top of page

11 MAYIS HAFTASI BURÇ YORUMLARISevgili Arkadaşlarım,


Bu hafta tamamlanmalar haftası olarak değerlendireceğimiz bir zamana giriyoruz. Özellikle Retroları daha fazla hissedeceğimiz ve Dolunaydan sonraki hızlıca tükettiğimiz bitirdiğimiz, olaylarla yüzleşeceğimiz bir zamanın içerisindeyiz. Dolunay etkilerinde de bahsettiğim gibi, özellikle maddiyatla ilgili sınavlar vereceğimiz, önemli bir zamandayız.


Para kayıplarımız, gelecek kaygımız, korkularımızla yüzleşme gibi durumlarla karşılaşabiliriz. Bazı sınırları aştığımızı ve özgürlüklerimize kavuştuğumuzu düşünerek, bolca harcamalar yapmaya girebiliriz.


Fakat dikkat etmemiz gereken, alan sınırlarımızı bilmek ve korumak üzerine olmalı. Çünkü bundan sonraki süreçte, para kazançları hususunda dengesizliklerle karşılaşacağız. Onun için evde kaldığımız süreçte, maddiyatımızı korumuş olabiliriz. Fakat bunları özellikle bu Retro döneminde ve Dolunaydan sonraki zaman diliminde kullanmamaya özen göstermeli ve tutumlu olmaya dikkat etmeliyiz. Bu haftanın öğüdü tutumlu olmak üzerine gerçekleşecek.Hepimize şifa olsun.
"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."
Koç Burcu ve Yükselen Koç

Yıkım ve mücadelelerle yüzleşebilirsiniz. Bu hafta ilişkilerinizde, özellikle dikkat etmeniz gereken durumlar söz konusu olacak.


Bitirmekle ve bazı biten olayların olumsuz ve acı taraflarıyla yüzleşebilirsiniz. Hafta sonu hayal kırıklıklarına ve aldanmalara dikkat.Şifa Olsun.


Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Bu hafta kendinizi çalışmaya daha fazla adayabilirsiniz. Sizin temsilciniz Venüs gezegeni gerilediği için, maddi konularda yeniden yarıda bıraktıklarınızı tamamlamak için bir uğraş verebilirsiniz.


Fakat kendinizi çoğunlukla iş ve sorumluluklarınıza kaptırıp sosyal ilişkilerinize sırtınızı dönmemeyi denemelisiniz.


Bilhassa Salı günü ve Cuma günü ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekli.Şifa Olsun.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Verdiğiniz emeklerin dönüşünü alamadığınız bir hafta yaşayabilirsiniz. Bu hem iş hem ilişkiler alanında olabilir.


Pazartesi ve Salı günü size biraz daha zorlayabilir. Fakat Perşembe gününden sonra kendinizi daha iyi ifade ettiğinizi düşüneceksiniz.


Değer yargılarınızı yeniden gözden geçirmeli ve ilişkilerinizde gösterdiğiniz yüzünüzü sosyal ilişkilerinizde de göstermeyi ihmal etmemeli ve başkalarına neler hissettiğinizi söylemeyi unutmamalısınız.Şifa Olsun.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Bu hafta parasal konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Elde ettiğiniz değerleri korumakla ilgili sınanabilirsiniz.


Gelir ve giderlerinizi yeniden kontrol altına almak için olumlu bir zamandasınız. Fakat harcamalara dikkat etmeniz gereken bazı günler olacak.


Özellikle Çarşamba ve Cumartesi günü maddi konularda kandırılmalara dikkat etmeniz gerekli.Şifa Olsun.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

Bu hafta ihanet ve tartışmalara açık bir zaman yaşayacaksınız. İlişkilerinize daha fazla dikkat etmeniz gerekecek.


Özellikle ikili ilişkilerinize, üçüncü bir kişinin girme ihtimali söz konusu olabilir. Farklı düşünce yapılarına karşı kendinizi kapatmanız sizi olumlu yönde değiştirecek düşüncelere karşı durmanıza da vesile olacak.


O nedenle bu hafta daha çok vicdanınıza dönüp kendinizi düşünmeniz gereken zamanlar yaşamayı deneyimlemelisiniz.Şifa Olsun.


Başak Burcu ve Yükselen Başak

Önünüzü göremeden attığınız adımlarınız, içsel huzursuzluk ve gerilimler yaratabilir. Ani girişimlere ve süreçlere dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız.


Emeklerinizi kimlerle paylaştığınızı, yeniden düşünmeniz gereken ve kendi içinizde sorgulamalar yapmanız gereken bir hafta geçireceksiniz.


Hafta sonu ikili ilişkilere biraz daha dikkat.Şifa Olsun.


Terazi Burcu ve Yükselen Terazi

Duygusal ilişkilerinizde yeniliklere açık olduğunuz bir haftadasınız.


Özellikle Salı ve Perşembe günleri, ilişki hanesi üzerinde duygusal gerilimler yaşayabilirsiniz.


Fakat yeni şeyler denemeyi arzulayacağınız bir zaman yaşayacaksınız. Duygusal iniş çıkışlara bu hafta biraz daha dikkat etmeniz gerekli.Şifa Olsun.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrep

Aile büyükleriniz ve hürmet ettiğiniz insanlarla daha yakın ilişikler yaşayabileceğiniz bir haftadasınız.


Kendinizden yaşça büyük otorite figürlerinin isteklerini karşılamaya niyetlenmeniz bu hafta sizi daha olumlu kılacak.


Özellikle Çarşamba ve Cuma günü kendinizi başkalarına hizmet etmeye adayarak geçirebilirsiniz. Bu eylemler sizi manevi huzura eriştirecek olumlu zamanlar yaşamanıza vesile olacak.Şifa Olsun.


Yay Burcu ve Yükselen Yay

Seçim ve karar aşamasına geldiğiniz bir haftadasınız. Hayatınızda hem ilişkiler hem iş ya da farklı hayat planları üzerinde karar vermeniz gereken zamanlar yaşayabilirsiniz.


Bazı durumları görmezden gelip üstünü örtmeye ve kulak ardı etmeye alışık olabilirsiniz.


Fakat bu hafta ağzınızdan çıkan kelimelerin önemi daha fazla büyüyecek. Özellikle hafta sonuna kadar kendinizi programlamayı ihmal etmeyin.Şifa Olsun.


Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

Bu hafta destekler görebileceğiniz önemli bir zamandasınız. İş teklifleri gelebilir, görev ve sorumluluklarınızı sizinle paylaşmak isteyen kişiler karşınıza çıkabilir.


Özellikle haftanın son günleri Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri desteklere daha fazla açık olacağınız bir zaman.


Daha önce başvuruda bulunduğunuz süreçler bu hafta sonuçlanabilir ve olumlu yönde gelişmeler gerçekleşebilir.Şifa Olsun.


Kova Burcu ve Yükselen Kova

Bu hafta yaratıcılığınızı daha dengeli bir şekilde ortaya koyabileceğiniz önemli bir hafta irade gücünüzü ve iş hayatınızdaki verimliliğinizi arttırabileceğiniz bir zamandasınız.


İlişkilerinizde denge uyum ve huzuru yakalamak sizin için daha fazla önemli olacak.


Bilhassa Cuma günü yaşayacağınız gerginliklere karşı dikkat etmeniz gerekli.Şifa Olsun.


Balık Burcu ve Yükselen Balık

Bu hafta hedeflerinizin önünde tıkanıklıklarla yüzleştiğiniz zorlu bir hafta olabilir. Bazı konuları ertelemek ya da daha sonraya bırakmak sizin için akıllıca bir çözüm olabilir.


Sizden yaşça ve otoriter olarak büyük olan insanların tavsiyelerini ve yardımlarını almayı ihmal etmemelisiniz.


Bilhassa Perşembe ve Cumartesi günlerini sevdiğiniz insanlarla geçirme ve fikir alışverişleri yapmak sizin için olumlu sonuçlar doğurabilir.Şifa Olsun.

KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page