top of page

05 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,


Gökyüzünün enerjilerinin hayli rekabetli olduğu bir haftanın ardından, kendimizi biraz nostaljik ve fazlasıyla huzurlu hissedebileceğimiz yeni haftaya yenilenme enerjileri ile başlıyoruz.

10 Temmuz’da Yengeç Burcu’nda gerçekleşecek olan Yeniay; Yengeç Burcu’nun doğası gereği zihnimizde derinliklere yol açabilir. Duygusallığımızı ve empati yeteneğimizi güçlü şekilde aktif edebilir.


Neptün’ün olumlu enerji akıttığı Yeniay hayal gücümüzle dönüştürebileceğimiz fırsatları bizlere sunabilir. Fakat Plüton’un buraya ters bir bakış attığını unutmamak ve dikkatli olmak faydalı olabilir. Kendimize gereksiz krizler yaratmamaya özen gösterelim.


Gökyüzü bizlere önce geçmişi kapat sonra hayatına yeniyi al diyor.


Hazlarımızı, seçimlerimizi, beş duyumuza hitap eden dünyeviliği sembolize eden Venüs’ünMars ile yapacağı olumlu birliktelik vesilesiyle, çok fazla coşku ve hayattan keyif alma enerjilerini bizlere sunuyor.


YENİAY ENERJİLERİ

Yeniay’da dişil enerjilerin hâkim olması, bu dönem kadınlar ve çocuklar için düzenlenebilecek yeni yasaları gündeme getirebilir. Plüton’un geri harekette olması ekstra olarak Yeniay’a sert bir enerji yollaması gündemimize sıcak gelişmeler getirebilir.


Hayatımızın renkli, keyifli, yoğun geçebileceği bir dönem olabilir.


Zihnimiz ve ihtiyaçlarımız arasında denge kurabilir, hayatımızdaki kırgınlıklarımızı, kalp yaralarımızı pozitif yöndeki enerjileri değerlendirerek şifalandırabiliriz. Neptünyen enerjinin etkisi ile adeta ruhlarımız olgunlaşıp büyüyebilir.


Hayatı amaçsız yaşayan, boş işlerle uğraşanlar, karda yürüyüp izini belli etmeyenler Yeniay’ın bu enerjilerinde Plüton’un güçlü sert etkisi ile kadersel dönüşümler yaşayabilir.


5 Temmuz Pazartesi günü gökyüzü bize beklenmeyen hoş sürprizlerini sunabilir.


6/7 Temmuz da kazalara açık sakar enerjilerin farkında olalım.


Yeniay yeni niyetlere, hayatın yeni sürprizlerine gebe.


Keyifli bir hafta dilerim…


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Bolca iletişim içinde olmak isteyebilirsiniz. Aile ve yakın çevre ilişkileri gündemimizde olabilir. Aile birliğinin önemini bir kez daha derinden anlayabileceğimiz bir hafta geçirebiliriz. Beklediğiniz önemli evrakların, yazışmaların sonuçlarını alabilir, kısa seyahatler planlayabilirsiniz. Yeniay’da Plüton’un yaydığı sert enerjinin farkında olalım. Aile içi krizleri engelleyelim ve gereksiz stresten uzak duralım. Her şeyden önce kendi ailemizde yeni başlangıçlar yapabiliriz. Yaşadığımız alanlardaki eşyaları yeniden düzenleyerek bu enerjiyi dengeleyebiliriz. Mars ve Venüs’ün olumlu enerjisi bekar Koçlara yeni aşklar getirebilir, arkadaşlıkları aşka dönüştürebilir.


Gökyüzünün bize bu hafta mesajı, hayatına yoldaş edindiklerini üzme, sahip olduklarımızın değerini bilelim.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Ay haftaya sizin burcunuzda başlıyor. Eğitim ve yakın çevrenizi ilgilendiren olaylar gündemimizde olabilir. Maddi güven ve huzur temalarının vurgulanacağı bir hafta olabilir. Merkür ile Neptün arasındaki zorlayıcı etkinin farkında olup maddi konularda yanılmalara, aldanmalara karşı dikkat! Gereksiz harcamalarımızı gözden geçirebiliriz. Kimseyi gözümüzde olduğundan fazla büyütmememizde faydalı olacaktır. Mars ve Venüs’ün olumlu enerjisinin, ev ve aile alanımızda olması, özellikle bekar Boğaların gündemine evlilik getirebilir. Aile köklerimizden gelen bir tanışmaya bu haftaya özel hayatlarımızda şans verebiliriz.


Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı; kimseyi gözünde olduğundan fazla büyütme!


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Haftaya özel işlerimize zaman ayırarak ve sosyal çevremiz ile ilgili iletişim gerektiren işlerin organizasyonunu yaparak başlayabiliriz. Hayatımıza hareket katmak isteyeceğimiz bu dönemde ‘ben bilirim’ tavrından uzak durmayı deneyimleyelim. Yüksek konsantrasyon gerektiren konularda karar vermeden önce bir kez daha düşünebiliriz. Yengeç Burcu’nda olacak Yeniay; yeni iş tekliflerini gündemimize getirebilir. Var olan işlerimize alternatif enerjiler katmak isteyebiliriz. Mars ve Venüs’ün olumlu enerjisi yakın çevre ilişkilerimizde daha samimi duygular yaşatabilir. Bekar İkizlere yakın çevresinden beklemediği aşk ve heyecan enerjilerini sunabilir.


Gökyüzünün bizlere bu haftaki mesajı: Her doğru her yerde söylenmez, ben değil biz biliriz.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Sürprizlerle dolu bir haftaya başlayabiliriz. Yengeç Yeniay’ı ile yenilenme enerjilerini gökyüzü bizlere sunuyor. Sosyalleşmek isteyebilir, beklediğimiz haberleri alabiliriz. Bu haftayı iş başvurularımız için değerlendirebiliriz. Finansal anlamda pozitif enerjileri olumlu yönde hissedebiliriz. Hafta ortasında Satürn’ün gelir gider aksımıza yapacağı sert enerji beklediğimiz haber ve ödemelerde bazı engeller getirebilir. Atılacak imzaları bir kez daha gözden geçirmemiz faydalı olacaktır. Mars ve Venüs’ün olumlu enerjisi bizlerin önüne aşk ve devam eden ilişkilerde pozitif yönde değişimler sunabilir.


Gökyüzünün bizlere bu haftaki mesajı: İnsanın rengi karanlıkta belli olur. Sen Gecenin Laydysisin, huzurun ışığını yay dünyana.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Haftaya iş ve kariyer konularımızın planları ile başlayabiliriz. Toplum önünde alkışlanmak, sahnede olmak isteyebiliriz. Zihnimizi sürekli meşgul eden soruların cevaplarını gökyüzünün enerjilerini olumlu yönde kullanarak çözüme ulaştırabiliriz. İkili ilişkilerimizde bazı engellenmeler yaşanabilir. Hayatın farkındalığını yüksek şekilde hissedebiliriz. Yengeç Yeniay’ı bize affetme, bağışlama, geçmişi bırakma, kendi farkına varma enerjilerini sunabilir. Mars ve Venüs’ün olumlu enerjileri hayatımıza güç ve mutluluk katabilir. Her şeyi net ve açık şekilde söyleme hakkını getirebilir. Bazı Aslanlar bu dönem yürümeyen ilişkilerini bitirebilir, bambaşka sayfalar açabilir. Yeniay’ın yenilenme enerjilerini bakış açımızda olumlu yönde değerlendirebiliriz.


Gökyüzünün bizlere mesajı: Özüne dön geçmişe değil, sağlam adımlarla önüne bak, kendin ol.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Duygusal olarak kendimizi pozitif yönde ortaya koyabileceğimiz ikili ilişkilerimizde ön planda olabileceğimiz bir haftaya başlayabiliriz. Farklı kültürler tanımak farklı insanlarla beraber olmak isteyebiliriz. Yeni seyahat planları yapabiliriz. Yengeç Yeniay’ı umutlar hanemizde gerçekleşiyor. Bu enerjinin etkisi ile gerçekleşmesini istediğimiz yeni başlangıçlar yapabiliriz. İçinden çıkmadığımız konuları ve çıkmazları, çevremizden gelecek karşılıksız yardımlarla sonuca bağlayabiliriz. Yeniay’a eşlik eden Betelgeuse sabit yıldızı bizlere, yeni ilişkiler, yeni projeler başlatmak için fırsatlar getirebilir. Eğitim ve iş konuları bu hafta gündemimizde olabilir. Mars ve Venüs’ün olumlu birlikteliği hayatımızda gizli kapaklı ilişkileri gündeme getirebilir. Pluton’un sert bir bakışı vesilesiyle bazı Başakların gizli işlerini ortaya çıkabilir. Yasak aşklardan uzak durmaya özen gösterelim. Kendimize gereksiz karmalar yaratmamamız gereken bir hafta olabilir. Bekar olan Başaklar kapalı ortamlarda, spor salonlarında belki de hastane ortamlarında gökyüzü size aşk fırsatları sunabilir.


Gökyüzünün bizlere mesajı: Gün gelir hiç beklemediğin anda hayat elinden aldıklarını sana geri verebilir.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Maddi durumumuzu, gelir ve giderlerimizi gözden geçirmemiz gereken bir haftaya başlayabiliriz. Kariyer konuları gündemimizi oldukça meşgul edebilir. Yeniay bize bu dönemde önemli görüşmeler fayda sağlayacak adımlar ve yeni fırsatlar sunabilir. Sağlıklı bir enerji ile geleceğe yönelik adımlar atabilir, fikirlerimizi, projelerimizi bir kez daha gözden geçirebiliriz. Yaptıklarımızla konuşulacağımız bir dönem yaşayabiliriz. İş bulamıyorum diyen bizler için müthiş bir dönem olabilir. Yeni iş teklifleri alabiliriz. Hayatımızdaki otorite figürlerinden destek alacağımız bir dönem olabilir. Mars ve Venüs’ün olumlu enerjisi bize birlikte sosyalleşebileceğimiz ilişkiler getirebilir.


Gökyüzünün bize mesajı: Hayat seni sevdiklerinle birlikte denge içinde büyütüyor.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Hayatımızdaki partnerle ya da gelir giderlerimizle meşgul olabileceğimiz bir haftaya başlıyoruz. Uzun zamandır görmediğimiz arkadaş ve akrabalarla iletişim içinde olabiliriz. Bizden beklenti içinde olanlara yardım elimizi uzatabiliriz. Önümüze yeni eğitim fırsatları çıkabilir. Kendi kişisel gelişimimizle ilgilenebiliriz. Hedef belirlememiz gereken bir dönem. Yengeç yeni ayı farklı gelişimler sunabilir. Rüyalarımız haberci olabilir, kafamıza taktıklarımızın cevabını rüyalarımızda alabiliriz. Mars ve Venüs’ün uyumu bizlere aşkta zirveyi yaşatabilir.


Gökyüzünün bizlere mesajı: Hayata geniş pencereden bak.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Sağlık ve günlük koşuşturmalarımızın yoğunlaştığı bir haftaya başlayabiliriz. Evcil hayvanlarımızın sağlığı bizi bayağı bir meşgul edebilir ya da aniden kendimize bir sevimli dost arkadaş edinebiliriz. Sağlık kontrolünden geçmemiz gerebilir. Yeniay hayatımızda yeni sayfalar açmamıza vesile olabilir. Harcamalarımıza ve ödemelerimize dikkat edelim. Bu hafta verebileceğimiz borç paralar geri alma zamanı geldiğinde bizlere sıkıntılar yaşatabilir. Kredi çekme konuları gündeme gelebilir. Ayağımızı yorganına göre uzatmak, dikkatli adımlar atmak sağlıklı kararlar almamız gereken enerjiler hâkim olabilir. Mars ve Venüs ‘ün olumlu enerjisi bize birlikte yol alabileceğimiz ilişkiler getirebilir. Bolca seyahat edebileceğimiz bir döne.


Gökyüzünün size mesajı: Fazla tevazu zarar getirir.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Haftaya keyifli enerjilerle başlayabiliriz. Hobilerimizi önemseyebiliriz. Flörtöz bir hava hâkim olabilir bizler için. Yeniay var olan birlikteliğine sahip çık diyor bizlere. Plüton’un yaptığı sert enerjide vadesi dolmuş evli oğlaklarda bitişler kopuşlar deneyimlenebilir. Dürüst olmaktan vazgeçmemeli. Birlikteliğin sorumluluklarını almamız gerekebilir. Mars ve Venüs’ün olumlu birlikteliği bize iyi gelen yaralarımızı saran kişileri getirebilir.


Gökyüzünün sizlere mesajı: Kendini kandırma denenmişi deneme.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Ev ve aile konuları gündemimizde yoğun bir şekilde olabilir. Varsa aile içi duygusal travmaları iyileştirmek mümkün olabilir. Sevdiklerimizle onarıcı birliktelikler yaşayabiliriz. Yeniay bizi tatmin etmeyen duygularımızda hayatımıza renk katmak için enerjilerini sunabilir. Evcil hayvanlarımızın sağlık konuları gündemde olabilir. Ofis içinde değişiklikler yapabiliriz. Mars ve Venüs’ün olumlu enerjisi bizlere eş ve sevdiklerimizle mutlu ve romantik bir hafta hediye edebilir.


Gökyüzünün sizlere mesajı: Hayat kısa akışta kal.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Kardeş kuzen yakın çevre ile ilgili yoğun bir haberleşmenin olduğu bir haftaya başlayabiliriz. Yoğun seyahat ve davetler içeren bir hafta olabilir. Yeniay yenilenme enerjileri bizlere yeni kararlar aldırabilir. Çocuk sahibi olmak istemeyen Balıklar bu enerji ile ebeveyn olmaya karar verebiliriz. Hamilelik haberleri alabiliriz. Hayattan keyif alabileceğimiz bir dönem. Mars ve Venüs’ün olumlu enerjisi günlük rutinlerimizde bize eskileri atıp yerine yenilerini koyabileceğimiz fırsatlar sunabilir.


Gökyüzünün bizlere mesajı: Arkana bakarak yol alamazsın, önüne bak ve tereddüt etmeden yürü.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page