top of page

Başak Dolunayı...
Sevgili Arkadaşlarım,


Haftaya 18 Mart’ta saat 10.17’de, 27 derece Başak Burcu’nda bir dolunay gerçekleşecek. Bu enerji ile birlikte Ay’ın, Aslan Burcu’ndaki seyri, sezgilerimiz ve yaratıcı yönümüzün güçlenerek ortaya çıkmasına vesile olabilir.


Güneş, Neptün etkileşim enerjisinin altında başladığımız hafta genelinde, yoğun yağışlar ve deniz kaynaklı depremlere açık bir zamanı deneyimleyebiliriz.


14 Mart Pazartesi Ay’ın önce Mars ardından Venüs ile arasında gerçekleşen zorlayıcı enerjide, ikili ilişkilerimizde zihinsel çatışmamızdan kaynaklı olabilecek gergin, kazalara açık bir zamanı deneyimleyebiliriz.

 • İkili ve sosyal ilişkilerimizde şartlarımızı gereğinden fazla zorlamamak, dürtüsel davranışlar sergilememek içsel dengemizi korumak daha faydalı olabilir.

 • Fazla duygusal olmamamız gereken bir günde olabiliriz.

 • Akşam saat 20.31’de gerçekleşen Ay ve Chiron uyumlu enerjisini zihinsel şifa ve maneviyat içeren çalışmalarla birlikte yardımımıza ihtiyacı olanların yanında yer alarak huzurla değerlendirebiliriz.

 • Kısa süren bu şifa enerjisinin ardından saat 22.00’de enerjimiz dengesizleşerek, tuhaf şok edici ve beklenmediğimiz yönde gelişebilecek gelişmeleri deneyimlememize olanak sağlayabilir.

15 Mart’ta, kendimizi rahat ifade edebileceğimiz ve yaşamımızdaki otoriter figürlerden beklediğimiz yönde destek bulabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.

 • Günün ilk yarısını önemli iş ve görüşmelerimiz için değerlendirebiliriz.

 • Günün ikinci yarısında saat 13.53’den sonraki zaman diliminde ikili ilişkilerimizde beklentilerimizi yüksek tutmamamız gereken kısıtlayıcı, zihinsel olarak karamsar olabileceğimiz bir enerjiyi deneyimleyebiliriz.

 • Mars enerjisinin altında olduğumuz Salı gününde, Ay 13.55’ten, 16 Mart sabah 07.58’e kadar boşlukta seyrine devam edecek. Günün ikinci yarısından itibaren kendimizi agrasif bir şekilde ortaya koymamak, enerjimizi doğru kullanmak, ilişkilerimizde krizlere yer vermemek adına daha faydalı olabilir.

16 Mart, sabah saatlerinde Ay’ın Başak Burcu seyrine Regulas yıldızının etkileşimi ile başlıyor olacağız. Egomuza yenik düşmemeye, ben değil biz diyebilmeye özen göstermeli ve günün ilk yarısını zihinsel enerjimizi doğru kullanarak, stabil kalarak değerlendirmeye özen gösterebiliriz.

 • İrademizi doğru kullanarak, inattan uzak durarak günün enerjisini yaşamımızda düzen gerektiğini düşündüğümüz alanlara yönelterek, yeni başlangıçlar yerine yarım bıraktığımız işlerimizde rahatlıkla değerlendirebiliriz.

17 Mart’ta Ay ve Merkür arasında gerçekleşen zorlayıcı enerji içinde zihinsel olarak odaklanmada zorlanma yaşayabileceğimiz dengesiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.

 • Dikkat gerektiren işlere yönelmemek ve evden çıkmadan son bir kez daha günün programını kontrol etmek faydalı olabilir.

 • Dolunay enerjisini derinden hissetmeye başladığımız gün genelinde zihinsel ve bedensel olarak kendimizi dinlendirmeye özen gösterebiliriz.

 • Günün ikinci yarısını önemli görüşmelerimiz, bankacılık işlemlerimiz ve kişisel bakımımız adına rahatlıkla tercih edebiliriz.

18 Mart’ta, Ay’ın Başak Burcu’ndaki seyri ve saat 10.17’de deneyimleyeceğimiz 27 Derece Başak Dolunayı enerjisi ile iç huzurumuzu yakalamakta ayrıca zihnimiz ve ruhumuz arasındaki frekansı dengede tutmakta zorlanabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.


Balık Burcu’nda yer alan Güneş ile dolunayın etkin oyuncusu Neptün kavuşumunda ve Ay karşıtlığında gerçekleşecek olan dolunay an haritasındaki göksel kombinasyon yaşamımızda hayal kırıklıkları ve duygusal iniş çıkışları deneyimlememize sebebiyet verebilir.


Dolunay esnasında Plüton’un da destekleyici yönde enerjisini sunması irademizi doğru kullandığımız taktirde yaşamımızdaki var olan krizleri etkin yönetebilen, kendimizi dönüştürebilen ve yaşamımızda sıfırdan dahi olsa yeniden güçlenerek başlama, krizlerimizi yarara çevirebilme konusunda fırsatlarla karşılaşmamıza olanak sağlayabilir.


+14 günlük süreç içerisinde sağlığımız açısından risk oluşturan faktörlerin başında,

 • Hayatın detaylarına fazlası ile yoğunlaşmak,

 • Başkalarına hizmet etme iç güdüsü eşliğinde, mükemmeliyete ulaşma arzumuz da eklenince stres kaynaklı ankisiyetelerde artış yaşayabiliriz.

 • Bağışıklık sistemimizi korumakta zorlanabilir ve sindirim sistemimizde hassasiyet içeren karın bölgesi ağrılarla karşılaşabiliriz.

 • Çok fazla detaylara takılmadan ve sindirim sistemimize ekstra olarak dikkat etmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz.

Bu süreç içinde Dünyayı yöneten liderler, halkı büyük güç gösterileri ile zor olabilecek gündemler içine sürükleyebilir. Enerjimizin şekli biraz daha değişerek fikir ve düşünce ayrılıklarının bizi sarsabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz.


Güneş ve Neptün kavuşumu hayallerimize kavuşmamıza, içimizdeki yaratıcı ışığı ortaya çıkarmamıza da olanak sağlayabilir.


Kaçmak, mücadeleden uzaklaşmak bir davranış biçimimiz haline gelebilir. Teslim olmakla iktidarı bırakmak arasındaki dengeyi oturtmaya çalışmak iyi bir fikir olabilir.


Dolunay enerjisini derinden hissedebileceğimiz hafta genelinde ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayat yolculuğumuzdaki dengelerimizi korumaya, yaşamımızdaki fazlalıklardan ve bize hizmet etmeyen her duygumuzdan arınmaya niyetlenelim. Gereğinden fazla kendimizi yormak ya da kendimiz dışında başkalarını düşünmek konusunda fazla ısrarcı davranışlardan uzak durmak faydalı olabilir.


Kolektif adına hepimizin en güzel şekli ile hayatlarımızda tamamlanmalar yaşayabileceği bir dolunay döngüsünü huzurla deneyimleyebilmemiz dileğiyle...


Şifa Olsun…Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.Koç Burçları ve Yükselen Koçlar Yeni bir haftaya yaşamın daha çok keyifli yanlarına çekilebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde çocuklarımızla ilgili gündemlerimize daha çok odaklanabilir ve beklettiğimiz ailevi konularımızı rahatlıkla bir sonuca ulaştırabiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisi ile önümüzdeki +14günlük süreç içinde sağlığımızla ilgili uzun süredir devam eden gündemlerimiz var ise beklediğimiz yönde olumlu bir tamamlanma yaşayabiliriz. Kariyer alanlarımızda beklediğimiz hak edişlerle ve üstlerimizden olumlu yönde desteklerle karşılaşabiliriz. Madde aleminden daha çok mana alemine huzurlu bir yolculuk yapmayı önemseyebileceğimiz dolunay enerjisi içinde ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelerek, bol sıvı tüketerek daha çok soft renkli kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, deniz kıyısı yerlerde uzun yürüyüşler yaparak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar Yeni bir haftaya daha çok ailevi gündemlerimize odaklanarak ve beklemediğimiz haberler ile zihinsel enerjimizi dengede tutmakta zorlanabileceğimiz konularla hızlı bir başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde iş alanlarımızdaki çalışma arkadaşlarımız ile aramızda anlaşmazlıklara sebebiyet verebilecek bir enerji içinde olabiliriz. Kendimizi net ifade etmekte zorlanabileceğimiz bu süreci mümkün olduğunca sakin kalarak geçirmek daha faydalı olabilir. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisi ile önümüzdeki+14 günlük süreç içinde hayatın keyifli ve eğlenceli yanlarına çekilebilir ve çocuklarımızla ilgili gündemler içinde olabiliriz. Var olan özel bir ilişkimizde kadersel bir tamamlanma yaşayabilir ve hayatımıza yeni bir yön verebiliriz. Bekar olan sevgili Boğa Burçlarının sosyal çevresi vesile ile yeni bir aşk kapısını çalabilir. Kadersel yeniliklere açık dolunayın tamamlanma enerjisiyle sosyal yardımlaşma derneklerinde gönüllü olarak yer alarak, hayvan barınaklarına bağış yaparak, kafein alımını azaltarak, mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, açık hava yürüyüşleri yaparak olumlu yönde enerjimizi dengelemeyi deneyebiliriz.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Yeni bir haftaya yakın çevre ilişkilerimizde oluşabilecek yoğun bir iletişim trafiği içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde sevdiklerimize fikirlerimizle yol göstermek durumunda kalabilir ve lider yönümüzün önemsendiğini hissedebiliriz. Var olan bir borcumuzu yeniden yapılandırmak adına oldukça destekleyici bir haftada olabiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde yer değişikliği, taşınma gibi gündemler içine olurken kariyerimiz ve aile yaşantımız arasında dengeyi kurmakta zorluk yaşayabiliriz. Ailevi yaşantımızı tehlikeye atmadan kariyer alanlarımızda yakalayabileceğimiz yükseliş fırsatlarını kontrollü bir şekilde yürütmek bizler için daha iyi olabilir. Ani bir şekilde iş değişikliği düşünmemize sebebiyet verebilecek şanslı fırsatlar gündemimizde yerini alırken, aile büyüklerimizin sağlığında değişimler yaşanabilir. Alabileceğimiz radikal kararlar ile yeni başlangıçlara açık olabilecek bir dolunay döngüsünü deneyimleyebiliriz. Hayallerimizin peşinden gitmek isteyebileceğimiz bu süreç içinde sabırlı olarak, karşımızdaki kişilerden beklentilerimizi yüksek tutmayarak, ihtiyacımız var ise bir danışmanlık alarak, bolca suyla temas ederek, kırmızı tonlarda kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi dengelemeyi deneyebiliriz.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler Yeni bir haftaya finansal gelir ve giderlerimize odaklanırken diğer bir yandan da yeni yatırım fırsatları ile karşılaşabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerini kredi başvurusu yapmayı planlıyorsak rahatlıkla tercih edebiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde yakın çevremizle ilgili konularda bir tamamlanma yaşayabilir ve çevremizde aldığımız radikal kararla değişimler yapmak isteyebiliriz. Yurt dışı, eğitim ya da hukuksal konular da ve yurt dışı bağlantılı işlerimiz adına şanslı bir döngüde olurken beklettiğimiz başvurularımız içinde dolunay döngüsünü rahatlıkla değerlendirebiliriz. Kadersel karşılaşmalarla yaşamımızda yeni deneyimlere açık olabileceğimiz bu süreç içinde kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, toprağın ve suyun şifasından faydalanarak, tabiat anaya ufak bir tohum hediye ederek, yabancı ve farklı kültürlere ait filmler izleyerek enerjimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar Yeni bir haftaya duygusal olarak kararsızlık yaşayabileceğimiz ve daha çok kendi isteklerimize odaklanmak isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Kendi fikirlerimizin doğruluğuna daha çok inanabileceğimiz haftanın ilk günlerinde yakın çevre ilişkilerimizde gergin bir enerji içinde olabiliriz.Bu enerjinin farkında olarak sakin kalmak, ikili ilişkilerimizde beklenmedik gelişmeler yaşamamız adına daha doğru olabilir. Finansal gelirlerimizde beklediğimiz yönde bir denge yakalayabilir ve alternatif gelir kaynakları yakalayabiliriz. Önemli iş ve görüşmelerimiz için haftanın ilk günleri bizi olumlu yönde destekleyici olmayabilir. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde çalışma arkadaşlarımızla aramızda gerginlik içeren durumlar söz konusu olabilir. Bu enerjinin farkında olarak gereksiz olabilecek krizlerden uzak durmayı denemeliyiz. İşimizde olabilecek bir değişim isteğini ve yaşamımızda oluşabilecek hızlı gelişmeleri deneyimleyebiliriz. Haftanın son günlerini kişisel bakım ve önemli işlerimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz. İkili ilişkilerimizde daha çok önemsenmek isteyebileceğimiz dolunay döngüsünde dürtüsel davranışlardan uzak durarak, kahve ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, toprakla temas ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Başak Burcu ve Yükselen Başaklar Yeni bir haftaya kendimizi zihinsel olarak dinlendirmek isteyebileceğimiz, enerjimizin düşük olabileceği ve yalnız kalmaktan keyif alabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde uzun zamandır üzerinde yoğunlaştığımız programlarımıza yönelerek, yarım bıraktığımız hayallerimiz adına yeni bir plan oluşturabileceğimiz şanslı bir enerji içinde olurken yeni bir iş ortaklığı teklifi gündemimizde yerini alabilir. Özel ve iş hayatımız ile ilgili kararlarımızı bu süreç içinde bekletmek ve keskin kararlar vermemek bizler için daha doğru olabilir. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki+14 günlük süreç içinde dış görünüşümüzde ufak değişimler yapmak isteyebilir ve yeni olabilecek aydınlanmalarla yakın çevre ilişkilerimizde tamamlanmalar yaşayabiliriz. Miras, nafaka, prim ya da kredi gibi borçlarımızı yeniden yapılandırma gibi beklentilerimizde var olan bir sorunumuz dolunay döngüsünde çözüme kavuşabilir ve rahat bir nefes alabiliriz. Spriltüel konulara odaklanmak ve astroloji eğitime başlamak içinde oldukça ideal bir zaman olabilir. Bekar olan sevgili Başak burçlarının kapısını yeni bir aşk çalabilir. Bereketli ve şanslı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bu süreç içinde toprakla bolca temas ederek, bol sıvı tüketerek, deniz kenarı yerlerde yürüyüşler yaparak, mavi ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler Yeni bir haftaya sosyal çevremiz vesilesi ile yeni ve şanslı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz huzurlu bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerindeki zihinsel enerjimizi doğru yönetmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yeni bir beslenme şekline geçmek ve spora başlamak içinde oldukça ideal bir zaman içinde olabiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde ikili ilişkilerimizde tamamlanma yaşayabilir ve uzun süredir devam eden birlikteliğimizi evlilikle taçlandırmaya karar verebiliriz. Zihinsel ve ruhsal sağlığımızı korumamız gereken bir dönem içinde olabiliriz. Gayrimenkul alım satım fırsatları ile karşılaşabilir, beklemediğimiz sürpriz bir miras haberi alabilir ve beklettiğimiz bir kredi başvurumuz ya da var olan borçlarımızı yapılandırmak adına şanslı olabileceğimiz dolunay döngüsünü deneyimleyebiliriz. Yoğun gündemler içinde olabileceğimiz bu süreç içinde krem ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, kafein alımını azaltarak, bağışıklığımızı yüksek tutarak, nefes, yoga ve meditasyon gibi çalışmalara yönelerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler Yeni bir haftaya kariyer alanlarımıza odaklanırken beklemediğimiz yönde zihinsel bütünlüğümüzü korumakta zorlanabileceğimiz hızlı bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde yakın çevremizdeki arkadaşlarımızın yanında fikirlerimizle yer almak zorunda kalabilir, sevginin gücüyle onların karşılaşabileceği zorluklarda onlara yardımcı olmak isteyebiliriz. Ev içi küçük kazalara ve ailemizle olan iletişimimizde yanlış anlaşılmalara açık bir enerji içinde olabiliriz. Empati duygumuzu yüksek tutmamız gereken bir haftada olabiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde bize kimin dost kimin düşman olduğunu fark edebilir ve arkadaşlık ilişkilerimizi mercek altına alarak bazı tamamlanmalar yaşayabiliriz. Cesaretimizin yüksek olabileceği dolunay döngüsünde şehir değişikliği ya da bir anlık kararla taşınmaya karar verebilir ve ufak yatırımlarımızdan finansal olarak kazanç elde edebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Değişim enerjileri içeren bu süreç kırmızı renkli gıdalar tüketerek, kontrolümüz dışında gelişen olaylara teslimiyet göstererek, değişime direnmeyerek, akışta kalarak, kırmız ve pembe tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar Yeni bir haftaya uzaklardan beklediğimiz haberleri alarak ve son anda beklenmedik gündemlerimizle değişebilecek programlarımıza yönelerek başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde kendi isteklerimize daha çok odaklanabilir, içsel olarak huzursuzluk hissedebilir ve yeni kariyer fırsatları ile karşılaşabiliriz. Salı ve çarşamba günlerinde yakın çevre ve aile ilişkilerimizde dürtüsel davranışlar sergilemekten kontrolsüz söylemler içinde olmaktan uzak durmamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki+14 günlük süreç içinde iş ve ailemiz arasındaki dengeyi kurabilir ve kariyer alanlarımızda beklediğimiz hak edişlerimizle birlikte tamamlanmalar yaşayabiliriz. İş gelirlerimizde artış yaşayabileceğimiz şanslı fırsatlarda önümüze gelebilir. Yaşamımızda yeniye yer açmak bize hizmet etmeyen eski duygularımızdan arınmak ve cesaretimizle gelecek hayallerimize ulaşabilmek içinde oldukça destekleyici bir enerji frekansı içinde olabiliriz. Psikolojik sağlığımıza özen göstermemiz dolunay döngüsünde suyun şifasından faydalanarak, sauna, hamam, havuz gibi ortamlarda kendimizi dinlendirerek, manevi şifa içeren çalışmalara yönelerek, yeni beslenme alışkanlıklarını tercih ederek, krem, toprak rengi ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar Yeni bir haftaya ortak gelir ve giderlerimize daha çok odaklanmak isteyebileceğimiz ve kontörlümüz dışında gerçekleşebilecek giderlerle karşılaşabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde unuttuğumuz ödemeler aniden gündemimizde yerini alabilir. İkili ilişkilerimiz ve kadersel yol arkadaşlarımızın bizi zihinsel olarak daha çok yorabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yaşamımızı paylaştığımız kişilerle aramızdaki dengeyi korumamız gereken bir haftada olabiliriz. Pazartesi gününü finansal başvurularımız için değerlendirebiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayatımız adına cesaret içeren kararlar alabilir ve kendi işimizin patronu olmak isteyebiliriz. İş ve kariyer alanlarımızda dengesiz durumlar ve söylemlerle karşılaşabiliriz bu enerjide ruhsal olarak yara almamaya özen göstererek akışta kalmayı ihmal etmeyelim. Aile içi kırgınlıklarımızı sonlandırmak adına da oldukça şanslı ve dengeli bir zaman içinde olabiliriz. Hayatımızda büyüme, ilerleme ve tamamlanmalar yaşayabileceğimiz dolunay döngüsünde kırmızı, pembe ve mavi tonlarında kıyafet aksesuarlar tercih ederek, deniz kenarlarında yürüyüşler yaparak, kafein alımını azaltıp bol sıvı tüketerek, nefes çalışmalarını tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar Yeni bir haftaya ikili ilişkilerimizdeki var olan sorunlarımıza odaklanarak başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde hayatımızda yeni olabilecek sözleşmeler ve görüşmeler yerini alabilir. Yeni radikal kararlarımızın haftanın ilk günlerinde vermek adına çok uygun bir enerji içinde olmayabiliriz. Yoğun ve hızlı bir enerji içinde olabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Pazartesi ve salı günlerini beklettiğimiz rutin sağlık kontrollerimiz için değerlendirebiliriz. Zihinsel ve ruhsal enerjimizi dengede tutabilmek adına stres içeren ortamlardan ve enerjimizi aşağıya çeken kişilerden uzak durmaya özen göstermeliyiz. Finansal işlemlerimiz ve önemli görüşmelerimiz perşembe gününü rahatlıkla tercih edebiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki+14 günlük süreç içinde finansal olarak gelir ve giderlerimize yönelebilir ve şanslı yatırım fırsatları ile karşılaşabiliriz. Radikal fikirlerimizle kariyer alanlarımızda, çalışma ortamlarımızda olumlu sonuçlarla birlikte tamamlanmalar yaşayabiliriz. Zihinsel enerjimizin artabileceği ve bereketli fırsatlarla karşılaşabileceğimiz dolunay döngüsünde kırmızı renkli gıdalar tüketerek, mavi, lacivert ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, zihinsel enerjimizi rahat akışta kullanabileceğimiz aktivitelere yönelerek, yabancı bir parayı cüzdanımızda saklayarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar Yeni bir haftaya daha çok günlük rutin işlerimize yoğunlaşabileceğimiz, memnun olmadığımız yaşam alanlarımızda yeni düzenlemeler ve programlar oluşturabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde alabileceğimiz ani haberler üzerimizde stres oluşturabilir. Bu enerji içinde kalp ve damar sağlığımız adına akışta kalmaya ve enerji alanımızı korumaya çok dikkat etmeliyiz. Yaşamın detaylarına çok yoğunlaşmadan, mükemmeliyetçi yanımıza yenik düşmeden ilerlememiz gereken bir zaman içinde olabiliriz. Hafta ortasından itibaren Dolunay enerjisiyle birlikte ve önümüzdeki+14 günlük süreç içinde ikili ilişkilerimizde kadersel olabilecek tamamlanmalar yaşayabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak yaşamımıza değişim getirebilecek kararlarımızı son bir kez daha gözden geçirmeyi ihmal etmeyelim. Bireysel olarak yanılma payımız yüksek olabilir ve aynı zamanda karşımızdaki kişiler üzerinde de hayal kırıklığı oluşturabiliriz. Kadersel tamamlanmalara açık dolunay döngüsünde krem, kahve, mavi ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, suyun şifasına yönelerek, deniz kenarı yerlerde yürüyüşler yaparak, kalabalıklar içinde kendimizi biraz inzivaya çekerek, kafein tüketimini azaltarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz. Hepimize Şifa Olsun...


Sevgilerimle,


Kenan Yasin Bölükbaşı

Asa Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page