top of page

08 Temmuz 2020 Merkür Mars Karesi


Hadi bir Cesaret! -/+ 5 Gün


Güvendiğimiz yerlerden, ait olduğumuz alanlardan uzaklaşmak zorunda kalmak hep zor bir deneyim olmuştur. Yıllarca bir evde yaşadığınızı, yaşadığınız yer ile bağ kurduğunuzu ve sonra oradan taşındığınızı düşünün. Siz sadece ev değiştirmiyor tüm eski anılarınızı, yaşanmışlıklarınızı da değiştirmiş oluyorsunuz.


Hayat bu koşullarda bizi zorluyor olabilir fakat buradaki amacımız rahat etmek değil. Ya da en azından birçok amaçtan öncelikli olan bu değil."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."Merkür ile Mars gökyüzünde sert bir açıya doğru ilerliyorlar. Bu açıya bizler hırslandıran açı diyoruz. Merkür’ün retro oluşu ve su elementi vurgusu ise Mars’ın keskinliğini yumuşatabilir.


En nihayetinde kadim âlimler bizlere Merkür’ün değişken karakterde olduğunu, bağ kurduğu gezegen konularına büründüğünü belirtmişlerdir.


O halde -/+ 5 Gün boyunca her türlü yazılı, sözlü iletişimimize, sözleşmelere, imzalara, kısa seyahatlere, araba sürüşlere, taşımacılıklara, mailleşmelere sinirsel gerginliklere dikkat etmemiz gerekecek. Hiç yapmayacağız değil! Yaparken tekrar gözden geçireceğiz yeniden sorgulayacak, okuyacak dikkat edeceğiz.


Her iki gezegen etkisi de hızlanmamız ve sabretmekte zorlanmamız konusunda üzerimizde baskı uygulayacaklar.


Temkinli olmamız ve şunu unutmamamız gerek: “Hızlanmak için yavaşlamayı denemelisin!”Sevgiyle,


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page