top of page

13 HAZİRAN '22 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZDolunay enerjisini üzerimizde hissettiğimiz önemli bir haftaya başlıyoruz. Dolunay Yay Burcu’nda ve burcun etkisini tüm hafta üzerimizde hissedeceğiz.


Ay’ın ışığı, fikir ve deneyim alanlarını bizlere taşıyacak. Seyahatler, anlaşmalar, hak ve hukuk davaları ile ilgili konularda tamamlayıcı etkiler deneyimliyor olacağız. Özellikle gün içinde Merkür gezegeninin de İkizler Burcu’na geçişi bu hafta boyunca iletişim konularında güçlü bir deneyim alanı içerisinde olacağımızı gösteriyor.


Bu hafta bilgilerin size aktığını hissedebilirsiniz. Çözümsüz kalan konularınız için kitaplığınızdan uzun süredir el sürmediğiniz bir kitabı çekin ve sorunuza niyetlenin. Rastgele açacağınız bir sayfa size cevabı verebilir.


Çözümler konusunda esnek olmayı deneyin. Neyi kabul edip etmediğinizi gözden geçirin. Kendinize dürüst olduğunuz müddetçe cevaplar birer birer açılacak. Eğer belirli tabularınız ve kurallarınız varsa yaşamda olumsuzluklar sizi kovalayabilir. Her çözüme, her gelene kendinizi açın. Düşüncelerinizi sınırlamayın ve evrenin sonsuz olasılıklarını sizin için öne taşıyacağına güvenin.


Perşembe Günü maddi konularda verimli bir gün. Alacaklar, borçlar ve banka işleri ile ilgilenmek için olumlu zaman. Günün açısı hafta sonunda da devam edeceği için verimli kullanabilirsiniz.

Hayalperest olmamak, limitleri aşmadan kendi sınırlarını koruyarak adımlar atmanız kurtarıcı ve akılcı çözümler almanızı sağlayacaktır.

Ciddi ilişkiler için hafta sonunu beklemeniz mantıklı olacak. Bu hafta sonunu sosyalleşmek yerine değer verdiğiniz kişilerle geçirmeniz faydalı olacaktır. Onlarla eğlence mekânlarına gitmek yerine hayat sorumluluklarına odaklanmanız, yardımcı olmanız önem arz ediyor.


Neye emek verdiğinize, hangi düşünceleri besleyip büyüttüğünüzü fark etmek için güzel bir hafta…


Şifa Olsun

. . .


Yeni eğitim sınıflarımız açılıyor!


Kendinizi karmik alanda geliştirmek için 4 Temmuz’da açılacak Hermetik Astroloji sınıfımıza katılabilirsiniz.


Bilginin kaynağına, özüne inmek ve yaşamı sorgulayan farkındalıklı ruhlarla buluşmak için niyetlendiğimiz eğitimimiz bizleri 8 haftalık bir yolculuğa çıkaracak.


Hermetik prensipler, ruhsal plan, hermetik noktalar, teurji ve melekler, simya ve astroloji bilgileri ile harmanlanan eğitim modülümüzde yeni yol arkadaşlarımız olacağı için sevinçliyiz.


Bilgi ve kayıt: +90 0533 816 56 88


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Bu hafta yeni keşiflere kendinizi açık hissedebilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi ruhsal planda geliştirmek ve “Neden?” Sorusuna cevap aramak için güzel bir haftadasınız. Hayat düzeninizin karmaşıklaştığı ve kendinizi ifade etmekte güçlük yaşadığınız kişilerle vakit öldürmek yerine kendinize yatırım yaparak bu haftayı olumlu değerlendirebilirsiniz.

Eğitimlere başlayabilir, zihninizi farklı bakış açılarına sürükleyebilirsiniz. Yanıldığınızı hissettiğiniz konulara yeniden eğilmek ve kalp kırıklığı yaşadığınız kişilerle iletişime geçmek için de olumlu bir süreç.

Perşembe gününden sonra arkadaşlık ilişkileriniz ve sosyal konularda güç kazanıyorsunuz. Bu sefer fikirlerinizi destekleyen insanlarla sosyalleşmek ve vakit geçirmek için olumlu fırsatlar var. Size ruhsal rehberlik edecek kişilerle karşılaşabilir ve sevdiklerinize bilgece tavsiyeler verebilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Karşılıklı kazanç ve ortak paylaşımlar konusuna daha çok eğileceğiniz bu hafta zamansızlık sizin için bir problem olabilir. Dürüstlük ilkesine önem verdiğiniz müddetçe sizi anlayışla karşılayacak kişilerle bu haftayı verimli geçirebilirsiniz.

Sadakatsizliği asla affetmeyeceğiniz bir doğaya sahip olduğunuzu düşünürsek haftayı bu konularda biraz esneyerek geçirmeniz olumlu olacaktır. Yalnız değilsiniz. Hayat mücadelenizde paslaşabileceğiniz yakın dostlarınızla bağları güçlendirme zamanı.

Hafta ortasından sonra kariyer konuları ile ilgilenmek için olumlu zaman. Minik hedefler koymak ve bu hedeflere ulaşmanızda size eşlik edecek kişilerle birlik enerjinizi yükseltmek iyi gelecektir. Hafta sonu ise yaptığınız planlar bozulabilir. Aldırmayın çünkü yeni planlar için öncekinin bozulması gerekir… Kendinizi yeniye açın!

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Hayattaki duruşunuzun etkileneceği, kendinizi başkalarının gözleri ile eleştireceğiniz sıkı bir hafta geliyor. Düşüncelerinizin size ait olup olmadığını sorgulama zamanı.

Yaşadıklarınız başkalarının hayalleri mi yoksa farkındalıkla inşa ettiğiniz bir yaşam mı sürüyorsunuz?

Bu sorular sizi kovalamak için bu hafta sırada. Hevesleriniz size doğru yolları bulmanızda yardımcı olacak. Değer verdiğiniz kişilerle hayat görüşlerinizi paylaşmak sizi etkiliyorsa farklı çözüm yolları bulmak için içinizdeki küçük çocuğa merhaba demeyi düşünebilirsiniz.

Hafta ortasından sonra inançlarınızın size güç verdiğini hissedebilirsiniz. Kutlama, sosyalleşme ve sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek için hafta sonunu değerlendirebilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Bu hafta bir şifacı rolüne bürünebilirsiniz. Sorumluluk yükünüzün arttığı bir zaman sizi bekliyor. Çevreniz sizden kendi sorunlarına olumlu yanıtlar bulmanız için sizi zorlayabilir.

Şu sıra Güneş 12. Evinizde ve biraz inziva sizi bekliyor. Yay dolunayının da etkisi ile ertelediğiniz seyahat planlarını gündeme getirmek için güzel bir zaman. Uzun zamandır yaşadığınız bir sağlık problemi varsa bunu da iyileştirmek için güçlü bir zamandasınız.

Neptün etkileşimi hafta ortasına doğru size destek enerjisi verecek. Yeni bakış açıları geliştirme için olumlu yansımalar yapacak. Üstesinden gelemediğiniz sorumluluk yükleriniz için farklı yollar keşfedebilmenize imkân verecektir.

Özellikle Perşembe günü maddi konular, borçlar ve ödemelerle ilgilenmek için de olumlu fırsatlar var. Sorumluluklar konusunda Aylık takvimlerimize göz atabilir, hızlı çözümler elde edebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Kendinizi motivasyon alanında güçlü hissedeceğiniz bir haftaya başlıyoruz. Yeni keyif alanları edinebilir, ilgilendiğiniz konulara zaman ayırabilirsiniz. Dolunay size aksayan işlerinizde hız kazandıracak.

Yeni gireceğiniz, sosyalleşeceğiniz ortamlarda sizi etkileyecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle Perşembe Gününden sonra ilişkilerde yeni deneyim alanlarınız açılıyor.

Akademik kariyer, yurtdışı bağlantılı işler ve yayıncılık konularında girişimcilik ruhunuz artabilir. Yaratım ve yaşam enerjinizin güçlendiği, keyfinizin arttığı bir hafta deneyimleyebilirsiniz. Çocuk sahibiyseniz onlarla ilgilenmek adına da olumlu bir hafta. Ufak kaçamaklar yaparak sevdiğiniz kişilerle değer verdiğiniz konularla aktiviteler içinde olmak yaşamınıza huzur getirecektir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Geçmiş ile geleceğiniz arasında bir köprü kurmayı bu hafta başarabilirsiniz. Arada sıkışıp kaldığınızı hissettiğiniz ailevi ve ruhsal problemlerinize ilaç gibi bir çözüm gelebilir. Yaşadığımız dünyayı bir anne gibi görmeyi deneyimleyin ve affetmeyi öğrenin, kapılar açılacak.

Yarım kalan işlerinizle ilgilenebileceğiniz, sorumluluklarınızın üzerinden geçeceğiniz bir hafta deneyimine de açıksınız. Uzun süredir gündeminizde olan miras, nafaka, kredi, ortak kazançlar gibi konularda sonuçlar almaya başlıyorsunuz.

Motivasyonunuzun yüksek olacağı bu hafta Uluslararası platformda kendinizi gösterebilir ya da iş hayatınızdaki olumlu gelişmeler ev hayatınıza yansıyabilir. Aidiyet kavramı önem kazanacak. Özellikle dolunay değişken bir burç olarak sizi de etkileyecek. Bu süreçte doğa ile iç içe olabileceğiniz bir eve geçmek isteyebilirsiniz.

Merakla beklediğimiz İkamet Astrolojisi Uzmanlık Sınıfımız 2 Temmuz’da açılıyor.


Eğitim bizi uzun bir yolculuğa çıkaracak. 5 Ay sürecek bu yolculukta yer bilgisini öğreneceğiz.


Yerin bilgeliği, mekânların analizi, ley hatları, jeomanti, radyestezi bilgileri ile harmanlanmış eğitim modülümüzde kendi astroloji bilgilerinize yeni deneyim alanları ekleyeceksiniz.


Rektifikasyon (Doğum saati doğrulama), Mundaine (Dünya Astrolojisi), Medikal ve kariyer astrolojisi çalışmalarınıza hizmet edecek. Ülkelerin siyasi ve coğrafi konumları, idare planları ile gökyüzü senaryoları arasındaki bağları keşfedeceksiniz. Çeşitli doğa olayları, yer değişikliği, seyahatler gibi alanlarda ikamet astrolojisini tüm detayları ile kullanacaksınız.


Uzmanlık eğitimimizde D.A.A sertifikaları ile kâşif astrologlar yetiştiriyoruz. Yeni keşifçiler için 2 Temmuz’da açılacak eğitimimize şimdiden yer ayırtın.


Bilgi ve kayıt: +90 0533 816 56 88

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Bu hafta size hız kazandıracak. Her türlü hayat konunuzda tamamlanmalar ve çözüm yolları ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle hedeflediğiniz konulara ulaşmanın hazzını deneyimleyebilirsiniz. Dolunay size destek enerjisi verecek. Kardeşleriniz, yakın çevreniz konusunda destekler alabilirsiniz.

Çevrenize uyum enerjisi ve kendi önceliklerinize destek enerjisi geliyor. Arkadaşlar, kardeşler ve yakın çevrenizde problemler varsa bunları iyileştirmek için olumlu zamanlar. Öte yandan kendi istekleriniz için gönüllü destekçileriniz 14 gün boyunca sizinle olacak.

Özellikle Perşembe gününden sonra iletişim konularında başarılar sağlayabilirsiniz. İkili görüşmeler, önemli konuşmalar, toplantılar ya da aile büyükleri ile alacağınız kararlar konusunda hafta sonunun enerjisinden faydalanabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Bu haftanın etkisi ile beklediğiniz ödemeler gelebilir. Gelir gider aksınızda hareketlilik söz konusu. Dolunay enerjisi ile birlikte sizi rahatlatacak çözümler elde edebilirsiniz. Çözüm masasını kurmak ve uzlaşmak istediğiniz kişileri bu masaya oturtmak için hafta sonu güzel fırsatlarınız olacak.

İkili ilişkiler konusunda da desteklenebileceğiniz bu süreçte aşk hayatınız aktifleşebilir. Hobilerinizden yeni gelirler de elde edebilirsiniz. Bu sayede kazançlarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Alternatif kazanç planları gündeminizi hoşça yorabilir.

Uzun zamandır hayatınızda adaletsizce bir dağılım olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Hak ettiğiniz değeri elde etmek konusunda yaptığınız planlar işlememiş olabilir. Yaşamınızda bu konuda özellikle kazançlardaki adaletsizliğin düzene girmesi hususunda iyileştirici etkilerle karşılaşabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Hayalleriniz ve gerçekte yaşadıklarınız arasında sıkıntılı bir dönem geçirmiş hatta geçiriyor olabilirsiniz. Bu haftanın enerjileri kurduğunuz köprüleri usulca geçmenize olanak tanıyacak.

Kendinize güveniniz artarken bunu etrafınıza da yansıtabilecek güce erişebileceksiniz. Değer verdiklerinizle iletişime geçmek için olumlu zaman. Onların sizin hakkınızdaki düşüncelerini öğrenmek için de öyle... Çevrenize sorular bırakın! Neyin nasıl olacağını her zaman siz bilemezsiniz. Her türlü konunun sorumlusu da siz değilsiniz. Başkalarının görüş ve fikirlerini almak sizi hızlıca kendi çözümünüze ulaştırabilir.

Hafta sonu tanıdık yüzlerle birlikte vakit geçirmek, sosyalleşmek için olumlu zaman. Küçük seyahatlere çıkabilir, varsa aracınızın bakımı ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü yoğun bir iş temposu içinde olmamaya özen gösterin. Hafta sonunun tatil günü olduğunu kendinize hatırlatmayı ihmal etmeyin ;)

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Sınırları, sorumlulukları ve görevleri yaşamınızdan bir an olsun kaldırdıklarını düşünün. Rahatça, özgürce akabildiğiniz zamanları yeniden elde ettiğinizi varsayalım. Nasıl hissederdiniz?

Bu hafta dolunayın ışığı karanlıktan çıkıp aydınlığa doğru koşmak için artık önünüzde. Yön olarak nereye gitmeniz gerektiğini kolayca bulabileceksiniz. Pek tabi hedeflerinizi daha önce belirlediyseniz. Eğer belirli hedefleriniz yoksa ya da belirlediklerinizde size netlik sağlayacak iletişim ortamını bulamadıysanız bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

Özellikle Perşembe ve Pazar günü enerjiler yüksek. Aile, ev, yuva ile ilgili konuları bu günlerde gündeminize taşıyabilirsiniz. Ruhsal anlamda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. İlişkiler konusunda depresif bir ruh hali içinde olabilirsiniz fakat Atalardan gelen karma çalışmaları sizi rahatlatabilir.

Özellikle ilişki yaşamınızdaki zorluklar konusunda bu hafta regresyona yönelebilir, geçmiş ve maziyi yâd edebilir, eski hatıraları canlandırmak için bir adım atabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR

Hümanist bir yapıya büründüğünüzü düşünüyor, herkese her koşulda destek verdiğiniz bir yaşamınız varsa bu hafta onlar tarafından siz desteklenebilirsiniz. Önceden destekledikleriniz bu sefer sizi desteklemek için hayatınızda olacaklar. İlginç fikirler, yeni projeler ve hayaller içinde olabilirsiniz. Özellikle bu hafta dolunayın enerjisi ile birlikte gelecek davetler ve çevrenizden gelen yeni fırsatları kaçırmamak için işe koyulmanız yarar sağlayacaktır.

Hafta ortasında iletişim trafiğiniz artacak. Hayatınızda tıkanan bir konunun açılması olası. Bu süreçte projelerinize yönelebilir, geleceğinize dair eylemleri hayatınıza çekebilirsiniz. Önünü göremediğiniz konularla ilgili nihai kararlar alabilir, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu özellikle Pazar günü sosyal çevreye dikkat. Arkadaşlıklarınızla ilgili bazı farkındalıklar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Ağzınızdan çıkan her sözcüğün karşı taraf için önemli olacağının bilincinde bu haftayı tamamlayalım.


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

İstediğiniz gibi gitmeyen, tıkandığınız konularda hızlı çözümler üretebileceğiniz bir haftadasınız. “Kendimin patronuyum” diyebilmeyi ne zamandır arzuluyorsunuz? Bu hafta dolunayın da etkisi ile size zamanın doğal bir döngüsü olduğunu öğretecek. Ve zamanın sizi yavaşlatan bir etmen değil tam aksine yaşamınızda hangi alanı hedeflemeniz gerektiğini öğretmek için var olduğunu size sunacak ;)

Parasal kaynaklarınızın artabileceği, bu alanda daha önceden aldığınız yaraları tamir edebileceğiniz, yakın çevrenizden ya da kardeşlerinizden destek alabileceğiniz bir süreç içerisindesiniz. Kariyerinizde emek verdiğiniz şeylerle ilgili güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Bu noktada kendinize güvenmeniz ve kararınızın arkasında olmanız önem kazanacak. Belki de bu süreçte artık farkındalığınızı kendinize döndürmelisiniz. Kendinizi fark etmeli, kendi yeteneklerinize güvenmeli ve artık görünür olmalısınız.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comentários


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page