top of page

11 ARALIK '22 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ11 Aralık 2022 Haftalık Burç Yorumları


MADDİ KAYNAKLAR YÖN DEĞİŞTİRİYOR


Yaşadığımız her negatif deneyimin bizi güçlendireceğine inancımızın artacağı bir hafta geliyor. Garip bir şekilde umutlarımız, beklentilerimiz artacak. Özellikle hafta sonu Merkür Uranüs etkileşimi de hiç düşünmediğimiz bir planı ya da bir düşünceyi yaşamımızın göbeğine hoplatacak ve aklımıza gelmeyen bir çıkış noktası yakalamayı sağlayacağız...


Bu haftaya Güneş Neptün açısı fazlaca etki edecek. Neptün’ün global para göstergesi olduğunu hep savunurum. Özellikle FED haritasında Neptün göze çarpar. Bu yıl Haziran ve Eylül aylarındaki yaşadığımız finansal değişimleri tamamlatacak son krizin olacağını söyleyebilirim.


Bizler de kendi bütçemizde, birikimlerimizde çeşitlenmelere gitmeyi yeğleyeceğiz. Finansal kaynaklar alanında çeşitlilik ihtiyacı bu hafta bizi bekliyor.


Öz güveninizi sarsacak eleştirilere de hazırlıklı olmalısınız. Bu açı gelişmeniz için geliyor, durup karalar bağlamanız için değil. Sizi eleştirenler olsa dahi kendi başarılarınıza dönmeniz bu etkiyi hafifletecektir.


Bu zamana kadar yap(a)madıklarınıza değil, yaptıklarınıza, başardıklarınıza dönmeniz sizi maddi varlığınız ve finansal başarılarınız konusunda destekleyecek.


Mutlu haftalar diliyorum.

Şifa olsun!Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Hareketli bir haftaya giriş yapmaktasınız. İhtiyacınız olan şeyin aşk olduğunu fark edebilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerden bu hafta istediğiniz takdirde destek alabilirsiniz. Aceleci kararlar vermemeye özen göstermelisiniz. Gözünüzde büyüttüğünüz kişilerin, sizin düşündüğünüz gibi çıkmaması hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. İçgüdüsel tepkiler verebilirsiniz. Huzursuz hissedebilirsiniz. Hazır yiyecekler yemekten uzak durmanızda fayda var. Bağırsak floranızda hassasiyet yaşayabilirsiniz. Venüs ve Merkür’ün oğlak burcunda ilerlemesi hafta sonu ikili ilişkilerde ciddi konuşmalar yapmanıza sebep olabilir. Seyahat ederken aksaklıklar çıkabilir. Ütü yaparken el yaralanmalarına dikkat.


BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Hane içinde gerginliklere dikkat. Haftanın ilk günlerinde ev aile yuva konuları sizler için önem kazanırken, aynı zamanda aile büyüklerinize ya da hanede yaşayanlara kendinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz. Son zamanlarda değişen maddi koşullarınız sebebi ile zorlanmış olabilirsiniz. Zam istemek için bu hafta pek uygun bir zaman dilimi değil. Biraz daha beklemenizde fayda var. Merkür ve Venüs Oğlak burcuna geçti yurtdışı bağlantılı işler yapmaktaysanız eğer kalıcı anlaşmalar imza atabilirsiniz. Yabancı kültürdeki biriyle sevgi dolu paylaşımlar yaşamanız muhtemel. Sosyal medyadan tanışacağınız kişilere dikkat edin yeterli. Sizlere olmadık hayaller kurdurabilirler. Hafta sonu ise hayvan dostlarınızı güzelleştirmek, onlara alışveriş yapmak isteyebilirsiniz.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Sabırsız davranışlara dikkat. Bu hafta sabırsız ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Haftanın ilk iki günü yakın arkadaşlarınızla görüşmek isteyebilir hatta çocukluk arkadaşlarınızla tesadüfi karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Hafta ortası belirsizlik hâkim olurken, karar vermekte zorluk oluşabilir. Aile büyüklerinizin sağlık koşulları ile ilgilenebilirsiniz. Venüs ve Merkür’ün oğlak geçişi ile de sevgisiz hissetmeniz muhtemel. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Sevgi dilini kullanamayabilirsiniz. Hafta sonu sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Sevgilinizden destek görebilirsiniz Sanatsal faaliyetler içinde olabilirsiniz. Girdiğiniz sosyal ortamlarda nasıl göründüğünüze çok fazla önem verebilirsiniz. Bu nedenle doğal olamayan davranışlar sergileyebilirsiniz.


YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Kendi değerinizin farkına varacaksınız. Haftanın ilk günlerinde kendi bakımınız için harcama yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle saç bakım ürünlerine yönelebilirsiniz. Hafta ortasında ellerinizde ve gözde alerjik etkiler ortaya çıkabilir. İş arkadaşlarınızdan, borç para isteyebilir ve bu konuda destek görebilirsiniz. Evliliğinizde ciddi kararlar alacağınız bir dönem olabilir. Eşiniz sevgi dilinizi değiştirmeniz gerektiğini vurgulayabilir. Ev almak niyetiniz varsa değerlendirebilirsiniz. İstediğiniz ev arkadaşlarınızla sosyalleşirken karşınıza çıkabilir. Aşka kapılarınızı açabilirsiniz. Birden başlayan ilişkiler ciddi konuşmaları beraberinde getirebilir. Aile içinde sinirsel gerginlikleri uzlaşmacı tavrınızla sakinleştirebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Girdiğiniz her ortamda fark edileceksiniz. Haftanın ilk gününde neşeli tavrınızla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Belki flörtöz bir tavrınız olabilir. Birlikte iş yaptığınız kişilerle rekabet içine girmekten kaçınmalısınız. Yanlış anlaşılmalar yaşanıp ortaklığınız bozulabilir. Eş sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bir hedef koymakta zorluk çekebilirsiniz. Belirsizlikler sizleri yorabilir. Bu haftaki görünümler sizleri bir yöne doğru evriltebilir. Merkür ve Venüs’ün Oğlak burcuna geçişi iş ve çalışma koşullarınızın düzeleceği fırsatlar elde etmenizi sağlayacak. Sevgilinizden destek görebilirsiniz. Bunun için gurur yapmayıp yardım istemenizde fayda var.


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


İçsel zenginliğinizi fark edeceksiniz. Görünür olmak isteyip neden kendinizi geri plana attığınız konusunda gelgitler yaşayabilirsiniz. Bilginize güveniniz tam, işinizi de iyi yapıyorsunuz peki neden kendinizi sadece kendinize saklıyorsunuz? Çıkın ve bu hafta söylemlerinizle kendinizi dinletin. Merkür ve Venüs’ün oğlak geçişiyle tamda sizin istediğiniz aşk anlayışına sahip kişilerle karşılaşabilirsiniz. Hobi olarak yaptığınız işlerden de bu dönem para kazanabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizin desteğini sonuna kadar hissedeceksiniz. Hafta ortasında mükemmeliyetçi yanınızı ortaya koyabilirsiniz. Fazla eleştirel olmanız hayatımızdaki kişileri zorlayabilir. Mali durumunuzu gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Gelir gider tablosu yapabilirsiniz.Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Sosyal olmak isteyeceksiniz. Gurupça aktiviteler yapmak için arkadaşlarınızı ayartabilirsiniz. Umudunuzu yüksek tutmaya çalışacaksınız. Kalbinizin attığı işerde ve ortamlarda olmak isteyeceksiniz. Bilinçaltınızı kemiren o aşırı eleştirel tarafınız sizi hafta ortası yorabilir. Sizden bir şeyler saklanıyormuş hissine kapılabilirsiniz. İçsel gerginliğinizi atmak adına dinlendirici müzikler dinlemek iyi gelecektir. Merkür ve Venüs’ün oğlak burcuna geçişiyle aile büyüklerinize hem sevginizi daha çok vermek isteyebilir hem de almak isteyebilirsiniz. Hafta Sonu ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Eğer yurtdışında yaşayan bir gurbetçiyseniz vatan özlemi sizleri sarabilir. Memleketinizin yiyeceklerini etrafınızla konuşabilirsiniz.


AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Haftaya kariyerinizde zorlayıcı etkilerle gireceksiniz. Uzun süredir kariyer konusunda kafanız karışık. Yaptığınız işin her anlamda sizi tatmin etmiyor olması yorgunluk hissinizi arttırdı. Birde aile içinde bu konutla ilgili seslerin yükselmesi iyice sıkıştıran bir enerji yaratabilir. Merkür ve Venüs’ün oğlak burcuna geçişi bu süreci hafifletebilir. Aynı zamanda size şanlı etkiler sunacak. Dostlarınızın desteğini alacağınız bir süreç olacak. Sosyal çevrenizdeki kişilerin hayıtına dokunmak isteyeceksiniz. Maddi konularda ise sizden yaşça büyük kişilerin uyarılarına maruz kalabilirsiniz. Hafta sonu ise o çok sevdiğiniz inzivaya alanına çekilmek isteyeceksiniz. Herkesten sakladığınız aşk ve cinayet romanlarına kendinizi kaptırabilirsiniz.


YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Işığınızla başkalarına rehberlik edeceksiniz. Kişilere içsel ve ruhsal yolculuklarında yardımcı olacaksınız. Kalplerindeki huzuru bulmalarına yardımcı olacaksınız. Uzak seyahatlere çıkmak adına heyecan duyacaksınız. Hukuksal konularda uzun süredir yapmayı düşündüğünüz bir başvuru varsa cesaretle üzerine gideceksiniz. Otorite figürleri ile tartışmalardan uzak durmanızı öneririm. Statü olarak gözünüzde büyüttüğünüz kişilerin gerçek yüzleri ile karşılaşıp hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Hayatınızda olan kişilerin sinirsel patlamalarına maruz kalabilirsiniz. Sizler gibi iyimser yapılı kişileri dahi çileden çıkaracak olaylara gebe kalabilirsiniz. Sakinliğinizi korumak adına doğada yürüyüş yapmak ve tanımadığınız inanlarla sohbet etmek iyi gelecektir. Merkür ve Venüs oğlak transiti, maddi kaynaklarınızda artış sağlayabilir.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Sizlerin mevsimi geldi içinizi ısıtmaya hazır mısınız? Uzun süredir sadece iş odaklıyım ben diyenlerdenseniz, sevgi alma vermeyi deneyimleyeceğiniz bir dönem başladı. Sizlerin mevsimi her geldiğinde karlar kraliçesi hikayesi aklıma geliyor. Buz tutan kalplerin tek bir sevgi pırıltısıyla sıcacık olduğunu eridiğini anlatıyor bizlere. Aile ile geçirilen vakti müjdeliyor. Baş başa geçirilen zamanın kalitesini vurguluyor. Merkür ve Venüs Oğlak transitiyle sevgi dilini bizlere gerçeklik algısıyla öğreteceksiniz. Konforunuz için daha çok harcama yapabilirsiniz. Bunu sistematik bir şekilde yapacaksınız. En çok harcama ise eviniz için olabilir. Hafta ortasında bağırsaklarda problem yaşamanız muhtemel. Toplum önünde nasıl anıldığınız konusuna bu hafta çok takabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Öğrendiğiniz tecrübeleri hayatınıza katma zamanı. Sizden yaşça ve konumca büyük kişilerin fikirlerini önemseyecek ve verdikleri nasihatler sizlere bu hafta iyi gelecek. Söylenen Sözleri hayatınıza katacaksınız. Birileriyle ortak bir alan paylaşımı içindeyseniz hafta başı görselliği yüksek bir hale getirebilirsiniz. Eşinizin kıyafetleri konusunda daha fazla söz sahibi olmak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki kişinin hoşuna gider mi bu konu koca bir? İşareti. Merkür ve Venüs oğlak seyri sizlerin inziva evinde transit edecek. Bu süreçte Fikirlerinizde sürekli ben bilirim tavrı yerine uzlaşmacı ve dinleyici pozisyonda olduğunuzda rahat bir akış sizleri beklemekte. Gizli tuttuğunu ilişkiler varsa hafta sonu açığa çıkabilir dikkatli olmanız da fayda var.


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Feda duygusundan uzaklaşacağınız bir hafta. Sizler Sevdiğiniz kişiler adına her şeyi göze alabilen bir burçsunuz. Bu hafta daha fazla sizlere deneyimlenecekler. Hayal kırıklıkları, duygusal manipülasyonlara maruz kalabilirsiniz. Lakin Merkür ve Venüs’ün Oğlak seyri mantıklı düşünce sisteminizi aktif edecek ve çabuk toparlanacaksınız. Bu toparlanışı arkadaşlarınızla yaptığınız buluşmalar sonrası daha fazla hissedebilirsiniz. Orada geçen her bir cümleden kendinize bir şeyler çıkaracak ve uyanış enerjisi ile devam edebilirsiniz. Kalp ritminizi düzenlemenizde fayda var. Gelir gider hesabı yaparken ilişkinizi ne kadar çok para harcadığınızı gözlemyebilirsiniz.

Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page