top of page

02 AĞUSTOS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...Sevgili Arkadaşlarım,


Haftaya biraz yoğun, zaman zamanda ruhumuzu kısıtlayan enerjilerle başlıyoruz. 08 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan Burcu'ndaki Yeniaya doğru ilerlerken yeni girişimler içinde olmak isteyebiliriz.


Haftanın ilk günlerinde Venüs, Uranüs arasında yaşanacak olan uyumlu etkileşimde yaşamlarımızda olumlu yönde gelişmeler yaşayabiliriz. Bugüne kadar emek verdiklerimizin karşılığını bulabileceğimiz günleri deneyimleyebiliriz.


Merkür, Güneş'in Aslan Burcu'ndaki birlikteliğinde ikili ilişkilerimizde liderliği elimizde tutmak isteyebiliriz. Aynı zamanda kendimizi ruhsal olarak da sıkışmış bir enerji içinde bulabiliriz.


  • Bu süreçte hayatlarımızın hiçbir alanında aşırıya kaçmamalı her şeyi akışına bırakmalıyız.

Astrolojide zamanın efendisi olan, eli sopalı baş öğretmenimiz Satürn; iletişimimize ve ruhumuzun enerjisine daraltıcı, kısıtlayıcı bir atmosfer oluşturabilir. Bu durum yeni farkındalıklar kazanmamıza ve yaşamlarımızda yeni sayfaların açılmasına vesile olabilir. Evrende işleyen sistemin getirdiklerine direnmemeli, huzurla geleni kabul etmeli ve yolumuza sağlam adımlarla devam etmeyi deneyimlemeliyiz. Bizler için yeni bir dönemin başlangıcı olabilir.


Göklerin yaralı şifacısı, sonsuz iyilik kapımız Chiron’un bu hafta Merkür'ün Güneş’le olan uyumlu enerjisinde; Çevremizde bizim yardımımıza ihtiyacı olduğunu düşündüklerimize maddi manevi hizmetimizi sunarak kainattaki işleyen sistemi kendi adımıza da hayırlı şekilde kullanmayı ihmal etmemeye özen gösterebiliriz. Unutmayın bizler bu alemi deneyimlemeye geldik.


Güneş- Satürn, Merkür -Satürn zıtlık enerjilerinin, hafta içinde etkin hissedileceği tarih aralığı; Ağustos’un 1 ila 10.cu gününde daraltıcı, kısıtlayıcı enerjiler hakim olabilir. Bu süreç içinde ekstra olarak kemik ve kalp damar sağlığımıza özen göstererek dikkat etmemiz gerekebilir.


Huzurlu, sağlıklı ve olumlu değişimler yaşayacağımız bir hafta olması dileğiyle,


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Önemli bir hafta başlangıcı yaşayabiliriz. Kişisel yeteneklerimizin farkına varabiliriz. Yeni maddi imkanlar yakalayabiliriz. Bekar olan Koçların yeni bir aşk kapısını çalabilir. Günlük rutinlerimizde kendimizi biraz sıkışmış bunalmış hissiyatı içinde olabiliriz. Çocuklarımız ile ilgili olumlu gündemlerimiz olabilir. Ateşli hastalıklara karşı dikkatli olmamız gereken bir dönem olabilir. Hayatın sahnesine kendimizi koyarak önce kendimizi sevmeyi bu zamanda deneyimleyebiliriz. İçindeki duyguları yazıya dökerek kitaplaştırmak isteyenler var ise bu zamanı rahatlıkla değerlendirebilir.


Göklerin mesajı: İçindeki yaratıcı gücü fark et.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Haftaya yaşam hedeflerimizi yeniden şekillendirmek isteyeceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Kendimizi ruhsal olarak ailemizin varlığı ile daha güçlü hissedebiliriz. İkili ilişkilerimizde yeni farkındalıklar kazanarak neyi isteyip istemediğimize karar verebiliriz. Bu süreçte biraz kendi kabuğumuza çekilmek ve olayları sakince izlemek bizler için daha olumlu sonuçlar getirebilir. Beklediğimiz haberleri alabiliriz. Gökyüzünün ani beklenmedik sürprizlerini sevgiyle kucaklayabiliriz. Aile içi iletişim kazalarına açık bir hafta olabilir. Sevdiklerimizle aramızda krizler oluşturmamaya özen gösterebiliriz. Ev ve yeni yatırımlar içinde şanslı bir dönemi yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: Karar verme zamanı.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Haftaya yakın çevremizle olan ilişkilerimizi tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz. Hayatımızda yeni sayfalar açmak isteyebileceğimiz enerjiler hakim olabilir. Fikirlerimizin değiştiğini görebiliriz. İçimizdeki yaratıcılığı fark edebilir ve önümüzde yeni fırsatlar oluşturabiliriz. Aile yaşantımızda fikir ayrılıkları yaşayabileceğimiz bir dönem olabilir. Sevdiklerimizle aramıza mesafe koymamız gerekebilir. Yakın çevremizden güzel olumlu haberler de duyabiliriz. Küçük ev kazlarına karşıda dikkatli olmamız gerekebilir.


Göklerin mesajı: Yenilenme zamanı.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Haftaya parasal değerlerimizin önemini anladığımız enerjilerle başlayabiliriz. Yeni iş fırsatları yakalayabiliriz. Ruhsal olarak içimize dönmek biraz yalnız kalmak isteyebileceğimiz bir hafta yaşayabiliriz. Bilinçaltımıza yönelebiliriz. Kendimizi yeniden fark edip, olumlu değişimler yaşadığımızı gözlemleyebiliriz. Önümüze yeni yatırım fırsatları gelebilir fakat ani kararlar vermeden önce iyice düşünmek bizler için daha faydalı olabilir. Yakın çevre ilişkilerimizde, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Kendimize gereksiz kırgınlıklar oluşturmamalıyız. Sağlığımıza özen göstermeli varsa rutin kontrollerimizi bu süreçte ihmal etmemeliyiz.


Göklerin mesajı: Yaşamla yüzleşmekten korkma.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Haftaya yaşamlarımızda ani farkındalıklar yaşayarak önemli değişim ve dönüşüm enerjileri ile başlayabiliriz. Yeni iş fırsatları yakalayabileceğimiz bir hafta olabilir. Hayatlarımızı sorgulayabiliriz. Duygusal iniş ve çıkışlar yaşayabiliriz. Kendimize daha çok odaklamak isteyebiliriz. Kadersel olarak yaşadığımız birlikteliklerimizde bazı çekişmeli durumlara tanıklık edebiliriz. Kariyer alanlarımızda ve çalışma ortamlarımızdaki kadın figürlerden beklediğimiz desteği bulabileceğimiz ideal bir zamanı deneyimleyebiliriz. Sosyal çevremizle birlikte keyifli organizasyonlar içinde olabiliriz. Şanslı bir dönemin başlangıcı olduğunu hissedebiliriz.


Göklerin mesajı: Hak ettiklerini yaşamaya başla.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Haftaya yaşam amaçlarımızı tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz. Günlük rutin işlerimizde değişimler yapmak isteyebiliriz. Çalışma alanlarımızda yoğun bir iletişim içinde olabiliriz. Bazı aksaklıklar üzerine kendimizi daha fazla enerji harcarken bulabiliriz. Bizim kontörlümüz dışı olayalar gündeme gelebilir. Önümüze yeni yatırım fırsatları ve yeni iş teklifleri gelebilir. Bu süreçte önce düşünmeli ani karalar vermekten uzak durmalıyız. Maddi olarak hayatlarımızda olumlu fırsatlar yakalayabiliriz. Düşüncelerimizi başkalarından saklamak isteyebiliriz. Yalnızlığın tadını çıkarıp yeni plan ve projelerimize yön verebiliriz. Gereksiz krizlerden uzak durmalı ve kalp sağlığımıza dikkat etmeliyiz.


Göklerin mesajı: Çevrendeki herkese ve her duyduğuna inanma.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Haftaya kendi benliğimizi sıkışmış duygular içinde bularak başlayabiliriz. Daha çok içsel huzurumuza yönelmek isteyebiliriz. Bastırdığımız bilinçaltı duygularımızla savaş halinde olabiliriz. Kendimizi nasıl geliştireceğimizi fark ederken yaşamdaki eksiklerimizi bularak olumlu dönüşümler yaşayabiliriz. Sosyal çevremizde bazı krizlere açık bir zaman dilimi olabilir. Bağımlılıklarımızdan kurtulmak için ideal bir zaman olabilir. Hayat hedeflerimize yeni bir yön verebiliriz.


Göklerin mesajı: Krizler insanı olması gerektiği gibi dönüştürür.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Haftaya çalışma alanlarımızda ve toplum önü konuşma gerektiren yerlerde kendimizi rahat akışta ifade edebileceğimiz güzel enerjilerle başlayabiliriz. Yeni insanlarla tanışma fırsatları önümüze gelebilir. İş ortamlarında bizler için otorite olarak gördüğümüz figürlerden güçlü destekler alabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz terfi haberlerini duyabiliriz. İkili ilişkilerimizde krizleri de deneyimleyebiliriz. Kibirli davranışlardan uzak durmak faydalı olabilir. Hayatlarımızla ilgili planlarımızda yeni başlangıçlar yapmak için ideal bir zaman olabilir.


Göklerin mesajı: Hayatının dönüm noktası olabilir.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Haftaya hayatımıza ortaklık ettiğini düşündüğümüz kişilerle bazı önemli gelişmeler ve yeni farkındalıklar kazanarak başlayabiliriz. Çalışma ortamlarımızda güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Son zamanlarda aldığımız kararları tekrar gözden geçirmek zorunda kalabiliriz. Günlük rutinlerimizi değiştirmek isteyebiliriz. Borç alma ve verme konularına karşıda extra dikkat gerektiren bir dönem olabilir. Verdiklerimizi geri almada zorlanabileceğimiz bir enerji hâkim olabilir. Hayallerimizin peşinden istikrarla gidersek, gerçeğe dönüştürmek için önümüzde yani kapıların açıldığına da bu dönemde şahitlik edebiliriz.


Göklerin mesajı: Hayallerinden asla vazgeçme.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Haftaya para, aile, finansal konular ve çocuklarımızla ilgili yeni gündemlerle başlayabiliriz. Maddi konularda bazı sıkışmalar yaşayabiliriz. Kendimizi ruhsal olarak sıkışmış hissedebiliriz. Neyi yapmak ya da yapmamak istemediğimizin farkına varabiliriz. İçimize dönerek yaşam alanlarımızı yeniden şekillendirmeyi deneyimleyebiliriz. Yeni başlangıçlar için ideal bir zaman olabilir. Zamanı gelen sağlık kontrollerimiz var ise haftanı ilk günlerini değerlendirebiliriz.


Göklerin mesajı: Ani farkındalıklar zamanı.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Haftaya geçmişten bugüne ikili ilişkilerimizde getirdiğimiz bazı sıkıntılı durumları çözüme kavuşturma enerjileri ile başlayabiliriz. Ailemizden beklediğimiz maddi desteği rahatlıkla bulabiliriz. Miraslık konularda bazı çekişmeli durumların rahat akışta çözüme kavuştuğuna şahit olabiliriz. Ani bir kararla taşınma kararı alabiliriz. İlişkilerde yeni bir farkındalık kazanarak değişimi deneyimleyebileceğimiz bir zamanı yaşayabiliriz. Bu hafta daha çok kendimize odaklanmak isteyebiliriz.


Göklerin mesajı: Ortak verdiğin kararları gözden geçir.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Haftaya günlük rutin işlerimiz ve çalışma ortamlarımızda aniden oluşan yeni farkındalık enerjileri ile başlayabiliriz. Çocuklarımız ile ilgili yeni gündemler yaşayabiliriz. Onların eğitim alanlarında değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Son dönemlerde iş değiştirme niyetindeysek önümüze gelen farklı teklifleri gündemimize alabiliriz. Ani kararlar vermemiz gereken bir haftada olabileceğimizi de unutmamalıyız. Aile ve hayat ortaklıklarımızda üstü örtülmüş bazı gerçeklerin gün yüzüne çıktığına şahit olabiliriz. İkili ilişkilerimizde romantizm arayışına girdiğimiz bir dönem yaşayabiliriz. Yeni bir beslenme düzeni oluşturmak bedenlerimize iyi gelebilir. Diyete başlamak gibi bir niyetimiz varsa bu zamanın olumlu enerjilerini değerlendirebiliriz.

Göklerin mesajı: İkili ilişkilerinde hırslarına yenik düşme.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88


Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page