top of page

12 ŞUBAT'24 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ
12 Şubat 2024 Haftalık Burç YorumlarıYükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Rüyalarınızın, sanatın ve ruhsal keşiflerin etkisi altında olabilirsiniz. Duygusal derinliğiniz ve anlayışınız artarken, gerçek dünyayı unutmamaya dikkat edin. Finansal anlamda şans ve bolluk sizinle olabilir. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi, sosyal ilişkilere ve grup etkinliklerine de hareketlilik getirebilir. Yeni arkadaşlıklar kurabilir ve toplumsal konulara daha fazla ilgi duyabilirsiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Duygusal olarak derin bağlantılar kurabilir ve yaratıcı faaliyetlere yönelebilirsiniz. Kendinize güveniniz artabilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi sorumluluklar ve sınırlarla ilgili konularda mücadele etmeniz gerekebilir, ancak sabır ve disiplinle bunların üstesinden gelebilirsiniz. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi, kariyer ve sosyal ilişkilere yeni enerjiler getirebilir. Yeniliklere açık olun, grup projelerine katılın ve sosyal çevrenizdeki ilişkileri güçlendirme şansını yakalayın.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


İçsel keşiflere odaklanabilir ve ruhsal büyüme için fırsatlar bulabilirsiniz. Sanatsal ve yaratıcı uğraşlar, motivasyonunuzu arttırabilir. İlişkilerde derin bağlantılar kurabilir, sevdiklerinizle anlamlı zamanlar geçirebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemek ve manevi değerlere odaklanmak size huzur verebilir. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişiyle yeni deneyimlere açık olun ve farklı düşünce tarzlarını keşfetmek için cesaretinizi ortaya koyun.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


İç dünyanıza daha fazla odaklanabilir ve sezgilerinize kulak verebilirsiniz. Gerçeklikten uzaklaşmamaya dikkat etmelisiniz. Hedeflerinize odaklanmak açısından motive edici bir hafta. Geçmişten gelen zorlukları aşmak için sabırlı olmalısınız. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi, derin duygusal bağlantıları ve finansal konuları öne çıkarabilir. Ortak kaynaklarla ilgili konular gündeme gelebilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Manevi ve yaratıcı yönleriniz ön planda olabilir. Hayallerinizin uygulanabilir olması bu nokta da önemli olacaktır. Arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirebilir ve yeni projelere katılabilirsiniz. Kendinizi özgür hissetmek ve bağımsızlığınızı vurgulamak isteyebilirsiniz. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişiyle İkili ilişkiler gündeminizde olacak. Sevgiyi ve mücadeleyi aynı anda yaşayabilirsiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Yaratıcılığınız artıyor ancak hakikat ile illüzyonu ayırt etmeniz de faydalı olacaktır. Manevi konulara ilgi duyabilir; dua, meditasyon gibi tekniklerle iç huzuru yakalayabilirsiniz. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi, günlük hayatınızda yeniliklere işaret ediyor. Günlük rutinleriniz hızlanabilirsiniz. Vücudunuzun denge sisteminde hassasiyet artabilir. Patili dostlarınızın bakımlarıyla daha ayrıntılı ilgilenebilirsiniz.

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Psikolojik olarak iyileştirici bir döneme girebilirsiniz. İç huzurunuzu ve iyimserliğinizi artırabilirsiniz, ancak abartılı beklentilerden kaçınmalısınız. Sorumluluklarınızla başa çıkmak için sabırlı ve kararlı olmanız gerekebilir ve bu süreç uzun vadeli başarı için temel oluşturabilir. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi, yaratıcılığınız ve aşk hayatınızın hızlanacağı süreci belirtmekte. Sevdiklerinizle beraber bir çok aktivitelerde bulunabilirsiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Sanatsal ve ruhsal faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. Partnerinizle derin bağlar kurabilir, ilişkinizde olumlu değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışma isteği artabilir ve sosyal etkinliklere katılmak keyifli olabilir. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi, ev ve aile hayatında yenilikçi bir yaklaşımı vurguluyor. Aile üyeleriyle iletişimi güçlendirmek ve grup aktivitelerine katılmak için uygun bir zaman olabilir. Köklü değişimler yaşayabilir taşınma gündeme gelebilir.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Aile içindeki konulara objektif bakacağınız bir süreç sizleri beklemekte. Partnerinizle veya aile üyeleriyle anlayışlı bir iletişim kurmaya ve sorumlulukları paylaşmaya özen göstermelisiniz. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi, iletişimi, zihinsel aktiviteleri ve çevrenizle olan etkileşiminiz hız kazanabilir. Yeni bilgiler öğrenmek ve toplumsal etkinliklere katılmak isteyebilirsiniz. Seyahat planları yapabilir ve bunu uygulamaktan çekinmeyebilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Yakın çevrenizle bir arada vakit geçirmek isteyeceğiniz bir haftaya giriş yapmaktasınız. Eğlenceli aktivitelere zaman ayırabilir ve sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi, maddi konular, değerler ve kişisel kaynaklarla ilgili daha özgürleştirici bir yaklaşım benimsemek için fırsatlar getiriyor. Finansal planlarınızı gözden geçirebilir ve kişisel yeteneklerinizi daha verimli kullanma isteği de artabilir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Maddi konularla ilgili beklentilere girebilirsiniz. Duygusal olarak da huzur ve anlam arayışında olabilirsiniz. Aile üyelerinizle keyifli zamanlar geçirebilir ve evinizde güzel bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmek için sabırla ilerlemelisiniz. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi, kendinizi ifade etme isteği artırırken yeni başlangıçlar için cesaret ve kararlılık kazandırabilir.BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Yeni insanlarla tanışabilir ve seyahat planları içerisinde olabilirsiniz. Zihinsel olarak büyüme ve gelişme için fırsatları yakalayabilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir, bu yüzden duygusal anlamda sınırlarınızı korumanız gerekebilir. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi, içsel dönüşüm ve ruhsal arayışa gireceğiniz süreci belirtmekte. Kendinize zaman ayırarak içsel dengeyi bulabilir ve huzurunuzu koruyabilirsiniz.Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page