top of page

08 Ağustos Aslan Burcu'nda YENİ AYSevgili Arkadaşlarım,

8 Ağustos saat 16.50’de Aslan Burcu’nun 16 derecesinde bir yeni ay meydana geliyor.

Yeni aylar yaşamlarımıza yenilenme enerjilerini sunar. Yaklaşık 14 günlük süreç içinde yaşamlarımızda bireysel olarak Yeniayın etkilerini hissedebiliriz.


Aslan Burcu’ndaki Yeniaya Uranüs’ün sert bir enerji akıtıyor olması, yaşam alanlarımızda ani beklenmedik ve bizleri şaşırtabilecek bir atmosferi peşinde getirebilir.


Ülkemiz ve dünya genelinde;


 • Dünya liderlerinin kontrolsüz güç kullanmak istemeleri insanlar üzerinde baskı yaratabilir ve isyanları tetikleyebilir.

 • Patlamalar, suikastlar ve bazı cesaret gerektiren olayları gündeme getirebilir.

 • Üstü örtülmüş gizlenmiş bazı gerçekleri gün yüzüne çıkarabilir.

 • Sanatçılar, ünlüler ve dünya genelinde tanınmış liderlerin ölüm haberlerini alabiliriz.

 • Borsa, altın ve kripto para piyasalarında hareketlenmeler ve ani çıkışlar yaşanabilir.

 • Ayrıca bizleri şaşırtabilecek sansasyonel olaylara tanıklık edebiliriz.

 • Hayatlarımızda duygusal haz arayışı içinde olabileceğimiz bir süreci deneyimleyebileceğimizi unutmayalım.

 • Bu enerji altında mantıklarımız devre dışı kalabilir ve ileriki günlerde hayal kırıklıkları içine düşünebiliriz.

 • Bireysel olarak hepimize yeni farklı bakış açıları kazandırabilir.

 • Ayrıca ateş elemenin etkisinde olan bu yeni ayda, kişisel olarak hırslar ve rekabetlerin yaşanabileceği ortamlar olabilir.

 • Aşırı güven kokan, egonun havada uçuştuğu, empatiden yoksun olabileceği bu süreçte, dünyevi isteklerimize yenilmemek, sakin kalmak, yaşamı olduğu gibi kabullenmeyi denemek bizlere rahat bir akışta değişim fırsatı sunabilir.

 • Artık bir şeylerin değişim zamanı olduğuna inanıyorsak önümüze gelebilecek fırsatları sevgi ve saygıyla değerlendirmeyi deneyimlemeliyiz.

 • Unutmayın “duygularımız düşüncelerimize, düşüncelerimiz hareketlerimize, hareketlerimiz kaderimize dönüşür”.

 • Sonuçta her birimiz hak ettiğimizi yaşarız.


Yaşadığımız üzücü görüntüler ve atmosfer için de 8 Ağustos günü gerçekleşecek olan yeni ayın yaşamlarımıza güzellikler, huzur ve sağlık getirmesi dileğiyle…Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni ayın sunduğu yenilenme enerjileri altında özellikle bekar Asların sürpriz yeni aşklar kapısını çalabilir. Çocuklarımız ve sosyal çevremizde keyifli vakitler geçirebiliriz. Bu dönemde kişisel hırs ve egolarımızdan uzak durmalıyız. Özellikle çocuklarımıza içlerindeki yaratıcılığı ön plana çıkarmaları için destek vermeyi deneyebiliriz. Riskli yatırımlardan uzak durmamız gerekebilir. Sağlığımızı daha çok önemsememiz gerekebilir. Beslenme alışkanlıklarımızı yeniden gözden geçirmek için ideal bir zaman olabilir.


Göklerin mesajı: Sevdiklerinle huzuru yakalaBoğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni ayın yenilenme enerjileriyle ailemiz ve köklerimiz ile yaşadığımız bazı kırgınlıklarımız var ise olumsuzu olumluya döndürmeyi kırgınlıklarımızı gidermeyi bu süreçte deneyebiliriz. Ailevi konular ve sevdiklerimizin bazı yardım talepleri önümüze gelebilir. Yeni yatırımlar içinde yer almak isteyebiliriz. Ani bir fikirlerle ev değiştirmeyi gündemimize alabiliriz. Bilinç altımızı pozitif yönde şifalandırmak için ideal bir zaman olabilir.


Göklerin mesajı: İçsel olarak aydınlanma zamanı
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni ayın yenilenme enerjileri altında iletişim trafiğimizin bayağı yoğunlaştığına şahit olabiliriz. Yurt dışı bağlantılı işlerimiz gündeme gelebilir. Yeni haberler yeni teklifler alabiliriz. Maddi olarak biraz rahat nefes alabileceğimiz bu dönem de kadersel ortaklarımızla şanslı birliktelikler kurabiliriz. Geleceğe dair planlarımızı tekrar gözden geçirmek ve sosyal çevremizden istediğimiz desteği bulmak içinde ideal bir dönem olabilir.


Göklerin mesajı: Şans senden yana
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni ayın yenilenme enerjileri altında maddi konularda beklentimizi arttırabilir, önümüzde yeni kazanç kapıları aralayabiliriz. Yeni iş yatırımları gündemimizde olurken kariyer alanımızda değişimler yaşayabiliriz. Beklediğimiz terfi haberini alabilir ve maddi konularda bizden yardım isteyenlere az da olsa desteğimizi sunabiliriz. Yakın çevremizle olan ilişkilerimiz de iletişimimize dikkat etmemiz gerekebilir. Yanlış anlaşılmalara açık bir dönemi deneyimleyebiliriz.


Göklerin mesajı: Susmak en güzel cevaptırAslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni ayın yenilenme enerjilerini sunduğu bu dönemde kendimizi rahatça hayatın sahnesinde bulabilir fikirlerimizle ön plana çıkabiliriz. Kendi yaşam amacımızı sorgulamak isterken ikili ilişkilerimizde krizli ortamlar yaratmaktan uzak durmamız gerekebilir. Maddi harcamalarımızı gözden geçirmek ve abartıya kaçmamak ayrıca riskli yatırımlardan da uzak durmak bu dönemde bizler için daha doğru bir karar olabilir. Biraz içimize dönmek zihinsel olarak dinlenmek bizlere içsel olaraktan huzuru da getirebilir.


Göklerin mesajı: Yaşamın Sahnesi Sana Aitbaşak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni ayın yenilenme enerjisi ile hayatımızda ruhsal olarak aydınlanabilir ve bazı ani farkındalıklar kazanabiliriz. Kadersel değişimlere direnmemek yaşamı akışına bırakmak bu süreçte bizler için daha kolay olacaktır. Geçmişten getirdiğimiz bazı durumlarla yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Üzerimizde hissettiğimiz psikolojik baskından uzaklaşabilir güzel köklü değişimler yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: İç sesini dinleTerazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni ayın bizlere sunduğu yenilenme enerjilerinde sosyal çevremizde ve ikili ilişkilerimizde uzun zamandır hayalini kurduğumuz dengeli atmosferi yaşayabiliriz. Bu dönemde çevremizdeki gözler üzerimizde olabilir. Fikir ve görüşlerimizle yakınlarımızı aydınlatabiliriz. Kendimizi önemsenmiş hissederken sosyal çevremizle olan iletişimimize özen göstermeli egomuza yenik düşmemeliyiz. İçsel olarak kendimizi çok enerjik hissedebileceğimiz bu dönemde diyete başlayabiliriz. Gıda zehirlenmelerine karşı dikkatli olmamız gerekebilir.


Göklerin mesajı: Fikirlerinle parlama zamanıAkrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni ayın yenilenme enerjilerini sunduğu bu dönemde kariyer alanlarımızda üstlerimizden beklediğimiz desteği bulabilir, yeni iş tekliflerine açık bir zaman dilimini yaşayabiliriz. Hayatımızda çok önemli yeni başlangıçları deneyimleyebiliriz. Partnerimizle fikir ayrılıklarına açık bir dönem olabilir. Bu enerjinin farkında olalım.


Göklerin mesajı: Hak edişlerini alma zamanı
Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni ayın yenilenme enerjilerini sunduğu bu dönemde sezgilerimiz güçlenebilir ve inanç sistemlerimizi sorgulamak isteyebiliriz. Yeni eğitimlere başlamak için ideal bir dönem olabilir. Hukuksal meselelerde sonuç bekleyenler istedikleri yönde gelişmeler yaşayabilir. Kadersel olarak yaşamlarımıza yeni birliktelikleri getirebilir. Yazma kabiliyetimizin yüksek olabileceği bu dönem içimizden geçirdiklerimizi kağıda dökmeyi deneyimleyebiliriz.


Göklerin mesajı: Ufkunu genişletecek seyahatler zamanı
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni ayın yenilenme enerjilerini sunduğu bu süreçte bireysel ödemelerimiz gündemimizde olabilir. Ortak gelirler alanımızda beklenmedik güzel değişimler yaşayabiliriz. Özellikle ailemizdeki kadın figürlerden bu dönemde istediğimiz desteği bulabiliriz. İçsel huzurumuza daha çok odaklanabilir, ikili ilişkilerimizde keyifli bir dönemi deneyimleyebiliriz.


Göklerin mesajı: Ailenin sevgisini ruhunda hissetKova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni ayın yenilenme enerjilerini sunduğu bu süreçte yeni ortaklık teklifleri alabiliriz. Evliliğimizde aşamadığımız sorunlarımız var ise bu süreci iyi değerlendirmeli ve birlikteliğimize yeni bir yön çizerek ilişkimize bir şans daha vermek için bu zamanı olumu yönde deneyimlemeliyiz. Yakın çevremizden istediğimiz desteği bulabilir, sosyal çevremizdeki kişilerle keyifli vakitler geçirebiliriz.


Göklerin mesajı: Sorunları çözme zamanıBalık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni ayın yenilenme enerjilerini sunduğu bu dönemde başkalarının ihtiyaçlarına karşı daha duyarlı bir hale gelebiliriz. Günlük hayatımızda daha çok huzur arayışı içinde olmak isteyebiliriz, zihnimiz çok aktif olabilir. Çalışma ortamlarımızda kendimizi baskı altına alınmış gibi hissedebiliriz. Bu enerjinin farkında olarak biraz kabuğumuza çekilmek sessiz kalıp değişime direnmeden yaşamın getirdiklerini kabullenmeyi denemeyi deneyimleyebiliriz.


Göklerin mesajı: Kendi değerinin farkında ol.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comentários


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page