top of page

08 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,

Haftayı genel olarak değerlendirdiğimizde:


Pazartesi günümüz, birtakım sorumluluklarımızı yerine getirmek için çaba gösterdiğimiz, iş kariyer ve hedeflere daha çok odaklandığımız, takdir ve onaylanmaya ihtiyaç duyduğumuz bir enerjide geçecek. Duygusal olarak biraz depresif, baskı hissedebiliriz.


Salı itibari ile hafta sonuna kadar sevdiklerimiz ile bir arada olmak, sosyalleşmek ön planda olacak. Ekip çalışmaları, proje hazırlıkları, sunumlar için güzel değerlendirilebilir. Hayatımızdaki konulara daha realist baktığımız, çevremizden de destekler görebileceğimiz bir süreç olacak.


Hafta sonu itibari ile biraz daha duygusal, romantik, hayalperest, hayatın keyif alınan yönünden bakmayı tercih ettiğimiz bir etkide olacağız.


13 Mart'ta gerçekleşecek Yeni Ay ile, hayatlarımızda önemli yeni sayfalar açıyor ve yeni adımlar atılıyor olacağız. Önemli olan ise, hayal ettiklerimiz için, ideallerimiz için ne kadar çaba sarf ettiğimiz. Gerçeklerden çok uzaklaşmadan, temkinli adımlarla ilerleyebilmemizdir. Maneviyat, şefkat, fedakârlık duyguları yükselirken, etrafımızdaki kişilerin bunu kullanarak bizlerden bir şeyler götürmesine neden olmayalım.


Hedef ve idealleriniz için fırsatlarla karşılaşacağınız, hayatınıza yeni açılan kapıların şans ve bereket getirmesi dileğiyle...


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Haftanın ilk günü iş-kariyer konuları sizler için ön planda. İş girişimleri yapmak, işiniz ile ilgili sorumluluklarınızı gerçekleştirmek, düzenlemeler yapmak için değerlendirebilirsiniz. Salı, Çarşamba ve perşembe günleri sosyal çevrenizle yapacağınız görüşmeler, aktiviteler için keyifli. Hafta sonu itibari ile daha içe dönük, kendinizle kalma İhtiyacı hissedebilirsiniz.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Haftaya gerçekleştirmek istedikleriniz üzerinde düşünerek, hedeflerinizi amaçlarınızı idealize eden bir enerjide başlıyorsunuz. Hafta ortasından itibaren iş kariyer konularında oldukça aktif ve üretkensiniz. Yeni projelere başlayabilir, yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Soğuk algınlıklarına dikkat!


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Haftaya parasal konular, banka işleri, ödemeler ön planda başlıyorsunuz. Eğitim, seyahat, ticaret ile ilgili planlamalar yapabilir, ileri vadeyle alakalı iş kariyer konularındaki belirsizliklerinizi yok edebilmek için yeni yollar belirleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru aileniz, yaşam alanınız, hayatınız ile ilgili birtakım kararlar almanız söz konusu olabilir.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

İkili ilişkiler, ortaklıklar ile ilgili konular hafta başında gündeminizde olacak. İş birliği içinde olduğunuz kişilerle yeni planlamalar yapabilir, ilişkilerinizde duyguları geri planda tutup mantıklı ilerleyebilirsiniz. Hafta ortası itibari ile finansal konular, kazançlarınız ön plana çıkarken, riskli yatırım ve harcamalardan kaçınmanız, bu konularda önemli kararlar almamanız önemli olacak.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

İş ortamında sorumluluklarınızın arttığı bir hafta. İlişkileriniz ile ilgili çözmek istediğiniz problemleriniz varsa onlara odaklanabilir, ortak alınması gereken kararları değerlendirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru finansal konularda belirsizlikleriniz olabilir. İleri vadeyle ilgili yeni hedefler belirlemek, bilinç altı konular, meditasyon, terapi vb. konularla ilgilenmek için ideal. Sağlığınızda hassasiyet olabilir. Diz, kemik, diş ile ilgili konulara dikkat.


başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Aşk hayatınızın aktif olduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Özel hayatınızla ilgili önemli birtakım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız, borsa, yatırım işleri ile ilgili düzenlemeler yapabilir, birtakım kararlar alabilirsiniz. Günlük rutinlerinizdeki hareketlenme hafta ortası yoğunlaşırken hafta sonu itibari ile ticari ortaklıklar, evlilik, ilişkiler gündeminizde olacak. İkili ilişkilerde yeni bir süreç başlıyor. Bir süredir beklediğiniz teklifi alabilir, belirsizliklerinizi netleştirebilirsiniz.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Hafta başında duygusal olarak biraz melankolik, depresif hissedebilirsiniz. Ev ve aile konularında almanız gereken bazı sorumluluklar yorucu gelebilir. Hafta ortası enerji biraz değişiyor ve işleriniz ile ilgili güzel gelişmeleriniz gündeme gelebilir. Sanatsal faaliyetler, hobileriniz ile ilgili keyifli geçireceğiniz bir hafta. İlişkilerinizde ise yaşadığınız problemler varsa çözebilirsiniz. Hafta sonu itibari ile iş, kariyer konularında ileriye yönelik yeni hedefler üzerine düşünebilirsiniz. Resmi konularda beklenmedik birtakım harcamalarınız olabilir. Sağlık olarak alerjik reaksiyonlara ve zehirlenmelere dikkat!

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

İletişimin hızlı aktığı bir haftaya başlıyorsunuz. Yazılı, sözlü her türlü iletişiminiz çok aktif. Halletmeniz gereken bazı önemli konular için üzerinizde baskı hissetseniz de kolayca çözümleyebilirsiniz. Hayattan keyif aldığınız alanlar, aşk ve ilişkilerde yeni başlangıçlar yapmanız söz konusu olabilir. Yeni bir aşk bu hafta gündeminize gelebilir. İlişkisi olanlar içinse daha romantik bir süreç başlayabilir. Hafta sonu itibari ile ev ile ilgili konular, yatırım, alım satım işleri ile ilgilenebilir, bu konularda harcamalar yapabilirsiniz.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Hafta başlangıcında finansal konularınız ön planda. Gerçekleştirmeniz gereken önemli ödemeleriniz olabilir. Ticari faaliyetler hareketlenirken, kardeşler, yakın çevre ile ilgili birtakım konular gündeme gelebilir. Zihin oldukça aktif, sürekli plan program yapma içinde bulabilirsiniz kendinizi. Hafta sonu itibari ile ev, aile ile ilgili temalar öne çıkabilir. Yaşam alanınızla ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Ailevi konularda ufak kırgınlıklar söz konusu olabilir.


Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Hayatınız ile ilgili önemli kararlar alabileceğiniz bir hafta. Yakın çevre iletişiminiz oldukça önem taşırken, iş hayatınıza dair bazı girişimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yeni fikirler, yeni anlaşmalar, yeni planlamalar gündemde olabilir. Ticari konular için hafta ortası olumlu. Hafta sonu itibari ile medya, iletişim, anlaşmalar için oldukça güzel bir sürece giriyorsunuz. Çevrenizden güzel destekler görebilirsiniz. Solunum yolları rahatsızlıklarına dikkat!


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Haftanın ilk gününde kendinizi duygusal olarak biraz depresif hissedebilir, ya da sorumluluklarınız ve yapılması gerekenler ile ilgili stres altında hissedebilirsiniz. Genel olarak hayalleriniz, gerçekleştirmek istedikleriniz için ise güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir hafta. Hafta sonu itibari ile maddi konular gündeminizde olacak. Yeteneklerinizi ortaya koyarak yeni kazanç alanları sağlayabilirsiniz.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Hafta içerisinde biraz izole kalmak isteyebilir, içe dönük hissedebilirsiniz. Düşünmeye ihtiyacınız olan konuları değerlendirerek yeni kararlar alabilirsiniz. Güzellik, estetik konuları ile ilgilenerek dış görünüşünüzde yenilik yapabilirsiniz. Kendiniz ve hayatınız için yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Hayallerinize rahat ulaşabileceğiniz, kadersel fırsatlarla karşılaşabileceğiniz destekleyici bir döngüye giriyorsunuz. İlişkilerde romantizm yoğunlaşırken, kişileri fazla idealize etmekten kaçının. Unutkanlıklara, dalgınlıklara dikkat!Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page