top of page

11 NİSAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

Sevgili Arkadaşlarım,


Hafta geneline baktığımızda artık geçmişin bir anlam taşımadığını düşünebiliriz. Yitirilmiş olan şeylerin bırakılması gerektiğini ve gelecekteki amacınızı daha iyi gerçekleştirmeniz için yaşam sizlere yolunuzdaki engelleri ortadan kaldırmanız için yol açıyor olabilir.


Evren sizleri korkularınızla yüzleştirebilir. Bu sadece evrenin size gerçek özünüzü bulmanız için yardım ediyor.

  • İş birliği çabaları içine girerken zorlanmalar olabilir.

  • Yeni fikirlerin de kabul göreceği bir haftadasınız.

Venüs’ün Balık Burcu’ndaki seyrinde ilişkilerimizi akışa bırakmaya devam edebiliriz. Sevdiğiniz insana sınır koymakta zorlanacağınız günleri gösterse de Perşembe günü 19: 37’de gerçekleşecek olan Terazi Dolunayı ikili ilişkilerdeki gönlün var gayretin yok sorularına yanıt aramaya yöneltecek. Tamam mı devam mı derken tamamlanmalar yaşanabilir ya da yol ayrımlarıyla sonuçlanabilir.


Bu dolunayla vicdan terazisinin dengesinde hangi tarafındayım soruları sordurabilir.


Toplum önüne sanatsal yetenekler, daha önce denenmemiş öncü yaratıcı kişiler çıkabilir.


Ayın boşlukta olduğu saatleri de ay boşlukta tablosundan takip edebilirsiniz. Önemli işlerinizi Ayın boşlukta olmadığı zaman belirlemelisiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

İhtiyaçlarınızı direkt ve açık bir şekilde ifade ederek kendi zevkimize göre yaşamın tadını çıkartma özgürlüğünü isteyeceksiniz. Haftanın ilk günü kadınlarla uzlaşması zor umulmadık problemler karşınıza çıkabilir. İş becerilerinizin artacağı, sosyal medya, yayıncılık, teknoloji alanlarında destekleyici bir zaman dilimi.


Perşembe günündeki Terazi Dolunayı ikili ilişkilerinizi, ortaklarla olan gündeminizi belirleyecek.

İlişkilerinizi bir adım ileriye taşıyabilir. Bazı beraberliklerde evlilikle sonuçlanabilecek tamamlamalar yaşanabilir. Ortaklarla yapılan anlaşmalar gidişatınız hakkında farkındalıklar kazandıracak. İlişkilerde ve ortaklarla yaşayacağınız bu güzel etki toplum önündeki statünüzde dönüşüm yaratacaktır.


Dolunayla birlikte Spica Yıldızı'nın etkisini göreceğiniz şöhret, bereket ve armağanlara açık bir gün deneyimlenebilir. Bu dönem gördüğünüz rüyalar yakın gelecekte hayatınıza çıkacak konuları gösterir. Bu hafta ilişkileri dengelemek adına deniz, sahil, göl vb. su aktiviteleri yapılabilir.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Aile içerisinde sürekli kendinizi kanıtlama çabasının içerisinde olduğunuzun farkına varacaksınız.


Sizi güçsüz kılan, manipüle eden bireyleri etrafınızı gözlemleyerek görmeye çalışmalısınız.

Ortaklarla toplum önünde hareket edeceğiniz teknolojik projelere adım atacaksınız.

Sosyal grup aktivitelerine de yoğunlaşmak isteyebilir. Romantik birliktelikler başlatmak için de çok uygun bir hafta.


Perşembe saat 20:19 da başlaya Terazi Dolunayı çalışma ortamında dengeleri yakalayabileceğimiz bir tamamlanma yaşabilir. Sağlıkla ilgili problemlerde sonlanma olacaktır. Dolunayın enejisini dengelemek adına evin günlük ihtiyaçlarını temin edebilirsiniz.

Evcil hayvanlarımızın da bu ara sağlığına dikkat etmeliyiz.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Haftanın ilk günü dijital projelerinize çalıştığınız kurumlardan tarafından destek alabilir, yayıncılık, sosyal medya gibi alanlara teşvik edilebilirsiniz.

Uykusuz geçen gecelerinizin kısacası emeklerinizin karşılığını alacağınız bir döneme geçiş yapacaksınız.


Manevi arınma sürecine kendinizi adayabilirsiniz.

Bazı beslenme alışkanlıklarınızı değiştirme kararı alınabilir.

Yurtdışındaki ortaklarla yapılan sözleşmelerde gecikmeler yaşanabilir, güvenle ilgili hassasiyet duyacağınız sıkıntılar verebilir.


Perşembe saat 20:19 da başlaya Terazi Dolunayı uzak mesafeli ilişkilerde tamam mı devam mı kararı verilebilir.


Yaratıcılığını koyduğunuz alanlarda hakkettiğiniz sonuçlar alınabilir. Çocuklarınızla olan ilişkileriniz de gündemde olacaktır. Terazi dolunayı enerjisini dengelemek adına onlarla beraber sosyal aktivitelerde yer alınabilir. Romantik duygu paylaşımı için bu hafta uygun bir deneyim.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Zihninizin yurtdışı konularına odaklandığı bir haftadasınız.

Patronlarınızdan ebeveynlerinizden gelecek sert çıkışlara daha dikkatli olmalı, manipüle edildiğinizi bilmelisiniz. Bu olaylara geniş perspektiften bakarak peşin hüküm vermek istemiyorum modunda hareket edeceksiniz.


İhtiyaçlarınıza ulaşmaya çalışırken çok fazla çalıştığınızın ve aşırı hassas tepkiler verdiğinizide anlayabilirsiniz.


Perşembe günündeki Terazi Dolunayı ev ve aile hayatı yaşantınızı etkileyebilir. Ebeveynlerinizle aranızdaki sorunlarda dengeyi bulabileceğiniz bir tutulma olacaktır. Tutulmanın enerjisini evin içerisinde tütsüler yakayarak hoş kokularla dengelenebilir.

Bir anda ev taşıma kararı alabilir.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Bazen olayları, insanları değiştiremediğiniz zamanlarda evrenin sesini dinlemeli mümkün olduğunca güç savaşlarının dışında kalmalıyız.

Zihninizin yöneldiğiniz konularla uyuşmadığını farkebilirsiniz.

İkili ilişkilerde partnerinizin size sürprizlerle dolu bir hafta geçirmenizi sağlayacak.

İşbirliği içerisindeki kişilerle karşılıklı memmuniyet yaşanabilir.


Bazılarımız ise heyecanlı, özgürlüğünde birarada olduğu ilişki isterken fakat bir o kadarda akışına bırakacağınız platonik ilişkiler arasında kalma eğiliminde de olunacaktır.


Terazi Dolunayı yakın çevre ve kardeşlerinizle dengelerin değişeceği bir tutulma yaşanacaktır. Eğitimlerde verdiğiniz emeklerin sonucunu alabilir, yazılı anlaşmalarla ileriye dönük projeler gelebilir. İletişimde beklemede kalan haberlerin geleceği bir hafta olacaktır.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Haftanın ilk güni bağlanma ihtiyacı ile özgürlük arasında kaldığını hissedebilir. Çevrenize umulmadık çıkışlarla kendi içinizde kafa karışıklığı yaratabilirsiniz.

Uzak yerlerdeki bağlantılarınızdan ani haberlerin gelmesiyle odağınızı o tarafa yoğunlaşabilir.


Zihninizin geçmişteki yaşanmışlıklara kayıtsız kalmanın vakti geldiğini uyarısını farketmeli.

Perşembe günündeki Terazi Dolunayı birikimlerinizi, gelirler, giderler, harcamalarınızı etkileyecek bir tutulma bekliyor. Maddi kaynaklarınızı dengeleyebilir, giderlerle ilgili beklenen para desteği sağlanabilir.


Sanatsal yaratıcılığın, ilhamın var olduğu bir zaman dilimi.

Partnerinizle ortak işlere girebilir ve başarı getirebilir.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuz alanlarda bir zamanlar karşınızda duranların göz önünde olmanızı sağlayan şaşırtıcı destekler verdiklerini göreceksiniz. Kendi içinizdeki hareket özgürlüğünü çıkarabilmek için onlara güvenmek adına adımlar atmanız gerekiyor. Başkaları ile hareket ettiğiniz takdirde stratejini hızlı karar vermeden sağlam ve iradeli yönünü bulacaksın.


Hafta ortasına doğru ihtiyaçlarınız ile keyif aldığınız his arasında uyumsuzluk zevksizlik hissedilebilir.


Perşembe günündeki kendi burcunuzdaki Terazi Dolunayın başkaları üzerinde etki bırakmanıza, dış görünümünüzde değişikliğe gitmenize, yeni başlangıçların başlamasına vesile olacaktır. Burcunuzdaki dolunay sizlerin önceliklerinizin değiştiğini görünür kılarak parlamanıza ışık tutacak.


Jenga oyunlarıyla (Denge oyunu) kendi burcunuzdaki dolunayın enerjisini daha dengeli çalıştırılabilir.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Ütopik düşüncelerinizi günlük hayata geçirmeye adarken gecikmelerle karşılaşırken sınırlı şartların olduğunu göreceksiniz. Eyleme geçerken bir ortağa ihtiyacınız olduğunu fakedebilirsiniz. Ürettiklerinin sadece kendi hayrına değil toplumun hayrına işler yapan idealist bir ortağı kendinize çekebilirsiniz.


Günlük işlerde ve mesleğinizde bütün resmi görebilme strateji yeteneği geliştirilebilir. Sezgilerinize güvenerek zamanlaması mükemmel hamleler yapılabilir. Sanata müziğe ilginiz artabilir can attığınız hobiler arasında yerini alabilir.


Perşembe günündeki Terazi Dolunayı sizden gizlenen tüm olaylar açığa çıkarak gerçeklerle adil bir şekilde yüzleşebilirsiniz.


Kendinizden bile sakladıklarınızı gün yüzüne çıkararak bir uyanışa geçebilirsiniz.

Her türlü sıkıntı ve zorluklarda sonuçlanma olacaktır.


Etkileyici rüyalar görebilir, maddi ve manevi yol gösterici mesajlar verebilir. Meditasyona başlamanız gereken çok uygun bir hafta.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Zihninizin sesi ve ruhunuzun sesinin uyum içinde olduğunu fark ederek güne adepte olacaksınız. Aniden çalışma ortamlarından sorumluluk alabilir, iş birliği içerisinde yeni çalışmalara adım atılabilir.


Alışılmadık fikirlerle öncülük yapmak kaçınılmaz olacaktır.


Terazi Dolunayı'nın etkisi arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi gözden geçirmenizi hatırlatabilir. Dernek faaliyetlerinden istediğiniz dengeyi yakalayarak istediğiniz pozisyonların sonucu alınabilir. Geleceğe yönelik kalabalık gruplarda görünür olabilirsiniz.

Grup çalışmalarının eğitimleri için ani kısa seyehatlar de çıkabilir.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Günün ilk gününden can attığınız konuların ihtiyaçlarınız olduğunu farkedebilirseniz ruhunuz ve güdüleriniz arasına uyum gelecektir.

Heyecan verici, ilginç, sıradışı kişilere çekilebilirsiniz.

Aniden başlayıp biten ilişkiler de yaşanabilir.


Perşembe günündeki Terazi Dolunayı sizlerin kariyer, meslek, toplum önündeki hedeflerinizi etkileyecek. Hedeflerinizde tamamlanmalar yaşabilir, toplum önündeki dijital projelerinizle göz önünde olabilirsiniz.


Mesleginizle ilgili zihninizdeki soruların cevabını bu terazi dolunayının enerjisi ile bulunabilir. Mesleğinizin gidişatının hangi yöne doğru gideceği belirlenebilir.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Güne zihninizin “benim buna ihtiyacım var’’ dediğini duyarak stratejinizin yönünü eğitimlere, kısa seyahatlere çevireceksiniz. Hayal gücünüzün çok fazla olduğu ruhsal büyüme yaşanabilir. Ticarette yaratıcı fikirler gelebilir.


Perşembe günündeki Terazi Dolunayı hayata daha farklı pencereden bakacağınız ufkunuzun genişlediği bir tutulma sizi bekliyor. Yurtdışı planlarınızla ilgili çalışmaların sonuçlarını alacaksınız.


Akademik çalışmaları seminerle tamamlayabilir, hukuk konularında beklediğiniz bitişler gerçekleşebilir. Gruplarla yoga çalışmalarına katılarak haftanın enerjisi dengelenebilir.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Haftanın ilk günü grup çalışmalarında rahat etme özgürlüğünü ele almak isteyebilir, Otoritelerle krizleri göze alabilecek gücü bulacaksınız. Salı günü Regulus yıldızının etkisini kullanarak intikamdan kaçınılırsa başarı vaad ediyor.


Can attığınız konularda fırsatlar yakalayacak, maddi konularda bereket gelecektir.


Perşembe günündeki Terazi Dolunayı borç, kredi, vergi ve sigorta yaptırımlarında yardım alacak ve destek göreceksiniz. Eşinizin kaynakları ile ilgili krizlerde sonlanma yaşanabilir.


Konforunuzun dışına çıkıp başka alanlarda da şifa aldığınızı görebilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page