top of page

04 MART'24 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ04 Mart 2024 Haftalık Burç YorumlarıYükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Bu hafta kendi sınırlarınızı zorlayabilir ve daha çok sorumluluk alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde meydana gelen ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Merkür'ün Koç burcuna geçişiyle, daha cesur ve girişimci bir iletişim tarzını benimsemenize olanak sağlayabilir. Yeni Ay’ın enerjisi ile geçmişteki karmaşık konuları çözümlemek ve yeni bir başlangıca hazırlanmak için içsel bir keşif süreci içerine girmenize vesile olabilir...
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Pozitif düşüncenin ve genel iyimserliğin hâkim olduğu bir hafta sizi bekliyor. Aile ilişkilerinde derin bağlar ve duygusal tatmin bulabilirsiniz. Merkür'ün burç değiştirmesiyle, içsel düşüncelerinizi ve sezgilerinizi keşfetme fırsatı sizi bekliyor. Rüyalarınıza ve içsel rehberliğinize odaklananın. Yeni Ay, sosyal çevrenizde ve gruplarla ilişkilerinizde yeni başlangıçlar için bir fırsat sunabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde derinleşme ve toplumsal hedeflerinizi gözden geçirme zamanı sizinle olacak.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


İletişimde ve ilişkilerde bazı zorluklar ve gerilimlerle karşılaşabilirsiniz. Duyarlı ve empatik yaklaşımla daha olumlu geçirebilirsiniz. Merkür'ün burç değiştirmesi, sosyal çevrenizle daha fazla etkileşim ve grup projelerine katılabilirsiniz. Yeni fikirler keşfetmek ve sosyal bağlantılarınızı güçlendirmek için uygun bir zaman olabilir. Yeni Ay, ilerleme kaydetme ve profesyonel hedeflerinizi gerçekleştirme zamanının geldiğini gösterebilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Gerçekleri açıkça gözlemlemek ve mantıklı kararlar almak, yakın ilişkilerinizden keyif almanıza ve bu ilişkileri güçlendirmenize yardımcı olabilir. Merkür'ün burç geçişiyle, toplum önünde daha aktif söylemler içerisinde olabilirsiniz. Cesur ve girişimci bir iletişim tarzını yakalayabilirsiniz. Yeni Ay, yeni fikirler keşfetmek ve kişisel inançlarınızı güçlendirmek için fırsatları karşınıza çıkaracak, değerlendirin!
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Kişisel yaratıcılığınız ile derin düşünceler arasında denge kurma ihtiyacı duyabilirsiniz. Hedeflerinize odaklanmak bazen çözüm sunabilir ama bu hafta zamanın elinizden kaçtığını hissedebilirsiniz. Merkür'ün burç geçişi, yeni fikirlerin keşfi için size imkân taşıyor. Yeni projelere başlamak ve öğrenme fırsatlarını değerlendirmek için uygun bir süreç! Yeni Ay, içsel yenilenme için bir fırsat sunacak. Geçmişteki engelleri aşmak ve yeni başlangıç yapmak sizinle...
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Ev ve aile alanlarında dengeli ve huzurlu bir atmosfer oluşturma çabası içinde olabilirsiniz. İletişim ve ilişkilerde duyarlılığınız bu hafta artıyor. Kendinize ve çevrenizdekilere sevgi dolu bir yaklaşım içerisinde olacaksınız. Merkür'ün burç geçişiyle, finansal konularla ilgili daha cesur ve girişimci bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Yeni Ay’ın etkisiyle, ilişkilerde ve ortaklıklarda yeni bir başlangıç için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirin!

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmek ve keyifli etkinliklere katılmak size iyi gelebilir. Merkür'ün burç geçişi, ilişkilerde daha cesur ve girişimci bir iletişim tarzını benimsemenize destek olacak! Karşınızdakiyle (arkadaş, eş, çocuk vb.) daha derin ve samimi konuları ele alabilirsiniz. Yeni Ay etkisiyle, günlük rutinlerinizi gözden geçirmek ve yeni alışkanlıklar edinmek için fırsatlar elde edeceksiniz. Sağlık ve iş konularında yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir hafta.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Aile bağlarınızı güçlendirebilir ve sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve eğlenceyi disipline etme ve uzun vadeli hedefler doğrultusunda yönlendirme zamanı sizi bekliyor. Merkür'ün burç geçişiyle, günlük rutinlerde daha pratik olacaksınız. Yeni Ay’ın etkisi, yaratıcılığınızı ve kişisel ifadenizi güçlendirmek için fırsatlar getiriyor. Yeni projeler başlatmak ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için uygun zaman sizi bekliyor.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Sevdiklerinizle samimi ve keyifli sohbetler gerçekleştirebilir ve duygusal bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Merkür'ün burç geçişi, yaratıcılığınızı ve ifade yeteneğinizi güçlendirirken aynı zamanda cesur ve girişimci düşünmenizi sağlayabilir. Yeni Ay’ın etkisiyle, ev yaşamınızı düzenlemek, aile bağlarınızı güçlendirmek ve duygusal olarak yenilenmek için uygun bir zaman sizi bekleyecek...
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Maddi konularda ve öz değerlerinizde uyum ve bolluk bu hafta sizinle! Kişisel hedeflerinize ilerlemek için uygun fırsatlar karşınıza çıkabilir. Merkür'ün burç geçişiyle, ev ve aile ile ilgili konularda daha cesur ve girişimci bir iletişim tarzını benimseyeceksiniz. Yeni Ay’ın etkisiyle; iletişim, seyahat ve öğrenme ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bilgiler edinmek, iletişim becerilerinizi geliştirmek ve zihinsel olarak aktif olmak için bu enerjiden yararlanabilirsiniz.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Fiziksel aktivitelerde bulunurken dikkatli olmalısınız. Kazalara açık bir hafta! Merkür'ün burç geçişiyle, düşüncelerinizi ifade ederken aceleci bir tavır sergileyebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat! Yeni Ay, maddi konular ve değerlerinizle ilgili yeni başlangıç fırsatları sunacak! Harcamalarınızı gözden geçirmek ve finansal hedeflerinizi belirlemek için uygun bir zaman olabilir. Daha istikrarlı ve sağlam bir maddi temel oluşturmak için adımlar atabilirsiniz.BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Kişisel hedeflerinizle ilgili konular bu hafta ön planda! Duygusal ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz. Merkür'ün burç geçişiyle, maddi konular ve öz değerlerle ilgili düşüncelerinizi daha çok paylaşacak, bu konuları daha çok konuşturacaksınız. Yeni Ay’ın etkisiyle, kişisel hedeflerinizi gözden geçirerek, kendinize yeni ve motive edici hedefler belirleyebilirsiniz. Kendinize olan güveninizi artırabilir ve hayatınızda pozitif değişiklikler yapabilirsiniz.Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page