top of page

07 EYLÜL HAFTASI BURÇ YORUMLARI...


Sevgili Arkadaşlarım,

Hafta ortasına kadar uyumlu açılarla desteklendiğimiz bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Biraz daha emin adımlarla ilerlediğimiz bir Pazartesi deneyimleyeceğiz. Parasal konularla ilgili ihtiyaçlarımızı kolaylıkla karşılayabildiğimiz keyifli bir başlangıç olabilir bizler için. Hafta başından ödemelerle ilgili tüm hesaplarımızı yapmak fayda sağlayabilir. Beklenen ödemeler ve ödenekler gelebilir.

Ay’ın Boğa burcundaki seyri ile maddi güvenlik ihtiyaçlarımızı yoğun bir şekilde hissedeceğimiz bir Salı günü deneyimleyeceğiz. Zamanı doğru değerlendirmişsek gökyüzü bizler için uyumlanıyor. Hesabını yapan sistemini kuran daha güçlü ve kendinden emin hareket edecek olabilir. Bu güçlenme ile birlikte içgüdüsel olarak telefon görüşmeleri yoğunlaşabilir, arkadaşlarımızla sohbet etmek onlarla görüşebilmek için ortam yaratma ihtiyacı içerisine girebiliriz. Yani kısacası ikili ilişkilere sohbetlere ihtiyaç duyabiliriz.

Hafta ortasına geldiğimizde kabına sığamama halleri yaşanabilir. Odaklanma problemleri yaşanabilir. “Kardeşler”, “kuzenler” ve “yakın akrabalarla” yapılan sohbetlerde saygıyı kayıp edecek, ağzımızdan çıkan cümlelerin kulağımızın duyacağı şekilde sarf etmeye önem ve özen gösterebiliriz. Ilımlı ve uyumlu sohbetlerin içerisinde yer almak isteyebiliriz aşk ilişkilerimizde. Aşk ilişkimizde tartışmış ve araya küskünlükler girmiş ise Çarşamba günü uyumu ve dengeyi yakalayabilmek adına görüşmelerimizi bu güne denk getirebilir ve görüşme talep edebiliriz. “Aile” ve “ev” içerisindeki düzeni ve uyumu yakalamak temizlik işlerimizi ve düzenleme derleme işlerimizi Çarşamba gününe organize edebiliriz.

“Mars Retro’sundan Korunma Seminerimize” katılım göstermek isterseniz detaylı bilgiye https://www.astrolojiyasam.com/mars-retrosundan-korunma-semineri linkinden ulaşabilirsiniz.

Perşembe günü ise değişken bir ruh hali hakim olabilir. “İçi içine sığmayan dakikalar yaşanabilir.” Evde oturmak istemeyebilir ve “ev üstüme üstüme geliyor, sanırım biraz hava almam lazım” hissiyatı içerisinde de olabiliriz. Çalışanlarımız; iş yerimizde aldanma ve aldatılmalara maruz kalabiliriz. Beklemediğimiz bir anında yersiz ve şüpheci yaklaşmanıza vesile olacak sohbetlere şahit olabiliriz.

“Ev” ve “Aile” içerisindeki düzeni sağlamak adına iş yerimizde tarzımıza hiç yakışmadığını düşünsek te bazen stratejik davranmak avantaj getirebilir. Al-ver dengemizi korumak adına gerekirse kurban rolüne bürünmeyi göze alabiliriz.

Cuma ve Cumartesi günü rekabetçi konuşmalar yerine daha ılımlı sohbetler etmeyi deneyimlemeliyiz. Koruyup kollamak, “beslemek ve ben yemedim yedirdim” gibi psikolojik yaklaşımlara girmemeye önem ve özen göstermeliyiz. Hafta sonu çıkacağımız mesafeyi korumalı akşam yemeklerimizde mümkün mertebe havadar ortamlar tercih edebiliriz. Eğer tabi sohbetlerimizin uyumlu ve ılımlı geçmesini istiyorsak…

Parasal, ilişkisel ve iletişimsel anlamda kibirden uzak, zamansız ve yersiz baskılar kurmaya sebebiyet vermeyeceğimiz, agresif bir mücadelenin içerisine sürüklenmeden daha keyifli ve neşeli hissedebileceğimiz ortamlarda buluşmak dileğiyle.

İyi Haftalar Dilerim…Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

ulaşabilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Yükselen Koçlar

Bu hafta aşırılıklara dikkat çekmenizi istiyor gökyüzü. Aşırı yemek yeme ihtiyacına girebiliriz. Bir anda ve düzenin akışında mal varlıklarımızla ilgili kararlar almak durumunda kalabiliriz. Çalışma ortamımızda başarılı çalışmalara imza atabilir ve bu başarılar neticesinde beklemediğimiz bir anda maaş zammı alabiliriz. Günlük rutin hayatımızda “buzdolabım bozuk bir türlü alamadım” diye düşünürken önümüze gelen ani ve beklenmedik bir fırsat ile değiştirme imkanı yakalayabiliriz.


Manipüle edildiğimizi ve zamanın bir türlü yeterli gelmediğini düşündüğümüz işlerimizle ilgili stres yapmak yerine akışına bırakmayı tercih etmenin faydalarını gözlemleyebiliriz. İkili görüşmelerimizi çarşamba gününe organize etmemizi tavsiye ediyor gökyüzü. Uyumlu ve ılımlı görüşmeler için vaatlerde bulunuyor. Hafta sonuna doğru özellikle Perşembe günü iletişim konusunda daha hassas davranmalı ve kuracağımız cümlelerin daha yapıcı olmasına önem ve özen göstermeliyiz. Duygular anlık değişkenlik gösterebilir. Beklemediğimiz kişilerden beklenmedik cümleler duyabilir ve hayal kırıklıkları yaşayabiliriz.


Kimimiz sezgilerimizin kurbanı olurken kimimiz de yersiz ithamlarda bulunabilir ve tartışmalara vesile olabilir. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesini değerlendirip aile ile ilgili konularda uyumu yakalamaya özen gösterebilir ve adil bir düzen için daha stratejik yaklaşımlara bulunmak isteyebiliriz. Bizler tüm iyi niyetimizle cümle kurarken yanlış anlaşılmalara maruz kalabiliriz. Kuracağımız cümlelerin hemen ardından “aslında şunu söylemek istemiştim” gibi açıklamalar yapmak durumunda kalabiliriz. Aile ve aile büyükleri ile bulunacağımız ortamlarda “onlara hiç zaman ayırmadığınıza dair” söylemlere maruz kalabilir ve onların bizleri hala çocuk yerine koymalarından rahatsızlık duyabiliriz.
Yükselen Boğalar

Bu hafta kendimiz de buna dahil aşkımız, hobilerimiz ve akademik konularla ilgili kararlar alma isteğine uyanıyoruz. Yatırımlarımızı daha çok eğitim konularına yapmak isteyebiliriz. Eğitim akademik konular ve inançlarımız doğrultusunda hareket etme isteğine girebiliriz.


Aile içerisinde bu düşüncemize pek sıcak bakılmasa da uygun bir dille geleceğimizi inşa etmekte daha geç kalmak istemediğimizden dem vurabiliriz. Sadece eğitim konuları da değil günlük rutin yaşamımızda uyumu ve dengeyi yakalamak önceliğimiz olabilir. Aşk ilişkilerimizde yoğurdu üfleyerek yemek isteyebilir ve detayda samimiyet olması gerektiğinden dem vurabiliriz.


Arkadaşlık ilişkilerimizde, bulunacağımız grup aktiviteleri ve sohbetlerde daha çok uyumu yakalamak ve problemlerden uzak kalmak isteyebiliriz. Akademik ve eğitim gibi konuları gündemimize taşırken yakın akraba, kardeş ve kuzenlerimizden de kopmak istemeyebiliriz. Ayrıca hafta sonu gireceğimiz sınavda ya başarılı olamazsam gibi bir kaygıya ve düşünceye de kapılabiliriz. İnancınızı yüksek tutmak ve sınavda başarılı olmamanız için hiçbir sebep olmadığına dair kendinize telkinlerde bulunmak fayda sağlayabilir. Sistemin ve zamanın yetersizliğinden ötürü Pazar günü gireceğiniz sınavı da kendi kendimize manipüle etmemeye önem ve özen gösterelim.
Yükselen İkizler

Bu hafta aile büyüklerimizden beklediğimiz desteği görerek başlıyor olabiliriz. İçgüdüsel olarak hayalini kurduğumuz isteklerimizin gerçekleşmesi için fırsatlar yakalayabileceğimiz bir hafta deneyimleyeceğiz. Öncelikle dikkat etmemiz gerekenin ağzımızdan çıkan cümleleri kulağımızın işitiyor olması olabilir.


Ne istediğimizi daha net ve daha uygun bir dille aktarmamız anlatmamız gerekebilir. Tecrübe ettiğimiz ve daha öncesine kırıcı konuşmalarımız vesilesiyle doğan tüm küskünlüklere son verme isteğinde olabiliriz. “Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarabilir”.


İş yerimizde ya da aile içinde kaygılarımızın kurbanı olmamak adına çalışma azmimizi sürdürmeyi deneyimlemeliyiz. Varsın başaramayacağınızı ya da başarılı olamayacağınızı söylesinler. Kulak asmadan doğru bildiğimiz yoldan şaşmamaya özen göstermek isteyebiliriz. Hafta sonu zamanımızın çoğunluğunu bir başkasına ayırarak geçirdiğimizi fark edebilir ve kendimize daha az vakit ayırdığımızı gözlemleyebiliriz.Yükselen Yengeçler

Bu hafta sosyal çevremiz, ikili ilişkilerimiz ve yakın çevremiz ile ilgili konularda sürprizlere açık olduğumuz bir haftaya başlangıç yapıyor olabiliriz. Ufak tefek iş seyahatleri gerçekleştirebiliriz. Yeni anlaşmalar sözleşmeler hazırlayabilir imzalayabiliriz. Yeni atılım ve girişimler için fikirler geliştirebilir ve sistematize edebiliriz.


Hafta ortasına doğru istek ve taleplerimizi daha net ifade etme ihtiyacı içerisine girebilir ve zorlanabiliriz. Fikirlerimizde kararsız kalabilir ve ne yapmak istediğimizi gözlemlemekte zorlandığımızı düşünebiliriz. Hafta sonuna doğru inançlarımız ve isteklerimiz arasında kalabilir vicdani muhakeme yapma ihtiyacı içerine girebiliriz.


Yaşadığımız bu ikilemleri daha mantık çerçevesinde değerlendirmek isteyebiliriz. Fakat soğuk kanlılığımızı korumakta zorluk çekebiliriz. Zamanın bizim için değil de başkaları için işlediğini düşünebilir ve yersiz bir otorite ve düzen ihtiyacına bürünebilir kendimizden uzaklaşabiliriz.
Yükselen Aslanlar

Bu hafta paramızın hesabını, günlük rutin işlerimizi ve iş arkadaşlarımızı, iş yerimizi ve evcil hayvanlarımızı, kariyerimizi gözden geçirerek başlıyoruz. Hiç beklemediğimiz bir anda sürpriz gelişmelere açık olmamız gerektiğine dair uyumlu açılar yapıyor olacak gökyüzü hafta ortasına kadar. Kariyerimizle ilgili ya da miras işlerimizle ilgili çözüme ulaştıramadığımız konularda kaygılanırken biz gökyüzü yine bu konularla ilgili bizlere güzelliklerini sunmaya hazırlanıyor.


Hiçbir işi yetiştiremediğimizi düşünerek kendi kendimizi manipüle etmeye de açık olan Salı günümüzü eğer sistemimizi kurduysak ve ortaya konulmuş bir emek varsa karşılıklarını alacağımızın sinyallerini veriyor olabilir. Evrenin bizlerle konuştuğunu dikkate almalı ve gözden kaçırmamalıyız. Çarşamba ve sonrasında gergin açıların hakim olacağı bir sürece giriş yapacağız. Gözümüz korkmasın hemen zorlu açılar daima kötü olacak diye bir şey yok. Bizleri hırslandırmak için zorluyor olabilirler. Yatırımlarımızın karşılığını almak için görüşmeler yapabiliriz.


Mal varlıklarımızla ilgili alım-satım işlerimizle ilgili ufak tefek pürüzlere prosedürlere takılabiliriz. Beklediğimiz ödemeleri alamayabilir ve yine bu konularla da ilgili telefon trafiği yaşayabiliriz. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü alım satım işlerimiz aile büyüklerimizle ilgilenmek durumunda kalabiliriz. Arkadaş çevremizde yanlış anlaşılmalara maruz kalabiliriz. Pireyi deve yaparak tartışmalarımızı uzatabiliriz.
başak burcu
Başak burun

Yükselen Başaklar

Bu hafta imajımız, aşk hayatımız ve hobilerimiz, eğitim ve akademik konulara eğilim göstererek başlayabiliriz. Uzun zamandır almak istediğimiz eğitim için görüşmeler yapabiliriz. İmajımızla ilgili değişimlere gidebiliriz. Aşk hayatımızla ilgili sürpriz tekliflere açık olabileceğimiz, daha sistemli ve daha ileriye dönük adımların atılabileceği konuşmalar söz konusu olabilir.


İnançlarımız doğrultusunda hareket etmek isteyecek ve inandığımız konuların arkasında durmak isteyebiliriz. İlişkimiz ve hobilerimizi bir düzene sokmak isteyebiliriz. Süreci netleştirmek iyi gelebilir. Hafta ortalarına doğru kaygılanabilir ve aldığımız kararları sorgulayabiliriz.


Daha çok çalışmak zorunda olduğumuzu hissedebilir ve kendimizi manipüle edebiliriz. Evliliğin daha çok sorumluluk getirebileceğini düşünebilir ve evli arkadaşlarınızdan fikir almak adına onlarla görüşüp fikir alışverişleri yapmak isteyebiliriz.
Yükselen Teraziler

Bu hafta beklediğiniz maddi imkanların çözümlenmesi ile ilgilenerek başlayabiliriz. Arsa, tapu ve miras gibi işlerimizin çözüme ulaşabileceği haberlerini alabiliriz.


Aile ile ilgili konularda bu çözümlenen durumlarla ilgili yeni bir düzen kurma isteği içerisinde olabiliriz. İnançlarımızın karşılık bulması umut vaat etmesi sebebiyle ufak çaplı da olsa bağışlar yapmak isteyebiliriz. Hafta ortası bu sonuçlar vesilesi ile arkamızdan dönen gizli kapaklı işlerin gün yüzüne çıkması söz konusu olabilir. Dedikodulara maruz kalabiliriz.


Hiç işimiz yokmuş gibi birde bu konulara mesai harcıyor olmak can sıkıcı olabilir bizler için. Hafta sonuna doğru yine aile ile ilgili konularda soğuk kanlılığınızı korumak durumunda kalabilir ve duygu sömürülerine karşılık güçlü ve dik durmak zorunda kalabiliriz.
Yükselen Akrepler

Bu hafta yeni ortaklı işler, ortaklarımız ve eşimizle birlikte ne şekilde hareket etmemiz gerektiğine dair görüşmeler yaparak başlayabiliriz. Yapacağımız sözleşme ve anlaşmalarla ilgili her maddenin daha net ve anlaşılır olması için uğraş gösterebiliriz. Sözleşme ve anlaşmalardaki uyuşmazlıkları ılımlı hale getirmek için yine sözleşme yapacağımız kişi ile bir araya gelmek isteyebiliriz.


Evli olanlarımız için eğer boşanma davalarımız sonuçlanmıyor ne zaman sonuca varacak gibi bir düşüncemiz var ise Çarşamba gününe kadar sonuçlar almanız için gökyüzü uyumlanıyor. Hafta ortasında ise aldığımız kararları sorgulayabilir ve kendi içimizde boşluklar yaşayabiliriz. Boşanmanın ardından gelen özgürlüğün aslında yeni bir maratonun başlangıcı olduğunu hatırlayabilir ve ne yapmak istediğimizi şekillendirmekte zorlanabiliriz.


Cuma ve Cumartesi günü yakın akraba ve yakın çevremizden inançlarımıza ve duruşumuza ters gelen söylemlerle karşı karşıya kalabiliriz. Tüm soğukkanlılığımızı korumalı ve sürecin çokta kolay olmayacağını bildiğimizi kendimize hatırlatmak faydalı olabilir…
Yükselen Yaylar

Bu hafta rutin işlerimiz, evcil hayvanlarımız ve iş yerimizle ilgili konulara eğilim göstererek başlayabiliriz. “Uzun zamandır evcil hayvan edinmek istiyordum” diyenlerimiz bu hafta edinebiliriz.


Kariyer ve işimiz, mesleğimizle ilgili konularda sürpriz gelişmeler yakalayabiliriz. Kendimizi işe yaramaz gibi hissettiğimiz neden hiçbir başvurum kabul görmüyor dediğimiz bir süreçten geçenlerimiz var ise olumlu dönüşler almamız için gökyüzü bizler için uyumlanıyor. Hafta ortasında ikili ilişkilerimizde yersiz tartışmalara maruz kalabiliriz.


Aile ile eşimiz arasında kalabilir ne yapacağımız konusunda ikilemler yaşayabiliriz. Cuma, Cumartesi günü aile ile bir araya gelerek durun varlıklarımız için alım satım işlerinin başlatılması ile ilgili kararlar almak isteyebiliriz.
Yükselen Oğlaklar

Bu hafta çocuklarımıza, hobilerimize ve aşkımıza eğilim göstermek durumunda kalarak başlayabiliriz. İnançlarımız doğrultusunda her biri için ayrı ayrı emek sarf ettiğimizi düşünebiliriz.


Sıra yerimizi, yönümüzü belirlemeye geldiğinde kararlar alamıyorken gökyüzü bizler için uyumlanıyor. Yeni kararlar alabilmek için bizleri destekliyor. Kollarımızı yeniden sıvayabilir ve işe koyulabiliriz. Yeni bir düzen için uyumlu ve ılımlı konuşmalar, görüşmeler içerisinde bulunabiliriz. Hafta ortasına doğru inançlarımıza ters düşen sohbetlere yerleşmekten ötürü de kendi içimizde gerginlikler yaşayabiliriz.


Cuma ve Cumartesi günü aile içerisinde de iyi niyetinizin suiistimale uğradığını düşünebilirsiniz. Pazar günü “saçımı süpürge ediyorum ama yine de etkili olamıyorum” gibi söylemler içerisine girip yersiz kendi kendimizi manipüle edebiliriz.
Yükselen Kovalar

Bu hafta mahrem alanlarımız, aile ve yeni temeller üzerine bir düzen kurma ile ilgili konularla ilgilenerek başlayabiliriz. Uzun zamandır planladığımız ama bir türlü istediğimi gibi bir ev bulamadığımız için taşınamayanlardansak güzel bir fırsat yakalayabiliriz.


Yaşadığımız düzeni yeniden düzenlemek tasarlamak isteyebiliriz. Aile içerisinde hukuki süreçlerle ilgili beklediğimiz haberleri alabiliriz. Hafta ortasında bu konularla ilgilenirken iletişimdeki tüm maharetlerimizi göstermek ve çözüme ulaştırmak için “köprüyü geçene kadar” mantığını güdebiliriz.


Cuma ve Cumartesi günü al-ver dengemizdeki bu çelişkimize son vermek için uzun zamandır ibadet etmediğimizi düşünebilir ve ihtiyacını hissedebiliriz. Pazar günü ailevi konularımıza bizden başka kimsenin çözüm getiremeyeceğine dair sitemkar tavırlar içerisine girebilir ve işi yokuşa sürme psikolojisi ile kendimi manipüle edebiliriz.
Yükselen Balıklar

Bu hafta iletişimimizin yoğun olacağı bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Anlaşmalar, sözleşmeler ve sosyal medyamızla ilgili yeni düzenlemeler getirmek isteyebiliriz. İş birlikleri içerisine girebilir ve kolektife hizmet edecek projeler geliştirebiliriz. Pratik fayda ve yarar sağlayacak bu proje ile kuracağımız ortaklıklar bizleri bir adım daha öteye taşıyabilir nitelikte olabilir.


Hafta ortasında temellerini oluşturmayı düşündüğümüz projemizle ilgili konularda iletişim trafiklerine maruz kalabilir ve kimsenin bizleri anlamadığından dem vurabiliriz. Çalışmayanlarımız ise kendilerini sunabilecekleri yeni CV’ler hazırlayabilir ya da internet ortamındaki iş bulmayı sağlayan sitelere üyelikler açabiliriz. Ne yapmak istediğimizin kararlarını verebileceğimiz bir hafta deneyimleyeceğiz. Cuma ve Cumartesi günü kaygılanabilir ve girişimlerimizin üstesinden gelemeyeceğimizi düşünebilir ve kendimizi yersiz yere hırpalayabiliriz. Akışta kalmayı ve teslim olmayı tercih etmeliyiz.


Pazar günü bulunduğumuz ortamlarda sosyal çevremiz tarafından desteklenmeyi beklerken olumsuz cümlelere maruz kalabiliriz. Başkalarının bizleri manipüle etmesine müsaade edecek sohbetlere yerleşmemeye önem ve özen göstermeliyiz.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Комментарии


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page