top of page

08 OCAK'24 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

08 OCAK 2024 Haftalık Burç YorumlarıYükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Başarılarınızın, gerçekleştirdiğiniz işlerle birlikte, geniş bir kesim tarafından takdirle karşılanacağı bir dönemdesiniz. Yeni Ay'ın etkisiyle birlikte hedeflerinize yoğunlaşacak ve hayatınızda köklü değişimler yaşayabilirsiniz. Merkür'ün burç değişimi ise sözlerinizin sonuna kadar dikkatle dinleneceğine ve otoriter bir tutum sergileyeceğinize işaret ediyor. Ancak, katı bir tutumdan kaçınmak için dikkatli olmanız gerekiyor.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Maddi harcamalarınızda iyimser davranışınız bütçenizi aşan koşullar yaratmanıza neden olmuş olabilir. Bu süreç sizi zorlasa da para kazanım koşullarını iyi bilen sizler için doğru atılımlarla toparlayacaksınız. Yeni Ay’ın etkisiyle bakış açınızı değiştirebileceğiniz bir süreç geçirebilirsiniz. Eğer yeni bir hayata yani ülkeye gitmek istiyorsanız bu dönem başvurularınızın sonuçlarını alabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle kişisel gelişiminize daha fazla eğilebilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


İkili ilişkilerde uzun süredir yaşadığınız hızlı gerilimli gündemler bu hafta dengeye oturacak. Benliğinizde gördüğünüz negatif koşullanmalardan özgürleşmek isteyebilirsiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile maddi konularda yapılan harcamalar konusunda yeni yapılandırmalara gidebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle iletişimsel alanda daha kapalı olabilirsiniz. Karamsar düşünceler içerisinde olabilirsiniz. Gizemli konulara eğiliminiz artabilir.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Günlük hayatınıza gerçekleştirmek istediğiniz birçok planı hayata geçirebilirsiniz. Fakat dalgınlıklar nedeni ile küçük kazalar yaşayabilirsiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile ikili ilişkilerde yenilenme sürecinde olabilirsiniz. Köklü değişiklikler söz konusu olabilir. Merkür’ün burç geçişiyle ilişkilerde sözel konuşmalar yoğun olabilir. Etkileyici hitap yeteneği yüksek kişilere çekilebilirsiniz. Ortaklık kurmak adına adımlar atabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Bu hafta sevdiğiniz kişilerin ihtiyaçlarını gidermek adına güdülenebilirsiniz. Boş zamanlarınızda felsefi konularla zihninizi meşgul edebilirsiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile günlük rutinlerinizi yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Çalışma şeklinizi yeni bir sisteme oturtabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını daha fazla karşılayacağınız bir dönem olabilir. Merkür’ün burç geçişiyle bir konuda ustalaşmak adına bilgi edinebilir ve eğitim alabilirsiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Ev aile ve yuvanızın ihtiyaçları önceliğiniz olacağı bir haftaya giriş yapmaktasınız. Geleneksel kalıplaşmış olgulardan sıyrılacaksınız. Yeni Ay’ın etkisi ile sevgi paylaşımı yaptığınız kişilerle yeni başlangıçlara merhaba diyebilirsiniz. Yeni hobi alanlarınızın içinde strateji içeren oyunlar yer alabilir. Merkür’ün burç geçişiyle iletişimsel yönden sevdiğiniz kişilerle ya da varsa çocuklarınızla daha aktif paylaşım içerisinde olabilirsiniz.

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Yakın çevrenizin ihtiyaçlarını karşılayabilir ve onlarla hoş sohbet etmekten keyif alabilirsiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile ev aile yuva alanlarında köklü değişimler yapabilirsiniz. Bir tadilat yaptırmak evinizi yenilemek istiyorsanız bu zaman dilimi sizler için uygun olacaktır. Merkür’ün burç geçişiyle aile bağlarımız güçlenebilir. İletişim kuvvetlenebilir. Bilinçaltında çocukluk anıları canlanabilir. Zaman zaman karamsar düşünceler içerisinde olabiliriz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Hayatımızda olan insanların verdiği değeri hissetmek enerjimizi yükseltebilir. Bu durum yaratıcılığımızı artırabilir ve yeni para kazanım kapılarını aralamamıza yardımcı olabilir. Yeni Ay’ın etkisi ile kısa seyahatleri hayatınıza katabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bir araştırma yapabilir ve veri toplayabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle iletişiminiz hızlanabilir. Çevrenizdekilerle ciddi konuşmalar yapabilirsiniz. Kalıcı anlaşmalara imza atabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Sizi motive eden her türlü ihtiyaca yöneleceğiniz bir haftaya başlamaktasınız. İyimser bakış açısı ile olaylara yön vermek isteyeceksiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile maddi kaynaklarınızı artırmak adına köklü değişim yapacağınız bir süreç sizleri vermekte. Yapacağınız her atılım ciddi ve kendinden emin olarak yapacaksınız. Merkür’ün burç geçişi fikirlerinizi gerçekleştirmenize, düşündüklerinizi hayata geçirmenizde sizi ustalaştıracak...

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Ruhunuzun doyumu için kendi içinize dönebilirsiniz. İhtiyaçlarınızın ne olduğunu kavrayabilir, sizi mutlu şeylerin varlığınız sorgulayabilirsiniz. Yeni Ay’ın etkisi ile isteklerinizi gerçekleştirme gücünü bulacaksınız. Kendinizde köklü değişiklikler adına azim ve çaba hissedeceksiniz. Merkür’ün burç geçişiyle fikirlerinizi yansıtmaktan çekinmeyeceksiniz. Söylemleriniz herkes tarafından fark edilecek. Sadece fevri çıkışlara diktatöryel iletişime dikkat!

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Sosyalleşme ihtiyacınızı hafta başında giderecek ve umudunuzu yeniden toparlamak adına güç kazanacaksınız. Yeni Ay’ın etkisi sizleri arka planda sorgulamalara itebilir. Agresif bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Taşıdığınız sırların altında ezilebilir artık kurtulmak isteyebilirsiniz. Merkür’ün etkisiyle, çocukluk yıllarınızda yaşadığınız ve sizi nasıl tanımladıkları konusunda düşüncelere dalabilir sorgulamalar yaşayabilirsiniz. Haberci rüyalar yoğun olabilir.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Emek verdiğiniz konularda sizden fikir almak isteyenlere karşı sergilediğiniz iyimser yaklaşım takdir toplamanıza olanak sağlayabilir. Yeni Ay’ın etkisi ile sosyalleştiğiniz konular ve alanlar köklü değişime uğrayabilir siniz. Yeni güçlü arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle topluluklar içerisinde iletişimsel yönden sözleriniz daha fazla dinlenebilir. Etrafınızdaki birçok kişiyi motive eden konuşmalar yapabilirsiniz.Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page