top of page

01 HAZİRAN HAFTASI BURÇ YORUMLARI...

Bu hafta çooook dolu !!!
Sevgili Arkadaşlarım,


Ay tutulmamız var, Venüs'ün Güneş kalbinden geçişi var, var da var...


Haftaya sabırsız başlıyoruz...

Daha çok dürtüsel hareket edeceğiz...


Tüm algılarımızın açık olması gereken bir sürece giriyoruz. Duygularımızı dengede tutmayı tecrübe etmeliyiz. Oyalanmak istemeyecek ve işlerimizin çarçabuk sonuca ulaşmasını isteyebiliriz. Ayrıca Egomuzu minimum seviyeye indirmeliyiz. Krizleri aşma becerimiz yüksek olacak. Mümkün mertebe yeni koşullar ve durumlar yaratmaya özen göstermeliyiz. Bu hafta "çok sıkıldım" cümlesini çok duyacağız. Haftaya kendi önceliklerimizi ön planda tutacağız.


Yakın çevrenizle vakit geçirmek kendinizi daha çok rahatlatabilir. Ortam içerisinde kurulan cümlelerin etkisinde kalmamaya özen göstermelisiniz. Aykırı tavırlar sergilemek yerine, birlik içerisinde olmak sizi daha çok motive edebilir. İçe dönmek ve ön yargılarınızdan sıyrılmak için kendinize de vakitler ayırmayı deneyimlemelisiniz.


Sanatsal yönlerinizi ön planda tutmak isteyebilirsiniz. Yaptığımız her şeyden keyif almak önceliğiniz olacak. Otorite figürlerinin manipülasyonu, öz disiplininizi oluşturmanızı zorlaştıracak. Kurulan cümlelerin etkisinde kalabilirsiniz. Etkilenmemeye özen göstermeli ve değişmek için çaba sarf etmelisiniz. Aşırı duygusal tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Politik olmayı deneyimlemenizi rica edeceğim.


Haftanın ikinci günü Ayın Akrep burcuna geçmesiyle görünenin arkasındaki gerçeği daha net kavrayabileceksiniz. Kendinizi her şeyden sorumlu tutmaya meyillisiniz. Reddedilmekten korkmayın!


Hafta ortasına vardığımızda ilişkilere dikkat çekmek isterim. İkili ilişkilerinizde iletişimin gücünü doğru şekilde kullanmalısınız. Kurulan cümleler daha net! fakat keskin olmamalıdır. Tartışma anında ortam değiştirmek ve uzaklaşmak ortamı yatıştıracaktır.


3 Haziran günü Venüs Güneş’in kalbindeyken değer verdikleriniz hızla büyür. İlişkilerde aldanma, dedikodu ve gerçeklerden kaçış ön planda olacak. Kendinize izin vermelisiniz. Ayın Yay burcuna geçmesiyle de yargılayıcı olmaktan kaçınmalısınız. 5 Haziran Ay Tutulması bizi yenileyecek! Yeni icatlar, farklı fikirler ve yeni keşifler için ideal bir günlere giriyoruz.


Özellikle Cuma günü kadın figürleri ile olan iletişiminize dikkat! Öfke patlamaları söz konusu olabilir. Cumartesi ve Pazar günü duygusal davranabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasında ayrım yapmakta zorlanabilirsiniz. Ani davranışlara, ani kararlara dikkat etmeniz gereken bir hafta sonundayız. Sorumluluk duygunuz artıyor. Dedikodulardan uzak durmalısınız.Hepimize Şifa Olsun..."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Koç Burcu ve Yükselen Koç

Havai tavırlar sergilemekten kaçınmanız gereken bir haftadasınız. Evinizde yapacağınız aktiviteler enerjinizi dengelemenizi sağlayacak. Prensiplerinizi gözden geçirme ihtiyacı hissedebilirsiniz.


Esneklik göstermediğiniz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Her daim ilk adımı atmak sizi yormuş olmalı! Bir durup düşünme vaktinin gelip geçtiğini düşüneceksiniz. İradeniz çok güçlü. Kimsenin etkisinde kalmıyorsunuz. Olayların iradenizin dışında gelişmemesi için aradaki dengeyi çok iyi koruyor ve kuruyorsunuz.


Düşüncelerinizin Aile içerisinde önemsendiğini bilmek isteyeceksiniz. İkili ilişkilerinizde tartışma çıkmamasına özen göstermelisiniz. Kelimeleri daha özenli seçmeye dikkat ediyorsunuz. Hafta ortalarına doğru yakın çevre ile ilişkilerinizde değer verdiklerinize zarar gelmemesi için elinizden geleni yapacaksınız. İnatçı tavrınız durumları zorlaştırabilir.


Aşk ilişkinizde tavrınızın net değilsiniz. Bir kaba sığmayan hareketleriniz, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Mesleki anlamda yenilikçi fikirlerinize saygı duyulacak. Otorite figürleri bu hafta, başarıya layık olduğunuzu açıklayabilir.Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Bu hafta burcunuzun doğasına aykırı hareket etmek isteyebilirsiniz. Maddi değerlerin önemsiz olduğunu düşüneceksiniz. Bu düşünce yapısı ile kandırılmalara ve aldatılmalara açık olabilirsiniz.


Bu sebeple kendinize kalmalı ve durup düşünmeyi deneyimlemelisiniz. Maddi manevi duygularınızı dengelemeye odaklanmalısınız. Kendinize yetebilecek maddi ve manevi güce sahip olduğunuzu, kendinize hatırlatmanız gerekecek. Kafanız karma karışık olabilir.


Odaklanmaya çalışın! Sabır birinci kuralınız olacak. Gücünüzü toparlamalı ve eskisi gibi ortak işler yürütebileceğiniz kişilerle iletişime geçmelisiniz. Her zamanki gibi ilk adımı siz atmalı ve iradeli davranmalısınız. Hafta genelinde iletişim dilinizde politik bir tutum sergilemenizi önerebilirim. Aşk ilişkilerinizde dengeyi yakalayacaksınız. İletişiminizdeki sevimli tavrınız uyumu yakalamanıza neden olacak.


Sorumluluklarınızı üstlenirken kendinizi manipüle edebilirsiniz. Her şeyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeyin sorumlusu siz değilsiniz! Hafta ortasına yaklaşırken arzuladığınız şeyi elde edememek, sevgilinizle aranızda gerginliklere sebebiyet verebilir. Gerçeklerden kaçmamaya özen göstermelisiniz. Özellikle Cuma günü sevgilinize tolerans göstermeli zıtlaşmaktan kaçınmalısınız. Sizin için gergin geçen bir gün olabilir.


Cumartesi ve Pazar günü aşırı hassas olabilir ve bulunduğunuz kaba sığmayabilirsiniz. Duygusal sorumluluklarınız ile fikirleriniz arasında tutarsızlıklar söz konusu olabilir. Dengede kalmaya özen göstermenizi rica ederim.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Sizler için bol aktiviteli bir hafta olacak. Ayağınızı yere sağlam basıyorsunuz. Bu hafta duygularınızı dengede tutmak işinize yarayacak. Önceliklerinizi belirlemekte zorlanabilirsiniz.


Yasakların da kalkması ile birlikte kime nereye yetişeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Esnek olmaya özen göstermelisiniz. Sosyal alanlarda önceliğiniz kendiniz olacak. İkili ilişkinizdeki uyum sizi mutlu edecek. Sorumluluklarınız aklınıza geldikçe içsel huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınızı gözünüzde büyütmeyin, siz bunun da üstesinden gelebilecek üretkenliktesiniz. Kendi kendinizi manipüle etmekten vaz geçmelisiniz.


Haftanın ikinci gününde size engel olan her şeyin farkına varacaksınız. Kontrollü ve istikrarlı davranmak, fikirlerinizi özgürleştiebilir. Çarşamba günü aşk ilişkinizde daha bireysel hareket etmek isteyebilirsiniz. Tartışmalara sebebiyet vermemek için açık olmalısınız. Değişken bir ruh haline sahip olduğunuz için akşam saatlerine doğru ikili sohbetler kurabileceğiniz ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz. Sevgilinizle birlikte vakit geçirmek sizi rahatlatacaktır.


Motivasyonunuz artıyor! Perşembe günü, adaletli davranmak gündeminizde olabilir. Cuma günü geldiğinde ikili aşk ilişkilerinizde yargılayıcı tutumunuz tartışmalara sebebiyet verebilir. Zıtlaşmanın hiçbir faydası olmadığını gözlemleyeceksiniz. İş işten geçmiş olmadan o an vitesi geri takmayı unutmayın derim.


Cumartesi ve Pazar günü, günlük yaşamdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Hemen ortam değiştirmek isteyeceksiniz. Akşam saatlerine doğru sorumluluk duygunuz kabaracak. Zihninizde sorumluluk bilincinden kaçmak isteyebilirsiniz.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Sezgilerinizin ön plana çıktığı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu hafta bu düşünce yapınız sayesinde motivasyonunuz aratacak. Maddi güvenlik ihtiyacı içerisinde olacaksınız. Sezgilerinizi her konuda kullanmalısınız ve iletişime geçmelisiniz. Geri planda kalmak ve sadece dinleyici olmak avantaj sağlayacaktır.


Eyleme geçerken sabırsız bir tutum içerisine girmemenizi öneririm. Esnek olmalı ve odaklanmayı deneyimlemelisiniz. Yakın çevre ve Aile ile konularla daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ortaklık kurduğunuz alanlarda başkalarının fikirlerinin etkisi altında kalabilirsiniz. İçsel bir yolculuk, zihinsel yeniliklere sebebiyet verebilir.


İradeniz dışında gelişen birçok konuya müdahale etmekte zorlanabilirsiniz. Kendi içinizdeki uyuma ve dengeye ulaşmak için zihninizi meşgul edecek aktivitelerde bulunabilirsiniz. Hafta başında sevgiliniz ile uyum içerisinde olacaksınız.


Adeta aynı dili konuşuyorsunuz. Bu uyum bugüne kadar hiç yakalamadığınız düşüneceksiniz. Hafta ortalarına doğru ikili ilişkinizde yüzeysel olmamaya özen göstermelisiniz. Cumartesi günü aşırılıklara dikkat! Pazar günü sorumluluk duygunuz artıyor.
Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

Kolektife hizmet edeceğiniz bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Hareket kabiliyetiniz hızlanıyor. Sosyal çevrenizde duygusal tepkiler verebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız bir hafta içerisindesiniz. Yeni fikirler zihninizi meşgul edecek. Önceliğiniz, bu fikirli mantık çerçevesine oturtmak olacak. Dinamik bir yapınız var. Bu sayede odaklanacaksınız. Sizin için kilit nokta sabırlı olmak olacak. Ailenize daha çok vakit ayırmak isteyeceksiniz. Onlarla birlikte hareket etmek size iyi gelecek.


Ön yargılarınızdan uzak durmalısınız. Sosyalleşmek ve iletişim kurmak uyuma ve dengelenmenize sebebiyet verecek. İkili ilişkilerinizdeki leb demeden leblebiyi anlayan bir uyum içerisinde olacaksınız. Bu durum sizi daha çok motive ediyor olacak. Hafta ortalarına doğru ilişkiniz için karar almak zorunda kalabilirsiniz. Kendinize kalmak isteyebilirsiniz. Kendinizi araştırmalar içerisinde bulabilirsiniz. Yeni ve derin bilgilere ulaşmak isteyeceksiniz. Edindiğiniz bilgileri paylaşmak sizi ekstra motive edecek.


Bu sorumluluk bilincinizi daha da geliştirecek. Hafta genelinde gergin açılar olmasına rağmen sizler nasıl dengede kalabileceğinizi iyi biliyorsunuz. Mesleki anlamda dürtüsel hareket etme eğiliminde olabilirsiniz.


Hızlıca kararlar almadan enine boyuna düşünmekte fayda olacaktır. Hırslandıracak ve fayda sağlayacak projeler içinde olmak sorumluluklarınızı yük haline getirmeyecektir. Duygularınızda aşırılıklara kaçınmalısınız. Hafta sonu kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.
Başak Burcu ve Yükselen Başak

Kendinizi ifade ederken mantığınızın ön planda olduğu bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Her konuya daha rasyonel yaklaşacaksınız. Harekete geçmeden önce duygularınızı dengede tutmayı deneyimlemelisiniz. Odaklanma problemleri yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi sabırsız bir tutum içerisine sokabilir. Bu hafta yaşam enerjinizin çok yüksek olacak. Kendinizi daha dinamik hissedebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken önceliklerinize değinmeden geçemeyeceksiniz.


Kuracağınız ortaklıklarda sadece amaca hizmet eden kişilerle ya da kurumlarla muhatap olmak isteyeceksiniz. Öte yandan bireysel aldığınız kararlarları, bu hafta ortak olduğunuz kişilerle almak isteyebilirsiniz. Ön yargılarınızdan uzaklaşmalısınız! Aşk ilişkilerinizde uyumu ve ahenk içerisinde olacaksınız. Belki bir tık ilginin sizde olmasını talep edebilirsiniz.


Dile getirmeniz de fayda görünüyor. Sezgileriniz çok kuvvetli olacak. Görünmeyeni keşfedilebilecek güce sahip olacaksınız. Mesleki anlamda büyümeler söz konusu olabilir. Buradaki önemli trik ise artık konuşmaya başlamanız gerektiğidir.


Gerçeklerden kaçmak bu sefer size çözüm getirmeyecektir. Artık tüm bildiklerinizi anlatmak haykırmak isteyeceksiniz. Bu haykırış size iyi gelecek. Sorumluluk aldığınız noktaları artık yük haline getirmeyecek, onlarla bütünleşeceksiniz.
Terazi Burcu ve Yükselen Terazi

Bu hafta öncelikli motivasyonunuz alma-verme dengenizi korumak olacak. Çeşitli aktivitelere dahil olmak iyi gelebilir. Konulara daha mantıklı yaklaşıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamı dengede tutabilecek ve yatıştırıcı görevi üstleneceksiniz. Güçlü yönlerinizi ön plana çıkarmakta zorlanabilirsiniz.


Zaman zaman ortam değiştirmek isteyebilirsiniz. Bir yerde sabit kalmaktan sıkılabilirsiniz. Lakin yürüttüğünüz projelerinizin başında durmanız gerektiğini kendinize hatırlatmanızı önereceğim. Annenizle iletişim kurmak bu hafta size şans getirecek. Ekip çalışmaları içinde olmak isteyeceksiniz. Ön yargılarınızdan uzaklaşmaya çalışmalısınız. Dengeli tutumunuz sevgilinizin dikkatini çekecek. Beklediğiniz ilgiyi görebileceksiniz.


Ailenizin beklentileri çok yüksek. Bu durum tartışmalara sebebiyet verebilir. Otorite figürleri ile iyi geçinmeye bakmalısınız. Sizin değişim ve dönüşümünüze destek verdiklerini göz ardı etmemelisiniz. Yapmış olduğunuz yurt dışı girişimlerinden haberler alabilirsiniz. Enerjinizi doğru dengeler ve yayarsanız haftanın kazananı siz olacaksınız. Yurt dışı bağlantılarındaki iletişiminize dikkat. Sivri dil yılanı deliğinden çıkarmıyordu, dikkat etmelisiniz.
Akrep Burcu ve Yükselen Akrep

Aşırı hassas olacağınız bir haftaya merhaba diyor olacaksınız. Bu durumu avantaja çevirebilirsiniz. Hassasiyetinizdeki yatıştırıcı tavrın, sağlayacağı şifacı özelliklerle dengelenebilirsiniz. Duygularınızı dengelemeyi deneyimleyin. Harekete geçmek için doğru zamanı bekliyorsunuz.


Önce kafanızda bir takım konuları oturtmak isteyeceksiniz. Daha sonra kendinizi ifade ederken mantığınızı kullanacaksınız. Birlikte hareket etmek istediğiniz insanların net olmayan tavırlarından rahatsız olabilirsiniz. Sürekli hareket halinde olmaları sizi rahatsız edebilir.


Siz; sizi harekete geçirecek insanlar arıyorsunuz. Sizi canlı ve dinamikte tutan kişiler sayesinde projelerinizin devamının geleceğine inanıyorsunuz. Uzun zamandır kendinize yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak için vakit ayırmadığınızı fark edeceksiniz. Sahip olduklarınızın farkına varmalısınız. Öte yandan ne istediğinize karar verecek dengeye gelmelisiniz. Bu denge sizin yeteneklerinizi belirginleştirecek.


İradeniz dışında gelişen hiçbir duruma açık olmayacaksınız. Önyargılı ve konulara subjektif yaklaşmak sizlere fayda sağlamayacak gibi görünüyor. Aşk ilişkinizde uyumu yakalıyorsunuz. Öte yandan hafta sonu yaşanacak gergin dakikalar olabilir. Duygularınızı üst seviyede yaşamamaya özen göstermenizi önereceğim.
Yay Burcu ve Yükselen Yay

Kendinizi ifade ederken aşırılıklardan uzak durmanız gereken bir hafta. Yaşanmışlıklarınız sürekli zihninizde dolaşabilir. Git geller yaşayabilirsiniz. Mantıklı mı? yaklaşsanız yoksa direk eyleme mi? geçseniz kararsız kalacaksınız. Bazı durumlara uyum ve esneklik göstermekte zorlanabilirsiniz.


Sabırlı olmayı deneyimlemelisiniz. Sabırlı olmak sizi eski dinamik halinize kavuşturacak. Bu durum size kendi hayatınızı ellerinizle kurduğunuzu hatırlatacak. Fakat kendinize döndükten sonra bundan sonraki alacağınız kararlarda birileriyle hareket etmek sizi daha mutlu edecek. Sosyal alanlarda subjektif davranmaktan kaçınmalısınız.


İkili ilişkilerinizde artık gerçeklerden kaçmamak ve bunları gündeme getirmek isteyeceksiniz. Bu durum fırsatlar doğurabilir. Maddi ve manevi konularda aldığınız sorumluluklar size yük gibi gelebilir. Fakat siz farkında olmadan bu durum size avantaj sağlayacak. Bu dönem biraz daha fazla çalışıyor olacaksınız. Koşullar sizden yana.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

Geçmişe odaklandığınız bir hafta. Zihninizi meşgül eden konular yüzünden, kendinize gerçekleri söyleyemiyorsunuz. Eyleme geçmek için artık gerçeklerle yüzleşmelisiniz. Esnek olmakta zorlanıyorsunuz. Azminiz sayesinde yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz. Önceliğinizi artık kendinize vermelisiniz.


Artık toplum içerisinde yer almak için deneyimler elde etmelisiniz. Ön yargılarınızdan kurtulmalı ve bjektif olmalısınız. Hayatınızı siz nereye sürüklerseniz o yöne gidecek. Mesleki ortamlarda karşılıklı atışmalar söz konusu olabilir.


Ağzınızdan çıkan cümleleri, kulağınızın da duymasına müsade etmelisiniz. İş ve ortaklıklar alanında maziden gelen bağlar gündeme gelebilir. Sorumluluk aldığınız ortamlarda artık zorlanmadığınız dönemlere geçiş yapıyor olacaksınız.
Kova Burcu ve Yükselen Kova

Özgürlüğünüzü ilan ettiğiniz bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Lakin duygularınızı içinizde yaşamak hiç de iyi sonuçlar vermeyecek. İçinizdeki dışa vurmaya hazırlıklı olmalısınız. Maddi düzen arayışınız için yeni deneyimler yeni girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Fakat bunun için hiç enerjiniz olmadığını düşünüyorsunuz.


Sürekli ertelemek “bu da geçsin yaparımları” artık bırakmanız gerekiyor. Kolay kolay değişmeyen fikirlerinizin yerini değiştirmelisiniz ve sabırlı olmayı deneyimlemelisiniz. Bu tutum sizdeki dinamiği bir ritme getirecek ve daha aktif bir zamana merhaba diyebileceksiniz. Yaratıcılığınızı ortaya çıkartmak için fikir birlikleri içerisine girmek isteyeceksiniz. Birileriyle birlikte hareket ediyor olmak sizi rahatlatacak. Daha esnek davranabileceksiniz.


Önyargılı olmak size fayda sağlamıyor! Kabuğunuzu kırıp artık dış dünyaya açılmalısınız. Sosyal alanlarda bulunmalı ve aktifliğinizi geri kazanmalısınız. Maddi manevi kazançlarınızda ani ve beklenmedik değişkiler söz konusu olabilir. Farklı stratejiler üretmek için uygun bir zaman. Fakat “keskin sirke küpüne zarar” cümlesini kendinize sürekli hatırlatmalı ve tekrarlamalısınız. 3


İkili aşk ilişkilerinizde ise beklenti içerisinde olacaksınız. Değersizlik hissiyatınız sizi farklı yönlere sevk edebilir. Konuşmayı öncelik edinmeli ve kendi içinizde şekilenmemelisiniz.
Balık Burcu ve Yükselen Balık

Algılamakta zorlandığınız olaylarla karşılaşacağınız bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Ayağı yere sağlam basan partner arayışlarınız olabilir. Her konuya mantık çerçevesinde yaklaşıyor olmak bu dönem sizi yorabilir. Eskiden olduğu gibi daha sezgilerinizle hareket etmek isteyebilirsiniz.


Duygularınızı ön plana çıkartmakla başlamak, hareket kabiliyetinizi sağlayabilir. Bir çok konuyu aynı anda düşünmenin de yorucu olduğunun kanatine varacaksınız. Odaklanabilmek için uyumlanmayı deneyimlemelisiniz. Uyumlanmak, sabırlı olmayı da beraberinde getirecek. Sabrın sonu sizin için selamet olacak. İradeniz dışında gelişen olaylara yetişemiyor olabilirsiniz. Birlikte hareket etmeyi teklif etmelisiniz.


Düşüncelerinizi kendinize saklamanın fayda sağlamadığını gözlemleyeceksiniz. Objektif olmalısınız. Beklentilerinizi gözden geçirmelisiniz. Aile içerisindeki gündeme gelen konularda düşüncelerinizi dile getirmek gerçeklerle yüzleşmenize vesile olacak. İkili aşk ilişkilerinizde ise kendi içsel savaşınıza son verdiğiniz an uyumu yakalayabileceksiniz.Hepimize Şifa Olsun...

KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page