top of page

13 NİSAN HAFTASI BURÇ YORUMLARIZor bir haftaya giriyoruz. Birbirimize kenetlenmemiz gereken bir süreçteyiz fakat bunda bizim bildiğimiz yöntemler işe yaramıyor. Biz birbirimizi mıncırmak, sarılmakla sevgimizi gösteren bir milletiz. Hatta agresyonumuzu da yine birbirimize dokunarak (bunun adı yumruk da olsa) gösteren bir milletiz. Şimdi ise bilmediğimiz yerden birbirimize kenetlenmemiz gerekiyor. Daha stratejik, daha siyasi, daha politik, daha rasyonel.

Cehalet en büyük duvar pek tabi ama yenmek için de bir fırsat. İnsanları bilinçlendirmeye, bilgilendirmeye yöneltmek, düşünmeye, sorgulamaya yöneltmek için de en verimli zamanlar. O nedenle lütfen tartışmalara girmeyin. İsyan etmeyin, küfretmeyin. Sistemi, devleti, yönetimi eleştirmeyin. Bunun yerine bu koşullarda en iyisi ne olabilir, ne yapabilirim diye kendinizi zorlayın. Elimizden ne geliyorsa…

Ne demiştik Satürn Kova zamanı için? Ustalaştığınız konularda kendinizi ön plana taşıyacak fırsatlara erişeceksiniz demiştik. Yani en iyisi olduğunuz alanlarda yeni koşullara ayak uyduran eylemler içerisine girmeye çalışın. Birçok dünya starı canlı yayınlar yapıyor evindeki pijamalarla… Bir orkestra, bilet, aylar öncesinden hazırlık yerine sanatçı evindeki piyano başına geçip bizlerle aynı duyguları paylaşmak için çözümler, paylaşımlar üretiyor…

Nerede iyiyiz? Sorgulayalım ve doğru soruları sorarak bağlarımızı kuralım, sosyal beslenme ihtiyacımızı giderelim. Ben bu hafta tren çizmeyi öneriyorum hepimize… Trenler, ikizler burcunun göstergesidir. Venüs ikizler zamanındayız madem… tren çizip vagonlarını birbirine bağlayalım bu hafta. Kavuşmak istediğimiz sevdiklerimizi, yapmak istediğimiz eylemleri, kontak kurmamız gerekenleri, her ne varsa hepsini vagonların içerisine yerleştirip vagonları da birbirine bağlayalım.

Sonra da başköşemizde bu treni saklayalım. Ben bu ritüeli bir kâğıt üzerinde çizerek basitçe yapacağım. Evimizdeki basit malzemelerle gezegen sembollerini çalıştırabileceğinizi unutmayın…

Şifa olsun.. Burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.


"Siz de kendi haritanızdaki Aylık transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."
Koç Burcu ve Yükselen Koçlar

Sevgili Koçlar, bu hafta tecrit haftamız olmasına rağmen sizler dinamik başlayacaksınız. Kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilir ve bunun için eyleme geçebilirsiniz. Düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz. Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz.


Kariyer alanınızda, sorumluluk almak isteyebilir ve bu anlamda eril figürlerden destek bekleyebilirsiniz. Bu anlamda daha profesyonel davranmalısınız. Maddi konularda bereketli bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Haftanın ikinci gününde, otorite figürleri ile güç savaşlarına girmemeye özen göstermeli ve sakin kalmalısınız. Hafta ortalarına geldiğimizde, kariyer evinizde, kontrolü ele almak isteyebilir ve duygularınızı kontrol edemeyebilirsiniz. Bu duygu durumu ailenize yansıtabilir ve içsel bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Öte yandan gözden kaçırılmaması gereken bir duruma değinecek olursak, kadın figürlerden alacağınız destek ile birlikte daha inançlı davranmanız durumunda bereketin kapıları ardına kadar açılıyor sevgili arkadaşlarım.


Bereketli bir hafta ortası geçirirken, savurgan olmamaya özen göstermelisiniz. Sosyal ortamınızda bağımsız hareketlerden kaçınmalı ve uyumlu tavırlar sergilemelisiniz. Cuma günü kendinizi çok daha rahat ifade ederken, hassas ve alıngan davranmamaya özen göstermelisiniz. Cumartesi günü daha sosyal olacak ve maddi konular gündeme gelebilir ve bu bağlamda iletişim trafiği yaşayabilirsiniz. Maddi güvenlik ihtiyacı için yaratıcı fikirler üretmek için çok uygun bir gün. Ayrıca yakın çevrenizden alacak vereceklerle ilgili konular gündeme gelebilir. Haftayı kapatırken kendimizi kurban psikolojisine sevk edebilir ve maddi konulara yoğunlaşmak isteyebilirsiniz.


Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar

Sevgili Boğalar, haftaya akademik konulara öncelik verebilir ve eyleme geçip, amaçlarınıza yönelik planlar yapabilir ve başarıya ulaşmanın ilk adımlarını atabilirsiniz. Bu tecrit döneminde düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz. Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz.


Olumlu yönde bilgiler edinip, kendinizi güvende hissedecek ve bu konularla motive olabileceksiniz. Yapacağınız bu girişimler çevreniz tarafından hasetliklere sebebiyet verebilir, girişimlerinizin nihai sonucunu almadan kimseyle paylaşmamanızı öneririm. Maddi konularda sorumluluklarınızın bilincine varıp, savurgan tavırlar sergilememelisiniz. Kendinizi ifade ederken, otorite figürleri ile münakaşalara girmemeye özen göstermelisiniz. Arkadaş çevrenizden destek almak isteyebilirsiniz ama aldatılmak ve aldanmaktan korkusuyla bu fikrinizi geri plana atabilirsiniz. Hafta ortasına geldiğimizde, otorite figürleri ile iletişime geçmek isteyebilir ve fikir terakkisi yapmak isteyebilir ve onlara yük olmak istemediğinize dair kişisel tatmin yaşamak isteyebilirsiniz.


Kontrolü ele alıp kendinizi ispat etmek isteyebilir ve konulara aşırı hassasiyet gösterebilirsiniz. İş ve pozisyon değişiklikleri gündeme gelebilir. Hafta ortalarına doğru daha özgür ve bağımsız olmak isteyebilir. Fakat sorumluluk ve görev bilinciniz daha baskın gelebilir. Kibirli bir tavır içerisine girmemeye özen göstermelisiniz. Olaylara objektif yaklaşmakta zorlanabilirsiniz. Hafta sonuna doğru adaptasyonunuza artarken, sezgileriniz de kuvvetleniyor. Maddi konular hususunda hızlı kararlar verip eyleme geçmekte acele etmemelisiniz. Hafta sonu yapacağınız programlarda aksaklıklar yaşanabilir evde kalmalı ve konforlu bir alan tercih etmelisiniz. Kariyer alanlarınızda acele etmeden daha kararlı bir tutum sergilemenizi öneririm. Arkadaşlarınız ile birlikte sanatsal araştırmalara eğilim gösterebilirsiniz. Kendinize daha dürüst davranarak haftayı sonlandırabilirsiniz.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler, haftaya bütün sosyal medya mecralarındaki ıvır zıvırmış gibi görünen takipçilerinizi temizleyerek sosyal medya detoksu yaparak başlayabilirsiniz. Düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz. Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz.


İçgüdülerinize odaklanıp, sezgileriniz doğrultusunda yaratıcı fikirler gündeminize gelebilir ve bu fikirlerden maddi kaynak sağlayabilirsiniz. Arkadaş çevreniz ile yaşadığınız bir problemi kendinize yük edinmiş olabilirsiniz, bu durumu çözümlemek adına adımlar atabilirsiniz. Otorite figürleri ile güç savaşlarına girebilirsiniz. İdealleriniz uğruna kendinizi işinize adamış ve bu yolda ilerliyorsunuz, bu durum kariyer anlamında güzel noktalara taşıyabilir sizleri. Eşinizin maddi kaynakları üzerinde hakimiyet kurmak isteyebilir ve daha tutumlu davranması için elinizden ne geliyor ise onu ve pek tabi kendinizi garanti altına almak isteyebilirsiniz. Aile içerisinde otorite figürleri ile fikir ayrılıkları söz konusu olabilir.


Eşinizin maddi kaynaklar hususundaki yaklaşımınıza, tavrı değişebilir ve şans sizden yana dönebilir ve maddi kazançlar birikime yönlendirebilirsiniz. Kendinizi yalnız hissedebilir ve sürekli arkadaş edinme ihtiyacı içerisine girebilirsiniz. Konulara ön yargılı yaklaşabilir ve kendinizi kapana kıstırılmış gibi hissedebilirsiniz. Maddi kaynaklar kanalında, miras konuları gündeme gelebilir. Arkadaşlıklar kanalı ile hayata bakış açınız değişebilir. Aileyi korumak adına sınırlarınızı nasıl genişletebileceğiniz hususunda mücadele verebilirsiniz.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, tecrit haftasındayız ve ilişkileriniz bu hafta daha fazla ön plana taşınacak. Haftaya ikili ilişkilerinizde almış olduğunuz sorumluluklar adına zihninizi kurcalayan ve kendinizi güvende hissetmediğiniz konular gündeminizde olabilir. Düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz.


Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz. Hedeflerinizi belirlemek ve sorumluluklarınız doğrultusunda ne şekilde adım atacağınız noktasında zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde aldığınız sorumluluklar, kariyer alanındaki yaratıcılığınızı ön plana çıkarma ve risk almak konusunda endişeye sevk ediyor olabilir. İkili ilişkilerinizde duygularınızı gizliyor ve yakınlık kurmakta zorlanıyorsunuz, dışarı çıkamadığımız bu günlerde belki bir müddet daha sabırlı davranabilirsiniz.


Ebeveynleriniz ile gergin dakikalar yaşanabilir, ağzımızdan çıkana kulak vermeliyiz. İkili ilişkilerinizde hoş görüyü ön planda tutmalısınız, daha verimli kılacaktır ilişkinizi. Maddi konularda yeri geldiğinde kemerleri nasıl sıkmak konusunda üstünüze yok, tedbiri elden bırakmıyorsunuz. Kariyer alanlarınızda ve ortaklı işlerinizde kibirli davranmamaya özen göstermelisiniz. Kariyer ortamınızda, yapacağınız hamlelerde iş birliği içerisinde olabilir ve uyumu yakalayabilirsiniz. İş ortamındaki idareci tavrınız sizin ön plana çıkmanıza vesile olabilir.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, bildiğiniz gibi tecrit haftasındayız. Bu hafta il dışı, yurtdışı ve yabancı sermaye, para konularında yarıda kalan işleriniz varsa haftaya bu konular kaynaklı işlerde iletişim problemleri ile başlayabilirsiniz. Düşünmek, konuşmak, bağ kurmak ve plan program yapmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz.


Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz. Maddi kaynaklı ve eğitim odaklı sizin sorumluluğunuzda olan bir iş hususunda aksilikler yaşanabilir ve bu anlamda huzursuzluk hissedebilirsiniz. Maddi kaynaklarınıza olan inancınız, hafta başında yaşadığınız durumu bir nebze de olsa unutturmaya vesile olabiliyor. Rutin işlerinizde her şeyin sizin kontrolünüzde ve sorumluluğunuzda olmasını istiyorsunuz, diğer türlüsü mümkün değilmiş gibi yaklaşım sergiliyorsunuz.


Hafta ortasına doğru eğitim, gelişim, spor, sağlık gibi konularla ilgili işlerinizde sorumluluk almaktan vazgeçebilirsiniz. Maddi konularda bereketin hangi taraftan geleceğini kestiremiyorsunuz, lakin rutinde devam eden projeleriniz bu anlamda sizi güvencede tutuyor olacak. Tecrit haftasını yaratıcı alanlarınızı güçlendirerek kullanabilirsiniz. Ayrıca 9. Ev konularınız ön planda olacağı için sosyal medya ve internet ortamında kendinizi ve yeteneklerinizi gösterebileceğiniz alanlar gelebilir. Bu konularda başarılı ve işin uzmanı olduğunuz alanlardan yana size teklifler gelebilir.


Başak Burcu ve Yükselen Başak

Sevgili Başaklar, haftaya duygusal anlamda attığınız her adımın karşılığının olmaması ve ilişkide var olma çabalarınızın görülmüyor olmasını, karşı tarafın sorumluluk almak istemeyişine bağlıyor olabilirsiniz. Düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz. Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz.


Kredi ve borç gibi konularda, ilişkinizden destek görebilirsiniz. Fakat bu durum sizin bir hayli canınızı sıkıyor olabilir. Aşk ilişkinizdeki dinamiği kaybetmemek istiyor ve bunun için neler mümkün çabalarına giriyorsunuz. Aşk ilişkilerinizde, oda sorumluluk almak istiyordur, gibi empatiler geliştiriyor olabilirsiniz. Yaratıcı gücünüzü kullanabilmek için her şeyi maddiyata bağlıyorsunuz. “param olsa, sermayem yok” gibi cümlelerle bereketinizin farkına varamıyor olabilirsiniz. Projeleriniz için kaynak arayışları içerisine girebilir ve bu anlamda zorlanabilirsiniz. Fakat bu zorluklar yıldırıcı olmasın, ilişki kurmak ve eyleme geçmek sizin işiniz. Fark etmeli ve harekete geçmelisiniz. İçinizdeki yaratıcılığa güvenmeli ve geliştirmelisiniz.


Zihninizi geliştirmek için neler mümkünün arayışı ve araştırması içerisine girebilirsiniz. Rutin işlerinizi ilerletebilmek adına, karamsarlığa kapılmak ve kontrolü elden bırakmak pek de faydalı gibi görünmüyor. Aşk ilişkinizdeki beklentili tavırlar, karşı tarafın adım atmasına engellere sebebiyet veriyor olabilir. Hafta ortasına doğru rutin işlerde hareketlenmeler ve heyecanlı dakikalar söz konusu olabilir. İnce ve nazik yaklaşımlarınız, kariyer alanlarında iletişiminizi kuvvetlendirecek. Kararlı ve hızlı hareket etmek avantaj sağlıyor olabilir.


Terazi Burcu ve Yükselen Terazi


Sevgili Teraziler, haftaya ikili ilişkilerinizde adım atmak için ailenizden onay bekliyor olabilirsiniz. Düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz. Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz.


Aile içinde kişisel patlamalar yaşıyor olabilir ve sorumluluk alabileceğinize dair kendinizi ailenize karşı ispatlamak durumunda hissediyor olabilirsiniz. Otorite figürleri ile güç savaşlarına girmemekle fayda göreceksiniz. Maddi manevi tüm kontrolün kendi elinizde olmasını istiyorsunuz, lakin aile ile paylaşım içerisinde olmak, içinde bulunduğunuz durumu bereketlendirebilecektir.


Bu durum ikili ilişkilerinizdeki, ebeveynlere de yansıyor ve iki aile fertleri arasında da gerginliklere sebebiyet veriyor olabilir. Dengede kalmaya özen göstermelisiniz. Bu aşırı tavırlar ikili ilişkinizi zedeleyebilir ve karşılıklı söz dalaşları ve kırgınlıklar meydana gelebilir, bu anlamda olaylara daha objektif yaklaşmanız gerektiği konusunda uyarılarda bulunabilirim.


Anneniz ile durumu birebir de değerlendirebilir ve bu konuda kendisinden destek ve yardım talep edebilirsiniz, bu yardım talebi durumu daha bereketli hale getirebilecektir. Sakin kalmalı ve küskün tavırlar içerisine girilmemelidir. Kaygısız ve şen şakrak tavırlar ilişkinizin dinamiğini tekrar sağlayabilir. Bazen düşündüğünüz gibi hareket etmek, fayda sağlamıyor olabilir.Akrep Burcu ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, haftaya düşüncelerinizi harekete geçirmekte zorlanıyor olabilir ve zihninizde planladığınız ve almak istediğiniz sorumlulukların hedefini sağlıklı şekillendiremiyor olabilirsiniz. Düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz.


Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz. Çırak olarak kalmak mı? Yoksa ehli olduğunuz konuda ustalaşmak noktasında sorumluluk almalı mısınız? Zihniniz bu konularla meşgul şu sıralar. İçinizdeki o ruhsal güce inanır ve o yönde hareket ederseniz daha somut ve bereketli çıkışlar ve ağlar kurabilirsiniz. İstek ve duygularınızı dengede tutmalı ve yapacağınız girişimler için daha somut bilgiler toplamalısınız.


Kadın figürlerden destek alabilirsiniz, onlarla iletişiminizi sıkı tutmanızda fayda var. Daha profesyonel davranmalı ve kendinizi üstün görmemelisiniz. Sakince düşünülmüş her girişimin, ne kadar olumlu dönüşlere sebebiyet verdiğini deneyimleyebileceksiniz.


Karşı tarafın temellerine inip asıl hareket kabiliyeti ve hamlelerine odaklanmak sizin ne şekilde bir girişim ve bu girişim neticesinde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine ışık tutabilecektir.


Yay Burcu ve Yükselen Yay

Sevgili Yaylar, haftaya aşk ilişkilerinizde kendinizi ifade ederken dinlemeden konuşmak, karşı tarafın ne söylediğini anlamadan hareket etmeniz karşı tarafın kendini değersiz hissetmesine sebebiyet veriyor olabilir. Düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz.


Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz.


Aşk ilişkinizde güç savaşlarına girmek ve karşı tarafı manipüle etmenin size fayda sağlamadığını ve hatta karşı tarafın gözünde değer kaybına sebebiyet verebilir. Bu duygu durumunun değişip dönüşebilmesi adına, enerjinizi iç dünyanızda dönerek ve sahip olduğunu değerler üzerinde çalışmalısınız. Bu çalışma nihayetinde ilişkinizin içerisindeki dengeyi nasıl kurmanız gerektiğine dair daha somut donelere sahip olabileceksiniz.


Daha sakin ve yardımsever bir tavır aşk ilişkinizdeki dengeyi ve bereketi sağlayabileceği gibi, kaybettiği değeri tekrar kazanabilecektir. Kendi içinizdeki fikir çatışmaları ve değersizlik hissiyatı, aşk ilişkinizdeki yaklaşımlarınızı etkiliyor olabilir ve bu durum sizin zihninizin yansıması olarak geri dönüyor olabilir bakış açınızı değiştirmeniz ve kendi fikir ve değerinizi kendinizin önemsemesi ile ilişkinizin rotasını yeniden belirleyebilirsiniz. Öz eleştiri yapabileceğiniz bir akrabanızla sohbete tutuşmak siz iyi gelebilir.


Olayları büyütmemeye özen göstermelisiniz. Biraz ayrı hareket etmek, kardeşler, kuzenlerle bağ kurmak ve vakit geçirmek iyi gelebilir. Edebi yeteneğinizi kullanmak ve içinizdekileri kaleme almak ve o şekilde kendinizi ifade etmek daha faydalı sonuçlar getirebilir. Daha kararlı bir tavır ve iletişim içerisinde olmalı ve o yönde bir duruş sergilemelisiniz.


Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, haftaya kendinizi ifade etmek isterken düşüncelerinizi dışa vurmakta zorlanarak başlayabilirsiniz. Düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz.


Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz. Otorite figürlerinin diktatör yaklaşımları, sizi manipüle ediyor ve kendinizi köşeye sıkışmış gibi hissettiriyor olabilir.


Fakat bu durum sizde özünüze dönüp, ruhsal anlamda daha güçlenmenize de sebebiyet veriyor olabilir. Aile içerisindeki uyumsuzluk tarafınızca sizi sorumluluk almakta geri plana itiyor olabilir. Kendi iç dünyanızdaki güce hakim olur ve fark ederseniz, ruhunuz size rehberlik edebilecektir ve hemen ardından bolluk ve bereket gelebilecektir.


Otorite figürlerinin sizin gayretinizin farkında olmadığını düşünmemeli ve aynı gayreti daha somut şekillerle ortaya sunmalısınız. Endişeyi bir kenara bırakıp, aşk ve yaratıcılık alanlarınızda, kıvrak zekanızı ön plana çıkartmalısınız. Kararlı olmak sizi motive edebilecektir.


Kova Burcu ve Yükselen Kova

Sevgili Kovalar, haftaya iletişim ile ilgili konularda sözel çatışmalar söz konusu olabilir ve edindiğiniz somut gizli bilgiler neticesinde, akla mantığa sığmayan bir agresyon yaşayabilirsiniz. Düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz.


Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz. Yaşamınızda eksiklik hissettiğiniz konularda ya da kardeşleriniz ile aranızdaki iletişimden kaynaklı boşluklar hissediyor olabilirsiniz. Kendinizi ifade edemediğinizi düşündüğünüz noktada kendinize sınırlamalar koyabilir ve yalnızlık kanalıyla değişip dönüşmek isteyebilirsiniz. İsteklerinizi ve duygularınızı ifade edemiyor olmak muhteşem bir içsel gerginlik yaratıyor olabilir.


Duygularınızı ortaya koymanın ve kendinizi ifade etmenin, kendiniz için ne kadar faydalı olacağını deneyimleyebileceksiniz. Kardeşleriniz ile aranızdaki ilişkide zaman zaman kendi bildiğinizi dayatıyor olmanız, sorunun çözümsüz kalmasına sebebiyet veriyor olabilir. İç dünyanızdaki dengeye ulaşabilmek adına, kardeşler arasındaki husumeti sonlandırmak için eyleme geçmelisiniz.


Aşk ilişkilerinizdeki tutum ve iletişim tarzınıza dikkat çekecek ve asıl kardeşleriniz ile bu tutumda hareket etmeniz gerektiği konusunda deneyimler elde edecek ve gözlemleyebileceksiniz. Bu gözlem neticesinde, sergilediğiniz yaklaşımın sizleri daha motive ettiğini ve daha özgür kıldığını hissedebileceksiniz.Balık Burcu ve Yükselen Balık

Sevgili Balıklar, haftaya sosyal yaşantınızda, iletişim kurarken sergilediğiniz agresif tutum alınganlıklara sebebiyet veriyor olabilir. Düşünmek, konuşmak ve bağ kurmak isteyebilirsiniz. Fakat daha çok önceliği kendi düşünceleriniz ve kişisel duygularınıza vereceksiniz. Kendi sahip olduğunuz yeteneklerinize odaklanacak ve mükemmelleştirmek için neler mümkün araştırmasına gireceksiniz.


Arkadaşlar arasındaki benmerkezci tutumunuz onların size olan tutumunu değiştiriyor olabilir ve bu durum sizin kendinize olan değerinizi dengeleyemediğinize sebebiyet veriyor olabilir. İçsel geriliminiz ve bu benmerkezci yaklaşımınız, sosyal alanlardaki arkadaş edinimlerinizi etkiliyor olabilir. Hedeflerinizi ve projelerinizi destekleyen sosyal gruplar içerisinde bulunmak sizi şifalandıracağı gibi, bereketin kapılarını da aralayabilecektir. Karşı taraftan hamleler beklemeden girişimci yaklaşımlarda bulunmak sosyal ortamlardaki bolluk ve bereket kapılarını aralayabilecektir.


Kendi değerinizin farkına varıp bulunduğunuz sosyal mecralarda, yaratıcı fikirlerinizi ortaya koyuyor ve sunuyor olmak da deneyimlerinizin arasında yerini alabilecek. Hassas ve alıngan bir dönemden geçiyor olabilirsiniz, bu anlamda dengeyi korumalısınız.


Aile ortamındaki sevgiyi alıp verme biçiminiz ile sosyal ortamdaki sevgi alıp verme biçiminizin benzerliği durumu pek de yadırgamadığınızı fakat eğer bu durumu gözlemleyip dengeyi koruyamadığınız durumlarda da gölge tarafınız olan vahşi tutumunuz ön planda kalmaya devam edecektir. İçinizde ve zihninizde özgür bırakılması gereken ve size sınırlar koyan her düşünceyi ortaya çıkarmayı deneyimlemelisiniz.


Şifa olsun.

KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member

Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com


Commenti


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page