top of page

01 NİSAN'24 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ
01 NİSAN 2024 Haftalık Burç Yorumları


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Bu aralar çevrenizdekilere karşı uyanık olmanız gereken bir dönemdesiniz. İçinde bulunduğunuz duruma göre sizden bilgi çalmaya çalışan birileri olabilir. Bu; en basit anlamıyla internette kullandığınız bir şifreden, fikirlerinize, projelerinize ya da varsa telif hakları ihlaline kadar her şey olabilir. Venüs'ün burcunuza geçişiyle, kendinizi cesaretli ve tutku dolu hissedebilirsiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Keskin bir virajı dönmüş olabilirsiniz ve karşınızda seçmeniz gereken iki yol görebilirsiniz. Her iki yolun da ucu keskin olabilir ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi geri çekebilir ve beklemeye ya da durumu seyredip gözlemlemeyi tercih edebilirsiniz. Venüs'ün burç değişimiyle, duygusal gerilimler yaşayabilirsiniz. Cesur olma ve bağımsız olma arzusu arasında kalabilirsiniz, ancak geçmiş duygusal olayları da gözden geçirmelisiniz.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Geleceğe yönelik adımlarınızda geçmişten gelen kısıtlamalar veya korkularla yüzleşme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hedeflerinizi belirleme konusunda kararlılıkla ilerleyerek liderlik yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Venüs'ün burç değişimiyle, sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinizde canlılık ve hareketlilik getirebilir. Yeni arkadaşlıklara adım atmak veya mevcut ilişkilerinizi gözden geçirmek için adımlar atabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Planlarınızı, hedeflerinizi gerçekleştirmiş ve onlara artık ulaşmış durumda biri olarak başkalarını bundan faydalandırma aşamasında olabilirsiniz. Baskın ve otoriter yanınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Organizasyon becerilerinizi, düzen disiplin anlayışınızı, görev ve sorumluluk inancınızı sergileyebilirsiniz. Venüs’ün burç geçişiyle görünür olduğunuz alanda onaylanma ihtiyacı duyabilirsiniz. Dikkat çekeğiniz zaman diliminde olabilirsiniz.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Yaratıcı projeler üzerinde çalışmak veya eğitim almak için uygun bir hafta olabilir. İletişim bilgilerinizin bu süreçte öne çıkabileceği, fikirlerinizi açıkça ifade edebileceğiniz bir zaman dilimindesiniz. İlişkilerinizde derinleşme ve duygusal bağları güçlendirme şansı bulabilirsiniz. Venüs'ün burç değişikliğiyle, farklı kültürlere iyimser bakış açısı içinde olabilirsiniz. Kişisel gelişiminize destek olabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz.BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Bu hafta, aile üyelerinin önemli konularıyla ilgilenerek duygusal bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. İlişkilerinizde romantizm, hayal gücü ve duygusal konular öne çıkabilir. Venüs'ün burç değişikliğiyle, miraslar veya diğer kaynaklarla ilgili konularda hareketlilik getirebilir. Bu süreçte finansal anlaşmalar yapma veya yatırım yapma isteği artabilir.
Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Arzuladığınız değişim ve yenilikleri hayata geçirebilecek cesaret ve enerjiye sahip olabilirsiniz. Hızlı bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. İnsiyatif ve girişimler için uygun bir dönem. Uzun bir süre sabırla ve temkinle bekledikten sonra artık bir girişimde bulunmaya kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Venüs'ün burç değişimiyle, aşkta ve ilişkilerde coşkulu, arzu dolu, hevesli ve istekli bir döneme işaret edebilir. Bu değişim havası heyecan verici olabilir.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Koşullarınızı daha iyi hale getirmek adına ihtiyaçlarınız doğrultusunda adım atabilirsiniz. Umudunuzu yeşertebilirsiniz. Hafta sonu yorucu bir haftanın ardından kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki kişilerle sevgi bağınızı güçlendirebilirsiniz. Venüs'ün burç değişimiyle, günlük işlerinizi yaparken aceleci bir tavır içerisinde alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilere hoşgörülü bir tavır sergileyebilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Bu hafta kazanımlarınıza daha fazla önem gösterebilirsiniz. Gelirinizi arttırmak için adımlar atabilirsiniz. Hafta ortasında ise sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu ailevi konular önem kazanabilir. Venüs'ün burç değişimi, romantizm ve keyif aldığınız alanlarda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Romantik ilişkilerde heyecan verici deneyimler yaşayabilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Uzlaşma gerektiren konularda oldukça destekleyici bir dönem. Kavgaları, tartışmaları yatıştırabilir, moderatör görevi yapabilirsiniz. Ruhsal açıdan bir zenginlik yaşamanız da mümkün; fakat bu aydınlanma bir olay sonrası olabilir; ya da fiziksel bir çabadan sonra gerçekleşebilir. Venüs'ün burç değişimiyle, ev ve aile konularında hareketlilik getirebilir. Evde konforu artırmak için harekete geçebilirsiniz. Aile üyeleriyle daha yakın ilişkiler kurabilirsiniz.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Bu hafta, sosyal ilişkilerde ve grup içinde iletişimde başarılı olabilir ve yaratıcı fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Kişisel hedeflerinizle ailevi sorumluluklar arasında denge sağlamakta zorlanabilirsiniz. Maddi hedeflerinize ulaşmak için cesur adımlar atabilirsiniz. Venüs'ün burç değişimiyle, iletişimde canlılık ve sosyal etkinliklerde artış yaşayabilirsiniz. Daha aktif bir şekilde yakın çevrenizle vakit geçirerek iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Bu hafta hayal gücünüz ve yaratıcılığınız artabilir. Dış görünüşünüzü güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Kendi isteklerinizi açıkça ifade etmek ve kişisel gelişiminize öncelik verebilirsiniz. Venüs'ün burç değişikliğiyle, maddi konular ve kişisel değerlerle ilgili alanda hızlı bir şekilde aksiyon alabilirsiniz. Bu dönemde maddi kazançlarınızı artırmak veya kişisel zevkleriniz için cesur adımlar atmak isteyebilirsiniz.Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page