top of page

13 KASIM'23 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ
13 KASIM 2023 Haftalık Burç Yorumları


13 Kasım Yeni Ay’ı hızımızı yavaşlatacak. Su elementi doğası kürek çeksek de sanki bir gıdım gidemiyormuşuz gibi bir hissiyat verecek! Sorunlarımız zaruri ihtiyaçlar anlatırken bütçe dengeleme konusunda aşırı hassasiyet geliştirebiliriz.


Bu Yeni Ay ve takip eden 14 günlük süreçte sorumluluklardan kaçma fırsatı yakalamak için uğraşacağız. Asıl odak noktamız; başarı amaçlarımız ile manevi değerlerimiz arasında köprü kurmak olmalı! Bunun için biraz geri çekilip dinlenmek gerekiyorsa da yapalım!


Yeni Ay, derecesel olarak da Akrep burcuna çalışıyor. 20° Akrep’in mısır sınırı Jüpiter! Hartada Jüpiter, Türkiye’nin Ay Düğümleri ile bağlantıda… Malumunuz anayasa değişikliği ile ilgili bir gündemimiz var. Düğümler önemli / kadersel seçim aşamalarını gösterir. Bu Yeni Ay ülkemiz adına önemli değişimlerin başlangıcında olduğumuzu gösteriyor.


Akrep, doğası gereği gri tonlarını sevmez. Ya siyah, ya beyaz; ya hep, ya hiç… Hele bir de ışıkların Uranüs ile karşıtlığı olunca özgürlüğün elimizden alındığı gibi hissiyatlara kapılmamız olasıdır. Yeni Ay lordu Mars ise ülke haritamızın Mars’ı ile 45’lik açı kuruyor. Bu da ne pahasına olursa olsun iddialı ve saldırgan bir tutum içinde olacağımızı, rekabet içgüdüsündeki artışı ve maalesef kaza, yaralanma, cinayet vb. Sorunları da beraberinde getiriyor.


Ülke haritamızdaki Neptün, bu Yeni Ay’da en çok malefik açı alan gösterge… Maddi konularda hatalı tutumlar, maneviyatın sömürüldüğü ortamlar, vizyon ile gerçeklik arasındaki yanılsamalar gündeme taşınacaktır. Eğer bu hamleyi yaparsak ileride şöyle güzel olur gibi bir söylev; günü geldiğinde bir bakmışız ki “puff”


Transit Neptün uzun süredir ülke haritamızdaki Jüpiter ile üçgen açı paylaşıyor. Malumunuz; hak, hukuk, adalet, seyahat, akademi, yabancı kaynaklar, siyaset ve yönetim konularındaki değişimleri toz duman bulutu içerisinde seyrediyoruz. Bu Yeni Ay’la ise göstergeler tetiklenecek. Yöneticilerin önemli açıklamaları gündemimize gelecek. Malum; 6. ev olarak tetiklendiğinden yöneticilerin rahatsızlıklarına / hastalıklarına şahitlik edebiliriz; öte yandan çalışanlar, rutin giderler konusunda şekillenmeler de öne taşınacaktır.


Malumunuz ülke olarak artık kesintilerle, bütçe koruma planları ile fazla enerji tüketiminin önüne geçmekle meşgulüz. Bu durum halkın ihtiyaç ve tüketim konularına da sirayet ederek; su / elektrik / doğalgaz gibi zaruri kullanımların denetlenmesi, kısıtlanması ve korunması alanında yaptırımlar bekleyeceğiz…Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Yeni Ay’ın enerjisiyle, mistik konulara ilgi duyup farklı kültürlerden beslenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu süreçte, iletişim engellerini yıkarak sosyal çevrenizde yeni kapılar açabilirsiniz. Maddi konularda ise, farklı alanlara yönelmek için cesur adımlar atmaya hazır olun. Hedefleriniz için, size destek olan kişileri seçmek de önemli bir karar olabilir.BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Yeni Ay’ın sihirli etkisiyle, partnerinizle ilgili konular öne çıkabilir. Odaklandığınız konular için eşinizle birlikte adımlar atıp, hedefleriniz için mücadele edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızın motivasyonunuzu artıracağı ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacağı bir zaman dilimindesiniz. Günlük kararlarınız, gelecekte ufuk açıcı gelişmelere yol açabilecek ihtiyaçların fark edilmesini sağlayabilir.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Yeni Ay’ın etkisiyle, günlük hayatınızda bir takım sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Öncelikle günlük hayatta odaklanmanız gereken konulara yönelerek harekete geçebilirsiniz. Kendi iç dünyanızda büyüttüğünüz konuları farklı bakış açıları ile ele alarak zenginleştirebilirsiniz. Sanatsal hobilerinizi daha da ileri taşımak için derinlemesine araştırmalar yapabilirsiniz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Yeni Ay’ın enerjisiyle, kendinize bolca zaman ayırmanızın tam zamanı! Günlük hayatın koşuşturmacası içinde unuttuğunuz hayallerinizi, sorumluluklarınızı ve ihtiyaçlarınızı düşünmek için harika bir dönem. Kendinize ayırdığınız bu zamanlarda, kendinizi geliştirmek için somut adımlar atabilirsiniz. Kendinizi sınırlandıran tüm engelleri kaldırın ve hayallerinize ilerlemek için adımlar atın!
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Yeni Ay’ın etkisi aile içi konulara dikkat çekmekte! Ailevi konulara odaklanarak, ev içi sorumluluklarınız için harekete geçebilirsiniz. Hedeflerinizi büyütmek istiyorsanız, benzer düşünen insanlarla fikir alışverişi yapmanız gerekebilir. Boş zamanlarınızda ilgi duyduğunuz konularla ilgilenerek kendinizi tatmin edebilirsiniz. Sosyalleşirken kalabalık ortamlar sizi boğabilir. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Yeni Ay'ın etkisiyle, iletişim konuları ön plana çıkabilir. İletişim odaklı konulara odaklanarak harekete geçin. Belki de kendi ufuklarınızı genişletmek için sorumluluklarınızla mücadele etmeniz gerekebilir. Maddi konularla ilgili aldığınız kararlar, yapmak istediklerinizin kısıtlamasına neden olabilir. Gözünüzü açık tutun ve kaçırmamanız gereken yeni fırsatları yakalamak için atak olun!

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Yeni Ay’ın etkisiyle, maddi konular ön plana çıkacak. Yeni kazanç kapılarını aralamak adına adım arttırıcı bir etki sağlayacak. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz hız kazanabilir. Onların ihtiyaçlarını karşılamak için yeni alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Ayrıca, mistik konulara ilginiz artabilir ve bu konularda araştırma yapabilirsiniz. Aile bireylerinden yapıcı eleştiriler alarak yapmak istedikleriniz için adım atabilirsiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Yeni Ay’ın enerjisiyle motivasyonunuzu yükselecek! Kendinize ve başkalarına ilgi göstererek motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Maddi konulara odaklandığınız bu hafta yeni kaynaklar için zihninizi yorabilirsiniz. Ancak artan harcamalarınızı karşısında ne yapacağınızı bilmez hale gelebilirsiniz. Gelir ve giderlerinizi kontrol altına almak isteyeceksiniz. Aile içi ilişkiler ve benzer hedeflere sahip insanlarla vakit geçirmek ufuklarınızı genişletebilir.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Yeni Ay’ın etkisiyle iç dünyanızda farklı konuların filizleneceği bir döneme giriyorsunuz. Kendi istekleriniz için adım atmaktan çekinmeyeceksiniz. Hayat motivasyonunuzu yüksek tutmak için bazı şeyleri netleştirmeniz gerekebilir; bu da bazı sınırlar belirlemenize yol açabilir. Artan sorumluluklarınız, iletişim tarzınızda bazı zorluklar yaratabilir fakat sosyal kararlarınız, sahip olduklarınızla ilgili ihtiyaçlarınızı ortaya koymanıza yardımcı olacaktır.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Yeni Ay’ın etkisi ile sosyal alanda ortaya çıkacak huzursuzluklar sizleri yorabilir. Arkadaşlarınız arasında kopuşlar yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanızda merak ettiğiniz konular ihtiyaca dönüşürken, aldığınız sorumlulukların altında ezilebilirsiniz. Kendinize ait zamanları arttırmak için maddi konular önünüzü tıkayabilir. Maddi olarak yetememenin altında ezilebilirsiniz.KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Yeni Ay'ın enerjisi, hayallerinize yöneldiğiniz konuları ön plana çıkarabilir. Odaklandığınız hedeflere adım atmak için harekete geçirmek için size itici etki yapacak. Farklı kültürlerden sanatsal çalışmalar size ilham verebilir ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için bir adım olabilir. Sosyal çevrenizle etkileşiminiz artacak. Aile içerisinde yaşanacak yanlış anlaşılmalar arada kalmanıza neden olabilir.BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Yeni Ay’ın etkisiyle, ruhunuza iyi gelecek konularla ilgilenebilir ve yine size iyi geleceğini düşündüğünüz insanlarla tanışma / buluşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Tüm cesaretinizle haksızlıklara karşı susmayacaksınız. Hedeflerinize ulaşmak için yapacağınız araştırmalar, aile sorumluluklarıyla çakışabilir. Ancak, kendinizi keşfetmek ve iletişim becerilerinizi ilerletmek, yeni ufuklara açılmanıza yardımcı olabilir.Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Коментарі


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page