

18 Şubat Cuma günü, ruhumuz üst benliğimiz yaşam enerjimiz Güneş’imiz, akşam saat 19.42’de artık Balık Burcu’na geçecek.


İyi ki doğdunuz sevgili Balık Burçları…


Hayatımızı, çalışma alanlarımızı ve günlük rutinlerimizi organize etmek, detay gerektiren işlerimize öncelik vermek için oldukça destekleyici enerjiler hâkim olabilir.


Jüpiter ile Uranüs arasındaki olumlu enerjide, idaremizi doğru kullandığımız takdirde, gökyüzünün bereketli olabilecek sürprizleri ile karşılaşabiliriz. Maddi ve manevi gelişmeler için oldukça bereketli bir enerji diyebiliriz.


19 Şubat Cumartesi günü, ikili ve sosyal ilişkilerimizde denge, huzur ve güven arayışı içinde olarak güne başlangıç yapabiliriz.

 • Gün genelini her türlü önemli işlerimiz için rahatlıkla değerlendirebiliriz.

 • Sosyal Medya aracılığı ile iş yapıyorsak, gün genelini yeni duyurularımız, reklam tanıtımlarımız için de ayrıca olumlu yönde değerlendirmek uygun olabilir.

20 Şubat Pazar Günü, yaşamımızda var olan sorumluluklarımızı gözden geçirmek faydalı olabilir. Fikrine ve tecrübesine güvendiğimiz kişilerle bir arada plan/projelerimizi istişare etmek, kalıcı kararlar almak için de oldukça destekleyici olabilir.

 • Günün ilk yarısını önemli işlerimiz ve görüşmelerimiz açısından rahatlıkla değerlendirebiliriz.

 • Kişisel bakımımız için de oldukça destekleyici bir enerji içinde olabiliriz.

 • Günün ikinci yarısında stabil kalmak, gerginlik yaşayabileceğimiz ortamlardan uzak durmak, şifa içiren çalışmalara da yönelerek geçirmek faydalı olabilir.

 • Özellikle akşam saatlerinde, ikili ilişkilerimiz açısından gergin, dengesiz, yön kaybedebileceğimiz olaylara sebebiyet verebilecek bir enerji içinde olabiliriz.

Dolunayın güçlü frekansını derinden hissedebileceğimiz hafta genelinde, bireysel bağımlıklarımızdan arınabilmemiz, huzurla, sağlıkla, bereketle tamamlanmalar yaşayabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebilmemiz dileğiyle….Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya yaşamımızda daha çok ailevi konularımıza öncelik vererek başlangıç yapmak isteyebiliriz. Hafta genelinde ayrıca hayatın daha çok keyifli ve eğlenceli yanlarına çekilmek isteyebiliriz. Beklettiğimiz bir gayrimenkul alım ve satımlarımız içinde oldukça şanslı bir enerji içinde olabiliriz. Ticari faaliyetlerimiz adına rahat ilerleyebileceğimiz ve olumlu sonuçlarla karşılaşabileceğimiz bir hafta diyebiliriz. Hafta ortasında kendi iç sesimize yönelmek ve sezgilerimize güvenmek, kaygılarımızdan arınmak adına da oldukça destekleyici bir zaman içinde olabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak teslimiyetimizin artabileceği bu süreçte kontrolümüz dışında olabilecek gelişmelere karşı akışta kalmak, etrafımızdaki kişileri yargılamamak ve olanları sorgulamamak ruhsal olarak kolay bir geçiş yapmamıza olanak sağlayabilir. Maddi ve manevi bolluk enerjisini yüksek olarak hissedebileceğimiz ayrıca zaman zaman tahammülümüzün azaldığını düşündüğümüz olaylara açık olabileceğimiz haftanın genelinde egomuzu ön plana çıkarmayarak ,ihtiyacımız olduğunu düşünüyorsak bir uzamandan yardım alarak ve soft tonlarda kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya sosyal çevremizden beklediğimiz olumlu desteği ve güzel gelişmeler içeren haberleri alarak başlangıç yapabiliriz. Hafta ortasında ailemizle ilgili konularda gerginlik ve hassasiyet içeren duygusal konuşmalarla açık bir zaman içinde olabiliriz. Büyüklerimizin onayına sunabileceğimiz bir ilişkimizde ya da geleceğimize yönelik aldığımız bir kararımızda ailemizin tepkili ve blokajlı olabilecek söylemlerine tanıklık edebiliriz. Ebeveynlerimize karşı kırıcı davranışlardan uzak durarak şartları akışına bırakmayı denemek bu süreci daha doğru yönetebilmemiz adına faydalı olabilir. İşimiz, özel hayatımız ve ailemiz arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabileceğimiz hafta genelinde yakın çevremiz vesilesi ile iş ve kariyer yaşamımızda sürpriz gelişmelerle de karşılaşabiliriz. Haftanın son günlerinde ticari faaliyetlerimiz açısından oldukça destekleyici yönde olabilecek bir enerjiyi üzerimizde hissedebiliriz. Cesaret gerektirdiğini düşündüğümüz ve uzun süredir beklettiğimiz işlerimizi destekleyici ve plansız seyahatlerimiz vesilesi ile değişim içeren bir döngü içinde olabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Hayatımızda kabul etmek istemediğimiz gündemlerin önümüze gelebileceği bu süreçte değişime direnç göstermeyerek, bol sıvı tüketerek, kafein tüketimini azaltarak, toprak ve krem tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya finansal gelir ve giderlerimize odaklanarak ve var olan bir borcumuzda yeni yapılandırma fırsatları ile karşılaşabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Ortak gelirlerimizde kontrolümüz dışında giderler ve ödemeler ile karşılaşabiliriz. Haftanın ilk günlerini yeni bir iş başvurumuz, bankacılık işlemlerimiz ve kredi başvurularımız için rahatlıkla tercih edebiliriz. Hafta genelinde yakın çevremiz ,kardeşlerimiz ile olan iletişim trafiğimiz hızlanabilir. Fikirlerimizin yakınlarımız ile bütünleşemediğimizi düşünebilir ve iletişim kaynaklı olabilecek krizlere açık bir enerji içinde olabiliriz. Yakın çevremizde yaşanabilecek krizlere karşı temkinli ve tedbirli davranmak, dilimizi ölçüsüzce kullanmamak bizler için daha iyi bir fikir olabilir. Yeni ve radikal fikirlerimizle toplum önündeki statümüzde değişimleri deneyimleyebiliriz. Uzun vadede aldığımız kararlarımızın sonuçları adına rahat bir nefes alabileceğimiz ve kendimi zorlanmadan ifade edebileceğimiz bir haftada olduğumuzu söyleyebiliriz. Ebeveynlerimizin sağlığı ile gündemler içinde olabileceğimiz ve sorumluluklarımızın arttığını hissedebileceğimiz haftanın enerjilerini kendimize vakit ayırarak, bol sıvı tüketerek , açık havada yürüyüşler yaparak , toprakla temas ederek ,soft ve pembe tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya duygusal iniş çıkışlar yaşamımıza vesile olabilecek heyecanlı ve aynı zamanda güzel gelişmeler yaşamımıza fırsat sunabilecek haberlerle başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde kendimizi daha cesaretli hissedebilir ve yeni olabilecek şanslı finansal fırsatları değerlendirmek isteyebiliriz. Oldukça şanslı olabileceğimiz bu enerji frekansını haftanın ilk günlerinde huzurla değerlendirmeye özen gösterelim. Yaşamımızda var olan sorunları aydınlatan, rahatlatan ve yeni olabilecek hak edişlerimizi alabileceğimiz bir süreç içinde olabiliriz. Bireysel irademizi doğru kullandığımız, kişisel hırslarımıza yenik düşmediğimiz takdirde evrenin bizlerin önüne sunabileceği maddi ve manevi bereketli bir döngüye huzurla adım atabiliriz. Yurt dışı bağlantılı ve sosyal mecralar üzerinden yaptığımız işlerimiz içinde oldukça destekleyici şanslı bir enerji içinde olduğumuzu söyleyebiliriz. Kaygılarımızı derinden hissedebileceğimiz duygusal durumumuzun anlık değişebileceği hafta genelinde çok yağlı olabilecek yiyeceklerden , tuzlu gıdalardan uzak durarak , ön yargıdan ,alınganlıklardan uzaklaşarak , zihinsel şifa içeren faaliyetlere yönelerek , bol sıvı tüketmeye özen göstererek, krem ve soft tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya zihinsel enerjimizin düştüğünü hissederek ve detay gerektiren işlerimize biraz ara vererek başlamak isteyebiliriz. Haftanın ilk günlerinde bankacılık işlemlerimiz, finansal işlerimiz ve rutin sağlık kontrollerimiz için oldukça şanslı olabileceğimiz bir zaman diyebiliriz. Ayrıca ticari faaliyetlerimiz ve devam eden ortaklılarımızla ilgi gündemlerimizde tamamlanmalar yaşayabiliriz. İkili ilişkilerimiz ve iş ortaklıklarımızla aramızda uzun zamandır var olan sorunlarımıza yönelmek isteyebilir ve memnun olmadığımız konularda radikal kararlar almak isteyebiliriz. Duygusal yaşamımızla ilgili bir karar vermek isteyebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Bu radikal kararlarımız için haftanın ilk günlerini tercih etmemek bizler için daha doğru olabilir bu enerjiyi göz ardı etmeyelim. Ayrıca şanslı ve bereketli bir hafta da diyebiliriz. Geleceğe yönelik planlarımıza daha çok odaklanabileceğimiz hafta genelinde stres kaynaklı olabilecek kalp ve sırt bölgemizde hassasiyet içeren ağrılar hissedebiliriz. Vücudumuzun bu bölgelerinde var olan bir hastalığımız var ise haftayı mümkün olduğunca sakin ve akışta kalarak geçirmeye özen gösterelim. Duygusal dengemizi stabil tutmakta zorlanabileceğimiz hafta genelinde enerjimizi aşağıya çeken ortamlardan uzaklaşarak, açık havada yürüyüşler yaparak, bol sıvı tüketip kafein alımını azaltarak, toprak ve krem tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya geleceğe dair planlarımıza odaklanarak ve yakın çevre ilişkilerimizde yoğun bir iletişim trafiği içinde olabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.Haftanın ilk günlerinde bedensel enerjimizin biraz düştüğünü hissedebilir, iç dünyamıza yönelmek ve kendimize vakit ayırmak isteyebiliriz. Yoğun temponun bizleri yorabileceği bir zaman içinde olabiliriz. Önümüze hiç beklemediğimiz anda bizden gizlenmiş haberler çıkabilir ve bu vesile ile farkındalıklarımız artarken fazlası ile güvendiğimiz insanlarla aramıza sınır çizebiliriz.Bu döngüde kimin dostumuz kimin düşmanımız olduğunun farkına rahatlıkla varabiliriz. Hafta ortasında yurt dışı bağlantılı işlerimizde ayrıca devam eden hukuksal süreçlerimiz adına oldukça şanslı olabilecek bir enerji içinde olabiliriz. Sağlığımızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir ve var olan bir hastalığımızda önemli yönde tamamlanmalar içinde olabiliriz. Haftanın son günlerini kişisel bakımımız için rahatlıkla değerlendirebiliriz. Bizden gizlenmiş ya da bizim sakladığımız gerçeklerimizi ortaya çıkarabilecek haftanın enerjilerini uyku saatlerimize özen göstererek ,kafein alımını azaltarak , toprağın şifasından faydalanarak ve bolca temas ederek , ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelerek , toprak ,soft ve pembe renkli kıyafet ve aksesuarları tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya daha çok iş ve kariyer alanlarımıza yönelerek , sosyal çevremiz vesilesi ile şanslı bir zamanı deneyimleyeceğimiz bir enerji ile başlangıç yapabiliriz. Hafta genelinde daha çok kendi isteklerimiz önemseyebilir ve evrenin şanslı fırsatlarını keyifle kucaklamak isteyebiliriz. İş başvurusu yapmayı planlıyorsak haftanın ilk günlerini tercih edebiliriz. Çocuklarımız ya da partnerimizle ilgili yeni gündemlerimiz oluşabilir ve onlarla birlikte gelecek planlarımız adına olum yönde tamamlanmalara açık bir zamanı deneyimleyebiliriz. Maddi konularda şanslı fırsatlarla karşılaşabilir ve önemli olabilecek finansal yatırımlar içinde yer almak isteyebiliriz. Fakat risk içeren spekülatif yatırımlara karşı tedbirli davranmayı ihmal etmeyelim. Elektronik eşya almayı planlıyorsak haftanın son günlerini tercih edebiliriz. Bağımlıklarımızdan kurtulmak ve yeni bir beslenme programına geçiş yapmak için de ideal bir haftada olabiliriz. Küçük ev kazalarına karşıda tedbirli ve dikkatli olmaya özen gösterelim. Güç, mücadele ve ego çekişmelerine açık hafta genelinde enerjimizi kişisel gelişimimize yönelterek, huzurlu olabileceğimiz ortamları tercih ederek, doğada yürüyüşler yaparak, sakinleştirici özelliği olan bitki çaylarını tercih edip kafein alımını azaltarak, toprak ve soft tonlarda kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi dengelemeyi deneyebiliriz.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya toplumsal statümüze odaklanarak, kariyer yaşamımızda bizler için önemli bir hak edişimizin haberini alabileceğimiz aynı zamanda güçlü değişimlere açık olabilecek bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Aile büyüklerimizle yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilir ve onlara bizler için önemli olan fikirlerimizi heyecanla aktarmak isteyebiliriz. İkili ve sosyal ilişkilerimizde hafta ortasında var olan dengemizi korumakta zorluk yaşayabileceğimiz gündemlerle karşılaşabiliriz. Yakın çevremizle iletişim kaynaklı olabilecek kazalara karşı dikkatli olmalı ve kısa seyahatlerimizin yoğunlaşabileceği bu süreçte trafik kurallarına uymaya özen göstermemiz gerekende bir haftada olduğumuzu söyleyebiliriz. Beklettiğimiz bir taşınma programımıza bu hafta başlangıç yapmak içinde ideal bir zaman içinde olabilir. Kendimize güvenli alanlar oluşturmak isteyebileceğimiz haftanın enerjilerini huzurlu olabileceğimiz ortamları tercih ederek, bol sıvı tüketerek, ekstra olarak d vitamini takviyesi alarak, uyku düzenimize özen göstererek, sarı ve krem tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya finansal ortak gelirlerimize ve geleceğimize yönelik aldığımız kararlarımıza odaklanarak bize hizmet etmeyen her duygumuzdan arınma yaşayabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde işimiz vesilesi ile kısa seyahatlerimizde artış olabilir. Kariyer alanlarımızda istediğimiz başarıyı yakalayabileceğimiz ve toplum önünde alkış alabileceğimiz bu süreçte daha çok ailemizle ev ortamlarında vakit geçirmek bizlere duygusal tatmin açısından destek verebilir. Uzaklardan beklediğimiz olumlu haberlerle ve yeni eğitim fırsatları ile karşılaşabileceğimiz bir haftada olabiliriz. Hafta ortasını önemli kararlarımız ve yeni olabilecek başlangıçlarımız adına değerlendirmemek stabil kalıp beklemek daha doğru olabilir. Finansal varlıklarımızda yükselişlerle karşılaşabilir ve rahat bir nefes alabileceğimiz bir haftayı da deneyimleyebiliriz. Önemli radikal kararlar almaya yatkın olabileceğimiz haftanın enerjilerini ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelerek, kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek eğitim programlarına yönelerek, bitki çaylarını tercih ederek, uykudan önce ılık bir bardak süt içerek, alma verme döngümüzde hassas davranarak, soft tonlarda kıyafetler tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya özel hayatımızla ilgili olabilecek heyecanlı ve sürpriz gelişmelerle dolu gelecek hayallerimize yön verebilecek bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Toplum önü statümüzde önemli bir değişimi deneyimleyebiliriz. Bekar olan sevgili Oğlak burçları devam eden bir ilişkilerini evlilikle taçlandırmaya karar verebilirler. Hafta ortasında geçmişten ödemeyi unuttuğumuz bir borç gündemimiz de yerini alabilir ve kontrolsüz olan harcamalardan hafif bir daralma yaşayabiliriz. İkili ilişkilerimizde ve finansal yatırımlarımızda tutkulu ve hırslı davranışlar içinde olmak kontrolümüz dışında gelişebilecek gündemler içinde olmamıza sebebiyet verebilir. Kredi başvurusu içinde oldukça destekleyici bir enerji içinde olabiliriz. Haftanın son günlerini kişisel bakımımız için tercih edebiliriz. Kişisel hırslarımızdan arınmamız gereken haftanın yoğun enerjilerini bol sıvı tüketerek, nefes ve yoga çalışmalarına yönelerek, pembe ,sarı ve soft tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya ikili ilişkilerimize daha çok odaklanabilir ve kime neyi ne kadar verdiğimizi sorgularken hayatımızda netlik arayışı içinde olabileceğimiz farkındalık dolu bir enerji ile başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde maddi ve manevi anlamda aradığımız istikrarı yakalayabilir ve aniden önümüze çıkabilecek yatırım fırsatları ile karşılaşabiliriz. Yeni bir ortaklık teklifi ile gündemimizde yer alabilir. Hafta ortasında önceden yarım bıraktığımız işlerimizi sonuca ulaştırmak tamamlama yaşamak için oldukça uygun bir zaman içinde olabiliriz. Gayrimenkul alım ve satımlarımız için haftanın son günlerini tercih edebiliriz. Yaşamımız adına yeni olabilecek değişimlere yelken açmak isteyebileceğimiz haftanın enerjilerini çantamızın içinde bir ayna taşıyarak , altın aksesuarlar tercih ederek , tabiat anaya bir tohum hediye ederek , mor renkli bir cüzdan kullanarak ,bol sıvı tüketerek , soft tonlarda kıyafetler kullanarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya gündelik tempomuzun artabileceği ve aynı zamanda sağlığımıza ekstra olarak özen göstermemiz gerekebilecek bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Sağlığımızla ilgili önemli ve olumlu olabilecek yönde bir tamamlanma yaşayabiliriz. Aynı zamanda girdiğimiz ortamlarda ilgi odağı olabilir ve ruhen kendimizi iyi hissedebiliriz. Bizler için daha çok kadersel frekansı yüksek olabilecek bir haftada olabiliriz. Bankacılık ve finansal işlerimiz, kişisel bakımımız ve karar verdiğimiz bir eğitim programımızın başlangıcı için haftanın ilk günlerini rahatlıkla tercih edebiliriz. Ani ve radikal olabilecek kararlarımız için önümüzdeki günleri beklemek hızlı hareket etmemek geleceğimiz adına daha doğru olabilir. Beklemediğimiz yönde karşımıza çıkabilecek düşmanlıklara açık olabileceğimiz haftanın enerjilerini güneşli havada doğada yürüyüşler yaparak , bulunduğumuz ortamlarda tütsü kullanarak , bol sıvı tüketerek , kişisel gelişimimize önem vererek , geleceğe yönelik planlarımızda olgunlaşma yaşayana kadar yakın çevremizle paylaşmayarak , kendimize vakit ayırarak , pembe ,kerem ve toprak renklerinde kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page