top of page

14 KASIM '22 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ14 KASIM 2022 Haftalık Burç Yorumları


Haftaya büyük su üçgeni ile başlıyoruz. Kısmetli, şanslı, uyum içinde akan bir hafta geçirebiliriz. Büyük üçgenler uyumu çalıştırır ama aynı şekilde pürüzsüz sorunları da getirebilir. Burada bilincimizi ve farkındalığımızı çalıştırmak bize kazanç sağlar.


Özellikle uyum gezegenimiz Venüs, şans göstergesi Jüpiter ile bu hafta üçgen açı içerisinde olacak. Çarşamba’dan sonra Yay Burcu’na geçecek ama etkisi tüm haftayı kapsayacak.


Bu süreçte büyük planlar içerisinde olmaya güdüleneceğiz. Doğal bir coşku hali içerisinde olabiliriz. Hem kendimizi hem de başkalarını rahatlatmak, uyum, huzur ve dengeye çekmek konusunda fırsatlar yakalarız.


Fakat bu açı şeker hastalığının da bir numaralı göstergesidir. Yiyecek, içecek, finans, alışveriş konularında abartıya kaçmamak, temkinli ve dikkatli davranmak önem arz edecek.


Perşembe günü Merkür, Yay Burcu’na geçecek. Fikirlerimizi genişletebilir, geniş perspektiften bakabilmek için fırsat yakalayabiliriz. Özgürlüğün bizim için olan tanımını inşa etmek için güzel sebep!


Ayrıca seyahat, eğitim, yurtdışı, yabancı kültürler vb. konularda iletişim, alışveriş, ticaret gibi konuları öne taşıyabiliriz.


Mutlu haftalar diliyorum.


Şifa Olsun. . .Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Destek ve uyum enerjisi sizinle olacak. Fakat bu bir kazan-kazan durumu yaratacak. Başkalarının çıkarlarını gözeterek yapacağınız hamleler size büyük fırsatlar getirebilir.

Bu haftanın uyumlu Venüs – Jüpiter açısını 8 ve 12. Evlerinizden deneyimleyeceksiniz. Yaşamınızda olanları kolayca değiştiremeseniz de sevdiklerinizin gizli desteklerine şahit olabilirsiniz. Sorumluluklarınızı bir başkasına devretme ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Sizi iyi hissettiren zamanları size getiren kişilerle görüşmeler yaşayabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Sorunlarla bizzat başa çıkmanız gereken bir hafta deneyimi sizi bekliyor. Bire bir görüşmeler, bizzat kendinizin ilgilenmesi gereken süreçler sizinle olacak. Arkadaşlık ilişkilerinizde belirli bitişleri göze alabilir, yaşamınızda olup biten negatif durumları artık sonlandırmak isteyebilirsiniz.

Bu haftanın uyumlu Venüs – Jüpiter açısını 7 ve 11. Evlerinizden deneyimleyeceksiniz. Cömertliğini hissettiğiniz kişiler sizinle olabilir. Eski bir dostunuz, okul arkadaşınızla karşılaşabilir ve geçmişi yâd edebilirsiniz. Özellikle bu hafta önünüzdeki yeni imtihanlara karşı enerji toplamanıza vesile olacak.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Bu hafta beklentilerinizin karşılanmadığından hayıflanabilirsiniz. Özellikle sorumluluklar alanında insanların gerektiği gibi işlerini yapmamaları sizi oldukça üzebilir. Her şeyin yaşamınızda hazır olmasını bekliyor olacaksınız.

Bu haftanın uyumlu Venüs – Jüpiter açısını 6 ve 10. Evlerinizden deneyimleyeceksiniz. Sizin için uygun zamanın hazırlanması bu hafta ile başlayacak. Fakat sakin ve sabırlı olmalı, birikim yapmaya çalışmalısınız. İş konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Diğer yandan çevrenizdekilerin şüpheli davranışlarını yakalayabilirsiniz. Dikkat!

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Bu hafta yaşamınıza kendi iradenizle yön verebilme fırsatı yakalıyorsunuz. Özellikle sevdiğiniz işlerle ilgilenmek için güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Odaklanacağınız konular, güven ve kararlılıkla ilerleyeceğiniz alanlar sizinle olacak.

Bu haftanın uyumlu Venüs – Jüpiter açısını 5 ve 9. Evlerinizden deneyimleyeceksiniz. Keşif, heyecan ve özgürlük gibi temalar sizinle olacak. Yeni yatırımlar, ticari faaliyetler ve cesaret dolu kararlar almaya hazırlanın. Kaynakları toplamak için bu haftayı değerlendirebilirsiniz. İnsanların sizi anlamasına yardımcı olmayı da ihmal etmemelisiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Yorgunluk, tükenmişlik gibi sendromlarla geçebilecek bir hafta sizi bekliyor. Kendi yaşamınızı gereğinden fazla sorgulayabilirsiniz. Büyümenizi ya da hedeflediklerinizi engelleyen etmenlere takılı kalmaktan uzak durmalısınız.

Bu haftanın uyumlu Venüs – Jüpiter açısını 4 ve 8. Evlerinizden deneyimleyeceksiniz. Mevcut ilişkilerinizi, ev ve aile deneyimlerinizi gözden geçirme zamanı. Evinizdeki ihtiyaç fazlası ürünleri ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak için de güzel fırsat. İsteklerinizi yeniden düşünmeli ve denenmemiş yolları aşındırmalısınız. Çok fazla şey istemek, bitmek bilmeyen arzu gibi konularda kendinizi frenlemeyi başarmalısınız.


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Sonuçları beklediğiniz bir zamandasınız. Yaptıklarınızın karşılığını almak için beklediğiniz haberler olabilir. Fakat bu sürecin bir türlü gelmemesi yaşamınızın odak noktasından kopmanıza, dağılmanıza vesile oluyor. Beklediğiniz şeyler gerçekleşmediği müddetçe bir sonraki aşamaya geçemeyeceğinizi düşünmek sizi cesaretsizliğe, başarısızlığa sürükleyebilir.

Bu haftanın uyumlu Venüs – Jüpiter açısını 3 ve 7. Evlerinizden deneyimleyeceksiniz. Bu da istediğiniz / beklediğiniz yanıtları alabileceğiniz bir süreci gösteriyor. Gereğinden fazla konuşmamaya, akıl vermemeye özen gösterin. İlişkilerdeki gelişme konuşmakla değil dinlemekle gelecek.
Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Yaratıcılık, beceriler ve kendi zekânız, akıl yürütmeniz size olumlu başarılar getirdi ve getirmeye devam ediyor. Elde ettiklerinizi bu zamana kadar verdiğiniz ödün ve emeklere borçlusunuz. Fakat bazen bunları yeniden yapmaya, imkânları yeniden değerlendirmeye ihtiyaç vardır ki bırakmayı, yoldan sapmayı, uzaklaşmayı denemeliyiz.

Bu haftanın uyumlu Venüs – Jüpiter açısını 2 ve 6. Evlerinizden deneyimleyeceksiniz. Maddi konularda uyumlu akış yaşayabilirsiniz. Sadece pervasız, cahil cesareti ile ilerleyen insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Sizi karamsarlığa iten söz sahibinin başkaları olmasıydı. Şimdi ise kendi planınızı yapma zamanı!

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Yaşadığınız zorluklar geleceğiniz için fırsat zeminini yaratıyor. Özellikle bu haftanın su elementi açıları sizi maddi konularda destekleyecek. Aynı şekilde ilişkiler alanında da özgüven aşılayacak diyebiliriz.

Bu haftanın uyumlu Venüs – Jüpiter açısını 1 ve 5. Evlerinizden deneyimleyeceksiniz. Sağlık konusuna ve aşırı abartılı beslenmeye dikkat etmeniz koşulu ile bu haftanın uyumlu açısını ilham, yetenek, haz ve tutku olarak değerlendirebilirsiniz. Bir görev bilinci edinebilirsiniz. Kadınlardan yana destekler alabilirsiniz. Ama en önemlisi sezgileriniz ve hayal gücünüz size başarı getirebilir. Harekete geçmeyi denemeli ve içgüdülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz.


YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Gelecek planları konusunda sıkışıp kalma durumu yaşayabilirsiniz. Yaşamınızı kontrol etme konusunda öngörülemez bir kaos durumu yaşamaya hazır olmalısınız. Duygusal dengenizin alt üst olmaması adına gerekli önemleri almaya özen göstermelisiniz.

Bu haftanın uyumlu Venüs – Jüpiter açısını 12 ve 4. Evlerinizden deneyimleyeceksiniz. Bu deneyim size sessizliği, sezgiselliği ve bilgeliği aşılayacak. Kaosa, düzensizliğe ya da yaşamınızdaki dengesizliğe karşı kayıtsız kalabilirsiniz fakat size içsel enerjiyi verecek ortamlar (aile, ev vb.) içinde olmak yeniden güç kazanmanızı sağlayacak.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Ne kadar kaçsak da kaçtığımız şey bizi kovalamaya devam eder. Kaçınılmaz gerçeğiniz bu hafta kendi gerçeklerinizle yüzleşmek olacak. İşlerin daha iyiye dönebileceği döngünün başlaması için önce yarım kalan işleri, sorumlulukları tamamlamanız gerekecek. Ertelediğiniz her ne varsa bu hafta başınıza çorap örebilir ama haftanın uyumlu açısı sizin 11. Ve 3. Evlerinizden geliyor. Yani güzel haberler almak, yapıcı konuşmalar ve keyifli sohbetler içerisinde bulunmak da size güç kazandıracak.

Bu hafta ikna kabiliyetinizin yüksek olduğunu bilmelisiniz ve olasılıklar aleyhinize bile olsa onların üstesinden gelebilecek güce sahip olduğunuzu hatırlamalısınız.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Maddi konularda tamamlanma sizi bekliyor. Uzun süredir beklediğiniz döngüler için elinize fırsat geçebilir. Özellikle iş, kariyer, ticari iş birlikleri konusunda fırsatlara, tekliflere açık olmanız gereken bir haftadasınız.

Bu haftanın uyumlu Venüs – Jüpiter açısını 10 ve 2. Evlerinizden deneyimleyeceksiniz. Bu da sizin için uzun süreli bir birlikteliğin özellikle iş ve maddi konularda oluşacağına işaret etmekte. İlişkilerinizi güçlü bağlar ile ilerletmeyi başarabilirsiniz. Aile ve sevdiklerinizle bir araya gelmek bu hafta sizi bekleyecek ve en başta da amaçlarınız, kendinize verdiğiniz sözler ile yaptıklarınız arasındaki çizgiyi korumanız gerekecek. Kendinize karşı dürüst olun!


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Yeniye yer açmak için önce eskinin bitmesi gerekir. Yaşamınızda hırs duvarları ören zayıf karakterli insanlar varsa bunlar sizin önünüze engel oluyor demektir. Bu haftanın temel mesajı ufkunuzu genişletmek olmalı. Evrenin bolluğu ve sınırsızlığına güvenmek olmalı.

Haftanın uyumlu Venüs – Jüpiter açısını 9 ve 1. Evlerinizden deneyimleyeceksiniz. Değişimden korkmadığınız müddetçe büyük başarılar elde edebileceğiniz olumlu bir zaman. Kutlama yapmaktan, kendinize hak ettiğiniz değeri göstermekten kaçınmamalısınız. Sevdiklerinize jest yapmak, davet düzenlemek de bu hafta sizi mutlu edecektir.

Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88


Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page