top of page

01 OCAK'24 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ
01 OCAK 2024 Haftalık Burç YorumlarıGEÇMİŞİ UNUTMADAN GELECEĞE!


Yeni sayfa açarken geçmişi tozlu raflara kaldırmak adetimiz olabilir. Fakat her yenilik beraberinde geçmişi taşır... Bunu her söylediğimde bir duraksıyoruz. Fakat zaman bir yanılgı! Bunu da en iyi Einstein açıklamış bizlere... Rölativite incelenmesi gereken mühim bir konu... Şöyle düşünün... Yıllar önce okuduğunuz bir kitabı yeniden okudunuz... Ya da eski bir filmi şimdiki yaşınızla tekrar izlediniz... O dönem yaşadıklarımızı şimdi daha farklı algılıyorsak işte burada geçmişi de değiştirebilme gücüne sahibiz demektir! O halde ne geçmişe ne de gelecek yeni yıla değil şimdiye odaklanarak yaşam kalitemizi değiştirmeye niyetlenebiliriz...


Yeni yılın göklerden bizlere öğüdü: “Kuşku, şüphe ya da güvensizlikle ilerleyen ya da geçici zevkler ile karnımızı doyururken ruhumuzu aç bıraktığımız o süreçleri yeniden gözlemek ”me potansiyelimizi güçlendirebiliriz.


Bu yıl hepimiz için sabır, disiplin, özveri ve motivasyon gerekecek! Bu sayede dünyevi zenginliğimizi artırmaya, yeni donanımlar inşa etmeye kendimizi açabileceğiz. Güven verici taraflarımızı kullanmak için de tam sırası!


Kendimizden emin olduğumuz her konuda başarılarla ilerleyebilme potansiyelimizi güçlendirebiliriz. Ayrıca kadimlerin “Bona Fortuna” evi olarak atfettikleri iyi ruh, iyi talih yerleşiminde sevinen gezegenimiz Jüpiter; Ocak itibariyle Retro’dan düz hareketine dönecek! Bu durumda Jüpiter ile hizalanmalı ve onun gölge yönlerini kendimizden uzak tutmayı başarmalıyız! Eleştirmek, başkalarını küçük görmek ya da küçük düşürmek…


Fikir ayrılıkları ve hiddetli tartışmalar… Tüm bunlardan uzak durmalıyız! İtibar; çoğu zaman, düşündüğümüz kişi ya da kurumlarda değildir. Mevki her zaman otorite, güç sahibi kişi ya da kurumlarda olmayabilir… Birlik bilincini ülkece sorguladığımız önemli bir yıla giriyoruz!


Bu yılın önemli bir kavuşumu da Jüpiter ile Uranüs gezegenleri arasında olacak! Uranüs etkisi kendi gibi ilginçtir! Her şey çok kötü olacak derken bir anda Güneş’i doğurabiliriz... Ya da mis gibi güneşli bir havada bir anda fırtınalar kopabilir... Burada önemli olan Jüpiter’e atfettiğimiz tüm durum ve koşullar üzerinde beklenmeyeni beklemek olacaktır.


Bitirdiğimiz yılın Ekim aylarında gerçekleşen tutulmalar da bu yıl önümüzde etkili olacak. O halde o dönem konuştuğumuz gibi yüzümüzü güzele, niyetimizi doğruya, bilincimizi umuda açtığımız günler için ışıkla dolalım... Özellikle kolektif gezegenlerin etkisindeyken aynı tutku ve umuda bağlı olduklarımızla birlikte yol aldığımız gerçeğini fark edelim!


Yeni yılda kendimize saygı geliştirelim! Kendimizden başlayan bu niyet birikecek ve katlanarak çoğalacak ve de kendimizden çevremize, çevrimizden de kolektife ışık olacaktır! Mutlu Yıllar diliyorum!Mutlu Yıllar diliyorum!Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Takıntılara dikkat edin! Zihinsel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz ve sıkışmışlık hissiyle başa çıkmakta zorlanabilirsiniz. Günlük hayatınızda yapmanız gerekenleri tamamlamak için yoğun bir süreç sizi bekliyor olacak. İkili ilişkiler hafta ortasında gündeminizde olacak ve öncelik verdiğiniz kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak isteyeceksiniz. Mars’ın burç geçişiyle tecrübeli olduğunuz konularda stratejik davranacak ve olayları kendi lehinize çevireceksiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Eleştirel davranarak hayatınızdaki insanları kendinizden soğutmayın! Kendiniz için ve çevrenizdeki kişiler için en iyisini isteyebilir, bu yüzden sürekli eleştiri yapabilirsiniz. Sevginizi tam olarak anlamayan yakınlarınız bu durumdan şikayetçi olabilir. Sağlam adımlar atmak adına planlar yapabilir fakat istediğiniz desteği bulamayabilirsiniz. Mars’ın burç geçişi ile seyahat planlarınız hızlanırken hakkınızı aramak konusunda atak davranacaksınız.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Huzursuz hissedeceğiniz bir haftaya giriş yapmaktasınız. İkili ilişkilerde özellikle sevgiyi hissedemeyebilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerin baskısı canınızı sıkabilir. Sevdiğiniz insanların sizlerin ihtiyaçlarınız karşılamaya çalışması zihinsel olarak sizleri rahatlatabilir. Sağlığınızla alakalı takıntı geliştirebilirsiniz. Mars’ın burç geçişiyle harcamalarınız artabilir. Öfkeli tutum içinde olabilirsiniz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Yakınlarınıza ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmaları aranızdaki bağı kuvvetlendirebilir. Ayrıntılara takılı kalmanız günlük rutinlerinizde zorluklar yaşamanıza neden olabilir. Hafta ortasında ise ev aile yuva konuları gündeminizde olabilir. Ailenizle kaliteli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için alışveriş yapabilirsiniz. Mars’ın burç geçişiyle ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Zaman efor ve emek sarf edebilirsiniz.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Maddi kaygılar sizleri ruhsal olarak zorlayabilir. Özelikle bu dönem yaptığınız harcamalar nedeni ile sıkıntılar yaşayabilir ve kredi ile bunları kapatmak zorunda kalabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ise borcu borçla kapatma eğiliminiz nedeni ile ödemelerde zorluk çekebilirsiniz. Mars’ın burç geçişiyle günlük rutinlerinizde bir artış olabilir. Sorumluluklarınız artabilir. Sağlıkla ilgili yağ yakıcı sporlarla ilgilenebilirsiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Motivasyonunuz yüksek bir haftaya başlamaktasınız. Kendinizi dinlenmiş rahatlamış bir ruh hali içinde hissedebilirsiniz. Sevdiklerinize sevginizi tam yansıtamamanız isyankâr tavırlara sebep olabilir ve modunuz düşebilir. Hafta ortasında ise alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Belki sevdiklerinize alacağınız küçük hediyeler aranızı düzeltebilir. Mars’ın burç geçişiyle aşk hayatınız hızlanabilir.

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Yalnız kalmanın huzurunu keşfedeceğiniz bir haftaya giriş yapmaktasınız. Kendinizle en son ne zaman baş başa kaldığınızı sorgulayacak ve kendiniz için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. İletişimde kaba sizi üzen kişilerle görüşmek istemediğiniz kanısına varacak ve sırf hayatınızda olsunlar diye tutmayacaksınız. Mars’ın burç geçişiyle ev içinde küçük tadilatlar yaptırabilirsiniz. Aile içinde öfkeli konuşmalara dikkat etmenizde fayda var.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Sosyal çevrenizde olumlu etkileşimler yaşayabileceğiniz bir haftaya başlamaktasınız. Ancak maddi konular ve romantik ilişkiler arasında denge kurmada zorlanabilirsiniz. İlişki dinamiklerinde ani değişimlere karşı daha esnek davranmanız gerekebilir. Mars'ın burç geçişi, enerjinizi öğrenme süreçlerine, iletişime ve çevrenizle daha fazla etkileşim kurmanıza yardımcı olacak.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


İş, Aile ve Romantik İlişkilerde Zorluklarla Karşı Karşıya Kalabilirsiniz. İş yerinde veya günlük hayatınızda olumlu etkileşimler ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak, kişisel kimliğinizle aile bağları arasında bir denge kurmakta bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Mars’ın burç geçişiyle, finansal konulara, maddi hedeflere ve değerlerinize odaklanabilirsiniz.OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


İşlerinizde ve sosyal hayatınızda denge kurmakta güçlük mü çekiyorsunuz? Belki de içsel huzurunuzu geniş bir perspektif, yaratıcılık ve eğlence arayışıyla bulabilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda ilerlemek isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizle oluşacak bazı durumlara karşı esnek tavırda bulunmak sizi oluşacak olumsuzluklara karşı koruyabilir. Mars'ın burç geçişi, kişisel hedeflerinize, fiziksel aktivitelere ve kendi başınıza gerçekleştirebilirsiniz.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Kişisel Mutluluğunuzu Geniş Aile Bağları ve Ev İçi Uyumla Bulabilirsiniz. Sosyal bağlantılarınızla maddi hedefleriniz arasında denge kurmak bazen zorlayıcı olabilir. İnanç sistemlerinde ve günlük iletişimde de bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizde dalgalanmalar olsa bile, daha esnek davranarak kendinizi güçlü tutabilirsiniz. Mars'ın burç geçişi sırasında, enerjinizi içsel keşiflere, ruhsal uygulamalara ve geçmişle ilgili konulara yönlendirmeniz mümkün olabilir.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Kariyer hedefleriniz ile kişisel değerleriniz arasındaki dengeyi sağlamak için çaba göstermeniz gerekebilir. Maddi konular veya kişisel değerlerinizle ilgili bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz, ancak farklı düşünce tarzlarına daha esnek yaklaşarak çözümler üretebilirsiniz. Mars'ın burç geçişi, enerjinizi sosyal bağlantılara, grup aktivitelerine ve hedeflerinize odaklamak için fırsat sunabilir.
Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page