top of page

08 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Akrep yeniayının Uranüs'yen enerjileri altında yeni bir haftaya başlıyoruz.

Bizler üzerinde şaşkınlık yaratabilecek hızlı değişimlerin başlayacağı bir döneminde başlangıcında olabiliriz.


8 Kasım günü Ay’ın Oğlak burcuna geçişi ile birlikte, Merkür’le yapacağı uyumlu enerji altında daha kalıcı kararlar almak isteyebilir ve yolunda gitmeyen her ne varsa yaşamlarımızda bir kez daha gözden geçirmek ve Mars’ın da enerjisi ile hızlı bir şekilde sonuca ulaşmak isteyebiliriz.

Hafta ortasında Merkür ve Mars’ın gökyüzündeki kavuşumunda ticari faaliyetlerimizde ve ikili ilişkilerimizde olumlu bir enerji altında olabiliriz.


Fakat bu birlikteliğe Satürn gezegeninin de zorlayıcı enerjilerini aktarması sebebi ile bazı blokajlara, engellere de açık bir zaman diliminde de olabiliriz, bu atmosferin farkında olalım ve pes etmek yerine, önümüze çıkabilecek engellere takılmadan yeni çözüm yolları bulmaya yönelelim. Karşımızdaki kişileri yanlış anlayarak, ani tepkiler vermekten de uzak durmaya özen gösterelim. İletişimimize çok dikkat etmemiz gereken bir zaman içinde olabiliriz.


11 Kasım Perşembe Günü Satürn ve Uranüs arasındaki zorlayıcı atmosferi göz ardı etmemeli ve bireysel olarak maddi manevi yaşanabilecek olumsuz durumlara karşıda tedbirli davranmalıyız.

Dünya ve ülkemiz genelinde şok etkisi yaratabilecek hava ve doğa olaylarına açık bir atmosfer altında olabiliriz.


Satürn geçmiş Uranüs ise gelecektir. Göklerde adeta geçmiş ve gelecek arsında bir kavga var. Bu süreçte Uranüs bildiğimiz bütün ezberlerimizi bozacak şekilde hamleler yapmamıza vesile olabilir.


Uranüs işin içine girerek yaşamlarımızda korkup başlatamadığımız değişimleri, sert etkileriyle bizlere yaşatmak istiyor olabilir.


Perşembe ve Cuma günü Güneş ve Neptün’ün uyumlu birlikteliğini ruhsal arınma ve şifa çalışmaları adına olumlu yönde değerlendirebiliriz. Ruhen kendimizi yenilemek için bir fırsatlar yakalayabiliriz. Aynı zamanda geçmiş konulara da çekilebileceğimiz bu zaman içinde, takıntılı duygulardan ,olumsuz enerjilerden ve bağımlılıklarımızdan kurtulmaya niyet edebiliriz.


Hafta sonu Merkür ve Uranüs arasında ki zorlayıcı atmosferde bizi aniden uyandıran farkındalık enerjileri altında olabiliriz.


Her birimizin bireysel olarak güzel sürprizler ve olumlu uyanışlar yaşayacağımız bir hafta geçirmemiz dileğiyle...


Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya kariyer ve iş alanlarımızda önemli gelişmeler yaşayarak başlayabiliriz. Beklediğimiz yönde bir terfi haberini de alabiliriz. Hafta genelinde alma verme dengemize çok özen göstermeliyiz. Kredi başvurusu yapmayı düşünmek ve başvurmak için uygun bir zamanda olmadığımızı da göz ardı etmemeliyiz. Haberci rüyalarımızda artış yaşayabiliriz ve mutlaka sezgilerimize güvenmek bizler için bu süreçte faydalı olabilir. Bilinçaltı şifalandırma çalışmalarına yönelebilir, mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih edebilir ve doğada açık havada yürüyüşler yaparak haftanın enerjini olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya ikili ilişkilerimizde şanslı bir dönemi deneyimleyerek başlayabiliriz. Bekar olan Sevgili Boğa Burçları ilişkilerini evlilikle taçlandırmak isteyebilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir haber tarafımıza ulaşabilir ve Yurt dışı bağlantılı bir iş gündemimizde yerini alabilir. Yolunda gitmeyen kadersel birliklerimizde yeni farkındalıklar kazanmak ve artık bir sonuca ulaşmak isteyeceğimiz bu zaman içinde ikili ilişkilerimizde ve iş ortaklıklarımızda krizli durumlara açık bir enerji altında da olabiliriz. Bu atmosferin farkında olarak yaşamımızdaki yol arkadaşlarımızla güç mücadelelerine girmekten uzak durmak bizler için faydalı olabilir. Daha çok ruhumuzu dinlendirebileceğimiz aktiviteler tercih ederek, zihin meditasyonları yaparak ve kırmızı renkli gıdaları bolca tüketerek haftanın enerjilerini olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftanın başlangıcında iş hayatımızda ve rutinlerimizde sorumluklarımızın arttığını hissettiğimiz bir zaman içinde olabiliriz. Beklemediğimiz yönde kısıtlamalar ve engellerle karşılaşabiliriz bu enerjinin farkında olalım ve çalışma ortamlarımızda gereksiz krizler oluşturmayalım. Sağlığımızla ilgili gündemlerimiz oluşabilir bu süreç içinde mutlaka bağışıklık sistemimizi yüksek tutmaya ve hijyen kurallarına uymaya ekstra özen gösterelim. Haftanın son günlerinde iş yaşantımızla ilgili olumlu yönde gelişmelerle karşılaşabiliriz. Ruhsal olarak sinirli ve gergin olabileceğimiz hafta genelinde vurmalı çalgılar dinlemeyi tercih ederek, baharatlı gıdalar tüketerek, iş ortamlarımızda tütsü yakarak ve bulunduğumuz ortamları bolca havalandırarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya başlarken daha çok yaşamın keyif veren alanlarına sürüklenebiliriz. Partnerimiz ya da çocuklarımızla ilgili beklenmedik gündemlerimiz oluşabilir ve daha çok enerjimizi farkında olamadan onlar için harcayabiliriz. Bu etki bizlerin üzerinde zaman zaman gerginlikler oluşturabilir. Bu atmosferin farkında olarak sevdiklerimizle birlikte huzurlu ortamlar oluşturmaya özen gösterelim. Önümüze karlı olduğunu düşünebileceğimiz yeni yatırım fırsatları çıkabilir. Riskli yatırımlara girmeden önce mutlaka sakin bir şekilde düşünmemiz gereken bir zaman olabilir temkinli davranmayı göz ardı etmemeliyiz. Çocuklarımızın ve partnerimizin sağlığına özen göstermeleri gereken bir zaman olabilir. Bireysel olarak gerginliklere açık hafta genelinde origami yapmayı, bulmaca çözmeyi tercih ederek, mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar kullanarak ve açık hava yürüyüşleri yaparak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya başlarken ebeveynlerimizle yoğun bir iletişim içinde olabilir ve hafta ortasında zaman zaman üzerimizde ruhsal yönden bazı blokajlar oluşturan sıkıntılı durumlarla karşılaşabiliriz. Krizli durumlar yaşamamız mümkün olabilir, bu enerjinin farkında olarak en çok sevdiklerimizle aramızdaki dengeyi bozabilecek tatsız durumlar oluşturmamaya özen göstermemiz gerekebilir. Fikirlerimizde fazla ısrarcı ve sabit olmamak faydalı olabilir. Küçük ev kazalarına açık bir enerji altında olabiliriz. Aniden bir yer değişikliği düşünebilir ya da ertelediğimiz bir ev içi tadilatımızı bu haftanın genelinde rahatlıkla başlatabiliriz. Ruhsal şifa içeren çalışmalar yaparak, bireysel olarak kendimize huzurlu ortamlar oluşturarak ve dertlerimizi akan suya anlatmayı tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya başlarken yakın çevre ilişkilerimizde yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilir ve kardeş, kuzen ilişkilerimizde bazı krizli durumlarla da karşılaşabiliriz. İletişim konusunda gökyüzü tarafından desteklendiğimiz ve kendimizi daha çok önemsemek isteyeceğimiz, farkındalıklarımızın arttığı bir zaman dilimi olabilir. Başkalarını çok dinlememiz, kendi sezgilerimize güvenmemiz gereken bir süreci yaşayabiliriz. Aniden beklemediğimiz kısa seyahatlere çıkabiliriz. Küçük aksaklıklara açık bir enerji altında olabileceğimiz hafta genelinde, trafik kurallarına uymaya ve yolculuğa çıkmadan önce araçlarımızın bakımını yaptırmaya dikkat edelim. Hafta içinde zihinsel olarak rahatlayabileceğimiz meditasyonlar yapmayı tercih ederek, bulunduğumuz ortamlarda mum yakarak, kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek ve plansız oluşabilecek seyahatlerimizde bolca huzur veren radyo programları dinleyerek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya başlarken maddi ve manevi yönden rahat bir nefes alabiliriz. Önümüze yeni yatırım fırsatları çıkarken bir yandan da temkinli davranmak isteyebiliriz. Finansal olarak risk oluşturabileceğini düşündüğümüz durumlardan uzak durmak bizler için faydalı olabilir sezgilerimizi ve tecrübelerimizi göz ardı etmemeliyiz. Kredi başvurusu için uygun bir dönemde olmayabiliriz. Alma verme döngümüzü korumamız gereken bu süreçte daha çok ailevi konularımızdan yana şanslı ve huzurlu bir atmosfer içinde olabilir ayrıca beklediğimiz yönde ebeveynlerimizin desteğini derinden hissedebiliriz. Hafta içinde kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bolca su ile temas ederek, sahil kenarlarında yürüyüşler yaparak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya başlarken daha çok kendimizi önemseyebilir, yeni plan ve projelerimize odaklanabiliriz. Yakın çevremizden beklediğimiz olumlu haberleri artık alabiliriz. İkili ilişkilerimize çok dikkat etmemiz gereken bir dönemi de deneyimleyebiliriz. Ani farkındalıklar kazanacağımız hafta genelinde vadesi dolmuş yolunda gitmeyen ilişkilerimize son noktayı koymak isteyebilir ve ani bir şeklide yollarımızı ayırma kararı alabiliriz. Gereksiz olarak sevdiklerimizin tepkilerini üzerimize çekmeden, İsteklerimizin ve hayallerimizin gerçekleştiği bir haftayı yaşayabiliriz. Beden sağlığımıza ekstra önem göstermemiz gereken bu süreç içinde mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih edebilir, adaçayı, lavanta gibi bitki çayların tercih edebilir, bol bol yıkanabilir ve sezgilerimizin güçlü olacağı bu süreçte rüyalarımızı kendimize rehber edinerek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya başlarken dışarıda dönen dünyaya kendimizi kapatarak, iç sesimize odaklanabilir ve kendimizle baş başa kalmak isteyebiliriz. Sağlığımız ve rutin işlerimizle ilgili beklenmedik gündemlerimiz oluşabilir. İş yaşamımızda ve çalışma ortamımızda ani beklenmedik durumlarla karşılaşabiliriz. Arkamızdan dönen gizli düşmanlıklarla karşılaşabilme ihtimalimizin yüksek olabileceği hafta genelinde dilimizi sivri kullanmamalı ve gereksiz konuşmalara kulaklarımızı kapatmalıyız. Yalnız kalmayı ve bağımlılıklarımızdan kurtulmayı öğrenmemiz gereken bir dönemi deneyimleyebiliriz. Bilinç altı travmalarımızı şifalandırabileceğimiz bu süreçte negatif duygularımızı akan suya anlatabilir, ruhsal arınma sağlayabileceğimiz çalışmaları tercih edebilir ve bolca toprakla temas ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya başlarken sosyal çevremiz vesilesi ile yeni yatırım fırsatları ile karşılaşabilir ve hayalimizdeki bir iş baş vurusunu bu dönemin enerjisi ile gerçekleştirebiliriz. Kendi gücümüzün ve değerimizin farkına varabileceğimiz şanslı ve bereketli bir sürecin başlangıcında olabiliriz. Arkadaş ortamlarımızda bazı fikir ayrılıkları yaşayabiliriz. Negatif kişilerden ve huzurumuzu bozabilecek ortamlardan uzak durmak, sınırlarımızı çizmek bizler için faydalı olabilir. Yoğun bir tempo içerisinde olacağımız hafta genelinde mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, ruhumu dinlendirebileceğimiz aktivitelere yönelerek, önümüze gelen yeni fırsatlarının artı eksi yönlerini değerlendirerek, açık hava yürüyüşlerini tercih ederek ve bulunduğumuz ortamlarda sandal ağacı gibi tütsüleri kullanmayı tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftanın başlangıcında kariyer yaşamımızda uzun zamandır beklediğimiz bir terfi haberini alabiliriz. Görev değişikliği sebebi ile yer değişikliği düşünebilir ve toplum önü konuşma gerektiren yerlerde kendimizi rahatlıkla ortaya koyabiliriz. Gökyüzü bu süreçte şanslı ve bereketli yeni kariyer fırsatlarını önümüze çıkarabilir ve hayalimizde ki maddi gelirlerimizde artış yaşayabiliriz. Ruhen sinirli ve gergin bir enerji altında olabileceğimiz bu süreçte iş yerindeki üstlerimizle olan iletişimimizde çok dikkatli olmamız gerekebilir. Ağzımızdan çıkan kelimelere dikkat etmek ve kontrolsüz çıkışlar yapmamak bizler için faydalı olabilir. Annemizin sağlığı ile ilgili beklenmedik bir gündemimiz oluşabilir. Olumsuz düşünlere sürüklenebileceğimiz bu süreç içinde toprağa bir fidan hediye edebilir, üzerimizde turkuaz taşı bulundurabilir, hayal gücümüzü genişletecek kitaplar okuyabilir, mandalalar, boyamalar yaparak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya daha çok kendi kişisel gelişimimize yönelmek isteyebileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Beklediğimiz hukuki konularımız var ise bazı blokaj ve aksaklıklarla karşılaşabiliriz, bu enerjinin farkında olarak şartları fazla zorlamamalı ve karşımızdaki üstlerle restleşmeli durumlar oluşturmamalıyız. Yurt dışı bağlantılı bir işimiz var ise gündemimize atmamız gereken bir imza ya da yeni sözleşme gelebilir. Riskli yatırımlara karşıda temkinli olmalı ve sonradan kriz oluşturabilecek durumlara karşı hazırlıklı olmayı ihmal etmemeliyiz. Fikirlerimizi çevremize karşı ortaya koymak isterken sakin olmayı ve ön yargılı davranmamayı denemeliyiz. Güzel gelişmelere açık bir zaman dilimini yaşayabileceğimiz hafta genelinde kırmızı ya da mavi tonlarında kıyafetler tercih edebilir, bulunduğumuz ortamları bolca havalandırabilir, açık havada yürüyüşler düzenleyebilir, akan su kenarlarını tercih edebilir ve kendimize zaman ayırabileceğimiz ortamları tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page