top of page

05 HAZİRAN '23 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ
5 HAZİRAN 2023 Haftalık Burç Yorumları


Haftaya ani ve marjinal fikirlerimizi başkalarına aktarmaya çok hevesli bir dürtüyle başlayabiliriz. Genele baktığımızda maddi konular ve toprak, tarım gibi somut konularda yenilikçi ve farklı fikirler üzerine konuşmalar ve hasatların tüccarlar aracılığıyla satışları, gıda satışları ve fiyatları gündemimizi meşgul edebilir.

Ekonomi, ticaret ve tarım alanında daha önceden planlanmış fakat bu haftadan itibaren kamuoyuna açıklanan yenilikleri ana haberler dâhil her yerde konuşabiliriz. Satışlar ve gıdaların kargosu, online alışveriş ve kredi kartları yeniden gündeme gelebilir.


Gıda alımı ve çiftçilerin geçim kaynakları konularında yeni kredi ve ödeme sistemleri konuşulmaya başlanabilir. İnsanların beslenmeleri, ihtiyaçları ve ülkelerin hem su hem de yiyecek stokları üzerine daha önceden alışkın olmadığımız yenilikler ve aykırı fikirler gündeme gelebilir.


Hafta sonuna doğru her türlü ikili ilişki ve gelecek hayallerimiz konusunda sınırlarımız başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her konuda kurallar ve sınırlar kavramı gündemimiz olacak. Bu sınırlar ikili ilişkilerde hatta evliliklerde sınırlar ve boşanma kavramı olduğu gibi ülkelerin sınırları ve deniz yolu sınırları yani kıta sahanlığı kavramlarını konuşabiliriz.


Sınırların güvenliği ve globalleşme üzerine tüm insanlık genelinde yeni kuralların gerekliliği konuşulabilir.


Bu hafta ortasından itibaren evren bize hem bireysel anlamda tek tek elimizdeki maddi-manevi tüm kaynakların sınırlarını hem de ülke ve tüm insanlık olarak maddi-manevi rezervlerimizi (özellikle su, toprak) sorgulatacak.Tüm sınırlarınızla yüzleşmeye hazır mısınız?Mutlu haftalar diliyorum.Şifa olsun!Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Uzak yerlere yolculuklar, farklı kültürler hakkında bilgi almak adına harekete geçmek için adımlar atmak bu hafta bizi bekliyor. Toplumdaki yeriniz ve statünüz için sorumluluklar almalısınız ve bu alandaki güveni sağlamak adına içgüdüsel olarak istekli olmalısınız. Bu hafta sosyal çevreniz ile fazla yakınlık kurmaktan kaçınabilirsiniz. Kaygılandığınız konular ile ilgili alanlarda kendi pencerenizden bakmaya başlayacaksınız. Bu hafta kısa seyahatler planlamak size iyi gelecektir. Venüs’ün burç geçişi ile büyüleyici izler bırakmaya, güzellikleri görmeye başlamaya hazır olun. Merkür’ün burç geçişi ile fikirlerinizi ve kendinizi savunma konusunda rahatlasanız da iletişim kurarken konuştuğunuz ana konudan ayrılmamaya dikkat etmelisiniz.BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Fikirlerinizi değiştirip dönüştürmek için kendinize yüksek amaçlar belirleyebilir, değişim için kendinizdeki öz değer ve öz saygının farkına varabilirsiniz. İhtiyaç duyulmanız halinde destek olmak için orada olmak size bir anlam katacak ve yeni deneyimler kazanmanıza vesile olacaktır. Bu gelişmelere sayesinde projelerinize sadık kalıp, projenin devamlılığınızı koruyabilirsiniz. Kalben ve ruhen kendinizden daha büyük bir bütünle birleşme sürecini deneyimlemek için güçlü duygular içine girebilir bu alan için riskler alabilirsiniz. Venüs’ün burç geçişi ile evinizi daha sıcak bir hale getirebilir, ev içinde kendinize hobi alanı yaratabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişi ile maddi konularda çok yönlü düşünmeye başlayabilir, sahip olduğunuz deneyimler ve birikimler ile kendinizden daha emin olmaya başlayıp, kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


İkili ilişkilerinizde düşüncelerinizi açıkça ifade edeceksiniz. Aynı zamanda yabancı kişiler ile birebir iletişimde bulunabilirsiniz. Krizli anlarda sorumluluk alabilir, öz denetimli davranabilirsiniz. Kendinize daha yeterli gelebilirsiniz. Kariyerinize kendinizi adayabilir, işiniz ile bütünleşebilirsiniz. Kariyerinizde neler yapabileceğinize dair net fikirlere sahip olabilirsiniz. Tanıdıklarınızla size ilham veren yeni fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Venüs’ün burç geçişi ile yakın çevreniz ile eğlenceli organizasyonlar düzenleyebilir, sanatsal aktivitelere katılabilirsiniz. Merkür sizin burcunuza geçiyor. Çok yönlü düşünebildiğiniz, kendinizi kabul ettirmeyi iyi bildiğiniz sosyal bir dönem sizi bekliyor.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Çalışma ortamınızda veya gündelik işlerinizde daha coşkulu ve özgür olabilir, kolaylıkla harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha vicdanlı tavırlar sergileyebilir, alçak gönüllü davranabilirsiniz. Değişmesi gereken konularla ilgili özgür iradenizle kararlar alabilirsiniz. Uzak mesafelere gidip doğaüstü deneyimler yaşamak için planlar yapabilirsiniz. Elde ettiğiniz deneyimin zevkini çıkarmak için hayaller kurabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili ani kararlar alabilir, risk altına girebilirsiniz. Venüs’ün burç geçişi ile sahip olduğunuz sertifikalar ile sanatsal çalışmalar yapabilir, kendinizi göstererek maddi kazanç elde edebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişi ile iç dünyanızda çok yönlü düşünmeye çekilebilir, merak ettiğiniz, endişe duyduğunuz konular ile ilgili araştırmalar yapıp kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Kendinizi yaratıcı şekilde ifade etmek için yabancı kültürler ile ilgilenmek size keyif ve zevk verebilir. Çalışma ortamınızda/günlük işlerinizde başarmaya daha istekli ve öz denetimli olabilirsiniz. İkili ilişkiler kurduğunuz kişiler ile fazla samimiyet sizi rahatsız edebilir. Kriz anlarında kişileri kurtarma arzusu içinde olabilirsiniz. Uzak mesafe seyahatleri veya yurt dışı tatili için ani kararlar veri, adımlar atabilirsiniz. Bu seyahatlerde size ilham verecek yerleri tercih edebilirsiniz. Venüs’ün sizin burcunuza geçişi ile sosyalleşmek için organizasyonlar yapmak sizi motive eder. Sanatsal aktivitelere katılarak motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızla iletişiminiz artabilir. Aynı düşüncelere sahip olduğunuz kişiler ile sosyalleşmek isteyebilir, düşünce alışverişi amacıyla kişiler ile görüşmek isteyebilirsiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Aile ile ilgili konulara daha geniş açıdan bakabilirsiniz. Aile ve yuva kavramlarını anlamlandırmaya çalışabilirsiniz. Duygusal konularda daha temkinli davranabilirsiniz. İlgilendiğiniz hobileriniz ile ilgili ilerlemek ve bu konularda başarı isteyebilirsiniz. Çalışma ortamınızda veya günlük işlerinizde oldukça yaratıcı, kendinizden emin ve orijinal fikirleriniz olabilir. Kendinize deneyimler yaratmaktan hoşlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kolay uyum sağlayabilir, sezgileriniz ile kendi bakış açınızdan kendinizi ifade edebilirsiniz. Bu hafta kriz anlarında riskli adımlar atmanıza neden olabilecek fevri davranışlardan kaçınmalısınız. Venüs’ün burç geçişiyle ile sahne arkasında sizin olduğunuz organizasyonlar düzenlenebilir, kendi iç dünyanızı yansıtacak sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz. Merkür’ün burç girişi ile kariyerinizde sahip olduğunuz çok yönlü yeteneklerinizi aktif kullanmaya başlayabilir, sözel yeteneğinizi bu alanda devreye sokabilirsiniz.

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Yakın çevreniz ile paylaşacağınız düşüncelerde ve kuracağınız iletişimde coşkulu tavırlar içinde olabilirsiniz. Ailevi konularda sorumluluk alabilir, size ihtiyaç duyması halinde destek vermek için hızlıca adımlar atabilirsiniz. Günlük hayatınızda sınırlar koyun! İkili ilişkilerde, birebir iletişim kurduğunuz insanlara fikirlerinizi açıkça ifade edebileceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor. Kendinizi ifade ederken ani tepkiler vermemeye karşınızdakini de dinlemeye özen gösterin. Venüs’ün burç geçişiyle sosyal çevrenizde kendinize güveniniz artarken, daha heyecanlı, daha gururlu tavırlara bürünebilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle akademik alanda birçok işe birden başlayabilir, çok yönlü eğitimlerin içinde yer alabilirsiniz. Bu alanlarda fikirlerinizi karşıya açıkça aktarabilirsiniz. Birçok işle birden uğraşırken fazla telaş yapmamaya özen göstermelisiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Maddi konularda kolay harekete geçeceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Maddi özgürlüğünüzün farkına varabilirsiniz. Aile içinde kurulan fazla yakın ilişkiler size boğucu gelebilir fakat bu alanda kendinize yeni deneyimler yaratabilirsiniz. Yaptığınız hobilerinizde yaratıcı olabilir, hayal gücünüz ile yeni çalışmalar yapabilirsiniz. Günlük islerinizde/rutinlerinizde spontan davranışlar sergileyebilirsiniz. Venüs'ün burç geçişiyle kariyerinize aşk ile bağlanabilirsiniz. Kariyerinizi parlatmaktan keyif alabilirsiniz. Kendinizle gurur duyacağınız, güvenli adımlar atabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişi ile birlikte ortak kazançlar ve yatırımlarla ile ilgili uzlaşma ve arabuluculuk konusunda size danışabilirler. Başkalarının yaşadığı kriz anlarında çözüm yollarını acık ve net ifade edebilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Coşkulu, idealist bir hafta sizi beklemekte. Motivasyonlarınız konusunda kolay harekete geçebilir ve özgürce hareket edebilirsiniz. Maddi konularda sorumluluklar almanız gerekebilir. İlgi odağı olmamak ve baskı altında kalmamak için yakın çevreniz ile fazla haşır neşir olmaktan kaçınabilirsiniz. Boş zamanlarınızda size ilham verecek yeni düşüncelerinizi hayata geçirebilir, bunun için spontan adımlar atabilirsiniz. Venüs’ün burç geçişiyle yabancı dil, yabancı kültürler konusunda kendinizi iyi ifade edebileceğiniz bir alan olduğunu fark edip kendinizi bu alanda dengeye getirmeye başlayabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle ikili ilişkiler kurduğunuz kişilere karşı şakacı tavırlar takınabilirsiniz. İkili ilişkilere iletişiminiz ve aktarımda kolaylıklar olduğundan onlara karşı kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Bu hafta karamsarlığa düşmemek adına olumlamalar yapabilirsiniz. Kendi iç dünyanızın derinliklerinde yaşadığınız olayları ve hayatı anlamlandırmaya çalışabilirsiniz. Dış görünüşünüz ile barışabilir, yalın, sade giyimler tercih edebilirsiniz. Maddi konularda kimseye ihtiyacınızın olmadığını göstermek için adımlar atabilirsiniz. Kurduğunuz iletişimlerde bütünleştirme arzusu taşırken, derin ve duyarlı konuşmalar yapabilirsiniz. Ailenizle ilgili güçlü duygulara sahip olabilirsiniz. Aileniz için risk almaya hazır olduğunuz bir haftadasınız. Venüs'ün burç geçişiyle başkalarının paralarını ve kaynaklarını yönetmekten keyif alabilir, ortak kazançlar konusunda başarılar elde edebilirsiniz. Sanat ve sanatçılarla ortak maddi-manevi kazançların söz konusu olduğu olaylar size keyif verebilir. Merkür’ün burç geçişiyle günlük yaşantınızda merak ettiklerinizi deneyimleyebilirsiniz. İş ortamınızda uzlaştırıcı rolünü üstlenebilirsiniz.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Bu hafta özgürlük isteğiniz artabilir. Sosyal olduğunuz alanları eviniz gibi hissedebilirsiniz. Kendi içinizde güvenli ortam yaratmak için içgüdüsel isteklere kapılabilirsiniz. Maddi gelir elde ettiğiniz alanlara kendinizi adayabilir, kendi iradenizle/kendi bakış açınızla adımlar atabilirsiniz. Yakın çevreniz ile kuracağınız iletişimde tartışmaya girmemeye özen göstermeli, fevri ve ani kararlar ile düşüncelerinizi ifade etmekten kaçınmalısınız. Venüs’ün burç geçişiyle eşinizle/ortağınızla/yakın arkadaşlarınızla birlikte olmaktan keyif alabilirsiniz. Partner ve yakın arkadaşlarla sanatsal aktivitelere gitme planları yapabilirsiniz. Merkür’ün burç geçişiyle aşk hayatınızda iletişim yoğunlaşabilir hatta çarpıcı son cümlelere sahip iletişimler kurabilirsiniz. Flörtünüz ya da çocuklarınızla küçük notlarla yazışmayı deneyimleyebilirsiniz.BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Kariyerinizde ideallerinizin peşinden gitmeye başladığınız bir hafta sizi bekliyor. Kariyeriniz ile ilgili özgürlüğü benimsemeye özen gösterirken, kolay harekete geçebilir yeni adımlar atabilirsiniz. Sosyal çevrenizde kendinize düzenli ve güvenli ortam yaratma çabasına girebilirsiniz. Maddi kaynaklarınız ile ilgili daha açık fikirli olabilir ve yeniliklerle ilgili konularda coşkulu düşüncelere çekilebilirsiniz. Venüs’ün burç geçişiyle günlük yaşantınız ve sorumluluklarınızdan haz duymaya başlayabilirsiniz. Evcil hayvan sahibi olma fikri size keyif verebilir ya da varsa onunla vakit geçirmekten daha fazla keyif alabilirsiniz. Sorumluluklarınızı kurallara uygun şekilde yerine getirdiğinizden dolayı iş ortamınızda sizinle gurur duyulabilir. Merkür’ün burç geçişiyle aile içinde uzlaştırıcı rolü siz üstlenebilirsiniz. Aynı zamanda ailevi konulara merakınız artabilir ve aile içinde çok yönlü düşünerek adımlar atabilirsiniz.
Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page