top of page

05 EKİM HAFTASI BURÇ YORUMLARI...


Sevgili Arkadaşlarım,

Sosyal olma arzumuzun arttığı bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Sosyal medya mesafesinde organizasyonlar yapabilir, “yalnız başıma kahve içmek yerine kız-erkek arkadaşımla karşılıklı içeyim” diyebiliriz. Hafta başında kadın figürleri ile iletişimimizim artabilir. Kolektife hizmet edecek projeler geliştirmek isteyebilir ve sosyal medyada duyurmak isteyebiliriz. Kadınlar dayanışması söz konusu olabilir. Birlikten kuvvet doğar diyebilir ve sesimizi duyurmak isteyebiliriz. En sevdiğimiz tatlıyı, keki ya da böreği yapıp ihtiyacı olanlarla paylaşmak isteyebiliriz. Bunu meslek haline getirmek isteyebilir ve bir kısmını sosyal kurumlar aracılığıyla bağış yapmak isteyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde iletişim becerilerimiz ön planda olabilir. Herkesin dilinden anlayan bir tutum içerisinde olabiliriz. Yüzeysel bilgi peşinde koşmak yerine daha derin bilgiler ve araştırmalar yapabilmeyi deneyimleyebiliriz. İkili ilişkilerimizde partnerimizle iletişim dilimize dikkat etmemiz gereken bir gün deneyimleyeceğiz. Düşüncesiz davranabiliriz. Parterimizi anlamaya çalışmak ve dinlemek lehimize olabilir. Dinlemek değer vermek ilişkilerimizi uyumlandırabilir. Daha samimi olmak yüzeyde kalmamak ilişkimizi arındırmamızda etkili olabilir.

Çarşamba günü bizleri zorlayan gergin açılar hakim olacak. İnançlarımıza sığınmak isteyebilir ve dua etme ihtiyacı hissedebiliriz. Değişken ruh halimiz duygusal ikilemler yaşatabilir bizlere. İçinde çıkılmaz hal almış düşüncelerimize çözüm arayışları içerisinde olabiliriz. Su içmek sakinlemenize yardımcı olabilir.

Kişisel haritalarınızdaki bu tarz konulara yönelik tıkanıklıklarla ilgili kullanabileceğiniz basitçe semboliklerin var olduğunu biliyor muydunuz? Sizler için derlediğim “Astrolojiyle Haritanın Üzerine Çıkmak” kitabımızı temin ederek tıkanıklıklarınızı giderebilirsiniz.
Perşembe günü girişimci ve daha cesaretli olacağımız bir gün deneyimleyeceğiz. Mesleki anlamda beklediğimiz ve bir türlü fırsat yaratamadığımız görüşmelerimizi bugün değerlendirmek isteyebiliriz. Ay’ın Yengeç burcuna geçişi ile biraz daha kendimize dönüp motivasyon alanlarımız üzerinde düşünmek isteyebiliriz. Duygusal ihtiyaçlarımızı belirlemek isteyebilir ve ona göre hareket etmek isteyebiliriz. Çalışmayanlarımız ise evlerimizde dekorasyon işlerimizle ilgilenmek belki evimizin koltuklarının yerini ve şeklini değiştirmek isteyebiliriz.

Cuma günü aile ile vakit geçirmek isteyebiliriz. Dekorasyon mağazaları gezebilir fikir edinmek isteyebiliriz. Bir kadın arkadaşımızın telefonu ile aslında kendimizin ihtiyacı olan o duygusal tatmini onun dertlerini dinleyerek şifalandırabiliriz. İkili ilişkilerimize biraz daha titizlenebiliriz. Uyumlu açı hakim olmasına rağmen sıkıcı ve boğucu sohbetlere şahitlik edebiliriz. Mars Plüton karesi kesinleşiyor. Mars’ın Retro geri hareketinin devam etmesi ve Plüton’un düz hareketine geçmesiyle dış dünya ile aramızda kuracağımız bağlantılarda manipülatif tutumlardan kaçınmamız gerektiğini vurguluyor olabilir bizlere. Yıkan ve bizleri zor duruma sokan durumlardan kaçınabiliriz.

Hafta sonu kare ve karşıt açıların hakim olması bizleri hırslandırırken, dengede kalmaya davet ediyor olabilir. Bu hafta sonu evimizde ya da ailemizle vakit geçirmek onlarla kucaklaşmak ve sevgi alışverişimizi gidermek duygusal tatminsizliğimizi giderici nitelikte olabilir. İç dünyamızda ve mahrem alanlarımızda olmak oradaki enerji dengesini sağlamak arınmamıza vesile olabilir. İkili ilişkilerimizi dengede tutmamız için zorlanabiliriz. Evlilik, ortaklık ya da mal sahibimizle yapacağımız görüşmelerde daha uzlaşmacı ve hedefe yani ileriye yönelik sağlam temellere dayalı sohbetler edebilmeyi deneyimlememiz gerekebilir. Atacağımız her adım, yapacağımız her hamle ve düşünce lehimize de olabilir aleyhimize de burada önemli olan ikili ilişkilerimizde kaçıp gitme isteğimizi mi değerlendirmek isteyeceğiz yoksa, ilişkimize yön vermek ve yenilenmek mi? isteyeceğiz. Bu hafta sonu kararlar almak durumunda kalabiliriz. Alacağımız her kararın şifa getirmesini temenni ederim.

İyi Haftalar Dilerim…Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

ulaşabilirsiniz.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Yükselen Koçlar

Bu hafta sakin ve sabırlı bir başlangıç yapıyoruz. Toprak elementinin hakimiyeti maddi güvenlik ihtiyacımızla ilgili konularda destekliyor olabilir. Hafta başından plan program yapmak hiçte zor olmayacak. Toplum önü statümüz ve işimizle alakalı hedeflerimizi daha rahat belirleyebiliriz. Çalışmayanlarımız ise dış dünya ile uyumlu bir haftaya başlangıç yapıyor olabilirsiniz. Önce dışarıdaki işlerimizi halletmek isteyebilir. Aile büyüklerine vakit ayırmak isteyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde ikili ilişkilerimizde iletişim problemleri yaşayabiliriz. Eleştiriye açık olan bir ilişkimiz varsa konuşup duruma çözüm üreterek bu kötü enerjiden arındırmak isteyebiliriz.

Çarşamba günü çalışıyorsak ortağımızla iletişimimiz kuvvetlenirken bir anda arkamızdan işler çevirdiğine şahitlik edebiliriz. Çalışmayanlarımız ise evlilik ya da taşınma gibi konularda eşimizle ya da mal sahibimizle tutarlı olmayan sohbetlere şahitlik edebiliriz. Ani kararlar almadan önce kişisel değerlerimize hakaret olarak nitelendirdiğimiz konuları tekrardan gözlemlemeyi tercih edebiliriz.


Özellikle perşembe günü kedimizi daha net ifade edebiliriz. Aile ile vakit geçirmek isteyebiliriz. Cuma günü ailemizden beklediğimiz maddi desteği görebiliriz. Evcil hayvanlarımızın sağlığı ile ilgilenmek durumunda kalabiliriz. Evimizi ve arsamızı ya da tapu işlemlerimizle ilgili yeni insanlarla ya da emlakçılarla görüşmek daha detayda fikir almak isteyebiliriz.

Cumartesi günü emlakçımızın bulduğu evlere bakmak isteyebilir hafta sonumuzu ev bakmakla meşgul edebiliriz. Emlakçımızla gergin anlar yaşayabiliriz. Tam olarak nasıl bir eve ihtiyaç duyduğumuzu aktaramamış olabilir ve zamanımızı boşa harcadığı için gerilebiliriz. Evimizle işimizin mesafesin daha yakın olmasını tercih edebiliriz. Bütçe olarak da belirlediğimiz rakamların üzerinde evlere denk gelebiliriz. Bu tutarsız yaklaşım emlakçımızı değiştirmemizde etken olabilir. Cumartesi günümüzün büyük bir zaman dilimini yersiz harcamış olmak, gün ortasında ne yapacağımıza karar veremememizde zorlanmamıza neden olabilir. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir, o nedenle bu cumartesi daha planlı programlı hareket etmek faydalı olabilir.

Bu hafta pazar günü sevgilisi olanlar uyumlu, ılımlı ve kendi değerimizi hissettiren ilişkiler yaşayabiliriz.Yükselen Boğalar

Bu hafta hassas ve alıngan bir başlangıç yapabiliriz. Motivasyonumuzu sağlayacak eğitim, öğretim konularına yönelmek isteyebiliriz. Kendimizi güvence altına almak için içsel inançlarımızı da gözden geçirme isteği duyabiliriz.

Haftanın ikinci gününde maddi ve finansal konularda güçlü hissettiğimiz bir gün. Zevkli ve eğlenceli ilişkiler arayışı içerisinde olabiliriz. Bu arayış sebebiyle de hak ettiğimiz o arayışa karşılık gelen organizasyonlar yapmak isteyebiliriz. Ancak covit sürecinde olmak bu duruma engel teşkil ettiği için ikili ilişkilrimizde zorlanabiliriz.

Çarşamba günü ikili sohbetlerde daha çok size ilham olacak ve kendimizi bilgi anlamında güçlü hissedebileceğimiz ortamlarda bulunmak iyi gelebilir. Eşimiz ve ortağımızla ilgili yaşadığımız problemlere kestirme yollar bulabiliriz. Yenilik arayışı içerisine girebiliriz.

Perşembe günü duygularımızı açık ve net kurma eğiliminde olabiliriz. Ani tepkiler verebileceğimiz bir Perşembe günü deneyimleyebiliriz. İç güdülerimizi bastırmakta zorlanabiliriz. İçgüdüsel olarak aklımız fikrimiz ailemizde kalabilir. Dalgın bir tutum içerisinde olabiliriz. Araç kullanırken daha dikkatli kullanmamızda fayda olabileceğini belirtmek isterim.

Cuma günü İletişim kurarken hafızamız çok kuvvetli çalışıyor olabilir. İkili ilişkimizde yaşadığımız her dakika ve anı hatırlayabilir ve mutlu olabiliriz. Sohbet esnasında kuracağımız cümleler partnerimizi ya da bulunduğumuz ortamda farkındalıklara sebebiyet verebilir. Yeni fikirler geliştirmeye üretmeye açık bir gün deneyimleyebiliriz. İkili ve ortaklı işlerinizde açık sözlü olmak sizi kurtarabilir. Aldanacağımız ve aldanmaların söz konusu olabileceği konularla meşgul olabilir ve bu konular üzerine eğilim vermek durumunda kalabiliriz.

Cumartesi günü rutin işlerimizde ya da varsa hizmetlilerimizle ilişkilerimizde agresif bir tutum sergileyebiliriz. İçgüdüsel hareket edebilir ve iletişimimizi daha çok duygularla yönetebiliriz. İletişim kurarken ahlaki ve etik yargılarımızın ön planda olacağı bir cumartesi günü deneyimleyebiliriz.

Aşk ilişkimizde partnerimizle uyumu yakaladığımız bir Pazar günü deneyimleyebiliriz.Yükselen İkizler

Bu hafta gelir ve giderlerimizi dengelediğimiz, bereket kapılarımızı araladığımız ve görev bilincimizin yüksek olduğu bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Uzun zamandır içte kalan duygularımızı ve kendimizi rahatça dışarı aktarabildiğimiz bir hafta deneyimleyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde iletişim kurarken duygularımıza hakim olamayabilir ve bir çırpıda ne hissettiğimizi dile getirebiliriz. Yaşam alanlarımızda düzeni kurabildiğimiz sürece daha huzurlu olabiliriz. Fakat bunu sağlayamıyor olmak can sıkıcı olabilir.

Çarşamba günü aklınıza yatan işler ve girişimler içerisinde bulunabiliriz. Duygularımız ve mantığımız ortak çalışabilir. Dedikodulara maruz kalabiliriz, bu durum motivasyonumuzu düşürebilir. Kariyer ve mesleki anlamda potansiyellerimizi ortaya çıkartmak adına çok daha yoğun çalışmak ve okült konulara eğilim göstermek durumunda kalabiliriz. Detayları çok iyi fark ettiğimiz bir gün deneyimlerken özellikle çarşamba günü içsel huzursuzluk ve iç gerilim yaşayabiliriz. Bu duygu durumu neticesinde rüyalar görebiliriz.

Perşembe günü hayallerimizi ve umutlarımızı gerçekleştirdiğimiz bir gün olabilir ve mutlu hissedebiliriz. Sosyal ilişkiler ve aktiviteler içerisinde olmak motivasyonumuzu arttırabilir. Covit sürecinde sosyal mesafeyi koruyarak ve maske takarak görüşmeler gerçekleştirebiliriz. Başkalarına fayda sağlayacak ortamlarda bulunabilir ve bu yardımseverliğimiz neticesinde motivasyonumuzu arttırabiliriz. Şu sıra evimiz için aşırı harcamalar yapabilir ve evdeki hesap çarşıya uymadı durumları ile karşı karşıya kalabiliriz.

Cuma günü vergiler, ödemeler ve iş anlaşmaları gibi ortaklı kazançlarımızda uzun süreli problemler yaşayabilme potansiyeli söz konusu olabilir.

Cumartesi günü mantığımıza yatan bir durum söz konusu olsa da gergin açı kalıbı nedeniyle duygularımız destek vermezken ya da tutkularımız bir şeyin peşinden git dese de aklımız bile bile lades diyebilir. Gelir ve gider dengemizi sağlamakta zorlanabilir ve aşırı harcamalar yapabiliriz. Dengede kalmalı ve duygularımızla ihtiyaçlarımız arasına mantığımızı devreye sokmayı başarabilmeliyiz. Hafta sonu sosyal çevremize ve arkadaşlık ilişkilerimize daha fazla zaman ayırmak ve para harcamak durumunda kalabiliriz. Kaybetme korkumuz nüks edebilir. Kendi değer yargılarımızı korumak isteyebiliriz.

Pazar günü ikili ilişkilerimizde güçlü hissetmek isteyebilir ve övgü almak isteyebiliriz. Aşırı harcamalara dikkat edeceğimi bir gün deneyimleyeceğiz. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmayı deneyimleyebiliriz. Kibirli bir tutum içerisinde olabilir ve zihnimizin hızlı çalışması nedeniyle iletişim kurarken huzursuzluk hissiyatı ile huzursuz bacak sendromu yaşayabiliriz. Pazartesi günü işe gitmek istemeyebilir ve o muhteşem oyunculuğumuzu sergileyerek izin almak isteyebilirsiniz.Yükselen Yengeçler

Bu hafta kadın figürlerden destek aldığımız bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Sosyal çevremizde daha çok güven ihtiyacı içerisine girebiliriz. İkili ilişkilerimizde ve iş ortaklarımızla aramızda yaşanan problemleri çözmek için uygun bir gün. Varsa hissettiğimiz ve bildiğimiz açık düşmanımız onu yanımıza çekip uygun bir dille konuşup bu düşmanlık durumunu arkadaşlığa çevirebileceğimiz bir gün deneyimleyebiliriz. Umutlarımız ve geleceğimizle ilgili umut vaat edici vizyonlar yakalayabilir, görebiliriz.

Haftanın ikinci gününde biraz yalnız kalma ihtiyacı içerisine girebiliriz. İkili ilişkilerimizde ve partnerimizle yaşanacak olan tartışmalar boğucu bir nitelik taşıyabilir ve sıkılabiliriz.

Çarşamba günü belirsiz giden mahkeme ve yargı süreçlerimiz varsa bu durum içe kapanmamıza vesile olabilir. Aşk ilişkilerimiz önem kazanabilir. Bulunduğumuz arkadaş çevresi ya da sosyal çevremizden biri ile tanışabilir önce hoşlanmayıp iletişim kurdukça yoğunlaşabilir, hoşlanabiliriz.

Perşembe günü kariyerimiz için liderlik vasıflarımızı ön plana çıkarabilir ve başarı elde etmek için çok çalışmak durumunda kalabiliriz. Ay’ın burcumuza geçmesiyle birlikte evimiz ve yuvamızla ilgilenmek motivasyonumuzu arttırabilir. Dekorasyon sayfalarında gezinmek aidiyet duygumuzu arttırabilir.

Cuma günü kariyer ve mesleki anlamda ön plana atılmakta zorlanabilir ve daha çok çalışmak ve emek harcamak durumunda kalabiliriz. İkili ilişkilerimizle ve partnerimizle yapacağımız görüşmelerde kendimizi ifade ederken uyum, saygı ve dengeli bir ortam olmasını tercih edebiliriz.

Cumartesi günümüzü evimizde geçirmek motivasyonumuzu arttırabilir. Gergin bir açı olmasına rağmen evimizdeki mobilyaların yerini değiştirmek evimizin ve kendimizin enerjisinde değişimlere neden olabilir. Evde ve eşimizle daha çok vakit geçirmek birlikte evimizle ilgilenmek aradaki buzları eritebilir. Olayları abartmamaya ve soğuk kanlılığımızı korumaya özen gösterebiliriz. Alacağımız bir haberle dışarı çıkmak belki de işe gitmek durumunda kalabilir ve pazar günü ile de-moralize olabiliriz. İlişkisi olmayanlar için tutkulu aşk ve ilişkiler beklentisine girebiliriz. Ya da evli isek eşimize ara bir rengimiz olmadığını hayatımızın sadece siyah ve beyaz renklerden oluştuğunu dile getirmek isteyebiliriz.

Pazar günü sosyal çevremize vakit ayırmak isteyebiliriz. Sevgilimiz yoksa sosyal çevremizden biri ile tanışabiliriz. Tanıştığımız kişi ya da sosyal çevremizde kibirli tutumlardan uzak durmaya özen gösterebiliriz.


Yükselen Aslanlar

Bu hafta kariyer ve mesleki anlamda dış dünyaya kendimizi sunmakla meşgul olabiliriz. İçgüdüsel olarak yaptığımız iş vesilesiyle, aile gibi iç içe olma isteğine kapılabiliriz. Çalışma isteğimiz artabilir. İş ortamında şans ve başarı yakalayabileceğimiz bir gün deneyimleyebiliriz. Bugün kolay iş bulabileceğimiz bir gün olabilir. Sorumluluk almakta zorlanmayabiliriz. Miras ya da sigorta gibi işlerimizde sıkıntılar ve zorluklar varsa bu konular çözüme ulaşabilir. Günlük rutin işlerimizi bugün daha büyük bir tutku ile yapabiliriz. Kendimize vakit ayırabileceğimiz bir plan program yapmak iyi gelebilir.

Haftanın ikinci günü sosyal çevremizin sadece kadınlardan oluştuğunu fark edebiliriz. Annemizle ya da anne yerine koyduklarımızla iletişimde olmak bize kendimizi iyi hissettirebilir. Değerli ve lüks şeylere harcama yapma eğiliminde olabiliriz. Bu durum bütçemizi sarsabilir tedbiri elden bırakmamaya önem ve özen göstermek isterken zorlanabiliriz.

Çarşamba günü dahil olduğumuz projelerin bütçelerinde yanlış hesaplamalar söz konusu olabilir. Daha detayda incelemek ve hesaba kitaba oturmak isteyebiliriz. Mesleki ve kariyer planlamamızın şekli değişebilir. Bulunduğumuz işimiz ve patronumuz bizi tatmin etmeyebilir. Yeni şeyler üretmek isteyebiliriz. Evimizi değiştirmek ve taşınma ihtiyacı içerisine girebiliriz.

Perşembe günü açık fikirli, hevesli ve enerjik bir yapı hakim olabilir. Fikirlerimizi ve düşüncelerimizi paylaşmak aldığımız olumlu tepkiler karşısında mutlu kılabilir. Empati duygumuzun yoğun olduğu bir gün deneyimleyeceğiz. Arınmak ve arındırmak için meditasyon yapabiliriz. Yakın çevremizden alacağımız bir telefonla dert ortağı olmak ve duygudaşlık yapma isteği içerisine girebiliriz.

Cuma günü hedeflerimize ulaşmak için mükemmeliyetçi bir tavır sergileyebiliriz. Liderlik vasıflarımızı kullanmak ve öncülük etmek enerjimizi dengelemekte fayda sağlayabilir.

Cumartesi günü hislerimizi paylaşmakta zorlanabiliriz. “Kimse beni anlamıyor” noktasına taşıyabilir ve söylediklerimizin dinlenilmediğini düşünmekten rahatsızlık duyabiliriz. Sürekli olaylara iyi tarafından bakmak ve iyicil yaklaşmak stres yaratabilir. Yaşama amacımızdan uzaklaştıran durumlarla karşılaşmamak adına düşüncelerimizi paylaşamayacağımız çevre ve ortamlarda bulunmamaya özen gösterebiliriz. Emlak işleri ya da kendimizle ilgili alacağımız kararlarda enine boyuna düşünmeden hareket edersek mutsuz olabilir ve düşüncesizce yaptığımız hatalar yüzünden acı çekebiliriz.

Pazar günü işlerimiz ani bir şekilde gelişim gösterebilir ve hızlıca B planı yapabilme imkanı yakalayabiliriz.başak burcu
Başak burun

Yükselen Başaklar

Bu hafta etik ve ahlaki kurallar önem kazanırken, gideceğimiz ve gireceğimiz ortamlar için koşulları baştan belirleyerek başlamak isteyebiliriz. Hobilerimize eğilim göstermek isteyebilir ve eğitim almak isteyebiliriz. Bu girişim yeteneklerimizi ön plana taşımamızda rol oynayabilir. Varsa çocuklarımızla birlikte bir aktivite geliştirmek ya da bir becerimizi ön plana çıkartmak etkili olabilir.

Haftanın ikinci günü iletişim becerilerimizi ön plana çıkartmak isteyebiliriz. İşimizde ve dış dünya ile bağ kurarken sürekli iletişim halinde olmak isteyebiliriz. Motivasyonumuzu arttırmak adına kişisel bakım yapma ihtiyacı hissederken ona ayıracağımız vakti zaman kaybı olarak görebiliriz. Bulunduğumuz ortamlarda rahat edemeyebilir ve huzursuz olabiliriz. İkili ilişkilerimizde ve partnerimizle olan diyaloglarımızda saygının önemini hatırlatma ihtiyacı içerisine girebiliriz.

Çarşamba günü evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar konusunda beklentimiz yüksek olabilir. Karşılığını alamıyor olmak problemlere sebebiyet verebilir. Beklentilerimizi uygun bir dille aktarmayı deneyimleyebiliriz. Kendimizi yazılı ve sözlü ifade etmek istediğimiz bir gün olabilir. Odaklanmakla ilgili problemlerin önüne geçmek isteyebiliriz. Hayatımızın yönünü değiştirmek için farklı bir eğitim planlaması içerisine girmek isteyebiliriz.

Perşembe günü daha çok bilmek ve öğrenmek istekliliğimiz artabilir. Hayatımızdaki kişilerin hakkında daha fazla bilgi edinme eğilimini gösterebiliriz. Maddi anlamda gelir ve giderler anlamında zorluklar yaşanabilir. Finansal anlamda istikrarı yakalayabilmek adına destek almak ya da ortaklı işlerde bulunmak maddi kaybı önleyebilir. Kız arkadaşlarımızla vakit geçirmek isteyebiliriz.

Cuma günü varsa çocuklarımızla aramızda mücadele içerisine girebilir ve iletişim dilimizi manipülatif bir noktaya taşıyabiliriz. İlişkilerimizin zarar görmemesi adına bu duygu durumunu yaşamamak adına önlemler almak fayda sağlayabilir.

Cumartesi günü yeni eğitim sisteminden dert yanabilir ve daha çok çocuklarımıza vakit ayırmak durumunda kalabiliriz. Bir eğitmen edasıyla ilgilenmek zorlayıcı olsa da yanlarında olmak ve onları desteklemek gerekebilir.

Pazar günü kendimizi ifade etmekte zorlanabilir ve kibirli davranışlar sergileyebiliriz.Yükselen Teraziler

Bu hafta eşiniz ya da partnerimize fazla para harcayarak başlayabiliriz. Kadın figürleri ile iletişimde olmak güvenlik ihtiyacımızı giderebilir ve onlardan maddi destek almak isteyebiliriz. Gizli saklı bir şey kalmayabilir. Öğrenmek istediğimiz ya da biz bilmeden arkamızdan dönen işleri biri gelip bize anlatabilir. Geniş bir aile yapısına sahip olmak da pek tabi buna vesile olabilir. Düşüncelerimizi ve hislerimizi yazıya dökmek iyi gelebilir. Yeteneklerimizi ortaya çıkartmak için bir kadın figürünün desteğini alabiliriz. Ailemizden gizli bir iş yürütüyor olabiliriz ama bu tamamen ailemizi düşündüğümüz için gizli yürütülüyor olabilir. Eşimizin ve partnerimizin bizimle paylaşmak istediği bir sırrı olabilir.

Haftanın ikinci günü aidiyet kurmakta zorlanabiliriz. Dahil olacağımız ortamlarda uyumu ve dengeyi sağlamak bizlerin elinde olabilir. Platonik bir aşka çekilebilir ve kendimizi ifade etmekte duygularımızı açıklamakta zorluk çekebiliriz.

Çarşamba günü ani ve beklenmedik bir şekilde şüpheci yaklaşımlarımız neticesinde her şey gün yüzüne çıkabilir. Hissettiğimiz ama bir türlü anlamlandıramadığımız şüphelerimizin taşları bir bir yerine oturabilir.

Perşembe günü ikili ilişkilerimizde ve partnerimizle olan iletişimimizde kendimizi daha rahat ifade edebileceğimiz bir gün deneyimleyeceğiz. Uzlaşmakta zorlanan bir eş bir partner söz konusu ise bugün şanslı bir günümüzde olabilir ve uzlaşmayı başarabiliriz.

Cuma günü uzlaşmakta zorluk çektiğimiz ikili ilişkilerimiz ve eşimiz var ise görüşmek istemeyebilir ve bir süre ortalıktan yok olma isteğine bürünebiliriz. Hiçbir çağrıya ya da görüşme talebine karşılık vermek istemeyebiliriz.

Cumartesi günü işimizi evimize getirmek durumunda kalabilir ve bu anlamda zorluklar yaşayabiliriz. Çalışmayanlarımız ise bütün hafta yapmak istediğimiz ev işlerimizi cumartesi günü ele almak durumunda kalabiliriz.

Pazar günü işimize karışılmasından keyif almayabiliriz. Gelir ve gider dengemizi sağlamak isteyebilir ve ödeneklerimizi düzene sokmak için bir çizelge oluşturmak isteyebiliriz.


Yükselen Akrepler

Bu hafta duygusal anlamda kendimizi ifade etme isteği ve eğilimi göstererek başlayabiliriz. Partnerimizle kuracağımız bağ bizler için önemli olabilir. Eşimiz ve iş ortaklıklarımız üzerinde hakimiyet kurmak sahiplenici bir tutumla kıskançlık sergileyebiliriz. Korunaklı alanlarımızı evimizi taşıma ihtiyacı içerisine girebiliriz ve bunun için eşimizden ve partnerimizden fikir almak isteyebiliriz. Yeni bir düzen için fikir alışverişi yapmak ve araştırmak soruşturmak faydalı olabilir. Sanatsal becerisi kuvvetli bir çocuğumuz varsa onun eğitim alabilmesi için araştırmalar yapabiliriz. İkili ilişkilerimizde ve eşimizle olan ilişkimizde tutkularımızı dile getirmek istekliliğimiz artabilir. Bugün önce düşünüp sonra konuşma eğiliminde olabiliriz.

Haftanın ikinci günü harcamalarımız artabilir. Eşimiz ve partnerimiz için harcama yapabiliriz. Eşimizle ya da partnerimizden çok sosyal çevremizle vakit geçirmek karşılıklı problemlere sebep olabilir.

Çarşamba günü aşk ilişkilerimizde aşırı sahiplenici bir tutum içerisine girebiliriz. Bu tutum hayal kırıklıklarına sebebiyet verebilir. Eşimiz, iş ortaklarımız gibi sürekli iletişim halinde olduğumuz kişilere karşı bencil olabilir ve doğum günü ya da özel günlere dahil hatırlanma isteğinde olabiliriz. Sürekli “hatırlayacak mı?” düşüncesi yıpratıcı olabilir.

Perşembe günü haksızlığa tahammül edemediğimiz bir gün deneyimleyebiliriz. Çalışıp üretmek için verimli bir gün değerlendirmek isteyebiliriz.

Cuma günü ameliyat ve operasyonlar söz konusu olabilir. Araç kullanırken dikkat etmemiz gerektiğini dile getirmek isterim.

Cumartesi günü inançlarımıza ters düşen yaklaşımlarla karşı karşıya kalabiliriz. Yakın çevre ve akrabalarımızla ters düşecek sohbetlere maruz kalabiliriz. Eğitim sistemi üzerine tartışabilir ve aynı fikre sahip olmama durumları gerginliklere sebep olabilir.

Pazar günü sosyal çevremizden yeni bir ilişki yakalayabiliriz.Yükselen Yaylar

Bu hafta çalışma ortamı ya da hizmetlilerimizle ilgili yaşadığımız problemlerin çözüme kavuşması ile başlıyoruz. Oturduğum yerden para kazanabiliyorum diyebileceğimiz bir pazartesi deneyimleyebiliriz. Doğayla iç içe olmak isteyebiliriz. Para kazanma noktasında tüm beceri ve hünerlerimizi gösterebilecek fırsatlar yakalayabiliriz. Para harcamaktan çekinebilir ve çalışma arkadaşlarımız ya da rutin yaşantımızdaki çevremizden cimrilik yaptığımıza dair söylemlere maruz kalabiliriz.

Haftanın ikinci günü ikili ilişkilerimizde ve eşimizle konuşmak isteyebilir ve duygularımızı dile getirme ihtiyacı hissedebiliriz. Dış dünyada kariyer ve meslek anlamında tanınmak ve bilinmekle ilgili zorluklarla karşılaşabiliriz. Aile içerisinde kendimizi ifade etmekte zorlanabilir ve ilgi görememekten şikayetçi olabilir ve eleştirel bir yapıya dönüşebiliriz.

Çarşamba günü aile içi ilişkilerimizde kopmalar söz konusu olabilir. Ayrıca iş yaşantımız ve özel yaşantımızda iletişim kurmakta zorlanabilir ve hemen duygularımızı dile getiremiyor olabiliriz. Yanlış anlaşılmalara açık bir gün deneyimleyebiliriz.

Perşembe günü risk almaktan korkamadığımız bir gün deneyimleyebiliriz. Girişim ve cesaret gösterebileceğimiz ikili ilişkiler kurabiliriz. Çocuklarımızla keyifli aktiviteler içerisinde olabiliriz.

Cuma günü tutkularımız ve arzularımız bizlere daha fazla para kazanma eğilimi yaşatabilir ve bu anlamda hırslandırabilir. Para kazanmakla ilgili beceriler elde edebiliriz. Deneyimli ve tecrübe sahibi kişilerden destek görmek ve almak faydalı olabilir.

Cumartesi günü sosyal çevre ve arkadaş çevremizdeki kadın figürleri ile anlaşmazlıklar, uyuşmazlıklar söz konusu olabilir. Küskünlükler yaşanabilir. Gelir ve gider dengemizi sağlayamayıp aşırı harcamalar yapabiliriz. Bu harcamalar eşimizle aramızda münakaşalara sebep olabilir. Harcamalarımızla doğru orantılı olarak eşimizin de aşırı harcamaları sebebiyle rahatsızlık duyabilir ve manipülatif çözümlere gitmek durumunda kalabilir, varsa ek kart gibi limit düşürmek durumunda kalabiliriz.

Pazar günü otorite figürleri ile hiç beklemediğimiz bir şekilde uyumu yakalayabiliriz. Sosyal çevremizde ve arkadaşlık ilişkilerimizde değersizlik hissiyatına bürünebilir ve çevremizin bu yaklaşımından rahatsızlık duyabiliriz. Covit sürecinden ötürü alamadığımız eğitim yüzünden iş yerimizde geri planda kalmak durumunda kalabiliriz.Yükselen Oğlaklar

Bu hafta ev ve gayrimenkul konularıyla ilgili riskli yatırımlar yapma eğilimde olarak başlayabiliriz. Ancak sürecin uyumlu açılara hakim olması ile birlikte kendimizden emin bir tutum sergilememize sebep olabilir. Hayal gücümüzün yüksek olması yanılgılara sebebiyet vereceğinden öncelikle bir karar almadan önce kağıda dökmemiz fayda sağlayabilir. Sahip olduğumuz gücün farkına vardığımız bir gün deneyimleyebiliriz. Geleceğimizi ve motivasyon alanlarımızı tek tek ağır ve emin adımlarla süslüyor olabiliriz.

Haftanın ikinci günü hizmetlilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız arasında sürekli bir sirkülasyon olduğuna şahitlik edebiliriz. Rutin yaşantımızda da sürekli yer değiştirmek ya da mobilyalarımızın yerini değiştirme ihtiyacında olabiliriz. İkili ilişkilerimizde ve partnerimizle olan iletişimimizde aynı konulara eğilim gösterdiğimiz bir beklenti içerisine yerleşebiliriz. Karşılığını göremediğimiz içinse gergin anlara tanıklık edebiliriz. Anlayış ve hoş görünün kaybolmaması için beklentilerimizi baştan dile getirmek fayda sağlayabilir.

Çarşamba günü yeni fikir ve girişimlere açık olduğumuz bir gün. Ancak ne istediğimizi bilemiyor ve belirleyemiyor olmak gergin bir gün geçirmemize neden olabilir.

Perşembe günü aile içerisinde içsel huzura kavuştuğumuz bir süreçten geçiyor olabiliriz. Otorite figürleri ile uyumu yakalayabileceğimiz bir gün. Ev içerisinde sürekli bir sirkülasyon ve harcama söz konusu olabilir.

Cuma günü değişim dönüşüm gücünü kendimizde hissettiğimiz bu günlerde aile içerisinde içsel huzursuzluklara sebebiyet verecek manipülatif durumlar söz konusu olabilir. Aile büyükleri içimizde hissettiğimiz gücün yani kararlılığımızın ne kadar geçekçi bir tutum olduğunu denemek ve görmek isteyebilir.

Cumartesi günü aile içinde ve ikili ilişkilerimizde kendimizi ispat etmek durumunda kalabiliriz. İşimizle ve kariyerimizle ilgili duygusal bir bağ kurduğumuzdan bahsetmek isteyebiliriz. Sezgilerimizin yolundan gitmek isteyebiliriz. Anlaşılmak isteyebilir ve kendimizi ifade ederken soğuk kanlılığımızı korumak durumunda kalabiliriz.

Pazar günü çalışıyorsak işimize çalışmıyorsak da aile büyüklerimizle aramızdaki dengeyi sağlamakla ilgili düşüncelere dalabilir ve dengeyi yakalamak için hırslanabiliriz. Tüm hafta sonu ne şekilde değişip dönüşürüm-ü irdelemek durumunda kalabiliriz.Yükselen Kovalar

Bu hafta aile içi huzurun önem kazanması ile başlayabiliriz. Annemiz, ananemiz ile aramızdaki diyaloğun önemi bizler için önem teşkil edebilir. Bu hafta kendi şansımızı kendimiz yaratabiliriz. Varlık ve kazançlarımızla ilgili netliğe ihtiyaç duyduğumuz bu süreçte değer yargılarımız ve inançlarımızın yüksek olduğunu gözlemleyebiliriz. Hayatın içerisinde herkes kadar korkular barındırdığımızın bilincine varabiliriz.

Haftanın ikinci günü riskli yatırımlar söz konusu olabilir. Ev ve gayrimenkul işlerimizle ilgilenmek isteyebiliriz. İlişkilerimizi ya hep ya da hiç notasına taşıyabiliriz.

Çarşamba günü her konuda yeteneğimizin olduğunu bilmek fakat bir türlü iş yerimizde sabitlik gösteremiyor olmak aile içerisinde huzursuzluklara sebebiyet verebilir. Sağlam ve istikrarlı bir iş tercih edeceğimiz günü dört gözle gözlemliyor olabilirler.

Perşembe günü duygularımızı ve düşüncelerimizi dile getirmekte zorlanmayacağımız bir gün deneyimleyebiliriz.

Cuma günü rüyalar görebilir ve bu rüyalar akraba, yakın çevre ya da kardeşlerimizle ilgili olabilir. Not almayı deneyimleyebilir ve rüyamızı anlamlandırmak isteybiliriz.

Cumartesi günü keşfetmek ve gidip görmek istediğimiz bir çok yer olabilir, ancak covit sürecinde olduğumuz için gidip göremiyor olmak can sıkıcı olabilir. İş yerimizde ya da rutin yaşantımızda kendi şansımızı kendimizin yaratıyor olması meslektaşlarımız ya da yakın çevremiz tarafından kıskançlıkla karşılanıyor olabilir.

Pazar günü duygusal anlamda kendimizi ifade edebileceğimiz ilişkilere çekilebiliriz.
Yükselen Balıklar

Bu hafta uyumlu açıların hakimiyet ile başlıyoruz. İletişim kurduğumuz alanlarda güven arayışlarımız artabilir. Çevremiz ve arkadaşlarımızla kuracağımız iletişim bizler için önem teşkil edebilir. İsminizi duyurabileceğimiz işlerin içerisinde olmak bizleri mutlu edebilir. Yakın çevremizin desteğiyle iletişim kanalları yaratabilir ve ortak projelerde bulunabiliriz. Ayakları yere sağlam basan yaşça büyük kimliklerden destek almak ve onlarla organize işler yapmak kendimizi güvende hissettirebilir.

Haftanın ikinci günü aile içerisindeki iletişim özellikle de anne ve anne yerine geçen kadın figürleri ile konuşmak enerjisel dengemizi korumamıza sebep olabilir. ikili ilişkilerimizde ve partnerimizle olan ilişkimizde uyum arayışlarımız artabilir. Uyumsuz olmak bizleri eleştirel bir yapıya sevk edebilir.

Çarşamba günü yazım dilimizi kullanmak bizlere ilham kaynağı olabilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın çevremizle kurduğumuz iletişim de etkili olabilir.

Perşembe günü alışverişlerimize ve aşırı para harcamalarımıza dikkat çekmemiz gerekebilir. Nerede hareket orada bereket diyebilir ve kendimizi durduramayabiliriz.

Cuma günü arkadaşlarımızla vakit geçirmek isteyebiliriz. Koruyucu kollayıcı tavrımız ihtiyaç anında yardıma koşma ihtiyacı yaratabilir. Hiç beklemediğimiz bir anda arkadaşımız için harcama yapıyorken bulabiliriz kendimizi.

Cumartesi günü yaratıcılığımızı ön plana çıkartmakta zorlanabiliriz. Bu konuyla ilgili olarak enerjinin sıkıştığını düşündüğünüz noktalarda ihtiyaç sahibi kişilere elinizden çıkarmak istediğiniz eşyaları verebilirsiniz.

Pazar günü ikili ilişkiler ve aşk ilişkilerimizde kendi fikirlerimize uyacak birilerini seçebiliriz. İş değişimleri yaşayabiliriz.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page