top of page

12 EYLÜL '22 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ12 Eylül - 18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumları


Haftaya engellerle giriyoruz. Kafamız oldukça dalgın olacak. Verdiğimiz ya da aldığımız kararlardan emin olamayacağız. Hep bir seçim yapmak durumunda kalacağız. Ya o ya diğeri gibi. İki seçeneğe birden imkânımız olmayacak.


Emek / zaman / para vb. gibi tıkanıklıklar boy gösterecek. Çarşamba günü görüşümüzü kaybedeceğiz. Özellikle yanlış düşüncelerin kurbanı olabiliriz. Bildiğimiz çoğu şeyi bilmediğimizi fark edebiliriz. (Güneş Neptün kontra-paralel)


Cuma günü yaratıcı ve üretken olabiliriz. Biraz zorlanacağız fakat yeni fikirler ortaya çıkaracağız.

Zaten imkânsızlıklar bizi mucit yapmamış mıdır?

Nerede bir tıkanıklık olsa o konuda mücadele ettikçe bir bakarız yepyeni bir yol keşfetmişiz. Eğer de-aktif olursanız yani mücadele etmeyi bırakırsanız bu hafta can sıkıcı olabilir. Ama mücadele ederseniz hafta sonu yeni gelişmeleri karşılayabilirsiniz.


Bu hafta kokularla çalışalım. Kokular bizi rahatlatır, sezilerimizi öne taşır. Koku duyusu bizi geliştirir, rahatlatır ve satvik bir enerji yakalamamıza vesile olur. Oda parfümleri, tütsüler, buhurdanlıklar vb. aklınıza ne geliyorsa bu hafta kokularla içli dışlı olmayı deneyimleyelim…

. . .


💫 Mutlu haftalar diliyor, deneyim dönüşlerinizi bekliyoruz…


Şifa Olsun. . .


TEMEL SEVİYE ASTROLOJİ EĞİTİMLERİMİZ BAŞLIYORRR !!!


Vedik ile Batının buluştuğu ilk ve tek müfredat -DENEYSEL ASTROLOJİ


TARİH: 15 EYLÜL 2022 EĞİTİM SÜRESİ: 32 HAFTA TEMEL Her Hafta Perşembe Günü Saat: 20.30 - 23.00 Eğitim kitaplarımız deneysel yayınevinde sizleri beklemektedir.


Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Makbule Hanım ( @astromarjin ) Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Geçtiğimiz günlerde tartışmalar yaşamış olabilirsiniz. Çoğu zaman kendinizi ifade edememiş, yanlış anlaşılmış da olabilirsiniz. Belki de isteksizdiniz. Zihinsel olarak çok meşguldünüz ve bu nedenle belirli eylemlere geçemediniz. Ah bir yerimden kalkabilsem, bir imkânım olsa her şeyi netlikle söyleyeceğim, göstereceğim vb. durumlar içindeydiniz.

Şimdi ise bu güç size geçecek. Bu hafta imkânları elinize alacaksınız ve kendi yaşamınızı kendi kararlarınızla yönetebileceksiniz. Bu sefer sizi etkileyenler yetişkin değil çocuk yaştaki kişiler olacak. Çocuklarını ya da sizden yaş farkı bir hayli fazla olan biri size bir şey öğretecek. Eğer onu dışlamayıp dinlemeyi tercih ederseniz tabi…

Bu sayede yeni adımlar ve başlangıçlar yapabilmek için fitili ateşleyebileceksiniz. Pek tabi retro zamanındayız. Bu yeni adımlar daha önceden aldığınız kararları başlatmak olacak. Kavgadan, tartışmadan uzak, iyi bir strateji yakalayacaksınız.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Yaşadığınız fikir ayrılıkları, tartışmalar hayatınızın yönünü değiştirmiş olabilir. Özellikle birçok eleştiri yağmuruna maruz kalmış olabilirsiniz. Yapmak istedikleriniz dalga konusu olmuş olabilir… Hevesinizi kıran o değer verdiğiniz insanları bu hafta yeniden gözleme zamanınız.

Terazi, kova ya da ikizler burcu kişiler varsa hayatınızda… Yeniden ilişkilerinizi gözden geçirin derim. Bu hafta ilişkilerinizle ilgili ani değişimler söz konusu olacak. Hayatınıza hızlıca girecek yeni haberler önemli bir değişimin de müjdecisi olacak.

Aranızda yaş farkı ya da sosyo-ekonomik farklılıklar olan biriyle bir arkadaşlık ilişkisi bu hafta sizi hareketlendirecek.

Tüm bu fırsatlar değişimin müjdecisi olacak. Fakat kafa karışıklığınızı giderebilmek için çok fazla düşünmemeniz gerekecek. Özellikle grup aktiviteleri, sosyalleşme, sorumluluklar alma gibi durumları öne taşımanız gerekecek. Bu sayede hayatı akışında deneyimleyebileceksiniz…


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Ailevi meseleler, fikirlerinizin alay konusu olması, kendinizi kararlarınızla tek başınıza ve çaresiz hissettiğiniz bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Dolunayın enerjisi ile taşınmak, yerleşiminizi değiştirmek, istediğiniz mobilya, dekorasyon gibi konuların bu hafta gündeme gelmesi söz konusu.

Hayatı fazla ciddiye almamak gerek. Sizi yıpratan tüm gönül bağlarını artık koparma zamanı olabilir. Birinde ahımızın kalması gibi bir diğerine de vefa borcumuz kalmış olabilir. Bu hafta vefa borçlarını tamamlamak için çok güzel zaman. Yeni insanlarla tanışmalara da açıksınız. Ki bu ilişkiler önünüzde büyük işlerin, projelerin başlangıcını yapacak tanışmalar olabilir.

Becerilerinizin küçümsenmesine izin vermediğiniz müddetçe önünüz açık olacak. Ama bu dönem sizi üzen bazı yalanlar da ortaya çıkabilir. Özellikle aile bağlarının zedelenmesi sizi derinden yaralayabilir. Sizler İkizler olarak zaten bu zamana kadar birçok kere kandırılmışsınızdır. Artık tecrübe ile sabit bu duruma üzülmek yerine yola devam etmeyi tercih etmek sizin elinizde.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Geçmişte yaşanılanlar, hatalar… Bu hafta yeniden gündeme geliyor. Adalet arayışınız sürecek. Allah’a havale ettim dedikleriniz şu an kargo yolunda… Size doğru geliyor.

Eğer yaşamınızda ayrılıklar, boşanma, aldatma vb. durumlar varsa bu hafta yine tüm konular öne taşınabilir. Diğer noktada şehir değiştirmek, çocuk sahibi olmak gibi beklentileriniz için de hareketlilik var.

Unutmayın ki insan iki kere doğar. Bir annesinden bir de kendinden. Bu hafta kendinizden kendinizi doğurmak için güzel fırsat. Geçmişin adaletsizliğine takılıp kalmak yerine geleceğin kontrolünü kendi elinize almaya gönüllü olmalısınız.

Ve biliyorsunuz ki evrende hiçbir şey durmaz her şey hareket eder. Artık oturduğunuz yerden bir şeyler olacak diye beklemek yerine harekete geçerek yeni deneyimler elde etmeniz gerekecek.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Maddi konularda fikir ayrılıkları, değişimler sizinle. Kendinizi oldukça cılız, fakirleşmiş, içe kapanmış hissetmiş olabilirsiniz ama bu sefer imkânlarınız size yeni fırsatlar açmış olmalı. Kendinizi; hiç tahmin etmediğiniz kişilerle planladığınız eylemleri faaliyete geçiriyorken bulmuş olabilirsiniz.

Kararsızlıklar ise imkanların çoğalmasıyla gelişmiş olabilir. Bu sefer birkaç kişi arasında kalmış, seçim yapmaya zorlanmış olabilirsiniz fakat bu haftayı görmedim, duymadım, bilmiyorum diyerek geçirmelisiniz. Kadere teslim olmalı hayatın akışına güvenmelisiniz.

Çoğu şey yarım kalsa da sanki her şey tammış gibi dim dik durmalısınız. Zaferleri hak ettiniz ama hak ettiğiniz yollar önünüze serilmedi. Ne yapacağız? Pek tabi o kutlamaya gideceğiz. Belki kiraladığımız bir elbiseyle.. Belki umutlarımızla, elde kalan ne varsa yanımıza alarak. Ama gitmemezlik etmeyeceğiz.


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Bu hafta dolunayın enerjisi eş, iş, ortaklık ve karşınıza aldığınız konular üzerine şekillenecek. Yönetici gezegeniniz Merkür S (Durağan) durumdan Retro’ya geçiyor ve bu da yaşamınıza biraz durgunluk yavaşlık ve kafa karışıklığı taşıyor olacak.

Düşüncelerinizi yavaşlatmayı deneyimlemelisiniz. Her şeyin olumsuz gideceğini ya da gittiğini düşünmektense kontrolü elinize almayı denemelisiniz. Bu dönem gezegeniniz duruyor olsa bile sizin durmamanız gerekiyor. Biraz fazla çalışmak, mesai almak sizi güçlendirecek.

Özellikle patron, baba gibi otorite figürleri tarafından destekleneceğiniz bir süreç olacak. Karşınıza iş konusunda fırsatların açılabileceği, yönetimi elinize alabileceğiniz süreçler gelecek. Fakat yumuşak karnınız aktif olacak. Şefkatli ve merhametli davranmak ile acımasız davranmak arasında kalacaksınız. Bu süreçte sizden tecrübeli olan kişilerden destek almanız olumlu sonuçlar yaratacaktır.Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Makbule Hanım Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Yaşadığınız olaylara sadece kendi perspektifinizden bakıyor olabilir misiniz? Bu hafta dolunayın enerjisi sizin burcunuz ile antisya yanı yansıma açısı kuracak. Olayları farklı pencerelerden izlemek için çok güzel bir fırsatınız var. Maddi konularda ve ilişki yaşamınızda güven duyulan saygı gösterilen biri olabilirsiniz ama olayların perde arkasında tahmin etmediğiniz durumlar cereyan ediyor olabilir.

Gerçekleri öğrenmeye bu hafta oldukça yakınsınız. İnsanların gösterdiğinin arkasında gizledikleri ne varsa onlar bir bir ortaya dökülecek ve siz izleyeceksiniz. Şansı yakaladığınızı hissedebilirsiniz. Özellikle aynı hataları tekrar kere yapmaya gönüllü değilseniz, dersimi aldım diyorsanız bu sefer yeni kapıların açılmasını sağlayabilir ve yıldızınızı parlatabilirsiniz.

Bir bardak süt için koca bir inek beslenmez değil mi? Kaygı ve endişeleri bir kenara bırakıp varlık bilincine girmek ve şükretmek için çok güzel zaman…

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Maddi açıdan talihsizlikler yaşamış olabilirsiniz. Biliyorsunuz ki bu yıl tüm tutulmalar sizin burcunuzda. Kendinizi başarısızlık hissine kapılmış halde bulmuş olabilirsiniz. İstediğiniz, beklediğiniz destekler bu zamana kadar gelmemiş olabilir. Ve tüm bu yaşanılanlar sizi karamsarlığa itmiş de olacak…

Şimdi ise gücünüzü yeniden toplama zamanı. Dolunayın su elementi enerjisi ile yeni mesajlara açık bir konumda olacaksınız. İnsanlara haddinden fazla değer vermeyi artık bırakma zamanı gelmedi mi? Özellikle kendi yaşıtınız biri ile yapacağınız duygusal bir konuşma önünüzü hızlıca aydınlatacak.

Yaşamınızın gizliliği ve değer verdiğiniz konuları bir tabu gibi koruma görevini bu kişiyle o kısacık anda paylaşacaksınız ve bu sizi geleceğe dair umutlu kılacak.

Özellikle hayat planlandığı gibi gitmemeyi tercih ediyor. Bu nedenle gemileri beklemek bir ritüel haline geldi. Ama artık sabrınızın test edilmesi için beklemek yerine bu duygusal yükü paylaşabileceğiniz insanların olması sizi bu hafta mutlu kılacak.


YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Yaşamınızda çok fazla adaletsiz tutum olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Bu zamana kadar yaşadıklarınız beklentinizin tam tersine seyretmiş olabilir. Ama yaşadıklarınızı bir milat olarak kucaklayabilirsiniz. Bu süreçten öncesi ve bu süreçten sonrası olarak yaşamınızı iki ayrı bölüme ayırabilirsiniz.

Tüm bu adaletsiz tutum sizin için bir sınav değil bir fırsat yaratıyor olabilir. Özellikle bu hafta uzun zamandır eyleme geçirmek istediklerinizi yeniden canlandırma zamanı olacak. Artık benzini olmayan arabaları iteklemek yerine kendi benzininizi almayı deneyimleyeceksiniz.

Başkalarının sizden beklediği çok şey olabilir. Peki, siz kendinizden neyi bekliyorsunuz? Eğer beklediğiniz nankörlük, olumsuz ve kırıcı sözler ise bu hafta itibariyle dost kazıkları çekmeye hazır olun ama eğer beklediğiniz başarı, umut, mutluluk ise hakkınızda konuşulan her şeye göz yumun, kafa çevirin ve önünüze bakın.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Bu hafta büyük bir aydınlanma sizinle… Önemli bir aydınlanma, ruhsal bir öğreti, bir farkındalık yolunun açılması sizi kucaklayacak. Özellikle sahte ilişkilerin ardına sakladığınız tüm eylemlerinizin bitiş çizgisine geldiğini göreceksiniz.

Yeni keşifler ve yeni heyecanlar sizi destekleyecek. Sadece şunu bilmelisiniz ki siz artık tanıdığınız kişi değilsiniz. Yine aynı hataları yapmaya lüzum yok. Bundan sonrası kendi düşünce ve fikirlerinizi kendinize saklamak olmalı.

Kimseyle paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca internet şifrelerinize, banka kartlarınıza da dikkat etmelisiniz. Bir anda ihlallerle karşılaşmanız olası. Bunun yanı sıra sizden hiçbir beklentisi olmayan insanlara da mutluluk ve umut aşılamayı ihmal etmemelisiniz. Özellikle Cuma gününden sonra gelecek tavsiyeler ya da işiteceğiniz güzel sözler gücünüzü yeniden toplamanıza vesile olabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Yaşamınızda bir anda birçok gelişme şekillenmiş olabilir. Kontrolü elden kaybettiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bakalım şimdi ne olacak diye kendinizi bekleme moduna almış da olabilirsiniz. Ama unutmayın ki her çaba bir filiz verir. Sadece yerini, aidiyetliğini bulması gerekir.

Yani bu zamana kadar yaptığınız çoğu şey, emek, harcadığınız zaman belki boşa çaba gibi gözüküyordur fakat emin olun ki gelecek için çok önemli adımlar attınız ve tüm bu deneyimleriniz kendi yerini bulduğunda bir filiz olarak kalmak yerine koca bir çınar olacak.

Bu haftayı daha çok içe kapalı, dış dünyadan kopmuş gibi geçirebilirsiniz. Sevdiklerinize duyduğunuz özlem artabilir. Yaşadıklarınızı açıklığa kavuşturabilmek adına geri adım atma durumunda kalabilirsiniz. Fakat bu bekleyiş o çok istediğiniz şeyi başarmak için size fırsat verecek. Özellikle kimseye bahsetmediğiniz, kendinize sakladığınız o konuyu öne taşımak için büyük fırsat yaratacak.


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Ta çocukluk yıllarınızda kalan hatıralar, yüzler, insanlar… Karşılaşmaların güzel bir habercisi bu hafta sizin için… Hiç ummadığınız ama hayatına dokunduğunuz biri… o yaptığınız minik iyilik belki onun hayatında öyle büyük değişimlere yol açmıştır ki… Ama bir türlü fırsatını bulup o kişi size olan minnetini ve teşekkürünü iletememiştir. İşte bu hafta itibariyle bu sözleri işitmeye, mutluluklara şahit olmaya açık olun…

Kendi yaşamınız içinse savunduğunuz fikirleri geri çekmeniz gerekecek. Belli ki sizden beklenilen farklı bir yolu yürümeniz. Başkalarını kırmadan, onlara hayır demeden orta yolu bulmak adına dik başlı olmamaya çalışmalısınız. Sizden beklenilen her ne ise ama öyle ama böyle gene siz suçlanacaksınız. O nedenle bırakın başkalarının istediği olsun ama siz kendi hayalinize sıkı sıkıya bağlanın. Belki boyunuzu aşan işlere girmeye niyetlisiniz ama peşini bırakmayın.

Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88


Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page