top of page

08 NİSAN'24 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ

08 NİSAN 2024 Haftalık Burç Yorumları


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Bu hafta finansal olarak değişiklikler söz konusu olabilirken, yeni kazanç fırsatları ortaya çıkabilir. Düşündüğünüzü söylemekten çekinmeyeceksiniz. Fikirlerinizi ifade ederken baskıcı tutum sergileyebilirsiniz. Tutulma, kişisel gelişim ve farkındalık için güçlü bir dönemi işaret edebilir. Hedeflerinize ve kariyerinize yönelik yeni motivasyonlar hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde istenmeyen sorunlar yaşayabilirsiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Kendinizi daha iyi anlamanız ve potansiyelinizi en üst düzeye çıkarabileceğiniz bir hafta sizleri beklemekte. Cesaretle adım atacak ve isteklerinize ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda geçmişle yüzleşecek ve eski kalıpları yıkacaksınız. Tutulma etkisiyle, içsel dönüşüm yaşayabilirsiniz. Geçmişi bırakma ve ruhsal şifalanma yaşayabilirsiniz. Yalnızlık ve içsel yolculuklar için uygun bir dönem olabilir.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Bu hafta profesyonel hedeflerinize ulaşmak ve uzun vadeli başarı için adımlar atabilirsiniz. Gerçekçi hedeflere yönelebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarıyla yüzleşebilirsiniz. Bu yüzleşme sizleri ruhsal olarak büyütebilir. Tutulma etkisiyle, sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde yenilikler olabilir. Yeni topluluklar içine katılabilirsiniz. Hafta sonu ise maddi değerlerinizi kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Sosyal alanda saygı duyulacağınız bir konuma gelebileceğiniz bir hafta olabilir. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Tutulma etkisiyle, toplum önünde istediğiniz düzeye gelebilirsiniz. Yeni yaşam hedeflerinize yönelebilirsiniz. Hafta ortasında ikilimlere düşebilirsiniz. Zihniniz fazla çalışabilir, tedirginlikler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ise motivasyon olduğunuz konulara yönelebilirsiniz.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Haftaya başlarken saygınlık görmek önceliğiniz olabilir. Yaptığınız işlerin takdir görmesi ve toplumun onaylanmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Tutulmanın etkisiyle, ufkunuzu genişleteceğiniz bir dönem olabilir. Bilge kişiler sizlere rehberlik edebilir, ve ruhsal yönünden yükselebilirsiniz. Yurtdışı seyahatleriniz artabilir. Hukuksal ve yüksek öğrenim konularında hak edişler söz konusu olabilir. Gelecek öngörüleriniz artabilir.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Bu hafta farklı kültürlere olan ilginiz artabilir. Sizlere güven veren yerlere seyahat etmek isteyebilirsiniz. Tutulma etkisiyle, hayatınızda tabu olarak gördüğünüz her şeyi yıkmak isteyeceksiniz. Hayatınızda dönüştüremediğiniz konularda dönüşüm cesareti gösterebilirsiniz. Kredi ve borçlar konusunda aceleci tavrınız yanlış kararlar vermenize neden olabilir. Hafta sonu sosyalleşmek isteyebilirsiniz.

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Bu hafta, günlük rutinlere odaklanmak ve sağlık konularına daha fazla zaman ayırabilirsiniz. İletişim becerilerinizi kullanarak iş birliklerini güçlendirebilir ve ilişkilerinizi genişletebilirsiniz. Tutulmanın etkisiyle, rekabet duygunuz artabilir. Sürekli mücadele ve savaşacak bir şeyler varmış gibi görebilirsiniz. Hayatınızda olan kişilerle alma verme dengenizi korumak isteyecek hakkınızı yedirtmeyeceksiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Bu hafta yaratıcı projeler üzerinde çalışabilirsiniz ve hedeflerinize doğru adım adım ilerlemek için güçlü bir motivasyon hissedebilirsiniz. Ayrıca iş birliklerinizi güçlendirebilir, partnerinizle daha yakın ilişkiler kurabilirsiniz. Tutulmanın etkisiyle, hizmet aldığımız alanlarla alakalı gündemler söz konusu olabilir. Sağlıkla ilgili daha fazla özen gösterebilirsiniz. Çalıştığınız alanlarla alakalı yenilikler getirebilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Bu hafta günlük rutinlerinize daha fazla yönelebilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle güven duygunuz tazelenebilir. Sağlık açısından ise boğaz ağrıları artabilir. Tutulmanın etkisiyle, aşk hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir hobi ile uğraşabilirsiniz. Ekstrem sporlara merakınız aratabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler çocuk sahibi olabilir. Hafta sonu güvensizlik hissi oluşabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Haftaya başlarken aşk hayatınız hareketlenebilir. Sıra dışı yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Tutulmanın etkisiyle ev değişikliği ile ilgili gündemler söz konusu olabilir. Ev içi tadilatı yaptırabilirsiniz. Aile büyükleri ile ilgilenebilirsiniz. İçe yaşadığınız gömülü öfkeniz açığa çıkabilir. Hafta sonu ikili ilişkiler ağırlıklı gündeminde yer alabilir. Onlarla aile ziyaretleri etmek, bağlarınızı güçlendirmek için fırsatlar yaratabilirsiniz.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Bu hafta yaşam hedefleriniz doğrultusunda ilerlemek isteyebilirsiniz. Kararlarınızı alırken sizden yaşça büyük kişilerden öneriler alabilirsiniz. Tutulmanın etkisiyle, sosyalleştiğiniz alanlarda daha cesur ve liderlik özelliklerinizi gösterebilirsiniz. Bir oluşum içerisinde yöneticilik pozisyonuna gönüllü olarak geçebilirsiniz. Hafta sonu kaygılarınız aratabilir. Son zamanlarda harcamalarınızın artışı parasız kalma korusunu aktif edebilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Haftaya başlarken hedefleriniz için sosyal ortamlarda daha fazla görünür olmak isteyebilirsiniz. Değişen arkadaş çevrenizle farklı yönlere ilerlemek isteyebilirsiniz. Tutulmanın etkisiyle, kaygılarınız artabilir. Gerçeklerle yüzleşmek isteyeceğiniz içinizde bu cesareti bulabilirsiniz. Rüyalar yoğun olabilir. Hafta sonu ise sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Varsa çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Güven duygularını tazeleyebilirsiniz.
Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comentários


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page