top of page

07 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


Yeni bir haftaya Ay’ın Boğa Burcu’ndaki seyri ile huzurlu, sakin ve dengeli başlayacağız. Merkür’ün de Retro’sunun sonlaması ile hızlı bir enerji akışını da hissedeceğiz.


Haftanın ilk günlerinde mücadelenin gezegeni Mars, Uranüs ile uyumlu etkileşimde olacak. Evrenin bizlerin iradesine bıraktığı enerjimizi doğru kullandığımız taktirde, sürpriz yönde olabilecek şanslı bir döngüsünü huzurla kucaklayabiliriz.


Cesaret gerektiren kararlarımızı gözden geçirebilir ve yeni başlangıçlara adım atabiliriz.

Motivasyonumuzun artabileceği, kararlı ve istikrarlı olabileceğimiz bir zamanı da rahatlıkla deneyimleyebiliriz.


Özellik 7 Şubat Pazartesi gününü yarım bıraktığımız, uzun zamandır beklettiğimiz önemli işlerimizi tamamlamak, sonuca ulaştırmak adına rahatlıkla değerlendirebiliriz.

 • Spora, diyete başlamak ve açık havada yürüyüş yapmak iyi faydalı olabilir.

8 Şubat Salı günü, Ay ve Güneş’in arasındaki sert etkileşimden zihinsel ve ruhsal olarak kısıtlanmalar yaşayabiliriz.

 • Günü stabil kalarak, sakin adımlarla ilerleyerek, kadın erkek ilişkilerimizdeki iletişimimize ekstra dikkat ederek ve fazla efor gerektiren işlere yönelmeden geçirmek faydalı olabilir.

9 Şubat Çarşamba Günü, günün ilk yarısını kendimize ayırmak, içsel yolculuğumuza yönelmek faydalı olabilir. Ay’ın boşluktaki seyri 13.26’ya kadar devam ediyor olacak. Bu zaman diliminde yeni bir iş başlatmamak, kalan işlerimizi tamamlamak daha uygun olabilir. Kendimize bir kahve ikram edebilir, kitapların büyülü dünyasına dalarak içsel huzura odaklanmak da bu zaman diliminde faydalı olabilir.

 • Günün ikinci yarısını, önemli iş ve görüşmelerimiz için ayırabiliriz. Finansal işlemlerimiz için de rahatlıkla değerlendirebiliriz.

10 Şubat Perşembe Gününün ilk yarısında, Ay ve Jüpiter arasındaki zorlayıcı enerji altında, dikkat dağınıklığı yaşayabiliriz. Odaklanma eksikliğinden kaynaklı da kazalara açık olabilir. Netlik gerektiren işlerimizde aksaklıklar yaşayabiliriz.

 • Şartlarımızı fazla zorlamadan, ölçüsüz olabilecek yanlış söylemlerden uzak durarak akışta ilerlemek bizler için daha uygun olabilir.

 • Ay ve chiron arasında oluşan uyumlu enerjiyi, zihinsel şifa içeren çalışmalara yönelerek ve sağlıkla ilgili beklettiğimiz rutin kontrollerimiz için değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.


11 Şubat Cuma Günü, Ay ve Neptün uyumsuz enerjisini deneyimleyeceğiz. Günün ilk yarısında, kiminle beraber olduğumuza ekstra olarak dikkat etmek faydalı olabilir. Her duyduğumuza inanmamayı tercih edebiliriz.

 • Hayatımız için önem arz eden kararlarımızı, bugün vermemek de faydalı olabilir.

 • Bu enerjinin farkında olmak, yanlış anlamaya ve anlaşılmaya açık aldatıcı bir günü hatırlamamıza vesile olabilir.

 • Günü sakin, stabil geçirmek ve kendimizle baş başa kalarak geçirmek daha uygun olabilir.

 • Hafta sonu, Ay Yengeç seyrine devam edecek. Venüs ve Mars’la uyumsuz bir etkileşimi olacak. İkili ve sosyal ilişkilerimiz açısından, gerginlikler deneyimlememize açık bir enerji zemini hazırlayabilir. Sevdiklerimizden beklentimizi yüksek tutmamak ve dürtüsel davranışlarda bulunmamak bizler için faydalı olabilir.

12 Şubat Cumartesi, iletişimin gezegeni Merkür’ün gün genelinde Ay düğümleri ile huzurlu bir etkileşim içinde olacak. Bu enerjiyi, ticari faaliyetlerimiz ve önemli görüşmelerimiz açısından rahat akışta değerlendirebiliriz.

 • İletişim gerektiren işlerimiz açısından, hayli şanslı olabileceğimiz, arkadaşlarımızla sosyalleşebileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz.

 • Yatırım tavsiyesi olmadığını hatırlatarak, kripto para yatırımcılarının biraz rahat nefes alabileceği bir zamanın da içinde olabiliriz.

13 Şubat Pazar günü, nostaljik bir zamanı deneyimlerken aynı zamanda duygusal yaralanmalara ve alınganlıklara açık bir enerji içinde olabiliriz.

Hızlı ilerleyebileceğimiz, enerjilerinin aktif olabileceği yeni bir haftayı huzurla, sağlıkla deneyimlememiz dileğiyle…Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir haftaya finansal olarak rahat bir nefes alabileceğimiz ve uzun zamandır beklediğimiz bir paranın elimize ulaşabileceği bir enerjide başlangıç yapabiliriz. Kendimizi rahat akışta iş ve kariyer alanlarımızda ifade edebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Zaman zaman bunaldığımızı hissedebilir ve karşımızdaki kişilere karşı fevri çıkışlar yapabileceğimiz hafta genelinde sakin kalmaya ve sabırlı davranmaya özen göstermeliyiz. Hafta ortasını önemli görüşmelerimiz ve bankacılık işlemlerimiz için rahat akışta değerlendirebiliriz. Cuma günü yanlış anlaşılmalara ve yanlış kararlar almamıza vesile olabilecek bir enerji içinde olabiliriz. Sosyal çevremizden duyduklarımıza inanmamak ve fazla efor gerektiren işlere yönelmemek bizler için daha faydalı olabilir. Haftanın enerjilerini kırmızı, mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek ve kafein alımını azaltarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya kendimizi özgürce ifade edebileceğimiz, karşılaştığımız olaylara tarafsız kalmak isteyebileceğimiz ve sezgilerimizin bizi yanıltmadığını deneyimleyebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Önceliğimizin kendi isteklerimizin olabileceği, hızlı ilerleyebileceğimiz bir haftada olabiliriz. Farkındalıklarımızın artabileceği, takıntılı fikirler içine çekilebileceğimiz bu tuzaklı enerji içinde sağlığımıza ekstra olarak özen göstermeyi ve sevdiklerimize kendi isteklerimizin doğruluğuna inanarak incitmemeye özen göstermeliyiz. Yakın çevremizle olan iletişim trafiğimiz de artış olabilir. Ticari ve hukuki olan davalarımızdan yana olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Sabrı deneyimlememiz gereken kadersel temaların yoğun olabileceği haftanın enerjilerini açık havada yürüyüşler yaparak, şekerli gıdalardan uzak durmayı tercih ederek ve suyun şifasından faydalanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya kendi iç sesimize yönelmek isteyebileceğimiz ve korkularımızla yüzleşerek yeni aydınlanmalar yaşayabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Sakin kalarak, kalabalıklar içinde kendimizi izole ederek içsel dönüşümümüzü deneyimlemek için ideal bir zaman olabilir. Yaşayabileceğimiz farkındalıklar sebebi ile kontrolsüz ve takıntılı davranışlara sürüklenmek istemediğimiz yönde gelişmelere sebebiyet verebilir. Bu enerjinin farkında olarak kontrolü ve sükuneti elden bırakmamız gereken bir haftada olabiliriz. Geleceğe yönelik hayallerimize ve planlarımıza odaklanabilir ve bireysel olarak şanslı olabilecek fırsatlarla karşılaşabiliriz. Uzun süredir beklettiğimiz bir projemiz var ise hafta ortasından sonraki günlerde artık rahat akışta gündemimize bu hedefimizi alabiliriz. Ödemeyi unuttuğumuz bir borcumuz sebebi ile hesabımızda olmayan parasal çıkışla karşılaşabiliriz. Aile büyüklerimizle olan iletişimimize önem göstermek ve onlara karşı anlayışlı olmaya özen gösterelim. Haftanın son günlerinde finansal olan önemli kararları almak bizler için uygun olmayabilir. Dürtüsel davranışlara ve hızlı öfkelenmeye yatkın olabileceğimiz hafta genelinde zihinsel şifa içeren faaliyetlere yönelerek, nefes çalışmaları yaparak, mavi, lacivert tonlarında kıyafetler tercih ederek ve iç dünyamızla iletişim kurarak kendi hayatımıza odaklanarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya sosyal çevremiz vesile ile şanslı fırsatlarla ve haberle karşılaşabileceğimiz olumlu bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Hafta başında yaptığımız planlarımızda son dakikada değişiklik yapmak zorunda kalabiliriz. Şartlarımızın plansız değişime açık olabileceği bu süreç içinde kişisel alınganlıklardan uzak durmak daha faydalı olabilir. İkili ilişkilerimizde dengede kalarak ilerlemek isteyebileceğimiz hafta genelinde var olan bir sorunumuzu rahat akışta çözüme kavuşturabiliriz. Duygusal olarak iniş ve çıkışa açık bir zaman içinde olabiliriz. Çocuklarımızın sağlına ekstra önemi göstermemiz gereken hafta içinde ailemizden uzun süredir beklediğimiz olumlu bir destekle karşılaşabiliriz. Sosyal çevre ilişkilerimizde alınganlıklara açık olabileceğimiz haftanın enerjilerini kendi sezgilerimize güvenerek, zihinsel olarak kendimizi dinlendirerek, yakın çevremizle olan diyaloğumuzda beklentilerimizi yüksek tutmayarak ve açık havada yürüyüşler yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya kendi hayatımıza yönelerek, ben neyi nasıl istiyorum diye bireysel olan kararlarımızı sorgulayabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Çalışma şartlarımızda iyileşme, istediğimiz yönde standartları yakalayabileceğimiz şanslı bir hafta içinde olabiliriz. Hafta ortasında kariyer yaşamımızda beklediğimiz bir hak edişimizle karşılaşabiliriz. Haftanın son günlerinde aldığımız kararlarımıza dikkat etmek faydalı olabilir çünkü uzun vadede bizler için gerçekleşecek sonuçlarını deneyimleyebileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz.Kişisel bakımımız için Cumartesi gününü rahat akışta değerlendirebiliriz. Yakın çevre ilişkilerimizde sakin kalmamız ve tartışmalardan uzak durmamız gereken hafta genelinde açık havada yürüyüşler yaparak, bulunduğumuz ortamlarda tütsü kullanarak, koyu mavi, lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya günlük rutininde giden işlerimize ve sağlığımızla ilgili beklemediğimiz gelişmelere yönelerek başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerini beklettiğimiz bir finansal yatırım için ya da bankacılık işlemlerimiz adına rahatlıkla değerlendirebiliriz. Çocuklarımızın ya da partnerimizin yaşamında hızlı olan gelişmelere tanık olabileceğimiz bir haftada olabiliriz. Günlük rutinimizde beklemediğimiz yönde aksaklıklar yaşamaya açık bir enerji içinde olabileceğimiz hafta genelinde kendimize bir program oluşturmak ve yapılacak işleri yazıya aktarmak iyi bir fikir olabilir. Spekülatif yatırımlarımızda beklediğimiz yönde olumlu gelişmeler gündemimizde olabilir ve hayallerimiz adına güzel bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yeni bir kişisel eğitim programı adına oldukça destekleyici bir zaman içinde olabiliriz. Haftanın son günlerinde kendi işimizle ilgili yeni kararlar almak ve yeni başlangıçlar yapmak adına uygun bir zamanda olmayabiliriz. Cuma gününü kendi bakımımız ve alışverişimiz için rahatlıkla değerlendirebiliriz. Hayat hedeflerimizi sorgulamamız, çocuklarımıza ve partnerimize karşı takıntılı davranışlardan uzak durmamız gereken hafta genelinde kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, bulunduğumuz ortamları havalandırarak ve kafein alımını azaltarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya daha çok ikili ilişkilerimizdeki odaklanarak, bizi neyin mutlu, neyin mutsuz ettiğini sorgulayarak ve finansal giderlerimize yönelerek başlangıç yapabiliriz. Kontrolsüz ödemeler ve hesabımızda olmayan harcamalara açık bir haftayı deneyimleyebiliriz. Hafta ortasından itibaren ailemize, aile büyüklerimizle olan ilişkimize yönelerek var olan alevi sorunlarımızı rahatlıkla çözüme kavuşturabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Sevdiğimiz kişilerle olan diyaloğumuzda önce düşünüp sonra konuşmak, baskıcı ve takıntılı davranışlar sergilememeye özen göstermeliyiz. Perşembe gününü finansal girişimlerimiz, önemli görüşmelerimiz ve kişisel olan her türlü bakımımız için rahatlıkla değerlendirebiliriz. Haftanın son günlerinde hayatımız adına ani olabilecek kararlar vermemeliyiz. Kendimize güvenli alanlar oluşturmamız ve iç sesimize yönelmemiz gereken haftanın enerjilerini tabiat anaya ufak bir tohum hediye ederek, toprakla temas ederek, sakinleştirici bitki çayları tüketmeye özen göstererek, açık havada yürüyüşler yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya kendi iç huzurumuza, alevi değerlerimize ve ikili ilişkilerimizle ilgili konulara yönelmek isteyebileceğimiz bir enerji ile başlangıç yapabiliriz. Yakın çevre ilişkilerimiz gündemimizde yer alabilir ve yaşanabilecek olaylara karşı tarafsız kalmak isteyebiliriz. İletişimimizin yoğunlaştığı ve kısa seyahatlerimizin arttığı hızlı bir haftada olabiliriz. Kontrolümüz dışında gelişmelere ve rekabet duygusuna açık bir enerji içinde olduğumuzu düşünebiliriz. Haftanın ilk günlerini ihmal ettiğimiz rutin bir sağlık kontrolümüz adına olumlu yönde değerlendirebiliriz. Önemli iş ve görüşmelerimiz için hafta ortasından sonraki günleri değerlendirebiliriz. Cuma gününü stabil kalarak, kendimizi dinlendirerek geçirmek bizler için daha faydalı olabilir. Haftanın son günlerinde odak noktamızı finansal koşullarımıza çevirebilir ve harcamalarımızda artışlarla karşılaşabiliriz. Hayatımızda fazla kontrolcü ve manipüle edici iletişimden uzak durmamız gereken haftanın enerjilerinin aktif olabileceği bu süreç içinde bolca suyla temas ederek, açık havada yürüyüşler yaparak, ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelerek ve kafein alımını azaltarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya geleceğe yönelik planlarımıza yönelerek ve yakın çevremizle aktif bir iletişim trafiği içinde başlangıç yapabiliriz. Finansal koşullarımızı gözden geçirmek isterken alma verme döngümüzü özenle korumamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Şanslı ve hızlı olabilecek fırsatlarla karşılaşabileceğimiz haftanın genelinde yaşamımız adına bereketli olabilecek bir zamanda olduğumuzu hissedebiliriz. Haftanın ilk günlerinde çocuklarımızla ilgili gündemlerimiz oluşabilir. Yarım bıraktığımız işlerimizi haftanın olumlu enerjileri ile kolay akışta tamamlayabilir ve Çarşamba gününü önemli işlerimiz için değerlendirebiliriz. Cuma günü ani ve riskli kararlar almak için uygun bir gün olmayabilir. Yanılmalara, aldanmaya ve yanlış anlaşılmalara açık olduğumuzun farkında olmak ileriki günlerimiz adına sorun yaşamamak adına faydalı olabilir. Haftanın son günlerinde sağlığımıza ekstra olarak dikkat ederek sağlığımız adına yeni bir beslenme düzenine geçmeyi deneyebiliriz. Yoğun, aktif ve yeni başlangıçlara adım atabileceğimiz haftanın enerjilerini kırmızı, koyu mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek , bulunduğumuz ortamları havalandırarak , su kenarı yerlerde vakit geçirerek ve zihinsel şifamıza yönelerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya önemli gelişmeleri gündemimize alarak ve ailevi konularımıza odaklanarak başlayabiliriz. Zihinsel olarak hızlı ve aktif bir enerji içinde olabiliriz. Finansal anlamda rahat bir nefes alabileceğimiz ve var olan bir borcumuz adına yeni bir yapılandırma fırsatı yakalayabileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz. Gayrimenkul alım satımı, taşınma ve önemli işlerimiz için haftanın enerjilerini olumlu yönde değerlendirebiliriz. Gözlerin üzerimize çevrildiği ve enerjimizin karşımızdaki kişilere yansıyabileceği şanslı bir haftayı deneyimleyebiliriz. Hayatımızdaki kadınlarla olan ilişkilerimize gerekli özeni göstermek ve krizli durumlar içinde yer almamak bizler için faydalı olabilir. Hafta ortasında ebeveynlerimizle ilgi olabilecek kontrolümüz dışında gelişen olaylar içinde yer alabilir ve onların yanında sabır ile yer almak zorunda kalabiliriz. Perşembe günün kişisel bakımımız için değerlendirebilir ve Cuma gününü kendimize ayırabiliriz. İkili ilişkilerimiz adına kararlar almak isteyebileceğimiz haftanın enerjilerini zihinsel şifa içeren çalışmalara yönelerek, toprakla temas ederek, dinlendirici olan bitki çaylarını tercih ederek, bulunduğumuz ortamlarda tütsü kullanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya yaşamımızda önemli başlangıçlara adım atmak isteyebileceğimiz ve sosyal çevremizle yoğun bir iletişim trafiği içinde olabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Hafta genelinde duygusal iniş ve çıkışlara açık bir enerji içinde olurken kariyerimizle ilgili şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Hafta ortasını iş başvurusu yapmayı planlıyorsak rahat akışta değerlendirebiliriz. Cuma günü hayatımızla ilgili yeni kararlar almak ve yeni bir işi başlatmak adına tercih etmek doğru olmayabilir. Yanılgılara açık bir günü deneyimleyebiliriz bu enerjiyi göz ardı etmeyelim. Zihinsel enerjimizin yüksek olabileceği ve yaşamımızla ilgili radikal kararlar almak isteyebileceğimiz haftanın enerjilerini kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, cesaret gerektiren hızlı kararlarımızı son bir kez daha gözden geçirerek, doğada açık hava yürüyüşleri yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya ruhsal enerjimizin düştüğünü hissederek, kendi iç dünyamıza yönelmek isteyebileceğimiz ve sorumluluklarımızı gözden geçirerek yeni aydınlanmalara vesile olabilecek bir enerji ile başlangıç yapabiliriz. Finansal konularımıza yönelebilir ve haftanın ilk günlerini parasal konularımız adına şanslı bir şekilde değerlendirebiliriz. Kredi başvurusu yapmayı planlıyorsak Pazartesi ve Salı günlerini rahat akışta kalarak tercih edebiliriz. Bedensel ve ruhsal detoks yapmak hafta genelinde bizler için iyi bir fikir olabilir. Ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeli ve baskıcı, takıntılı olabilecek her türlü diyalogdan uzak durmaya özen göstermemiz gereken bir haftayı deneyimleyebiliriz. Cuma gününü yaşamımızda büyük radikal olabilecek başlangıçlar adına tercih etmek uygun olmayabilir. Sakin ve stabil ilerleyerek geçirmemiz gereken haftanın enerjilerini kendimize vakit ayırarak, şartlarımızı gereğinden fazla zorlamayarak, kendimizi kurban psikolojine sürüklemeden akışta kalmaya özen göstererek ,koyu mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek ve suyun şifasından faydalanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page