top of page

04 MAYIS HAFTASI BURÇ YORUMLARI


Sevgili Arkadaşlarım,


Dolunay haftasına giriyoruz. Bu hafta oldukça önemli açılar bizi zorlayacaklar. Fakat haftanın geneline baktığım zaman, sisli puslu bir akış gördüm. Özellikle yanlış anlaşılmalar, arkadan dönen işler, gerçeklerden kaçmaya çalışmalar ve maddi olanaklarda idare etme zorunluluğu, bizi bu hafta biraz daha yoracak gibi.


Özellikle dolunay teması için de bunu söyleyebilirim. Elimizde olan değerleri korumak yerine, başkalarında olan varlıklardan ve değerlerden faydalanmak adına, idare etmek, evet demek ve üstünü örtmek, kapatmak artık çare olmayacak.


Bu haftaki temalarla bırakmamız gerekenleri bırakacak, tamamlamamız gerekenleri tamamlayacak ve yeni başlatmamız gereken süreçleri de cesaretimizi toparlayıp başlatmak zorunda kalacağız. Hepimize şifa olsun."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."
Koç Burcu ve Yükselen Koç

Sevgili Koçlar, bu hafta daha çok maddi imkanlarınızla uğraşmak zorunda kalacağınız bir hafta olacak. Özellikle Cumartesi gününe kadar sabırlı olmanız gerekmekte. Fakat Cumartesi gününe kadar başkalarını ikna etmek için uğraşabilirsiniz.


Kendi canlılığınızı, verimliliğinizi de ortaya çıkartmak için uğraşacaksınız. Elde olan paraları nasıl yönetmeniz gerektiğini ve verimli olduğunuz yerleri daha fazla güçlendirmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Hayatınızda istenmeyen yenilikler söz konusu olabilir.


İlişkilerinizde şiddet ya da sıkıntılarla yüzleşebilirsiniz. Yıpratıcı bir sevgi yerine yapıcı bir ilişkiyi tercih etmelisiniz. Bu hafta gereksiz yere enerjinizi başka kişilere karşı kullanmamayı deneyin.


Şifa Olsun.


Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, bu hafta artık ayaklarınızı yere sağlam basmak için fazlaca vakit kayıp ettiğinizi hissedeceksiniz. Artık gerçeklerle yüzleşmekten kaçmamak ve kararlı emin adımlarla ilerleyebilecek niyetlerinizi olgunlaştıracaksınız.


Dolunayın da size verdiği güçle, gerçekleştiremeyeceğinizi ya da ummadığınızı sandığınız duygularınız ve umutlarınız yeşerebilir. Yeniden kendi cesaretinizi ön plana çıkartmak için “her gün ölmek yerine, bir kere ölmeyi” tercih edebilirsiniz.


Fakat bu cesaretiniz, yaşamda daha emin adımlarla yürümeniz için güç verecek.


Şifa Olsun.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bu hafta kendi kendinize yetemediğinizi düşündüğünüz alanlar içerisinde olabilirsiniz. Sorumluluklarınız daha fazla aratacak, özellikle haftanın en tehlikeli günü Çarşamba günü, ikili ilişkilerinizde çok fazla inatçı olmamaya özen göstermelisiniz.


Yargılamaları geride bırakmalısınız. Üzerinize bir bahar yorgunluğu çökebilir.


Sonuçta yeniden kendinizi programlamak istediğiniz en hareketli zamanlarınızdasınız. Fakat diğer hafta sizin kendinizi daha iyi hissetmenize vesile olacak. Çünkü Güneş İkizler burcuna yani sizin burcunuza geçecek. Fakat şu an kendinizi biraz daha düşünceli hissedebilirsiniz. Kendi kabuğunuza çekilmiş gibi hissedebilirsiniz.


Özellikle bu hafta düşünceleriniz, kuyruğu birbirine dokunmayan tilki gibi ortalıklarda dolaşabilir. Zihninize hükmetmeyi deneyin.


Şifa Olsun.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, bu hafta hayatınıza burunu sokan insanlarla tartışmalar içerisine girebilirsiniz. Özellikle Salı ve Çarşamba günü, sizi bu alanda çok fazla etkileyecek ama Cuma günü kendinizi daha özgür hissetmeye başlayacaksınız ve hafta sonu sizin için daha mutlu geçecek.


Görüşlerini değiştiremediğiniz inatçı ve dik kafalı insanlarla biraz daha yüzleşebilirsiniz. Fakat beklenti içerisinde olmak ve onların sizi anlamasını beklemek yapılabilecek son hamlelerinizden olmalı.


Bu hafta karmaşadan uzak durmaya çalışmalı ve doğru bildikleriniz hususunda adım atmaya devam etmeniz gerekli.


Şifa Olsun.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, bu hafta doğru adımlar attığınızı yeniden keşfedeceksiniz. Özellikle sezgilerinize güvenmeniz gereken, Salı ve Cuma, Cumartesi günlerini iyi değerlendireceğinizi düşünüyorum.


Dolunayın etkisiyle, kendinize olan özgüveninizi daha fazla parlatabileceğiniz doğru zamanlar içerisinde olacaksınız. Mücadeleden asla vazgeçmeyin ve hayatınıza çıkan engellerle savaşmayı devam ettirin. Çünkü istediğiniz şekilde sonuçlanmasa bile, sonrasında iyiye doğru bir dönüş gerçekleşecek ve bu sizi çok daha fazla sevindirecek, iyi ki bunu yapmışım dediğiniz adımları atabileceğiniz bir hafta olabilir.


Eylemlerinize dikkat edin.


Şifa Olsun.


Başak Burcu ve Yükselen Başak

Sevgili Başaklar, bu hafta size yeni deneyimler, alanlarınızda güzellikler gelecek. Özellikle Cuma günü yeni keşif alanları, yeni maceralar hayatınızda başlayabilir.


Özellikle kendinize eğlenmek için fırsatlar yaratmaya ihtiyacınız olacak. Daha neşeli, daha keyifle sorumluluklarınızı idame ettirdiğiniz bir zaman yaşayabilirsiniz.


Kendi hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı ön plana çıkartacağınız bir etki altına gireceksiniz ve dolunayda bu eylemlerde sizi destekleyecek.


Sadece burada, çevrenizin de sizin hakkınızda görüşlerine dikkat etmeyi ve kaile almayı ihmal etmemelisiniz.


Şifa Olsun.


Terazi Burcu ve Yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, bu hafta yakın arkadaşlarınız ve aileniz tarafından desteklendiğiniz bir hafta olarak geçireceğinizi düşünüyorum. Özellikle aile içerisinde yaşanılan kırgınlıklar, küslükler affedici bir temaya dönüşebilir.


Salı günü, bu konularla ilgili özür dilemek, affetmek “büyüklük bende kalsın” demek sizler için güzel bir gün. Perşembe günü yaşayacağımız bu dolunayda, bu konularda fazlasıyla destekleyecek ve sağlığınızı hem zihinsel, hem bedensel sağlığınızı daha güvenle daha istikrarla yürütebilmeyi başaracaksınız.


Her şeyin kökü aileye dayanır ve kökler sağlam olduğunda, hayata dimdik olup, sıkı sıkıya tutunarak ilerleriz. Bunu unutmayalım.


Şifa Olsun.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, bu hafta sizin burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek ve artık vazgeçtiklerinize neden bağlı kaldığınızı, neden bu konularda zorluklar yaşadığınızı görecek ve kendinizden daha emin bir şekilde hayatınızı ilerleteceksiniz.


Aşk ve ilişkilerde, aldanmalar ve hayal kırıklıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Fakat görüşlerinizin değişeceği için kendinizi boşu boşuna üzdüğünüzü de fark edebilirsiniz. Haftanın en tehlikeli günü, Çarşamba günü dolunaydan bir gün öncesi, görüş ve düşüncelerinize birazcık daha dikkat etmeli ve bazı kopuşlar yaşarsanız, tekrar tadınızı kaçırmamalarını sağlayarak bu adımları atmalısınız.


Birinden, sizi uzun vadede canınızı sıkmayacak bir şekilde kopmanız, ayrılmanız sizi çok daha güçlü yapacak, onun için arkanıza dönüp baktığınızda, vicdanen rahat olduğunuz adımları atmaya özen gösterin.


Şifa Olsun.


Yay Burcu ve Yükselen Yay

Sevgili Yaylar, bu hafta ilişkiler anlamında, biraz fazla zorlanacağınız bir hafta olacak. Özellikle kendinizi ifade ettiğiniz alanlarda, amaçlarınızı unutmadan konuşmalar ve görüşmeler gerçekleştirmelisiniz.


Cuma gününe kadar sabretmenizi diliyorum. Cuma günü Ay sizin burcunuza geçecek ve kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Fakat canınızın yanacağı noktaları ortaya çıkartan ve bunları bilen kişilerle savaş ve mücadele içerisinde olabilirsiniz.


Bunlar yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz olabilir. Sizi bilen biri, bildiğiniz yerden canınızı sıkabilir, aldırış etmeyin. Çünkü eğer kulağınızın üzerine yatmayı denerseniz, karşı tarafı kendi vicdanıyla baş başa bırakacaksınız ve doğru değerlendireceğinizi düşünüyorum.


Dolunay bu anlamda sizi içsel dünyanıza sürükleyecek ve içte bazı tutumları düzgün bir şekilde ilerletmenizi sağlayacak. Ayrıca size motivasyonlarınızı kazanmak adına tekrar zaman kazandıracak.


Şifa Olsun.


Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, bu hafta hırslarınıza yenik düşerek attığınız adımların artık sonlanacağı, kendinizi bilerek ve emin adımlarla ilerleyerek maddi imkanlar kazanacağınız bir zaman dilimine gireceğinizi gösteriyor.


Bu hafta daha dayanıklı olacaksınız ve başkalarının desteğiyle karşılaşacaksınız. Özellikle dolunay da sizi bu anlamda destekleyecek.


Özellikle maddi imkanlar hususunda, sorumluluklarınız artacak ama sorumluluklarınızla birlikte kazanç haneniz de aratacak ve kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz.


Kendinize güvenmeyi ve kimseden destek beklemeden, kendi başınıza bir şeyleri halledebileceğinizi içte hissedin, ondan sonra da destekleri doğru değerlendirirsiniz.


Şifa Olsun.


Kova Burcu ve Yükselen Kova

Sevgili Kovalar, bu hafta biraz kendinizi çaresiz ve umutsuz hissedebilirsiniz. Fırsatların kaçtığını düşünüyor olabilirsiniz. Fakat kendinizi ruhsal anlamda hem bedenen, hem zihnen ön plana çıkartmak için cesaret ve kararlılığa ihtiyacınız olduğu zamanı size yaşattıracak.


Hayatında bazı hırslara yenik düşmüş, insanlarla yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Ahlaki tutumlarınızı, etik ve değer yargılarınızı kayıp etmeden ilerlediğiniz ve bunları düşünerek adım attığınız müddetçe, kendinizi daha güçlü ve cesaretli hissedeceksiniz. Dolunayda sizi bu anlamda bu konularda yoracak.


Cumartesi gününe kadar sabretmeniz gerekli.


Cumartesi günü ve sonrasında konuşmanız gereken kişilerle konuşmalı ve doğru bildiklerinizi yeniden karşı tarafa sunmayı denemelisiniz.


Şifa Olsun.


Balık Burcu ve Yükselen Balık

Sevgili Balıklar, bu hafta kendi yaşam enerjinizi, yitirdiğinizi düşünebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yerler, atmak istediğiniz adımlar, size tıkalı gibi geliyor olabilir. Fakat Çarşamba gününü geçirdikten sonra, hayatınızda bazı şeyler daha fazla olgunlaşacak ve ön plana çıkacak ve

Dolunay da bu anlamda sizi destekleyecek.


Özellikle arkadaşlık ilişkilerinizde ve yakın çevrenizdeki iletişiminizde kopukluklar ve sorunlar varsa bu konuyla ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.


Değer yargılarınızı, yeniden ortaya çıkartabilir, ilgi beklediğiniz kişilerle konuşarak problemlerinizi halledebilirsiniz.


Sıkıntı duyduğunuz olaylara rağmen, yeniden bir şeyleri yapma istekliliğini içinizde yeşertmeyi unutmayın.


Şifa Olsun.

KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Commentaires


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page